Agenda 2030 – co nas czeka

Kategorie: 

Źródło: ONZ

ONZ administruje globalnie realizację przekształcania świata według założeń fachowego zaplecza ekspertów obradującego dorocznie w Davos. Prezesem założonej tam fundacji i autorem koncepcji nowego porządku świata jest Klaus Schwab. Wytyczne do zadań zawarte w Agendzie 2030 dostępne są na stronie rządowej.

Wśród polskich decydentów (premier i prezydent) widać rozbudzony apetyt do wykazania się statusem Polski jako prymusa. Z tego powodu społeczeństwo jest poddane szczególnej dyscyplinie sanitarnej dającej dostateczny wachlarz powodów do niezadowolenia. Osiągnięcie celów agendy opisuje artykuł „Czwarta rewolucja przemysłowa 4.0”. Ujmując w skrócie jej intencję jest to zatarcie różnicy między człowiekiem a robotem za pomocą nanotechnologii.

Zabiegami ułatwiającymi realizację celu są:

– likwidacja tradycyjnego zarządzania przez zniesienie praw konstytucyjnych państw członkowskich,

– połączenie kompetencji władzy wykonawczej z ustawodawczą,

– zarządzanie dekretami jako katalizatora przemian.

IV etap rewolucji w XXI wieku zakłada zanikanie bariery ludzie/maszyny. Internet (1991) inteligentne fabryki z cyberfizycznymi systemami produkcji w otoczeniu charakteryzują formy: internetu ludzi (sieci społecznościowe i biznesowe), internetu rzeczy (inteligentna mobilność), internetu usług (inteligentne sieci i logistyka), internetu danych (inteligentne budynki i mieszkania).

Zważywszy bieżące doświadczenia trwającej niemal rok likwidacji małych i średnich przedsiębiorstw pod pretekstem zwalczania pandemii, deklarowaną w agendzie walkę z ubóstwem należy rozumieć jako likwidację ludzi poprzez bezrobocie, głód i przestępczość. Wymóg Internetowej rejestracji wszelkiej działalności jest równoznaczny z pełnią kontroli nad zawodowym i prywatnym życiem każdego obywatela i instytucji. Wprowadzenie cyfrowego/wirtualnego pieniądza oznacza przeniesienie kontroli finansowej nad pieniądzem w gestię wirtualnych, anonimowych, nie dających się pociągnąć do odpowiedzialności dysponentów sieci, chmur i podobnie ulotnych rozwiązań. K. Schwab zapowiada osiągnięcie celu przez wprowadzanie do organizmów ludzkich miniaturowych urządzeń wielkości ziarnka piasku, implanty oraz chirurgiczne instalowanie odpowiednich narzędzi sterowania organizmem.

Tenże K. Schwab przewiduje, że pandemiczne konsekwencje zaostrzą kwestie klimatyczne i społeczne. Według niego szybko i radykalnie należy porzucić dotychczasowe, uznane za szkodliwe, nawyki w każdej dziedzinie. Zapowiedzi wspierania zdrowia publicznego przy wprowadzeniu teleporad jaskrawo wymowne są w statystykach zgonów jako wyniku premedytacji niedopuszczenia pacjentów do lekarzy skutkujących zgonami. Zatem deklarowane systemowe wsparcie jest w rzeczywistości jego zaprzeczeniem. Dodatkowe ostrzeżenie dyrektor MFW Kristaliny Gieorgiew: „Dla przezwyciężenia kryzysu gospodarczego nie można pozwolić sobie na prostą odbudowę gospodarki z niskim wzrostem, niską produktywnością i pogłębiającym się kryzysem klimatycznym” wyklucza racjonalne zakończenie hibernacji gospodarczej. Wprawdzie tenże bank podaje liczbę 150 milionów bezrobotnych jako wynik poczynań gospodarczych w bieżącym roku, ale ani słowem o przyczynie jak też rozwiązaniu. Wokół tej samej danej lamentuje nad losem dzieci UNICEF. Przywiązany do swojej obłąkanej idei fix Schwab zapowiada, że z nowym rokiem trzeba będzie zaostrzyć tempo przemian.

Jakby tego było mało pandemią usprawiedliwiane marnotrawstwo przyodziane jest w szatę troski. Zadłużonemu po uszy krajowi (Hiszpania) rządzący fundują diabelnie drogi obiekt dla korona-pacjentów. Równocześnie inne szpitale odczuwają brak sprzętu i personelu. W Polsce obywatele wykazują ogromną powściągliwość wobec stadionowego szpitala, ale krewcy Hiszpanie znacznie energiczniej i bardziej krytycznie kwitują niebywale kosztowne rozwiązanie. Służba zdrowia w Madrycie protestem ulicznym wyraziła swoje oburzenie.

Efektem wymogów bezwzględnej realizacji Agendy 2030 przez państwa jest borykanie się z utratą suwerenności technologicznej w zakresie gospodarowania danymi i jednostronnego opodatkowania zwycięzców gospodarki cyfrowej. O losach jednostki nikt nie wspomina. Skoro Great Reset, czyli Wielka Czystka świata łączy interesy dwóch entuzjastycznie promujących agendę animatorów IMF (Międzynarodowy Bank Światowy) i WEF (Światowe Forum Ekonomiczne) dysponującymi krociowymi finansami, to tylko siła wyższa za jaką uchodzi kataklizm naturalny, albo zawierucha wojenna mogłyby przeciąć te antyludzkie rojenia. Cel uświęca środki jest maksymą każdego totalitaryzmu. Terminator z Davos w styczniu fetuje 50-lecie. Będziemy znów świadkami jak rywalizujący o względy lennicy złożą hołd prezesowi Schwab Klausowi uczestnicząc za nasze pieniądze w dorocznej imprezie chronionej przez tysiące policjantów. Poza hołdem przedstawią raporty o likwidacji ubogich, chorych i wszelkim niedostosowanym człowieczym balaście. Jak dawne piramidy egipskie powstały kosztem wielu istnień, dzisiejsze piramidy globalizmu stworzone i nazwane postępem informatycznym pochłoną życie milionów. Małe i średnie przedsiębiorstwa nikną zamykane jedno po drugim wystarczy przejść do niedawna ożywionym centrum handlowym miasta gdzie roiło się od kawiarenek, butików, restauracji, biur, hoteli. Jak w grze komputerowej kliknięcie na ikonkę w mozaice unicestwia przedsiębiorcę tak ogłoszenie premiera „zamykamy” unicestwia życie, a ewangelista zbiera punkty. MY – imperator.

Intuicyjnie zaniepokojeni rzeczywistością ludzie poszukujący dróg przetrwania broniąc się przed systemem, który pozbawia ich człowieczeństwa. Skoro jest system chorych umysłów dyktujących nienormalność, to jedynie tworzenie systemu równoległego daje szansę przetrwania. Jak brzydota istnieje obok piękna, bezprawie obok sprawiedliwości, bogacze obok biednych, tak racjonalni muszą przetrwać szaleńców. Żadna burza, ani wojna nie jest wieczna.

 

Opracowanie: Jola
Źródło: WolneMedia.net

 

 

BIBLIOGRAFIA

1. https://www.gov.pl/web/rozwoj-praca-technologia/agenda-2030

2. https://pl.wikipedia.org/wiki/Czwarta_rewolucja_przemys%C5%82owa

3. https://www.youtube.com/watch?v=2RWWj6XWKgA

4. https://www.gov.pl/web/rozwoj-praca-technologia/monitoring-realizacji-agendy-2030

Ocena: 

Średnio: 5 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika ixi

Czy prezydent jest decydntem

Czy prezydent jest decydntem czy tylko aktorem starannie dobranym do roli prezydenta? Czy większość polityków to aktorzy i słupy?

O agendzie 2030 prawie nikt nie wie, wystarczy popytać. Ktoś słyszał o polityce zrównoważonego rozwoju, ktoś o wycofaniu samochodów spalinowych do 2030r. i tyle.

Portale krzewiące propagandę antypolityczniepoprawną mogą być prowadzone przez służby - tak można szerzyć dezinformację, kanalizować myślenie i zbierać dane o niepokornych Smile

Portret użytkownika Wiesiek

Himmler mowil cos, ze po 80

Himmler mowil cos, ze po 80 latach powroca, by dokonczyc to czego nie skonczyli w latach 40..... Ma to byc polaczone z otwarciem wrot....

Tak sobie myslalem, jakim trzeba byc bucem, zeby skazywac innych na powolna smierc w cierpieniu... Albo trzeba byc kims pozbawionym jakichkolwiek uczuc, albo miec nad soba kogos, kto zrobi z nami cos gorszego niz smierc fizyczna w meczarniach. Biorac pod uwage, ze dusza ludzka jest niesmiertelna, to tortury zapowiadane, przez duchowe byty beda wieczne stad takie chore i irracjonalne zachowanie politykow.

Tak w skrocie:
Zawierasz pakt i masz co chcesz, ale kontrachent stawia warunki, ktore sa sprzeczne z umowa, pytanie sie rodzi czym szantazuje swoich interesantow. Co to jest, ze nikt mu nie odmowi tylko robi co on chce....

Portret użytkownika ...

To nas czeka.

To nas czeka.

1. Faza dodatkowych ograniczeń „lockdown” będzie odbywć się w sposób ciągły, zaczynając od głównych miast, obszarów metropolitalnych i na zewnątrz. Przewidywany termin: listopad 2020 r.  2. Rozpoczęcie przejęcia i budowy obiektów/obozów izolacyjnych – w każdej prowincji Kanady, szczególnie w stanach i na terenach mniej zaludnionych. Termin – do grudnia 2020 r.  3. Codzienna ilość nowych przypadków COVID-19, musi przekroczyć możliwości testowania – wskazany jest też, ciągły wzrost liczby zgonów związanych z COVID. Termin koniec 2020 r.  4. Całkowita i kolejna blokada kraju (bardziej surowa niż ograniczenia pierwszej i drugiej fali). Przewidywany termin realizacji: koniec grudnia 2020 – początek stycznia 2021.  5. Przewidywana mutacja COVID-19 (określanym jako COVID-21); koinfekcja wtórnym wirusem prowadząca do trzeciej fali, o znacznie wyższej śmiertelności i dużo wyższym wskaźniku zakażeń. Przewidywany termin – do lutego 2021 r.  6a. Reforma i rozszerzenie programu dla bezrobotnych (docelowo wszystkich obywateli) – w celu przejścia do Programu Powszechnego Dochodu Podstawowego (PPDP). Przewidywany termin – I kwartał 2021 r.  6b. Plan przejścia większości ludzi do Powszechnego Programu Dochodu Podstawowego. (PPDP) Większość ludzi – bezrobotni na PPDP. Planowany termin połowa drugiego kwartału 2021 r.   7. Codzienny wzrost nowych przypadków hospitalizacji z powodu C-19/C-21 i zgonów związanych z tymi wirusami przekroczą możliwości placówek medycznych. Przewidywany I/II kwartał 2021 r.  8. Zastosowanie nowych, rozszerzonych ograniczeń/blokowania (określane jako trzecia blokada). Nałożone zostaną pełne ograniczenia w podróżowaniu (w tym między prowincjami i miastami). Przewidywany termin – II kwartał 2021 r.  9. Zaplanowanie różnych awarii łańcucha dostaw towarów na rynek spożywczy, np. niedobory zapasów, duża niestabilność gospodarcza. Przewidywany koniec drugiego kwartału 2021 r.  10. Rozmieszczenie służb wojskowych, w głównych obszarach metropolitalnych oraz na wszystkich głównych drogach – w celu ustanowienia punktów kontroli podróży. Ograniczy to podróż i ruch. Organizacja koniecznego wsparcia logistycznego w całym państwie. Termin – III kwartał 2021 r.   *Podczas pobytu w Obozach Izolacji – zawsze będą mieć do dyspozycji dwie możliwości:  A) . Mogą wyrazić zgodę na harmonogram szczepienny oraz uczestnictwo w programie umorzenia długów – wtedy natychmiast zostaną zwolnieni. Jeżeli nie…  Dirol . Będą przebywać na czas nieokreślony w izolatce.   Państwo skonfiskuje cały ich majątek, ponieważ zgodnie z prawem będą sklasyfikowani jako przestępcy stanowiący zagrożenie dla zdrowia publicznego i obywateli państwa.

Strony

Skomentuj