Afgański gwałciciel i morderca 13-letniej dziewczynki aresztowany jako uchodźca

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Rasuili Zubaidullah, 22-letni Afgańczyk, który dokonał wraz z kolegami zbiorowego gwałtu na 13-letniej Leonie, obywatelce Austrii, a następnie ją zamordował, został aresztowany w Wielkiej Brytanii, gdzie dostał się łodzią wraz z innymi imigrantami.

Zubaidullah , 22-letni zwyrodnialec z Afganistanu dokonał w czerwcu 2021 roku zbiorowego gwałtu na 13-letniej dziewczynie w Austrii. Została ona odurzona narkotykami, sprowadzona do mieszkania w wiedeńskiej dzielnicy Donaustadt i tam wielokrotnie zgwałcona przez Zubaidullaha i innych Afgańczyków. Następnie została uduszona, owinięta w dywan i wyrzucona 100 metrów od mieszkania.

Po wyjściu na jaw tegoż faktu sprawa zyskała rozgłos międzynarodowy. Rozpoczęto także szeroko zakrojoną obławę na gwałciciela. Według śledczych uciekł on do Włoch skąd udał się do Innsbrucku w Austrii a stamtąd przedostał się do Francji, gdzie miał wsiąść na łódkę i jako uchodźca pod fałszywą tożsamością dostać się do Wielkiej Brytanii. Zwyrodnialec przez prawie dwa tygodnie mieszkał w hotelu na koszt brytyjskiego podatnika. Dopiero po tym czasie służby angielskie ustaliły iż jego tożsamość jest fałszywa i jest on tak naprawdę poszukiwanym w całej Europie gwałcicielem-pedofilem i mordercą.

Afgańczyk chwalił się dokonaniem brutalnego przestępstwa na jednym z portali społecznościowych. To z resztą za pośrednictwem właśnie sieci społecznościowej poznał swoją ofiarę. Sprawa ta pokazuje więc jak bardzo lewicowo-liberalna propaganda, zmiękczająca serca i osłabiająca opór wobec zasiedlania Europy islamistami, może przyczynić się do tego typu tragedii.

Dorosły człowiek, mający za sobą pewne życiowe doświadczenia oraz potrafiący myśleć samodzielnie, wbrew oficjalnie obowiązującej linii polityczno-propagandowej z dużo mniejszą dozą prawdopodobieństwa uległ by jakiejkolwiek pokusie ze strony imigranta z Afganistanu, który w jakimś celu próbuje nawiązać z nim znajomość poprzez internet. Nieukształtowane emocjonalnie dziecko jest dużo bardziej narażone na tego typu "znajomości".

Po pierwsze państwowa propaganda, również w szkołach, już od małego pierze mu mózg, że imigranci są koniecznością dla gospodarki, inwestycją w przyszłość oraz koniecznością dla budowy społeczeństwa wielokulturowego, które to według popłuczyn szkoły frankfurckiej, które stały się w powojennej Europie dziedziną nauki, ma zapobiegać odrodzeniu się faszyzmu. Po drugie 13-letnie dzieci nie wiedzą jak wygląda pozycja kobiety w krajach islamskich i że są one praktycznie pozbawiane wszystkich tych przywilejów jakimi mogą cieszyć się w Europie od dziesiątek a nawet setek lat.

Po trzecie lewicowo-liberalna popkultura, którą eksportują do Europy od zakończenia II wojny światowej Stany Zjednoczone oraz związane z nimi ośrodki propagandy ideologicznej ukazują osoby innego koloru skóry, wywodzące się z amerykańskiej ludności murzyńskiej oraz z krajów zacofanych cywilizacyjnie, gospodarczo i społecznie jako część cywilizacji zachodniej, cywilizacji wykrzywionej rzecz jasna przez inżynierów społecznych ze szkoły frankfurckiej.

Po czwarte zwykła dziecięca słabość do nawiązywania nowych znajomości oraz naiwność wobec kilku miłych słówek opowiadanych przez islamskiego wabika, naraża dużo bardziej na zostanie ofiarą przestępstwa właśnie osoby nieletnie.

Sprawa Zubaidullaha bardzo mocno zaniepokoiła brytyjską opinię publiczną, zwłaszcza teraz kiedy wszelkiej maści kolaboranci reżimu wojskowego, który 20 lat okupował Afganistan, oraz inni Afgańczycy, uciekają z tego kraju do Europy. To właśnie wśród uchodźców bardzo łatwo może wcisnąć się potencjalny zwyrodnialec, który już wcześniej dokonywał zbrodniczych czynów. Z resztą tak naprawdę nie musi się wciskać. Gdyż tym potencjalnym zwyrodnialcem może okazać się jeden z tych Afgańczyków którzy zdradzali swój kraj i współpracowali z wojskami go okupującymi, a dzisiaj upychani są przez europejskie rządy, podporządkowane Stanom Zjednoczonym, do swoich własnych krajów.

Przypomnijmy, że do Polski miało trafić 3 tys. Afgańczyków, których zwiezienia tutaj zażądali Amerykanie. Według danych sprzed tygodnia, z 1000 Afgańczyków, którzy trafili do Polski, 600 a więc 60% złożyło wnioski o uzyskanie statusu uchodźcy. Czy są wśród nich jacyś potencjalnie niebezpieczni dla społeczeństwa degeneraci? No cóż, jak śmiem sądzić dowiemy się o tym, jak mawia stare polskie powiedzenie, zapewne dopiero po szkodzie.

 

 

 

Na podstawie:

https://www.polskieradio24.pl/5/1222/Artykul/2802025,Grodecki-600-ewakuowanych-Afganczykow...

https://www.dailymail.co.uk/news/article-9983481/Refugee-accused-raping-killing-girl-sneak...

https://www.sueddeutsche.de/panorama/mord-wien-polizei-1.5337657

https://www.o2.pl/informacje/uchodzca-z-afganistanu-zgwalcil-i-zabil-13-latke-oszukal-sluz...

Ocena: 

Średnio: 5 (7 votes)

Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Parlament Europejski przyjął

Parlament Europejski przyjął we wtorek rezolucję, w której opowiedziano się za uznawaniem tzw. „homomałżeństw” we wszystkich krajach członkowskich UE. Rezolucja nie ma mocy prawnej, ale jest głosem ideologicznego nacisku na unijne instytucje i poszczególne kraje.

Za rezolucją zagłosowało 387 eurodeputowanych, przeciw było 161, od głosu wstrzymało się 123. Treścią dokumentu jest oczekiwanie, by we wszystkich państwach członkowskich Unii Europejskiej, niezależnie od prawodawstwa krajowego, akceptować związki homoseksualne, nazywane w kraju zawarcia małżeństwem.

Parlament Europejski chce, by homoseksualni małżonkowie w całej Europie mieli te same przywileje, to znaczy by ich związek uznawany był za tożsamy ze związkiem mężczyzny i kobiety. Implikuje to między innymi uznawanie tak zwanych tęczowych rodzin, a zatem adopcji dzieci przez pary homoseksualne.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Quark

Nie ma co dywagować , ten

Nie ma co dywagować , ten człek jest ŚMIECIEM i jako taki powinien zostać natychmiast stracony a jego truchło przerobione na karmę dla zwierząt . 

Kwestię imigrantów zwanych uchodźcami szybko rozwiązałby dekret o przymusowej kastracji i sterylizacji (dla kobiet) obwieszczony stosownymi tablicami informacyjnymi na granicach państwa . Z wyłączeniem osób przybywających do kraju na wyraźne zaproszenie pracodawcy lub ubiegających się o azyl przez stosowną ambasadę czy konsulat . Wtedy "bambus" przyłażący do europy na "hura" mocno by się zastanowił czy mu się to kalkuluje ! Ale tak może postąpić jedynie kraj którego ideologia "multi-kulti" jeszcze nie opanowała czyli Polska . 

Skomentuj