20 lat temu 11 września 2001 roku zmienił się świat

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Dwadzieścia lat temu na oczach telewidzów całego świata doszło do czegoś co wyglądało jak atak na Amerykę z wykorzystaniem przechwyconych samolotów. Wśród zaatakowanych celów były bliźniacze wieże World Trade Center i gmach amerykańskiego ministerstwa obrony, Pentagon. Do dzisiaj większość ludzi wierzy w to, że w słynny budynek uderzył Boeing 757.

Gdyby wskazać jedno wydarzenie z XXI wieku, które wywarło na świat największy wpływ, większość ludzi wymieni ataki z 11 września. Te zdarzenia zmieniły nasz świat i sposób w jaki podróżujemy. To właśnie w konsekwencji po 11 września wprowadzono uciążliwe kontrole bezpieczeństwa na lotniskach. Ze względu na to, że saudyjscy pasterze precyzyjnie i z dużą prędkością wlecieli w drapacze chmur w Nowym Jorku, Stany Zjednoczone zaatakowały Afganistan, gdzie rzekomo ukrywał się niejaki Osmam Bin Laden, uznany za konstruktora tego zamachu.

 

Coraz więcej ludzi zaczyna wierzyć, że ataki z 11 września nie były tym czym się wydawały. Oficjalna historyjka serwowana przez władze w wielu miejscach upada jak domek z kart. Ewidentnym przykładem jest atak na Pentagon. Wszystko wskazuje na to, że w ten budynek nie uderzył samolot, tylko rakieta. Świadczy o tym charakter uszkodzeń i brak szczątków wielkiego samolotu.

Według propagandy Boeing 757 linii United Airlines uderzył w budynek Departamentu Obrony USA o 9:37 czasu lokalnego. Problem polega jednak na tym, że nie ma nagrania pokazującego, że był to rzeczywiście samolot, a nagrania z miejsca zdarzenia tego nie potwierdzają. W licznych przekazach medialnych od początku brakowało szczątków samolotu na miejscu zdarzenia, a po zgaszeniu pożaru okazało się, że w budynku Pentagonu powstało coś jak otwór wylotowy, co może sugerować, że Pentagon został po prostu trafiony rakietą.

Być może dziwny atak na Pentagon był konieczny aby uzasadnić potrzebę wypowiedzenia wojny wyimaginowanemu wrogowi. To niewątpliwie napędziło zyski amerykańskim koncernom zbrojeniowym. 

Można powiedzieć, że słynny atak terrorystyczny z 11 września stał się kamieniem węgielnym Nowego Porządku Świata. To w następstwie zdarzeń, do których wtedy doszło znaleźliśmy się w takiej sytuacji jak obecnie. To po zniszczeniu WTC znaleziono pretekst do ustanowienia globalnej cyfrowej inwigilacji.

 

Rozpętano też wojnę z niewidzialnym wrogiem, której nie można było wygrać, a która spowodowała setki tysięcy ofiar. Inwazja na Afganistan po zamachu Saudyjczyków doprowadziła do wojny, w którą była zaangażowana nawet polska armia okupująca czasowo część Afganistanu i która zakończyła się kilka tygodni temu kompromitacją armii amerykańskiej, która oddała Talibom kraj i broń wartą 85 mld dolarów.

 

Pokłosiem zamachów na WTC była też amerykańska inwazja na Irak. Obalono Saddama Husseina kłamliwie przypisując mu posiadanie wożonej ciężarówkami "broni masowej zagłady". Polska wzięła udział również w tej wojence po 11 września i otrzymała strefę okupacyjną. Zniszczenie Iraku okazało się otwarciem puszki Pandory, które stanowiło akt założycielski Państwa Islamskiego. 

 

Co do samych zburzonych wież WTC zdarzenie to jest wciąż kontrowersyjne. Pojawiły się badania naukowe europejskich fizyków, którzy dowodzą, że upadek trzech budynków WTC w Nowym Jorku w 2001 roku musiał być kontrolowanym wyburzeniem. Na poparcie tej tezy przedstawiono przekonujące wyliczenia wskazujące na konkluzję, że to nie roztopione żelazo podgrzane przez płonące paliwo lotnicze, doprowadziło do dekompozycji struktury budynku.

 

Skoro tak to kto za tym stoi? Czy można wierzyć w to, że budynki zostały zaminowane "na zapas"? Zawaliły się wtedy dwa wieżowce, w które wleciały samoloty i budynek WTC 7, który zawalił się "spontanicznie". Eksperci twierdzą, że upadek pierwszej z wież nosił wszelkie znamiona implozji. Przez pierwsze 2,25 sekund upadku wieża spadła o 32 metry, czyli 8 pięter. Było to zatem swobodny upadek, a całość zdarzenia trwała zaledwie 7 sekund i podczas dekompozycji wieża upadła symetrycznie w dół.

Do dzisiaj trudno jest uwierzyć, że para amatorskich saudyjskich pilotów, ledwo radzących sobie z awionetkami, zdołała wlecieć precyzyjnie pod odpowiednim kątem w wieżowce WTC z prędkością ponad 800 km/h i to jeszcze dwukrotnie tego samego dnia! To osiągnięcie takie jak nawleczenie igły w aucie pędzącym po wybojach, a mimo to dwóch średnio zdolnych Arabów dokonało tego niczym Luke Skywalker niszczący Gwiazdę Śmierci w zwykorzystaniem "mocy". To niesamowite, że w 20 lat po tych wydarzeniach nadal wierzy w to większość ludzi!

Bez wątpienia po zamachach 11 września świat zmienił się definitywnie. Utraciliśmy spokój i naszą prywatność, która została złożona na ołtarzu rzekomego bezpieczeństwa. W rezultacie nie mamy ani jednego ani drugiego, za to coraz mniej możemy i żyjemy w świecie coraz większej władzy systemu nad ludźmi.

 

Ocena: 

Średnio: 5 (4 votes)

Komentarze

Portret użytkownika StrasznaPrawda

Wszystko już zostało

Wszystko już zostało powiedziane w sprawie tego USrAelskiego zamachu, nie znamy tylko szczegółów oraz tego jak ta akcja przebiegała w czasie rzeczywistym i tego się już najprawdopodobniej nigdy nie dowiemy.

Popatrzmy na to z trochę innej strony mianowicie gdzie wtedy były służby i prawdziwi amerykańscy patrioci? Wychodzi na to, że ich nie ma i w USrAelu wszystkie struktury państwa jak wojsko, służby, media, banki, agencje kosmiczne itd. są totalnie przejęte przez wiadomą nację

I teraz pytanie skoro wszystko jest tam tak zabetonowe to czy nagle z dupy mógł się pojawić jakiś "Patriota" Donald Trump z armią białych kapeluszy i QAnonami oraz zaresztować tych którzy zdobywali władzę w USrAelu przez kilkaset lat czując się tak swobodnie i mając taką władzę, że mogli sobie bez żadnych konsekwencji wysadzić wieże z taką liczbą ludzi? Jak ktoś jest naiwny to niech w coś takiego wierzy.

https://www.youtube.com/watch?v=xjwYw9j8mU8

Jeszcze sobię przypomniałem, oczywiście Pentagon w którego musiała uderzyć rakieta wyprodukowana za pomocą ukrywanej technologii skoro nawet nikt jej nie widział jak leciała tak szybko więc w ten zamach musiała być też zaangażowana bezpośrednio USrAelska armia bo taką rakietę można było wystrzelić tylko z jakieś bazy i byle frajer nie mógł tego zrobić.

Portret użytkownika inzynier magister

te same wrogie ludzkości i

te same wrogie ludzkości i chrześcijaństwu siły amerykańskich hitlerowców NWO wbiły nóż w plecy Polakom za pomocom nord stream 2 ribentrop mołotów ! Prośmy Boga Jezusa o miłosierdzie dla Polaków i Polski !

„Polskę szczególnie umiłowałem, a jeżeli posłuszna będzie woli Mojej, wywyższę ją w potędze i świętości. Z niej wyjdzie iskra, która przygotuje świat na ostateczne przyjście Moje.” (Dzienniczek. 1732)

tu w tym filmie jest dużo ciekawych rzeczy o wysadzeniu tych budynków !

Najszybsza droga do nieba ! - sensacyjne ustalenia pastora Hogarda, ks. Natanek

https://youtu.be/0jIGyhXtxSM

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika ARTUR

Co ty pieprzysz za głupoty .

Co ty pieprzysz za głupoty . Zanim powstał NS to Polska dostała propozycję przepuszczenia do Niemiec rurociągu dużej przepustowości z odgałęzieniem na południe , do tego był jeszcze kabel przesyłu który przynosi większe zyski niż rurociąg i co , debile nie wyraziły zgody a teaz mielibyśmy olbrzymią kasę i najtańszy gaz co wiąże się z kosztami produkcji i utrzymania rodzin .Lepiej z mądrym zgubić jak z głupim znależć , związaliśmy się z idiotami i gospodarka jest w kropce gazowej a Niemcy nam sprzedadzą rosyjski gaz ale z narzutem .

Portret użytkownika n

Z Jamal II w tym nitka na

Z Jamal II w tym nitka na Słowację zreygnował sam Gazprom bo wtedy pojawiła się koncepcja NS. My mogliśmy cokolwek zgłosić ale decydowal kto inny. Poczytaj dlaczego obydwie strony zgodnie  ustaliły żeby budować rurociąg podmorski zresztą parę razy bardziej kosztowny. Ale bez pytania się o zgodę państw bałtyckich a potem płacenia im za tranzyt. Rosja i Niemcy nie będą się prosić byle kogo.

Niemcy i Gazprom doszli do zgodnego porozumienia że: Polsce, Litwie, Łotwie i Estonii nie należy płacić ani grosza, choćby ta rura była 3 razy bardziej kosztowna. Przeczytaj  oficjalne materiały a potem pisz.

Portret użytkownika biedulka

Śledziłem przez 20 lat fakty

Śledziłem przez 20 lat fakty i okoliczności tego zdarzenia. Doszedłem do pewnych wniosków może prawdziwych a może nie, bo to są moje własne przemyślenia. W Pentagon niewątpliwie uderzyła rakieta z ładunkiem nuklearnym który nie eksplodował. Po stwierdzeniu tego faktu w sytuacji 2 samolotów wbitych w wieże sytuacja była przerażająca. Gdyby w samolotach były bomby atomowe to eksplodujące na tej wysokości obróciły by w ruinę Nowy Jork a ofiar było by kilka milionów. Decydowały minuty może sekundy na podjęcie decyzji: poświęcamy ludzi w dwóch budynkach czy ryzykujemy zniszczenie Nowego Jorku i życie milionów. Uważam, że trudną decyzję podjął osobiście prezydent USA. Zapobieżenie potencjalnemu zagrożeniu nie było bowiem trudne. Obowiązujące prawo budowlane w przypadku takich drapaczy chmur zobowiązywało budowniczych do posiadania możliwości bezpiecznego wyburzenia budynków w razie konieczności. W przypadku tych budynków na odpowiedniej głębokosci zainstalowane były małe ładunki jądrowe (coś chyba 20 albo 100 kt). Eksperci od wybuchów podziemnych jądrowych wiedzą, ze po eksplozji tworzy się odpowiednia duża komora, a wszystko co powyżej rozpada się w pył. Uruchomione z WTC ładunki jądrowe pod wieżami prawie w całości rozbiły w pył materiały budowlane i wszystko co tam było łącznie z samolotami i ewentualnie umieszczonymi w nich bombami atomowymi. Spylone wieże w większości zapadły się do leju po jądrowego oraz rozeszły po najbliższych okolicach. Dla zatarcia śladów na końcu zawalono WTC7. O promieniowaniu po zdarzeniu i setkach zgonów zapewne wielu wie. Jeżeli było tak jak piszę to osobiście uważam, że decyzja o zniszczeniu była słuszna. Problem w tym, że nie da się tego w udowodnić i zawsze byłby dylemat: a może w samolotach nie było bomb i wtedy ok. 3000 ludzi nie straciło by życia. Dla wydających rozkazy zniszczenia wież najlepszą opcją jest i pozostanie bardzo mało przekonuwujaca opcja samoistnego zawalenia, w co osobiście w 100 % nie wierzę.

Portret użytkownika Wiertara vs chazar

Nie rozrozniasz nuklearnej od

Nie rozrozniasz nuklearnej od atomowej. Promieniowanie atomowe jest wieksze i trwa dluzej.

Nuklearne szybciej mozna odpalic , nawet covida we Wloszech spowodowali odpalaniem ladunkow nuklearnych,

Choroba popromienna to objawy covida.

 

Strony

Skomentuj