Agresywni imigranci stawiają betonowe blokady na autostradzie w Calais

Kategorie: 

Źródło: Kadr z YouTube

Ciężarówki przejeżdżające przez Calais znów napotykają na bandy imigrantów. "Pokojowi uchodźcy" mają coraz bardziej radykalne pomysły na zatrzymywanie pojazdów, a kierowcy narażają swoje zdrowie i życie, aby przedostać się do Wielkiej Brytanii.

 

Kilka dni temu w sieci pojawiło się nagranie z ciężarówki, która w środku nocy jechała autostradą. W zasięgu wzroku niespodziewanie pojawili się imigranci, którzy ustawili betonową blokadę na jezdni. Kierowca nie miał innego wyjścia jak staranować barierę i jechać dalej, aby uniknąć napaści.

Jest to pierwszy taki przypadek, kiedy nachodźcy postanowili zbudować betonową barierę. Zwykle stosowano słabe konstrukcje z gałęzi, a w niektórych przypadkach nawet podpalano jezdnię. Muzułmańscy imigranci z Calais chcą za wszelką cenę dotrzeć do Wielkiej Brytanii dlatego napadają na kierowców samochodów i ciężarówek.

 

Pod koniec 2016 roku gdy zlikwidowano nielegalne obozowisko uchodźców w Calais, sytuacja na autostradzie zrobiła się względnie spokojna. W czerwcu bieżącego roku tłum agresywnych ludzi ponownie zablokował jezdnię, a w innym przypadku imigranci przyczynili się do śmierci polskiego kierowcy. W lipcu pojawiały się kolejne doniesienia o atakach na ciężarówki i jak widzimy jest to dopiero początek tych samych problemów.

 

Ocena: 

Średnio: 5 (2 votes)

Komentarze

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika NIEDŹWIEDŹ

Imigranci są jak zwierzęta.

Imigranci są jak zwierzęta. Mnożą się ,są niezwykle dzikie i agresywne. Co się robi gdy liczba danego gatunku zwierząt jest za duża? NA ODSTRZAŁ!

Portret użytkownika pomyśl

Żyjemy w kapitalizmie

Żyjemy w kapitalizmie najwieksza władze w tych czasach rozwija masoneria, jednostajnie i prostoliniowo wedle dawno założonego celu którym bez watpienia musi byc kontrola nad swiatem poprzez korporacje zarzadzane przez ludzi bogatych odczuwajacych swa wyzszosc nad reszta spoleczenstwa. Ich długotrwały plan ktory zrodził sie jeszcze przed I wŚ ma na celu ewolucyjna zmiane ustrojow w bogatszych krajach zachodnich majacych ogromny wplyw kulturowy na reszte swiata. Gdy juz zatarły sie wplywy wielkich rodzin po I WŚ i zakonczla sie era faszyzmu i nacjonalizmu a potem upadek ZSRR nadszedl czas wielkiej tolerancji w europie zachodniej. Sponsorujac politykow masoneria wchlaniala ich w swoje szeregi majac bezposredni wplyw na rozwoj sytuacji na swiecie. Kierujac sie wlasnym celem wywołali m.in. konflikt w Syrii utworzyli Panstwo Islamskie (kiepsko uzbrojone nie posiadajace strategow ani odpowiedniego wsparcia technicznego czy logistycznego rzesze analfabetow kryminalistow i fanatyków itp) ktorego nie mozna bylo pokonac przez wiele lat m.in. przez Rosje i USA - swiatowe mocarstwa. Był to kolejny krok majacy sprowokowac masowa migracje ludów z Azji mniejszej i Afryki do Europy po nieudanej probie przy wywolaniu arabskiej wiosny (pamietajac ze kraje zach. uderzaja tylko tam gdzie widza w tym interes). Migracia ludow muzlumanskich na ziemie chrzescijanskie ma zatrzec konflikty etniczne i religijne i doprowadzic do wymieszania sie spoleczenstwa co na pierwszy rzut oka wydaje sie nielogiczne,ale bez takich podziałow człowiek skupilby sie na miejscu pracy, rodzinie a wyzsza wartoscią dla przecietnego czlowieka stanie sie rodzina, miejsce pracy i polityka w nim panujaca. Muzlumanie przybywali masowo do Europy od dekad , czym masoneria zbadala grunt, teraz natomiast stara sie kontrolowac naplyw migrantow do Europy .Przewrot , wojna domowa , czy czystki etniczne przy ruchach nacjonalistycznych w Europie nie maja bytu. Masoni nie tylko nie sponsoruja takich organizacji jak rowniez propaguja brak informacji w mediach zaleznych na wszelkie tego typu tematy Masoneria opracowała plan przejecia kontroli nad swiatem kierujac ludzkim zachowaniem przez lata edukujac spoleczenstwa w duchu poczucia wyzszych wartosci w braku tolerancji kreowanego przez dany ustrój tak by po latach i przewrotach wywołac zmasowana potrzeba tolerancji jako jedyne racjonalne odzwierciedlenie humanizmu, ktore ma zapomniec wczesniej zaistniale podzialy spoleczne i uleczyc spoleczne sumienie,aby czlowiek nie czul podzialow jedynie poza miejscem zamieszkania rodzina badz miejscem pracy i tu ewidentnie wplyw na ludzi , wladze beda mialy korporacje ktore juz teraz bezustannie rosna w sile!na naszych oczach zmienia sie nasza cywilizacja! co mozemy zrobic?

Portret użytkownika helaa

Tylko bezmozg potrafi tych

Tylko bezmozg potrafi tych smieci porownac ze zwierzetami. To wina bilych ze sa ciotkami i tyle w temacie.. bo ciekawe ilu eu mezczyzn odwaznyloby sie zrobiloby cos takieg na terenie panstw muslimskich..

Portret użytkownika SurvivorMan

To że nachodźcy to robią, to

To że nachodźcy to robią, to nie jest w tym wszystkim najgorsze... Najgorsze jest w tym wszystkim pełne przyzwolenie rodowitych francuskich cipek, na takie działania!

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Skomentuj

Używasz Adblock? Blokujesz reklamy, ale podoba ci się to co tu czytasz? Wpłać cegiełkę na utrzymanie portalu, albo odblokuj reklamy na ZnZ