Afrykańscy socjalrasiści twierdzą, że samo istnienie białych jest przestępstwem

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Świat w dalszym ciągu przymyka oczy na wydarzenia, jakie mają miejsce w Republice Południowej Afryki. Władze przy silnym poparciu czarnego społeczeństwa chcą okraść białych rolników z posiadanych przez nich ziem w ramach „dziejowej sprawiedliwości”. Planom kradzieży towarzyszą coraz częstsze ataki na tle rasistowskim.

 

Najnowszy przykład potęgującej się nienawiści do białych wypłynął od rzecznika marksistowskiej partii Black First Land First. Lindsay Maasdorp napisał na Twitterze do Daniela Friedmana, dziennikarza wydawanej w RPA gazety The Citizen, że “jego obecność jest przestępstwem”. Nie jest przypadkiem, że wpis był adresowany do osoby o białym kolorze skóry. W drugiej części komentarza zacytował slogan swojej partii: “ziemia albo śmierć”.

Partia Black First Land First, podobnie jak Economic Freedom Fighters, bazuje na przesłaniu, że należy odbierać ziemie białym i przekazywać je czarnym. Walce o “sprawiedliwość dziejową” towarzyszą ataki na tle rasistowskim, które na Zachodzie są praktycznie ignorowane, a gdy zagraniczne media przedstawiają sytuację w RPA, mówią o tym jak o zwykłej przestępczości.

 

Władze twierdzą, że coraz częstsze napaści na farmerów są tylko częścią problemu przemocy w kraju i rzekomo nie mają nic wspólnego z rasizmem. Oficjalnie nie mówi się o prześladowaniach białych, szerzącej się agresji, czy nawet nawoływania do zabijania. Lindsay Maasdorp już w przeszłości otwarcie głosił, że chce zabijać białych i nie spotkał się z żadnymi konsekwencjami prawnymi.

Na Zachodzie przyjęło się, że rasizm jest wtedy, gdy biali atakują, powiedzą coś niestosownego lub chociażby skrytykują czarnych lub inne rasy. Natomiast gdy czarni głośno krzyczą o zabijaniu białych ludzi, to jest to traktowane jak zwykła przestępczość.

 

Ocena: 

Średnio: 5 (3 votes)

Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

To pokazuje że jest jakieś

To pokazuje że jest jakieś odgórne przyzwolenie na mordfowanie białych ! We francji nowi hitlerowcy NWO już chcą wsadzać do psychuszek tych którzy nie chcą się godzić na sprowadzanie do francji islamskiego wojska ! "Francuska polityk Marine Le Pen opublikowała za pośrednictwem Twittera zdjęcia obrazujące zbrodnie dżihadystów Państwa Islamskiego. Sąd uznał to za „mowę nienawiści” i wydał nakaz, by poddała się badaniom psychiatrycznym.Liderka Zjednoczenia Narodowego/Frontu Narodowego nie kryła oburzenia orzeczeniem sądu. Le Pen udostępniła makabryczne obrazy w grudniu 2015 r., kilka tygodni po tym, jak dżihadyści ISIS zabili 130 osób podczas zamachu w Paryżu.50-letnia polityk i prawnik z wykształcenia w ub. roku przegrała walkę o fotel prezydencki z Emmanuelem Macronem. Parlament Europejski pozbawił ją też immunitetu poselskiego, zarzucając, że upowszechniła brutalne zdjęcia, które mogły być oglądane przez nieletnich.W czwartek polityk zamieściła na Twitterze kopię nakazu sądowego, wymagającego poddania się badaniu psychiatrycznemu.Nakaz został wydany 11 września i przynagla do przeprowadzenia badań „tak szybko, jak to możliwe” w celu ustalenia, czy Le Pen „jest w stanie rozumieć uwagi i odpowiadać na pytania”.„To szaleństwo” - wściekała się Le Pen. „Myślałam, że już przeżyłam wszystko: no cóż, okazuje się, że nie! Za potępienie horrorów Daesh w tweetach, „system sprawiedliwości” chce mnie poddać badaniom psychiatrycznym! Jak daleko się jeszcze posuną?” - pytała, wskazując, że jest to część rządowej intrygi, by ją zdyskredytować.Polityk i europoseł zapowiedziała, że nie pójdzie na badania. http://www.pch24.pl/francuska-polityk-zamiescila-zdjecia-zbrodni-isis--musi-poddac-sie-badaniom-psychiatrycznym,63002,i.html#ixzz5RozW2ECi

w Polsce pod rządami folksdojczy też chciano eliminować opozycję wsadzając do psychuszek ! to stara metoda walki z niewygodnymi a nowi hitlerowcy NWO też ją już stosują ! "Sejmowa komisja odrzuciła projekt Solidarnej Polski, który zakładał możliwość izolacji szczegółnie niebezpiecznych przestępców. Projekt odrzucono, bo Sejm ma rozpatrzyć projekt rządowy, zakładający inne zmiany. - Jaki jest faktyczny cel tej ustawy, dlaczego Donald Tusk pod płaszczykiem walki z pedofilami, mordercami, chce mieć możliwość wsadzania Polaków do "psychuszek", czy to jest element być może walki z jakimiś środowiskami" - uważa Arkadiusz Mularczyk z Solidarnej Polski."

https://www.rp.pl/artykul/1058906-Mularczyk--Dlaczego-Tusk-chce-wsadzania-Polakow-do--psychuszek--.html

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika semperparatus

Marine Le Pen...zdradziła

Marine Le Pen...zdradziła swojego własnego ojca...i jego narodowe ideały.I-jak widać-nic jej to nie pomogło...nadal jest prześladowana...Wniosek:w dzisiejszej sytuacji w grę wchodzi tylko bezkompromisowa walka z systemem(jak próbował robić Jean-Marie Le Pen)...albo całkowita kapitulacja...

Portret użytkownika R.D.K.

Tutaj wszyscy myślą że to

Tutaj wszyscy myślą że to wina Indian że właśnie wtedy znajdowali się w obu Amerykach, że w Australii byli Aborygeni, w Afryce Afrykańczycy itd. Bo przeież biedny biały człowiek skoczył tam tylko na chwilę po pomidory ziemniaki i tytoń.

Portret użytkownika Zenek ;)

Słowo na niedzielę

Słowo na niedzielę

PODSTĘPNE WPIER**LU POCZĄTKI

ci co o tym już wiedzą i tak nie powiedzą tego innym,
tym co zostaną ZADEPTANI w drodze do dinozaurariów.

w każdym razie UDANEGO BIEGU przed KLAPĄ,
jej ZATRZAŚNIĘCIEM....

znakiem oddzielenia
tych szczęśliwych, że zdążyli dopaść Arki
od tych plewowatych
dla jakich ma zabraknąć tam miejsca
naznaczonych przez ich rabe do WYGINIĘCIA
 

Portret użytkownika kolo21

Ty jak chcesz to potrafisz

Ty jak chcesz to potrafisz mądrze napisać.  Ale to i tak nikogo nie przekona, ja już zdałem sobie z tego sprawę. I tylko będę się patrzył jak wszystko na około zostaje rozpiedzielone. Mam tylko nadzieję dojrzeć niedowierzanie w oczach obecnie zadolonego i bogatego społeczeństwa Polskiego.

kolo21

Strony

Skomentuj