Amerykański analityk twierdzi, że atak na WTC to robota Mossadu

Kategorie: 

Bez wątpienia atak na Amerykę, do którego doszło 11 września 2001 roku był punktem zwrotnym w historii świata. To po tych wydarzeniach zaczęła się tak zwana wojna z terroryzmem, a USA zaczęło napadać kolejne arabskie kraje. Ten dziwny zamach terrorystyczny na dekady ustawił USA, jako stronę w konflikcie ze światem arabskim. Amerykański analityk wojskowy dr Alan Saborsky twierdzi, że może za to odpowiadać izraelski Mossad.

 

Tak zaskakujące oskarżenie Saborsky formułuje już od kilku lat. Twierdzi on, że zamach był tak przeprowadzony, że nie ma możliwości, aby nie maczały w tym palców służby specjalne i jego zdaniem za przeprowadzeniem czegoś takiego może stać albo CIA albo Mossad. Biorąc jednak pod uwagę podstawowe w takiej sytuacji pytanie, czyli kto na tym skorzystał najbardziej, według niego wszystko wskazuje na Mossad.

 

Do tego, że 9/11 był robotą służb Saborsky'iego przekonało to, co stało się z budynkiem WTC7. Nie mógł on ucierpieć w wyniku uderzenia samolotów, dlatego jest to w pewnym sensie dowód ostateczny, że atak ten był sterowany, ale bynajmniej nie przez al-Kaidę. Również słynne wieże WTC zawalały się w sposób wyglądający na kontrolowane wyburzenie, dokładnie tak jak w przypadku WTC7.

 

Według eksperta zamach był prowokacją Izraela, ponieważ zależało mu na tym, aby włączyć USA w wojnę z Arabami, którą kraj ten toczy od kilkudziesięciu lat. Aby było możliwe wykorzystanie amerykańskiego potencjału militarnego przeciwko wrogom Izraela konieczne było zatem sprowokowanie nowego ataku w stylu "Pearl Harbour", po którym opinia publiczna w USA zgodzi się na przelewanie amerykańskiej krwi.

 

Ze swoimi oskarżeniami Saborsky idzie dalej. Twierdzi on, że przeprowadzenie tego nie było możliwe tylko przez Mossad i z pewnością współpracowali z nim amerykanie, których nazywa "żydowskimi neo-conami" (neo konserwatystami). Jego zdaniem mieli oni interes w tym, żeby popychać USA do serii wojen na Bliskim Wschodzie. Rzeczywiście po 2001 roku zobaczyliśmy atak na Afganistan, a potem na Irak.

 

Według informacji z amerykańskich instytutów badania opinii publicznej, w Stanach Zjednoczonych rośnie wciąż liczba osób, które nie wierzą w oficjalną wersje wydarzeń z 11 września 2001 roku.

 

 

Źródło: http://911falseflagarchive.blogspot.com/2010/03/dr-alan-sabrosky-former-director-of_19.html

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika pleban

Pierwszy śnieg spowodował

Pierwszy śnieg spowodował prawdziwy chaos na drogach, w okręgu Garmisch-Partenkirchen odwołano zajęcia w szkołach. Powalone drzewa zagrażają przechodniom i kierowcom, władze zalecają mieszkańcom pozostanie w domach. W południowej Bawarii i Tyrolu spadło 40cm śniegu skutecznie paraliżując ruch. Prognozy meteorologiczne przewidują dalsze opady, nawet 35 cm świeżego puchu. Na terenach położonych na wysokości ok. 700 m n.p.m. spodziewane są opady do 15 cm śnieg. Służby ostrzegają przed możliwością ślizgawicy, szczególnie w Oberallgäu i Oberbayern. W Tyrolu 22.000 gospodarstw domowych pozbawione jest prądu. Zablokowany jest również ruch pociągów. W pozostałych regionach kraju spodziewane są intensywne opady deszczu, w części Saksonii i zachodnio - północnych regionach spodziewany jest silny wiatr.

Portret użytkownika Takitam

A niby jak to się ma do

A niby jak to się ma do tematu artykułu?. Wejdź na Info - pogoda, tam dowiesz się więcej i przeżyjesz prawdziwe emocje graniczące z ekstazą.

Portret użytkownika koszer umysłów

Od 12 lat tak twierdzę. A

Od 12 lat tak twierdzę. A wielu dzielnych Amerykanów, którzy próbowali powiedzieć to samo, publicznie, na różne sposoby, niestety popełniło samobójstwo lub miało wypadek ze skutkiem śmiertelnym.

Portret użytkownika Terenia z Torunia

Rozwiązanie zagadki z 11.09

Rozwiązanie zagadki z 11.09 znajuduje się w budynku WTC7. Pamiętacie państwo relację dziennikarki BBC (oczywiście na żywo), która łamiącym się głosem mówiła, że właśnie za nią zawala się WTC7. Pech chciał, że budynek spokojnie sobie stał a destrukcji uległ dużo później. Oczywiście pechowo transmisja uległa przerwaniu. Sporo tego pecha. Po jakimś czasie w TV wywiadu udzielił właściciel (dzierżawca) kompleksu WTC niejaki L.Silverstein. Zapytany co stało się z WTC7 rozbrajająco powiedział (publicznie !!!), że z względów bezpieczeństwa budynek został wyburzony !!!!. Zadam pytanie - ile potrzeba czasu na założenie ładunków ?. Ile potrzeba czasu na odpowiednie przygotowowanie budynku ?. Nie da się tego zrobić w te parę godzin jakie minęło od zawalenia się pierwszej wieży. Co ciekawe świadkowie potwierdzają, że 2 tygodnie wczesniej słyszeli dziwne odgłosy maszyn pracujących gdzieś w środku budynku....
 
Teraz przedstawie państwu wynik mojego trzyletniego sledztwa poświęconemu tragedii Smoleńskiej.
1* W Smoleńsku nie miała miejsca żadna katastrofa...
2* 9.04.2010 pojawia się komunikat o możliwym zamachu na jeden z samolotów UE - tym samym rozpoczyna się właściwa
operacja.
3* 9.04.2010 wieczorem na rosyjskich stronach internetowych pojawia się info o śmierci Kaczyńskiego.
4* 10.04.2010 o 5.15 na stronie TVP.Info pojawia się orędzie Komorowskiego - a więc parę godzin przed czasem.
5* Startują trzy samoloty - Tupolew, Jak-40 z dziennikarzami i Jak z prezydentem.
6* Dziennikarze jako pierwsi lądują w Smoleńsku, pozostała delegacja ląduje na zapasowym lotnisku i tam odbywa się ich fizyczna likwidacja
7* W między czasie zostaje odpalona inscenizacja katastrofy i odbywa się transport części ciał do smoleńska.
8* Pojawiają się pierwsze doniesienia o rzekomej katastrofie i pierwsze manipulacje które trwają do dzisiaj....
Proszę porównać sobie materiał fotograficzny MAK-u a materiał nagrany przez Wiśniewskiego oraz zdjęcia satelitarne - przedstawiają zupełnie odmienne szczątki. Proszę porównać zdjęcia - paradoksalnie szczątków nie ubywa a z dnia na dzień wręcz przybywa.
Pamiętacie państwo słynną scenę, jak jakiś rusek wybija prętem okna w kadłubie Tupolewa ?. Otóż musze wszystkich rozczarować - na pierwszych zdjęciach satelitarnych, materiale Wiśniewskiego oraz filmiku Koli tego elementu nie ma !!!!. Ta część został podrzucona dużo później celem uwiarygodnienia destrukcji. Dlaczego odkryto trotyl na wraku ? - bo to był podrzucony przez Ruskich złom, który następnie wysadzili w powietrze.
 
Na koniec wisnienka na torcie. Wpisujemy: ural(kropka)kp(kropka)ru(ukośnik w prawo)daily(ukośnik w prawo)dosie

Klikamy na zdjęcie Prezydenta Kaczyńskiego i patrzymy na datę zamieszczenia postu:  Julia Czasownikowa 09 kwiecień (aprielja) 2010  
godzina 16.10  pisze o śmierci Kaczyńskiego (rozbiłsja na samolecie pod Smoleńskom) z 10.04.2010. Nawet uwzględniając strefy czasowe (4 godziny) to uśmiercili go przed czasem....
 

Portret użytkownika Terenia z Torunia

Co więcej twierdzę, że

Co więcej twierdzę, że "kastatrofa" miała miejsce dużo wcześniej bo po godzinie 8 naszego czasu a nie po 10 jak oficjalnie trąbią media.
Smoleńsk istnieje tylko i wyłącznie w sferze medialnej...

Portret użytkownika Comanch

Jest wersja, że oni zostali

Jest wersja, że oni zostali zlikwidowani jeszcze w Warszawie, bo dziwna jest sprawa z tym hangarem na lotnisku rozebranym niedługo potem...Brak jakichkolwiek dokumentów czy materiałów o wylocie tego samolotu z lotniska...

Portret użytkownika małgoż

Mam jedno zastrzeżenie do

Mam jedno zastrzeżenie do twego postu, powinno byc "w miedzyczasie". Co do reszty pelna zgoda Smile

Portret użytkownika BorekOwicz

Ja doszedłem do podobnych

Ja doszedłem do podobnych wniosow ale sprawa wydaje sie byc duzo bardziej skomplikowana. Ostatni medjalny zapis z Lechem Kaczynskim był bodajze na dzien przed katastrofa  podczas wizyty la litwie. Nie ma zadnego medialnego zapisu tego ze on z tamtad wyleciał, nie ma medialnego zapisu ze  do polski przyleciał i nie ma zadnego medialnego zapisu ze wogole wsiadł do tupolewa udajacego sie do  smolenska chociaz na terminalu odprawowym  jest od chuja kamer. Pozatym taka  delegacja i nie pojawil sie na ich odlocie  zaden dziennikarz??????? Pozatym podczas  wizyty na litwie brak jest protokołu dyplomatycznego oficjalnego pozegnania.
Innym ciekawym pytaniem jest dlaczego rosjanie mieli by zadac sobie tyle trudu inscenizujac to wszystko?????? (swoja droga ja tez twierdze ze to była inscenizacja i ruskie podrzucili inny wrak tylo po co???????) Tyle ludzi musialo byc w to umoczonych  tyle  potencjalnych swiadków????????? A wystarczył by jeden oficer fsb z wyrzutnia p.lot i było by bardziej realistyczne hehehehehe i tylko jeden swiadek.
Mi sie wydaje ze pytanie dlaczego zrobili inscenizacje jest kluczem do rozwiklania zagadki. Bo z logicznego punktu widzenia skoro zrobili inscenizacje to znaczy ze  musieli ja zrobic ze nie było innej opcjii.
 
Mozliwe ze Lech kaczynski juz dawno nie zył  bo zginał w jakiej w jakis kompromitujacych  kogos okolicznosciach i na predce przygotowali spektakl aby "zginał" w  mniej kompromitujacych okolicznosiach. A ci wszyscy na pokładzie jako swiadkowie  nieobecnosci  na pokladzie lecha kaczynskiego mieli zginac. Ale tutaj znów nasuwa sie pytanie dlaczego   rosjanie zadali sobie tyle trudu zamiast poprostu stracic samolot rakieta?????? Jedyna  odpowiedzia jaka mi sie nasówa to to ze nie wszyscy na pokladzie mieli zginać. Musiał na pokladzie byc ktos lub pare osob (osoby wtajemniczone,agentura)  ktore miały za zadanie usprawiedliwienie nieobecnosci prezydenta  ze np. "poleci innym samolotem". Tacy ludzie musieli tam byc bo inaczej  pasazerowie zaniepokojeni nieobecnoscia Prezydenta na pokladzie  napewno by dzwonili do znajomych rodziny, dziennikarzy, ze prezydenta nie ma na pokładzie, a wtedy cały ten misterny plan  poszedł by w pizdu z dymem. Prosze o sugestie innych okolicznosci Smile

Strony

Skomentuj