Adam Małysz ujawnia niepokojące fakty dotyczące szczepionek na COVID-19

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę, że rządy i „eksperci” oszukali nas mówiąc, że przyjęcie szczepionek na COVID-19, załatwi sprawę i wprowadzi nas do krainy błogiego spokoju. Teraz przekonali się o tym polscy skoczkowie narciarscy.

Nasz wielki mistrz skoków - Adam Małysz - obecnie pełni funkcję dyrektora koordynatora ds. skoków narciarskich i kombinacji norweskiej w Polskim Związku Narciarskim. Podczas ostatniego konkursu ujawnił niepokojące informacje na temat szczepionek i ich skuteczności.

 

Na antenie TVN padły następujące słowa:

Widzimy, że ten cały system, który jest z koronawirusem, nie do końca funkcjonuje, bo byliśmy zapewniani przed sezonem zimowym, że jeśli się zaszczepimy, to nie będzie testów i musimy normalnie funkcjonować. Wszystko wróciło z powrotem. Jesteśmy zaszczepieni i dalej są testy i dalej wychodzą, mimo zaszczepienia, pozytywne.

Trudno o bardziej klarowny przejaw tego, że covidowe szpryce nic nie zmieniły, skoro nadal każe się ludziom robić to samo, co przed ich pojawieniem się. Przyjęcie tych preparatów nie dość, że nie ułatwiło funkcjonowania sportowcom, to jeszcze naraziło wszystkich zaszczepionych na ryzyko długofalowych powikłań, co do których wygadał się ostatnio doradca prezydenta Dudy - prof. Zybertowicz.

Jednym z dowodów tego kuriozum jest to, że czołowy zaszczepiony japoński skoczek najpierw ogłosił, że przeszedł testy na koronawirusa  z wynikiem negatywnym, by chwilę potem okazało się, że jednak jest zakażony.

Tak więc szczepionki nie działają, testy pokazują wyniki „w cały świat”, a ludziom dalej wmawia się, że tak być musi.

Małysz nie krył swojego oburzenia, ale TVN postanowił przerwać rozmowę, która zmierzała w kierunku tyrady, podobnej do wystąpienia Bożeny Dykiel, która w porannym programie śniadaniowym tej stacji, stwierdziła, że obecna pandemia jest spiskiem przeciwko ludzkości.

 

Ocena: 

Średnio: 4.4 (5 votes)

Komentarze

Portret użytkownika ffff

Ryoyu w dodatku przechodził

Ryoyu w dodatku przechodził już w czerwcu kovida.
W jego przypadku to akurat ustawka, jak to w fisie, od lat ciągną za jaja w góre krafta, teraz jeszcze mają gajgera, któremu czyszczą pole przed kryształową kulą i tcs, bo Ryoyu jest w genialnej formie. Tak nawet trenowac nie moze.

Portret użytkownika zdzichu

Szczepionki nie chronia w 100

Szczepionki nie chronia w 100 % przed Covidem, tylko jak zachorujesz to masz wieksze szanse przezycia. Ale jak naprawde jest to nie wiadomo. Widac to po zydach ,angolach i hamerykancach, gdzi 90% jest wyszczepionych a najwiecej zachorowan maja.

Portret użytkownika Kokosz

Małysz to zwykły prostak,

Małysz to zwykły prostak, który myśli że wbije się do elitarnego klubu. Wsłuchajcie się w to co mówi, on nie zrozumiał że wziął udział w zbrodni, nie zrozumiał że nabrał słowian, on tylko jest zbulwersowany że zaszczepieni mieli być rasą panów, a się zesrało. To zwykła szumowina, jak Lewy i cała reszta grających w grę "Dam ci wszystko- oddaj duszę" wielu z nich jak ten cioł od skakania w ostatnią prostą nie ma pojęcia w co wchodzi, bo chce się szybko zesrać monetami i nie ma pojęcia, że podpisał pakt z siłą, która się karmi ich energią życiową. Gdy zniszą już dostatecznie wiele istnień i wypełnią misję... idą do kotła. Tak kończy każdy z nich i nic już nie dają wysrywane złote monety i 16 rezydencji, szybkie auta i tabuny lachonów. Najpierw depresja, używki potem szaleństwo, a na końcu coś im każe se sobą skończyć.To szybki proces z kluzuli dopisanej małym drukiem. Tak będzie z tobą wąsaty idolu i innymi.

Strony

Skomentuj