Amerykańscy lewacy dwoją się i troją, aby przy okazji kolejnej strzelaniny pozbawić mieszkańców USA dostępu do broni

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com

Stało się to już swego rodzaju świecka tradycją, że przy okazji każdej masakry z wykorzystaniem broni palnej odzywa się chór idiotów, którzy widza w tym to co chcą. Bez względu na to jakie były motywy działania sprawcy ludzie ci niczym mantrę powtarzają, że winne masakrze jest prawo zezwalające na posiadanie broni.

 

Bezczelnie przemilcza się takie niewygodne fakty jak te, że mordercą 49 pederastów i lesbijek był islamista będący uchodźcą z Afganistanu, który poczuł się zainspirowany "nauczaniem" muzułmańskiego imama z Orlando, twierdzącego, że Allah chce, aby zabijać homosiów. Te barbarzyńskie praktyki zaprezentowali już islamiści w tak zwanym Państwie Islamskim, którzy zwykle zrzucają pederastów z najwyższego budynku w okolicy, uśmiercając ich w ten okrutny sposób.

 

Co ciekawe światowe lewactwo jest zakochane w Islamie i surowo zakazane jest krytykowanie morderców spod znaku Allaha. W sytuacji gdy sprzyjający ISIS afgański uchodźca morduje 49 homoseksualistów w strefie rzekomo wolnej od broni, typowy lewak doznaje zapętlenia, ponieważ nie wie czy popiera ukochanych obecnie islamistów, czy też pieszczoszków zwolenników depopulacji, czyli homosiów.

 

Aby nieco rozjaśnić drogę dla skołowanych lewackich mózgów, stwierdzono, że napastnik miał ukryte gejowskie skłonności, bo był widywany w klubie, w którym ostatecznie dokonał największej masakry z bronią palną w historii USA. Szkoda tylko, że lewactwo nie zauważa oczywistego faktu, że gdyby w tym gejowskim klubie nie było operetkowej "strefy wolnej od broni" to żaden islamista wyposażony w karabin nie byłby w stanie dokonać takiej masakry, bo, na przykład w Teksasie czy w Arizonie, zostałby szybko zastrzelony.

 

W Orlando mieliśmy po prostu kumulację lewackiego obłędu. Wszystko, co tacy ludzie propagują zebrane zostało w jednym miejscu i czasie. Fanatyk muzułmański, który ubogaca naszą cywilizaję kulturowo, zniesmaczony ostentacyjnym epatowaniem obrzydliwych praktyk seksualnych, uderza w strefę wolną od prawa do noszenia broni. Okazuje się, że jest to doskonały przepis na 50 trupów. Na szczęście dla terrorystów, światowe lewactwo dba o to, aby społeczeństwo było rozbrojone, tak aby wszelcy mordercy mogli strzelać do ludzi jak do kaczek. Na dodatek nazywa się to postępem i społecznym rozwojem podczas gdy jest to oczywisty i tragiczny w skutkach regres.

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (7 votes)

Komentarze

Portret użytkownika XaX

Trump nie wygra nie łódźmy

Trump nie wygra nie łódźmy się, lewactwo tak się tam usadowiło że nie odpuści koryt i albo obali siłowo władzę (nawet CIA i wojskowi głosili że nie podporządkują mu się) albo ustawi wybory i wygra clinton -.-. Co będzie naszym końcem. 

Portret użytkownika inzynier magister

Alex Jones wspominał właśnie

Alex Jones wspominał właśnie że lewactwo nakazuje by nie obrażać uczuć niemców wiec nie wolno wspominać o mordowaniu w obozach koncentracyjnych i o tym że robili to niemcy ! Ale jeżeli już to przecież mogą obrażać Polaków bo ciągle piszą że to my mordowaliśmy ! To wszystko pokazuje że doktor Krajski ma rację mówiąc że oni są chorzy umysłowo ! Zresztą przecież pederaści i lewackie masoństwo zmusiło lekarzy do tego by usunięto z listy chorób ich chorobowe zboczenie !

Historia Polski dla wtajemniczonych czesc II

https://www.youtube.com/watch?v=zPACv8KV4Io

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Akamai

Gdyby choć jeden opanowany

Gdyby choć jeden opanowany gej miał w tym klubie przy sobie broń, to zrobiłby z kolesia sito. Przecież on strzelał do nich trzy godziny. I nie widzę logiki w wygłaszanych przez bambusa oświadczeniach, że wszystkiemu jest winien powszechny dostęp do broni. Wręcz przeciwnie. 

W Niemczech trzykrotnie wzrosła sprzedaż broni. Dobrze, że Niemcy zaczęli myśleć, bo dla nich to jedyny ratunek. Inaczej Muslimy będą gwałcić im żony i córki na ich oczach. A potem może nawet je zabijać. 

To nie są żarty, jak się wydaje pedałom z Brukseli. Ich też będą zrzucać z wieżowców.

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika AntyTramp

No i bardzo dobrze! Gdyby ów

No i bardzo dobrze! Gdyby ów człowiek nie mógł kupić broni, to najwyżej pokrzyczałby na internecie i poobrażał paru gejów a nie zabijał tylu ludzi. Normalny człowiek nie nosi przy sobie  broni, co wspaniale pokazało, dlaczego nikt nie sita z tego napastnika. Przecież ci zabijani ludzie mieli prawo kupić sobie pistolet, a jednak nie mieli zadnego? Nie dziwne? 

Portret użytkownika Pseudonick

Jak ktoś się uprze to

Jak ktoś się uprze to zdobędzie broń, nawet osoba Twojego pokroju Wink Idąc Twoim tokiem myślenia w razie groźby starcia z patusem uzbrojonym w tulipana zrezygnowałbyś ze swojego sprzętu w myśl zasady że jak tylko jedna osoba go użyje to będzie mniej obrażeń u was obu :P 

Strony

Skomentuj