Agencja Bloomberg twierdzi, że eliksiry przeciw COVID nie chronią aż tak jak sądzono a ci, którzy sobie je wstrzyknęli również ciężko chorują

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Zdaniem znanej agencji prasowej Bloomberg, zaszczepieni ludzie zarażają się koronawirusem w zaskakująco wysokim tempie. Nie jest jeszcze jasne jak prawdopodobne jest rozprzestrzenienie wirusa przez zaszczepionych na inne osoby. Dodatkowo rośnie obawa, że ​​zaszczepione osoby mogą być bardziej podatne na poważne zachorowanie, niż wcześniej sądzono.

Wszystkie dotychczasowe zapewnienia władz wciskających desperacko wszystkim komu się da preparaty covidowe okazują się fałszem. Po pierwsze okazuje się, że szczepienie nie chroni przed zachorowaniem. Nie chroni również przed zarażaniem innych, co przecież wmawiano, sugerując, że ktoś szczepi się dla swoich bliskich.

 

Co więcej, upadła również teoria, że zaszczepieni jeśli nawet przechorują covidka, to dużo lżej niż niezaszczepieni. Zdaniem agencji Bloomberga dane medyczne z Izraela i z USA sugerują, że było to twierdzenie całkowicie fałszywe. Oznacza to również, że założenia segregacji sanitarnej oparte są na fałszywych podstawach, a totalitarne kody QR rozdawane grzecznym niewolnikom i pozwalające na przywileje w życiu codziennym, są de facto licencjami na zarażanie.

 

Zwrócono uwagę, że jedna z najbardziej znanych epidemii wśród zaszczepionych osób miała miejsce w małym nadmorskim miasteczku Provincetown w stanie Massachusetts, gdy tysiące zaszczepionych, jak i nieszczepionych zgromadziło się na parkietach tanecznych i na przyjęciach domowych w weekend czwartego lipca, aby uczcić amerykańskie święto niepodległości. Okazało się to punktem zwrotnym w ustaleniu nieskuteczności szczepionek, ponieważ około trzy czwarte z 469 infekcji dotyczyło osób zaszczepionych!

 

Pokrywa się to z doniesieniami z Izraela, gdzie widząc skalę zakażeń osób zaszczepionych, w panice zaordynowano ludziom podanie trzeciej dawki szczepionki. Niewiele to jednak pomogło bo ilość przypadków zakażeń rośnie tam w sposób dużo poważniejszy niż rok temu gdy nikt nie był jeszcze zaszczepiony. 

 

Wnioski przedstawione przez Bloomberga co do nieskuteczności szczepień, zostały potwierdzone przez amerykańską agencję CDC, będącą odpowiednikiem polskiego SANEPIDu. Jej przedstawiciele twierdzą wprost, że ryzyko ciężkiego zachorowania u osób wcześnie zaszczepionych bardzo rośnie w funkcji czasu i konieczne jest wstrzykiwanie kolejnych eliksirów, aby poddany tą "kuracją" osobnik nie popadł w poważne kłopoty zdrowotne.

 

Ocena: 

Średnio: 3.4 (55 votes)

Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

wcześniej czy poźniej afera z

wcześniej czy poźniej afera z depopulacyjnymi szczepionkami koktajlami gatesa hitlerowca wyjdzie na jaw i co wtedy zrobi PiS ? przecież tylu ludzi zostało zamordowanych tymi preparatami DNA GMO a ilu jest kalekami do końca życia ?! to jest afera gorsza niż gazy bojowe stosowane przez sadama ! Tu jest potrzeban modlitwa do Chrystusa Jedynego Zbawiciela inaczej będą dalej mordować szprycami !

Bramy piekielne przejęły Watykan i całą zachodnią cywilizacje, a Polska ? Kazanie Ks. Natanka !

https://www.youtube.com/watch?v=inaLi2vBtlM

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Latarnia

" i co wtedy zrobi PiS...."

" i co wtedy zrobi PiS...." będzie dalej mordował jeśli będzie u władzy. Czy którakolwiek afera została rozliczona ,choć ujrzała światło dzienne? Po co łamać sobie głowę takimi pytaniami? Przecież Nowa  Normalność zakłada segregacje i depopulacje więc zgodnie z nowym prawem PiS czy ktoś  inny będzie realizował zatwierdzony plan.

Portret użytkownika Jan Pajączek.UFO

"i co wtedy zrobi PiS"

"i co wtedy zrobi PiS" Inzynierku od koralików i mantry, nie mart się o pis, bo oni dadzą sobię radę. Pis zrobi to co mu wróg powie że ma zrobić. Wróg ma już przygotowanych wiele scenariuszy na wypadek całkowitej kompromitacji pisowców. Lepiej ty inżynierze zastanów sie co zrobią rzymscy katole jak się dowiedzą kim na prawde jest królowa nieba. I dotrze do nich(w co wątpię) komu naprawdę  tyle lat bili pokłony i dla kogo klepali w kółko koraliki.

"Ty zaś nie wstawiaj się za tym narodem, nie zanoś za niego błagań ani modłów, ani też nie nalegaj na Mnie, bo cię nie wysłucham. Czy nie widzisz, co czynią w miastach Judy i na ulicach Jerozolimy? Synowie zbierają drewno, ojcowie rozpalają ogień, a kobiety ugniatają ciasto, by robić pieczywo ofiarne dla "Królowej Nieba", a nadto wylewają ofiary z płynów dla obcych bogów, by Mnie obrażać. Czy Mnie obrażają - wyrocznia Pana - czy raczej siebie samych, na własną hańbę?" (Jer.7:16-20).
 
 "Adorując "Królową Niebios" ludzie poddają siebie i swój kraj pod władzę zwierzchności, która nosi to imię od czasów starożytnych. Królowa Niebios nie jest Marią, matką Pana Jezusa. Maria była bogobojną niewiastą. Znała dobrze Pismo Święte. Czy prawdziwa Maria pozwoliłaby się nazywać imieniem demonicznej istoty, której kult Bóg potępił ustami swego proroka?! Komu kłaniają się chrześcijanie oddający cześć Królowej Niebios? Kłaniając się jakiemukolwiek stworzeniu oddajemy hołd Szatanowi, zamiast Stwórcy. Lucyfer już w niebie pragnął czci należnej Bogu. Nie inaczej jest na ziemi, dlatego demoniczne zwierzchności przybierają kształt postaci otaczanych czcią przez
 ludzi. "

 

Portret użytkownika Public Pastes

Protecting E-Commerce Sites

Protecting E-Commerce Sites From a Hacker
To make the surface of a document look more professional,
many companies use pastes. Although pastes
may not have the same visual effect as handmade designs or embossing, they are still widely used and
can create an impressive effect in many cases. The best way to achieve the professional look is to use a paste that contains a high amount of glue.

P Paste A popular type of paste for presentations and other tasks is hibp pastes.
Hibp pastes are thick, white ointment-like pastes that contain a high percentage
of glue. They vary greatly in consistency, being either heavier or
lighter than ointment-based pastes, and as such are stiffer and thicker.
In addition to being stiffer, hibp pastes tend to be more dense, which gives them a better ability to hide defects and stay put
longer.

Personal information may be transmitted via hibp pastes.
Because of the heavy nature of the paste, many businesses choose to only provide information on their company website
or to partners through these pastes. This allows those who need the personal information to access it
without compromising the company's website, allowing them to
still sell products or communicate with past and current customers.
The information that can be transmitted through hibp pastes includes full names, email addresses, contact information, address history, and recent additions to the company's database.
As a result, many of the most popular and reliable pasting services do not
advertise their ability to transmit personal information;
this makes it much more difficult for a hacker to obtain a
client's personal information through a paste site.

Strony

Skomentuj