Alfie Evans nie żyje, jego śmierć dowodzi, że żyjemy w systemie wzorowanym na nazistowskim

Kategorie: 

Źródło: twitter

Dwuletni Alfie Evans, którego od kilku dni usiłował zabić brytyjski szpital dziecięcy z Liverpoolu, nie żyje. Zapalczywość z jaką o jego uśmiercenie walczyli "lekarze" i "wymiar sprawiedliwości", uzmysłowiło wielu osobom, że stwierdzenie, iż żyjemy w cywilizacji śmierci i władza uważa dzieci za własność państwową, to nie żadna przesada tylko rzeczywistość, a trauma jaka spotkała rodziców Alfiego, może spotkać każdego z nas.

Niemożliwe? Wystarczy przypomnieć sobie co stało się ostatnio w Polsce w Białogardzie, gdzie lekarze będą prawdopodobnie w zmowie z sądem, ekspresowo pozbawili praw rodzicielskich ojca i matkę nowonarodzonego dziecka. W tym wypadku chodziło o toksyczne szczepionki, które "lekarze" uparli się wstrzyknąć w dziecko w pierwszej dobie życia, ale z łatwością można sobie wyobrazić takie ekspresowe pozbawienie praw rodzicielskich gdyby nagle okazało się, że trzeba takie dziecko zabić, bo jego utrzymanie kosztuje zbyt dużo.

Nie można wykluczyć, że właśnie tak wyglądała historia śp. Alfiego Evansa. U chłopca stwierdzono tylko neurodegeneracyjną chorobę mózgu. Przyczyna jej wystąpienia jest oficjalnie nieznana, ale w sytuacji gdy medycy tak bardzo gorliwie dążą do uśmiercenia dziecka, warto sobie przynajmniej postawić pytanie czy czegoś nie próbowano ukryć.

Zatrucie organizmu metalami ciężkimi, w tym związkami rtęci czy aluminium, bardzo często prowadzi do neurodegeneracyjnych chorób. Zamiast jednak stwierdzić NOP (Negatywny Odczyn Poszczepienny) lepiej jest stworzyć historię o dziwnej chorobie mózgu. Ma to też sens z powodu ewentualnych roszczeń odszkodowawczych rodziny Alfiego.

 

Wygląda na to, że szpital postanowił zakończyć życie chłopca zdając sobie prawy z poziomu uszkodzeń neurologicznych jaki wywołały u niego preparaty zwane szczepionkami. Tak uszkodzone dziecko byłoby koszmarem dla szczepionkowych propagandystów i to chyba dlatego tak zapalczywie usiłowano dobić chłopca i zakończyć temat, którym zaczęły żyć światowe media.

Zabijanie Alfiego trwało aż 5 dni. Dziecko, które miało umrzeć bez wspomagania oddechu rzekomo po 3 minutach zmarło dopiero dzisiaj w nocy, około 2:30 czasu polskiego. Nie jest do końca jasne czy chłopiec się udusił, czy umarł z głodu, bo szpital zaprzestał jego karmienia. Tym samym cel "lekarzy" został osiągnięty i wbrew rodzicom, wreszcie udało im się go zabić tak jak planowali.

Miejmy nadzieje, że spraw Alfiego będzie przestrogą dla wszystkich Europejczyków. Czas wreszcie otrzeźwieć i zdać sobie sprawę, że UE, w której przecież nadal jest Wielka Brytania, stała się totalitarnym monstrum promującym zabijanie dzieci nienarodzonych i narodzonych, oraz chorych i starych. Tak daleko nie posuwali się nawet Niemcy zwani "nazistami".

 

 


 

Ocena: 

Średnio: 4.8 (5 votes)

Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

musieli mu coś podać bo

musieli mu coś podać bo robiło się głośno, a to im nie na rękę, prawdy nie poznamy bo trzeba by zrobić sekcję ! Musimy sięmodlić za Polskę by do władzy nie doszli ci sami co to robią tam w euro kalifacie, naszą nadzieją Jezus Chrystus !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika hyh

Inzynierze macie chociaz

Inzynierze macie chociaz jeden dowod ,ze to dziecko nie zyje?

Magda Zuk tez " nie zyje" nikt nie widzial jej ciala.

False flag jest dzis powszednie.

Kiedys jak zabili Popieluszke to ludzie rzadali publicznej sekcji , zdjec video. w 3-4 dni byly wyniki.

Dzis mozna gumowe dziecko podrzucic na plazy i caly swiat kleka.

Mozna "zabic" nozem i polac "ketchupem" i swiat rysuje kredkami.

Mozna "usmiercic" kogos i nikt "zwlok " nie zobaczy Lepper , Kaczynski i wieelu innych.

Patrz to sa wszystkie krolestwa swiata moga nalezec do Ciebie ... Idz precz szatanie...

ILuzja i matrix to system a diabel przeciez tkwi w szczegolach.

7grzechow glownych : lenistwo...Nikomu sie nie chce sprawdzic prawdy.

Prawda tylko Nas wyzwoli...

 

Portret użytkownika hyh

Ludzie sa dzis zbyt liberalni

Ludzie sa dzis zbyt liberalni i pacyfistyczni do nich nic nie dociera.

Zalozmy ze Antychrystem jest Royal baby o imieniu Peter i w przyszlosci bedzie Piotrem Rzymianinem i trzeba je teraz zabic dla dobra ludzkosci.

Jak bedzie to wygladalo w opinii publicznej ze uratowales swiat nie majac dowodow ze to Antychryst a tylko niewinne i smiejace sie dziecko

TO JAKAS PARANOJA co sie teraz dzieje... Niby bronia prawa zycia ludzkiego pojedynczego zycia a gina miliony w Jemenie ,Iraku , Syrii ... i to wlasnie dzieci..

Ratujemy jedno za milion.

wiec zabijmy royal baby za miliony...jak sie pomylimy to powiemy tak jak oni to tylko jedno dziecko nie milion.

 

Portret użytkownika zadzior

Debil.Zwracasz się do Boga,a

Zwracasz się do Boga,a chciałeś żeby cierpiał .Sadysta.Dziecko umarło bo było nieuleczlnie chore.Ty chciałeś żeby ból trwał i trwał i trwał?A gzie ch.ju jesteś jak matki dzieci niepełnosprawnych protestują w sejmie.Gdzie??????????????Ludzie niepełnosprawni w naszym kraju traktowani są jak zwierzęta,albo i gorzej.To też ludzie!Drzesz swojego ryja w obronie cierpienia a palcem nie kiwniesz żeby pomóc ludzim,którzy za psie grosze muszą wegetować.Przy tobie pedałki i homosie to hetero.

Portret użytkownika Admin69

Co za ochydne brednie.

Co za ochydne brednie.

Szpital ma pełne prawo zaprzestać uprczywego sztucznego podtrzymywania życia a rodzice mogą na własną odpowiedzialność i za własne pieniądze załatwić sobie dalsze prywatne podtrzymywanie kogoś czyj mózg już nie pracuje.

Strony

Skomentuj