Amnesty International zaleca aborcję dla mężczyzn i chłopców

Kategorie: 

Źródło: internet

Lewicowa organizacja Amnesty International, rzekomo zajmująca się prawami człowieka, odnalazła problem, którym postanowiła się zająć. Chodzi o aborcję dla rzekomych "mężczyzn" i "chłopców", powstałych z punktu widzenia prawa, na skutek decyzji tak zwanych osób transpłciowych, oczekujących innej identyfikacji płciowej niż ich naturalna od urodzenia.

Tym samym przekonaliśmy się, że zawsze może być jeszcze głupiej. W myśl tej zasady organizacja Amnesty International zaleca dokonywanie aborcji "mężczyznom i chłopcom, a także osobom o innej tożsamości płciowej, które mają zdolność zajścia w ciążę".

Gdy weźmie się pod uwagę fakt, że oni postulują to zupełnie na serio, a nie dla żartu, trzeba dokonać lekko szokującej konstatacji. Wygląda na to, że lewica zupełnie się już pogubiła w swoim szaleństwie. Ich postulaty brzmią już tak absurdalnie, że to nie jest nawet śmieszne.

Żyjemy w czasach, w których wariaci są uważani za normalnych, a normalni są nazywani nienormalnymi. Jeszcze kilka lat temu nie do pomyślenia była taka ekspansja rozmaitej maści dziwaków. Ideologia gender wydawała się być jakimś uczelnianym dziwactwem, minęło kilka lat i rozmawiamy o tym tak jakby to jie było zupełnym wariactwem. 

 

Ciekawe jest też to, że Amnesty International promując aborcję wśród takich ludzi, ogranicza przecież ich dzietność, przyczyniając się być może do wyginięcia osób z takimi zaburzeniami, które przecież mogą mieć podłoże genetyczne. 

 

Dzisiaj w imię fałszywie pojmowanej tolerancji, usiłuje się zmusić większość do zaakceptowania, wynaturzeń i oszukańczej narzuconej poprawnością polityczną nomenklatury, określającej kobiety "mężczyznami", która jest postulowana przez krzykliwą mniejszość określającą się jako środowiska LGBT.

 

 

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (4 votes)

Komentarze

Portret użytkownika NIEDŹWIEDŹ

Niech wulkany ,meteoryty,

Niech wulkany ,meteoryty, powodzie ,kataklizmy czy inne czynniki wkońcu dokonają rozpierdolu na tym świecie ,bo już nie można tego czytac, jaki on stał się popieprzony. Przez ostatnie 20 lat ludzkość się tak cofnęła w rozwoju umysłowym ,że jej istnienie praktycznie już jest pozbawione jakiegokolwiek sensu. Kiedy to się skończy, ten cyrk na kółkach ,pewnie tego nawet nie dożyję...

Portret użytkownika hs100

Premier jest po prostu osobą

Premier jest po prostu osobą bardziej oświeconą i wykształconą niż chołota wyborcza która głosowała na PiSda a wcześniej chciała stadionów piłkarskich do kopania piłki , które za niebotyczne pieniądze wybudowała im PO. Oraz festiwalu piłakrskiego w Polsce potrzebnego nam jak kaktus w d..pie. Obecnie chcą rozdawnictwa kolejnych plusów w państwie które jest zadłużone i nie ma pieniędzy na podstawowe potrzeby np emerytury. . Chołota jak to chołota i nic nie rozumie.

Portret użytkownika Medium

Żyjemy w czasach, w których

Żyjemy w czasach, w których wariaci są uważani za normalnych, a normalni są nazywani nienormalnymi.

Święte słowa admin! Najwyższy czas zakończyć tę paradę absurdu faszerowaną kłamstwami politycznymi. Zakończyć, albo wyłamać się. Bieżąca ankieta jest jak najbardziej na temat.

Portret użytkownika еuklidеs

Ja uważam, że rządzą właśnie

Ja uważam, że rządzą właśnie normalni, bo mamy demokrację. To wariaci pchali cywilizację do przodu. To wariaci są dobrem rzadkim i pożądanym w każdym normalnym społeczeństwie. Mamy nienormalne społeczeństwo, ponieważ rządzą w nim normalni. Mamy kult normalności, gdzie wszystko jest normalizowane - nawet krzywizna banana. Zdziwieni, że prowadzi to do takich rezultatów? Niestety, żeby sprawy miały dobry obrót to trzeba być ponad przeciętnym, bo ten świat wymaga od nas wysiłku by utrzymać się tylko na powierzchni.

Portret użytkownika Arya

Zostałeś mocno zminusowany,

Zostałeś mocno zminusowany, bo ludzie nie zrozumieli twojego przekazu. Ja się z nim zgadzam z jednym zastrzeżeniem. Nie ma czegoś takiego jak normalność. To co dziś jest normalne jutro może już takim nie być. Gdybyś słowo normalny ujął w cudzysłów, to przekaz byłby bardziej precyzyjny.

Wszyscy zmierzamy w tym samym kierunku-z powrotem do Źródła.

Portret użytkownika Dr Piotr

Gdzie Ty widzisz normalnych u

Gdzie Ty widzisz normalnych u władzy i normalność na świecie???????

Żydostwo wypaczyło społeczeństwo do granic absurdu i uczyniło nienormalnym w znaczącej wielkości, żeby można było łatwo się pozbyć tej ludzkiej masy i zastąpić ją w odpowiednim czasie odpowiednią nową masą produkowaną już na liniach produkcyjnych wedle potrzeb tych na górze.

Portret użytkownika hs100

Rządy, komisje unijne, różne

Rządy, komisje unijne, różne paraorganizacje starają się społeczeństwom przemówić do rozumu i informują:

Taka ilość obywateli  jest nam obecnie niepotrzebna. Kończą się surowce naturalne, zasoby wody pitnej, potrzeba coraz więcej energii i żywności a nie ma ich skąd brać. Społeczeństwa natomiast żyją w swojej własnej bajce i nie reagują.

Pół biedy gdyby społeczeństwa  były samowystarczalne i dostarczały sobie same potrzebnych produktów ale tak nie jest. Produkty muszą dostarczyć korporacje, ktoś musi zadbać o funkcjonowanie pieniądza, urzędów, policji i żeby to wszystko działało normalnie. Czyli dało się bezpiecznie wyjśc na ulicę i zrobić zakupy w ulubionym markecie,  bo inaczej bandy przestępców okradłyby każdego,  zapanowałby głód chaos i dziki zachód.

Społeczeństwa jak dzieci oczekują tylko: dajcie mi kolejną zabawkę bo ja chcę, i żeby byl obiadek. Najlepszy przykład jest u nas za obecych socjalistycznych rządów PiSda i rozdawania kolejnych plusów.

 

 

Strony

Skomentuj