Czerwiec 2015

Rada UE rekomenduje podwyższenie podatków w Polsce, szczególnie na żywność i na pracę

Zapewne Polakom, którzy jeszcze nie uciekli z zielonej wyspy Tuska, wydaje się, że w Polsce są wysokie podatki. Nic bardziej błędnego, są niskie, a obywatele kraju nad Wisłą wyjeżdżający na Zachód Europy sami nie wiedzą co czynią, gdyż tam podatki są większe.

 

Rada UE, ciało doradcze, zarekomendowała nam zakończenie finansowania przywilejów dla rolników, górników i innych grup uprzywilejowanych, socjalistycznej "szlachty". Z tym postulatem trudno się nie zgodzić, oczywiście w imię sprawiedliwości społecznej. Czy praca kierowcy ciężarówki na polskich drogach jest rzeczywiście dużo mniej niebezpieczna od pracy górnika?

 

Unijni biurokraci oczekują, że polski rząd ostatecznie zrezygnuje ze stosowania jakichkolwiek obniżonych stawek VAT. Zdaniem Rady UE w Polsce działa obecnie zbyt wiele preferencji podatkowych. Zwrócono uwagę zwłaszcza na obniżce stawki VAT na żywność. Zdaniem eurokratów powinny być podwyższone do poziomu stawki standardowej. Jeśli te wytyczne będą realizowane to rządzące nami kukiełki uczynią to zapewne dopiero po wyborach, czyli na jesieni, albo pod koniec roku, na dwa dni przed Sylwestrem.

 

Reszta zaleceń Rady IE to typowe chciejstwo wraz z tym, by obywatele chcieli być bardziej okradani zawierając więcej etatowych umów o pracę, kosztem demonizowanych i zohydzanych normalnych umów cywilnoprawnych zwanych w lewicowych kręgach "śmieciowymi".

 

Gdy czyta się kolejne doniesienia na temat tego jak rządzący nami ludzie kombinują jak jeszcze bardziej nas okraść, na przykład rozpuszczając na polowania po drogach zorganizowane grupy funkcjonariuszy z wątpliwej jakości radarowymi urządzeniami pomiarowymi w ręku, których jedynym celem jest zwiększenie wpływów do budżetu, a nie jakiegoś tam bezpieczeństwa. Właściwie tylko mundury różnią tych ludzi od średniowiecznych rabusiów drogowych.

 

Gdy widzi się, że w Polsce jest opodatkowany dochód poniżej zdolności egzystencji, bo przecież całkiem niedawno rządząca koalicja odrzuciła pomysł podwyższenia skandalicznie małej kwoty wolnej od podatku. Być może ludzie ci robią to bo ktoś, jakiś zagraniczny ośrodek władzy, zadecydował, że w Polsce mają być celowo utrzymywane wysokie podatki i niskie płace aby Polacy masowo wyjeżdżali pracować na zachodnie systemy emerytalne.

 

Trzeba przyznać, że plan ten powiódł się bardzo dobrze i obserwowany jest stały wypływ siły roboczej z Polski. Na dodatek ich ciężka praca coraz częściej nie jest doceniana w odpowiedni sposób. Coraz częściej Polacy stają się celem ataków i to nawet szefów rządów, czemu wielokrotnie dał przykład brytyjski premier David Cameron. Nie dość, że pasożytują na naszej tkane społecznej to jeszcze się z tego powodu "fochują".

 

Tym ludziom może zależeć na tym, aby u nas było jak najgorzej. Ceny już udało się wyrównać w całej Europie, ale wypłaty zostały wschodnie. Komuś chyba zależy żeby Polacy żyli jak niewolnicy, albo jak najszybciej stąd uciekali i płacili na obce systemy emerytalne przyczyniając się do szybszego bankructwa rodzimego ZUS.

 

 

 
Rasa czy cywilizacja? (wywiad)

Przedstawiam Szanownym Czytelnikom zapis rozmowy, ktόrą przeprowadziłem z Marcinem Malikiem, znanym już Czytelnikom portalu prawica.net. Robię to z tym wiekszą przyjemnością, że nie zgadzam się z nim w zasadniczych punktach i jako zwolennik imperium francuskiego na trzech kontynentach uważam jego poglądy za bezpodstawną absolutyzację czynnika biologicznego. Doceniam zarazem jego uczciwość intelektualną , zapał do obrony Kościoła i «walenie prosto z mostu». Rozmowa z Panem Marcinem była dla mnie ogromną przyjemnością i momentem wolności wypowiedzi.

 

Odetchnąłem świeżym powietrzem.

Rozmawiam więc z Marcinem Malikiem, właścicielem strony o podróżach www.kompas.travel.pl który publikuje nie tylko zdjęcia i reportaże z podróży ale także swoje szlachetnie prawicowe poglądy. Dla niektórych poglądy Marcina okazują się ciągle jeszcze zbyt ciężkie do strawienia a inni widzą go jako głos prawdy. Czy nasi Czytelnicy się z nimi zgadzają?

 

Oto pytania, ktόre zadałem Marcinowi.

 

AR: Panie Marcinie, dziękuję Panu bardzo za zgodę na ten wywiad. Niedawno, na portalu prawica.net opublikował Pan swόj tekst zatytułowany “Globalizacja oczami podrόżnika”. Pański tekst wywolał bardzo ostre reakcje.

 

Inaczej mόwiąc, już sam Pański debiut na prawicowym portalu uczynił z Pana od samego początku „enfant terrible” blogosfery. Czy skoro już został Pan owym „enfant terrible” - mogłby Pan zacząć od przedstawienia się Czytelnikom? Gdzie się Pan urodził, gdzie studiował, ile ma Pan lat, w jakich okolicznościach wyjechał Pan z Polski? Jak wyglądaly Pańskie studia na AWF-ie ?

 

MM: Witam Pana.

 

Cieszę się, że mam okazję do zaprezentowania swoich poglądów w czasach lewicowego absurdu i mam nadzieję że będę w stanie pozytywnie wpłynąć na moich Czytelników. Zdaję też sobie sprawę, że moje poglądy są nieco odmienne od tych, które zazwyczaj słyszę lecz tylko dlatego że ja otwarcie mówię prawdę na oczywiste tematy, o których inni boją się rozmawiać nawet szeptem.

 

Mój artykuł pod tytułem „Globalizacja oczami podróżnika” wywołał ostre reakcje już wcześniej, dlatego że na co dzień ludzie są zmuszani do czytania skrajnie lewicowej propagandy, która nie ma nic wspólnego z prawdą i gdy raz na jakiś czas ujrzą tekst o zupełnie innym zabarwieniu burzy to ich poczucie sztucznego bezpieczeństwa.

 

Ja uważam, że nie można dusić rzeczy w sobie ale trzeba mówić o problemach otwarcie. Jeżeli Europa jest okupowana przez czarne i muzułmańskie hordy, ktore żyją na nasz koszt i wprowadzają legendarną wręcz przestępczość na koszt Białych, to mówmy o tym otwarcie. Natomiast jeśli chodzi o posądzenie o tak zwany „rasizm” to raczej bym się nie przejmował gdyż w założeniu systemu każdy jest dziś rasistą. Radzę przeczytać mój artykuł „Globalizacja oczami podróżnika” jeszcze kilka razy ze zrozumieniem aby zdać sobie sprawę z powagi obecnej sutuacji.

 

Urodziłem się w Warszawie prawie 36 lat temu. Po wielu latach treningu sportów walki, podróży i studiów na warszawskim AWF-ie wyjechałem do Londynu na stałe w 2002 roku. Pamiętam że opuściłem Polskę w jeden dzień po otrzymaniu tytułu magistra dlatego że moje wykształcenie oznaczało tylko bezrobocie. Same studia były jednak bardzo przyjemne a na sam koniec dostałem dyplom czyli potwierdzenie tego że mam rozum. Moja prawdziwa edukacja zaczęła się jednak po studiach, tylko że tutaj nie dostanę już dyplomu.

 

AR: W artykule, o ktόrym wspomniałem, nazywa Pan samego siebie katolikiem i białym mężczyzną. Nie wątpię że jest Pan biały gdyż to widać na zdjęciach ale jak rozumie Pan swόj katolicyzm ?

 

MM: Tak, jestem białym mężczyzną oraz jestem katolikiem i jestem z tego bardzo dumny. Mój katolicyzm objawia się nie tylko poprzez chodzenie do kościoła ale przede wszystkim poprzez przywiązanie do mojej kultury, wiary i Polski. Polska przyjęła chrześcijaństwo przez Mieszka I-go i od tego czasu wszyscy Polacy są katolikami. Uważam, że powinniśmy być wierni naszym katolickim wartościom i pielęgnować je zamist w imię absurdalnie lewicowej, marksistowskiej ideologii odchodzić od Kościoła. Pamiętajmy że papież Jan Paweł II pomógł nam w obaleniu komunizmu a ksiądz Popiełuszko umarł za Polskę.

 

Kościół katolicki stoi także na straży Polski, na straży naszych moralnych wartości i działa na rzecz zjednoczenia wszystkich Polaków. Kościół katolicki to także szpitale, domy dziecka, misje dobroczynne i wiele innych wspaniałych rzeczy. Mój katolicyzm objawia się więc najbardziej w postaci przywiązania do mojej kultury i kraju a gdy mam czas w niedzielę jak najbardziej chodzę też do kościoła. Z drugiej strony ateistów oraz ludzi opuszczających swoje narodowo-kulturowe wartości uważam za zdrajców kultury oraz za osoby słabego charakteru. Wierzę jednak że Polacy znają swoją wartość i swoją historię. W ciężkich czasach Polacy zawsze „uciekają” do Kościoła.

 

Gdy podróżuję ludzie zawsze mnie pytają jakiej jestem wiary i zawsze dumnie odpowiadam że jestem chrześcijaninem gdyż jest ku temu także pewien powód. Otóż podróżnicy przemierzają świat aby uczyć się o innych kulturach, zwyczajach i obrzędach. Jednak ci sami podróżnicy często pomijają fakt, że miejscowi ludzie często chcą się czegoś dowiedzieć także na temat naszej kultury. Nawet muzułmanie okazują mi większy szacunek dlatego że jestem katolikiem. Muzułmanie mówią że kozioł lub świnia w nic nie wierzy bo nie ma duszy i kultury więc ten kto jest człowiekiem powinien kulturowo gdzieś przynależeć. Jeśli chodzi o to zgadzam się z nimi.

Dziecko stworzone na podobieństwo Boga

AR: Co Pan rozumie przez „czystość rasową”? Osobiście, zdecydowanie mi nie po drodze z rasizmem i z koncepcją czystości rasy, gdyż to właśnie rasizm był jedną z przyczyn dla ktόrych wiarołomca Charles de Gaulle dopuścił się zdrady w Algierii a wcześniej wyzbył się imperium francuskiego, czym ten pyszałek i tyran zwichnął Francji życie i podciął jej nogi. Rasizm jest mi więc obcy.

 

Gdyby europejskie imperia kolonialne nie zostały na żądanie Związku Sowieckiego i USA zlikwidowane po 1945 roku to dziś nie byłoby imigracji i mielibyśmy być może całkiem inną sytuację na kontynencie, a i w W. Brytanii na pewno też.

 

MM: Czystość rasowa oznacza prokreacją tylko pomiędzy ludźmi tej samej rasy.W tym przypadku dla ludzi rasy Białej jest to niezbędny warunek dla naszego przetrwania, gdyż obecnie stanowimy tylko około 16% światowej populacji. W świetle powyższego uważam, że każdy Biały człowiek który wydaje na świat nie-Białe dziecko popełnia najcięższą zbrodnię przeciwko naszej ginącej rasie. Geny Białych ludzi oraz nasza czysta linia krwi są pielęgnowane i przekazywane z pokolenia na pokolenie przez tysiące lat dlatego poprzez mieszanie się ras czysta linia krwi danej rodziny umiera. W celu ochrony Białego Gatunku godna polecenia jest też higiena rasowa oznaczająca związki tylko w kręgu swojej własnej rasy.

 

Ja osobiście nie wierzę w rasizm Białych wobec innych, lecz wierzę w rasizm murzynów wobec Białych co objawia się na przykład poprzez masakry Białych w RPA. Nawet godna pożałowania pseudo-muzyka rap została stworzona z powodu nienawiści murzynów do Białych. Inne nie-Białe rasy są także rasistowskie lecz względem siebie, podświadomie uważając Białych ludzi za najpiękniejszą i najszlachetniejszą ze wszystkich ras. W Chinach są np. kremy wybielające skórę które i tak nic nie dają. W Korei i Japonii są natomiast popularne operacje plastyczne oczu podczas których Azjatki przerabiają swoje oczy na europejskie.

 

Gdy w Indiach Biały człowiek wchodzi do restauracji cała ulica jest w niego zapatrzona w zachwycie. Gdy byłem w Bangladeszu nagrywali mnie gdy jadłem a w Indiach oglądali mnie jak telewizję z otwartymi ustami. Różnica jest tylko taka, że niektóre rasy nas lubią a inne nienawidzą. To jest właśnie rasizm. Biały człowiek wskazał tylko drogę postępu, którą wszyscy chcą iść lecz mało kto jest w stanie nas naśladować. Niestety ci którzy nas zazwyczaj lubią też są zagrożeniem dla Białego Gatunku gdyż za bardzo chcą się do nas zbliżać.

Liczna rodzina nie obciążona genetycznie

Historia europejskich narodów jest pełna zdrajców i niestety zdrada swoich własnych ludzi była i jest w Europie na porządku dziennym. De Gaulle był tylko jednym z wielu i moim zdaniem Francji w tym momencie może pomóc tylko wojna domowa. Niestety ten piękny naród poetów, kucharzy i artystów zostanie etnicznie wymordowany, chyba że Francuzi się obudzą. Na dzień dziesiejszy się jednak na to niezapowiada.

 

Podczas II WŚ Europa nie była się w stanie sama bronić i dlatego była uzależniona od szantaży i wymuszeń USA i ZSRR. Mnie jednak interesują także lata powojenne gdyż wtedy zostały podjęte decyzje imigracyjne. Narody europejskie były leniwe i miały zbyt mało dzieci a przecież trzeba było mysleć o ekonomii. W początkowych latach imigracji obcych ras i kultur Europejczycy nie zdawali sobie sprawy z czym mieli do czynienia. Teraz już wiedzą i wielu pluje sobie w brodę lecz na zmiany jest już za późno. Teraz potrzebny jest totalny przełom na skalę globalną.

 

AR: We Francji nigdy nie będzie wojny domowej, ale to już inna historia. Pisze Pan iż kultury afro-azjatyckie przetrwają tysiące lat podczas gdy nasza cywilizacja być może zginie. Że nasza cywilizacja może zaginąć, to możliwe. Ale nawet jeżeli inne kultury, niższe od naszej i w gruncie rzeczy prymitywne przetrwają, to tylko dzięki temu że zostały zapłodnione przez światło naszej cywilizacji zachodniej. Same w sobie są błędne i nie mają w swym łonie zasady trwałości. Czy się Pan zgadza z moim poglądem?

 

MM: Niestety, jeśli nic nie zostanie zrobione w tym kierunku to cywilizacja Białej rasy zostanie powoli eksterminowana. Polityka otwartych drzwi, mieszane związki oraz mały przyrost naturalny wśród Białych ludzi wbijają nam ostatni gwóźdź do trumny. Poza tym uważam że poprzez propagandę strachu i ekonomiczną zapaść ludzie będą dawali się jeszcze łatwiej kontrolować.

 

W Wielkiej Brytanii na przykład Anglicy tak toną w strachu że nie są już w stanie trzeźwo myśleć. Brytyjczycy boją się nawet rozmawiać o kolonizacji swojego kraju, co przypomina mi sytuację w Tybecie. Tam też wszyscy się boją, tylko że u nas jest to “równość i demokracja” a u nich reżim. Moim zdaniem Chiny i Wielka Brytania mają bardzo podobną politykę.

 

Niestety nie zgadzam się z Pana poglądem, że inne kultury są błędne i nie mają zasady trwałości, choć z drugiej strony zależy to także od kultury. Kultura chińska, indyjska oraz wszystkie orientalne na pewno przetrwają.W czasach antycznych to Chiny były najbardziej zaawansowanym technicznie narodem na świecie a ich kultura jest bardzo silnie u nich zakorzeniona. Indie także mają swoją bogatą sztukę, kulturę, kuchnię, narodowe stroje i obyczaje. Ich kultury przez cały czas są pielęgnowane a nasza jest mordowana. Poza tym ich jest o wiele więcej.

 

Chciałbym też powiedzieć coś dobrego o kulturze czarnych czy Cyganów lecz niestety tutaj nie widzę niczego wartościowego co mogłoby się przydać światu. Niestety największe pasożyty rozmnażają się jak szczury nie dając absolutnie nic żadnemu społeczeństwu oprócz samych problemów. Z mojego doświadczenia wynika że tymi dwiema rasami brzydzą się wszyscy we wszystkich krajach w których byłem - i muzułmanie i Chińczycy i Hindusi.

 

Z Muzułmanami w Europie jest ogromny problem ale ci mają przynajmniej swoją sztukę, architekturę i bardzo dobrą kuchnię. Murzyn i Cygan to tylko ogromny problem a fakt że Biały człowiek wprowadził murzyna do cywilizacji, kupił mu garnitur i posłał do biura absolutnie nic nie zmieni a na pewno nam kiedyś bardzo zaszkodzi.

 

Jeśli natomiast chodzi o islam sam w sobie to uważam go za sprzeczny z kulturą europejską i niemożliwy do asymilacji. Mógłbym w tym momencie opowiedzieć kilka ciekawych faktów z Koranu jak na przykład ślub Mahometa z 9-letnią dziewczynką i kontynowanie tych praktyk do dziś lecz nie chcę się teraz na tym koncentrować. Tak długo jak islam istnieje poza Europą nie mam z nim problemu i nie zamierzam uczyć muzułmanów jak żyć. Uważam że wszyscy muzułmanie powinni być deportowani do swoich krajów i tkwić w swoim obłędzie u siebie. W krajach muzułmańskich jest także wiele ciekawych, pięknych i dobrych rzeczy lecz nasz pokój może być zagwarantowany tylko poprzez separację cywilizacyjną, za wyjątkiem handlu i turystyki. Przypominam, że to żydzi szczerze nienawidzą muzułmanów natomiast katolicy mają ich tylko dość u siebie gdyż jesteśmy nimi zmęczeni. Jeśli jednak będziemy bardziej jeszcze brnąć w społeczeństwo multi – „kulturowe”, boję się pomyśleć o tego tragicznych następstwach dla całego świata.

 

AR: Zupelnie pomija Pan rolę cywilizacji i tu leży Pański błąd.Nie dostrzega Pan tak samo kreciej roboty lewicy w Afryce. No, ale porozmawiamy o tym innym razem. Co Pan właściwie w takim razie rozumie przez rasę? To pojęcie nie jest jasne samo w sobie. Może Pan wytłumaczyć?

 

MM: Rasa to przynależność etniczna do danej grupy, stanowiącej jednocześnie populację tego samego gatunku zdolną do reprodukcji. Ludzie tej samej rasy mają więc możliwość kontynowania swojej linii krwi i właściwych dla siebie genów oraz przekazywania swoich wartości następnym pokoleniom. W bardziej uogólnionym znaczeniu ludzie tej samej rasy mają taki sam kolor skóry oraz podobne rysy twarzy, budowę oczu, głowy i włosów choć niekoniecznie posługują się tym samym językiem lub mają dokładnie tą samą wiarę.

 

Są też zazwyczaj róznice w budowie i strukturze ciała pomiędzy różnymi rasami. Murzyni mają wielkie wargi, kręcone włosy i szerokie nosy a Biali ludzie mają wąskie nosy, proste włosy i małe wargi. Zatem Holendrzy i Szwedzi są tej samej rasy pomimo że są innym narodem i posługują się innym językiem. Generalnie potrafię poznać Polaków lecz też nie zawsze gdyż niektórzy wyglądają bardziej jak Skandynawowie a inni jak Niemcy lub Rosjanie. Tak czy inaczej wszyscy przedstawiciele Białego Gatunku są do siebie podobni. Z tego samego powodu Arabowie urodzeni we Francji od trzech pokoleń, mający francuskie obywatelstwo i wychowani we Francji nigdy nie będą Francuzami.Oni będą zawsze Arabami, którzy tylko urodzili się i wychowali we Francji.

 

Pojawia się tu więc pytanie : jeśli pies urodzi się w stajni czy to oznacza że będzie koniem ? Zdecydowanie nie dlatego że Arabowie nie mają cech rasowych właściwych dla Francuzów, o kulturze już nie wspominając. Oni zawsze będą obcymi !

 

AR: Ten sam błąd co poprzednio. Jest Pan typowym Anglikiem! Zgadzam się z Panem natomiast, że globaliści pragną fizycznej eksterminacji rasy białej. Są na to dowody. Tyle tylko, że Pański program obrony nie bardzo jest realny. No bo jak np. karać za zawieranie małżeństw mieszanych? Samosądami? Czy nie łatwiej byłoby raczej zadbać o powrόt do antycznych cnόt grecko-rzymskich i do chrześcijańskiej moralności , tworząc społeczności zamknięte, jak to robia w Polsce kibice , a rodzinom i społeczeństwu nadać charakter zmilitaryzowany?

 

MM: Dla globalistów Biała rasa jest największym zagrożeniem - dlatego nas najbardziej niszczą, celowo wprowadzając do Europy elementy niezdolne do asymilacji kulturowo - rasowej. Gdy naród traci swoją przynaleźność rasową oraz swoją kulturę i wiarę, wówczas naród ten przestaje być narodem i łatwo jest go kontrolować !

 

Myślę, że odpowiedź na drugą część Pana pytania jest bardzo łatwa. Przede wszystkim można ochronić Europę przed wyginięciem w pokojowy sposób, choć jeśli chodzi o czarnych i tylko niektórych muzułmanów to akurat bardzo wątpie aby pokojowo się to dało zrobić. Z całą resztą nie byłoby problemu. Należałoby najpierw zamknąć granice przed nie- Białą, nie chrześcijańską imigracją, jednocześnie wprowadzając wysokie kary za mieszanie się ras. Innymi słowy dopóki żyjemy na tym samym terenie żyjmy w przyjaźni i wzajemnym szacunku obok siebie ale nie razem, w celu ochrony nas samych.

 

Następnie należałoby deportować wszystkich kryminalistów, co oznacza że dużo żydowskich bankierów i polityków oraz duża część czarnej i muzułmańskiej populacji musiałaby automatycznie opuścić Europę. Jeśli chodzi o resztę moich pomysłów to myślę że zachowam je dla siebie dlatego że nie wiadomo jak się potoczy kiedyś moje życie. Nie mogę niestety zdradzać wszystkich sekretów choć powiem że moja polityka miałaby tylko jeden cel i byłaby bardzo prosta do zrozumienia. Zrobiłbym wszystko dla ochrony i szczęścia Białych dzieci.

 

Nawiązując też do Pana pytania, uważam że młodzi ludzie powinni się dobierać w taki sposób aby zagwarantować sobie czyste rasowo potomstwo dlatego że dziecko urodzone na danej ziemi jest nie tylko darem dla rodziny ale także darem dla kraju. Z tego powodu właśnie każde dziecko powinno spełniać rasowe standardy etnicznie charakterystyczne dla tego właśnie kraju.

Z pokolenia na pokolenie duże Białe rodziny gwarantują przetrwanie Białego Gatunku

AR: Na zakończenie prosiłbym o kilka szczegόłόw technicznych. Skąd bierze Pan fundusze na swoje podrόże, czy podrόżuje Pan sam i czy podczas swych peregrynacji stykał się Pan z Polakami lub z Francuzami? Jeśli tak, to czy mogłby Pan opisać ich zachowanie się w krajach egzotycznych?

 

MM: Fundusze na moje podróże są bardzo skromne gdyż mieszkam w domach gościnnych i jem miejscowe jedzenie, jednocześnie stroniąc od luksusu. Często też sypiam na pustyni, w górach lub w lasach pod namiotem, lecz i tak najczęściej jeżdżę po najtańszych krajach. Generalnie jeśli stać mnie na lot to stać mnie też na wyprawę, dlatego że na miejscu jest zawsze pięknie i bardzo tanio. Cieszę się każdym krajem który odwiedzam (w tym wypadku bez znaczenia o jakiej rasie i kulturze) i czuję, że wspaniale spełniam swoją podróżniczą pasję.

 

Jest to wspaniała edukacja i wielka przygoda warta każdego pensa. Często też pomagam miejscowym ludziom, pracuję w szpitalach, kupuję im jedzenie i uczę dzieci angielskiego za miskę ryżu. Na każdą ze swoich wypraw biorę na jakiś czas moją drogą blondynkę a czasem też i dziecko.

 

Biała kobieta w wielu krajach to bardzo delikatna sprawa choć w Europie już też, dlatego że jesteśmy „namaszczeni” multi – „kulturową” utopią. Szwecja na przykład jest europejską stolicą gwałtu i to tylko i wyłącznie przez muzułmańską imigrację. Na marginesie, z uwagi na ewidentne niszczenie sub-rasy nordyckiej uważam że szwedzki rząd zasługuje na eksterminację.

 

Polaków spotykam rzadko choć chciałbym częściej i kontakt ten jest różny. Zazwyczaj Polacy rozmawiają ze mną przez chwilę lub dają mi do zrozumienia że nie są zainteresowani. Niektóre spotkania są miłe, inne dość chłodne. Z Francuzami jest inaczej choć podkreślam jeszcze raz że mówię o Francuzach a nie o Arabach którym wydaje się że są Francuzami. Zazwyczaj Francuzi myślą że jestem Anglikiem i są średnio tym podekscytowani. Dopiero gdy mówię że jestem Polakiem następuje ich zaskoczenie oraz czasem uśmiech. Z Francuzami miałem dobry kontakt.

 

Gdy byłem w Birmie podróżowałem z Francuzem przez trzy tygodnie a na Borneo malezyjskim spędziłem bardzo miły dzień z Francuzką i zabrałem ją potem na kolację. Zazwyczaj są mili i mam z nimi bardzo dobry kontakt a ich akcent jest tak zabawny że dodaje mi humoru i lubię ich przez to jeszcze bardziej. Z Francuzami i francuskimi Belgami przemierzyłem także dżunglę w zachodniej Malezji. Jeśli chodzi o słabe punkty Francuzów to są dwie główne rzeczy: wszyscy są nałogowymi palaczami czego nie jestem w stanie znieść a młode pokolenie Francuzów ma wyprane mózgi lewicową propagandą i uważa że pomimo wszystkich problemów i kompletnej odmienności Arabowie są też Francuzami.

 

Poza tym nie chcą głosować na Marine Le Pen z Frontu Narodowego choć ona jest jedyną która może uratować Francję. Francuzi to także naród lewicowych ofiar i ateistów który stracił kontakt z moralną rzeczywistością i z tym jak wyglądała kiedyś prawdziwa Francja. Niestety z takim nastawieniem ku moim serdecznym życzeniom nie wróżę im dobrze. Na marginesie, tak samo źle jest z Holandią. To jest naród który już pogodził się z tym że wymrze i co najgorsze nie ma z tym problemu. Mam tylko nadzieję, że nie wszyscy.

 

Anglicy natomiast to naród przestraszonych owiec o wypranych mózgach bojących się nawet odezwać. Mamy więc w Europie poważny kryzys i tylko ciągle Europa Centralna i Wschodnia się jakoś trzyma. Myślę jednak że część Niemców ma ciągle trochę zdrowego rozsądku dlatego że ktoś im kiedyś powiedział że są "rasą Panów" i myślę że na ich wielkie szczęście to ciągle procentuje. Aby ludobójstwo sub-rasy aryjskiej nigdy się nie dopełniło w ich interesie jest wierzyć że właśnie są "rasą Panów", gdyż tylko wtedy nie będą się mieszali z elementem bezwartościowym rasowo, jednocześnie kontynuując czystą linię krwi.

 

Dziekuję serdecznie za wywiad i serdecznie pozdrawiam wszystkich ludzi o czystych sercach. Wszelkie pytania i komentarze proszę kierować na [email protected]

 

Marcin Malik

www.kompas.travel.pl

 

AR: To ja Panu dziekuję za rozbrajającą szczerość. Rozmowa z Panem była czystą przyjemnością i od razu umawiam się na nastepną, jeśli tylko wyrazi Pan na to zgodę. Powodzenia.

 

Antoine Ratnik

 

 
Nowy rząd w Danii rozpocznie walkę z islamizacją kraju

W Danii odbyły się niedawno wybory parlamentarne a teraz szykują się potężne zmiany. Nowy premier Lars Løkke Rasmussen i koalicja prawicowa będzie walczyć przeciwko islamizacji kraju, ograniczając napływ imigrantów.

 

Nowy rząd we współpracy z prawicową Duńską Partią Ludową chce zaostrzyć między innymi prawo azylowe. Już w przyszłym tygodniu przedstawiona zostanie odpowiednia ustawa. Nowy premier Rasmussen oświadczył wcześniej, że napływ imigrantów wyszedł poza jakąkolwiek kontrolę. W ten sposób Dania wyrazi sprzeciw wobec polityki narzucanej przez Unię Europejską.

 

Sojusznicza Duńska Partia Ludowa domaga się również referendum w sprawie wyjścia z UE. Rasmussen i jego partia Venstre jest temu przeciwna ale premier zapowiedział że jeszcze w tym roku odbędzie się głosowanie w sprawie wyłączenia z unijnych reguł, dotyczących wymiaru sprawiedliwości.

 

Głównym celem koalicji prawicowej będzie ograniczenie napływu imigrantów. Kraj może odmówić przyjmowania kolejnych uchodźców, odebrać zasiłki socjalne czy dokonać przymusowych deportacji. Dania będzie walczyć z imigrantami, którzy nie chcą się asymilować - pozostali mogą liczyć na pomoc ze strony rządu.

 

 

Źródło: http://www.irishtimes.com/news/world/europe/danish-government-to-curb-immigration-and-freeze-spending-1.2265974
Google stworzyło bota który opowiedział jaki jest sens życia

Korporacja Google prowadziła eksperymenty nad tzw. chatbotem, oprogramowaniem które potrafi prowadzić konwersacje na poziomie zbliżonym do człowieka. Program ten odpowiedział na pytania które najbardziej trapią ludzkość - jaki jest sens życia i cel naszego istnienia.

 

Zaawansowany chatbot został opracowany w ramach projektu Google Brain, który wystartował w 2011 roku i miał zająć się badaniem technologii deep learning. Ostatecznym celem tego przedsięwzięcia jest stworzenie systemu który potrafiłby naśladować ludzki mózg pod względem nauki. Wspomniany chatbot uczył się prowadzenia dyskusji z różnych źródeł i potrafi korzystać ze swojego słownika a nawet formułować nowe zdania, gdy zadane mu zostanie zupełnie nowe pytanie.

 

Maszyna miała odpowiadać i rozwiązywać kwestie dotyczące różnych kategorii. Oprogramowanie odpowiadało na krótkie i proste pytania, pomagało w rozwiązywaniu różnych problemów technicznych, udawało osobowość i wyjaśniało trudniejsze zagadnienia. Niestety chatbot nie jest idealny i podczas dyskusji popełniał wiele prostych błędów, takich jak te poniżej.

 

- Człowiek: Jaką masz pracę?
- Maszyna: Jestem prawnikiem.
- Człowiek: Czym się zajmujesz?
- Maszyna: Jestem lekarzem.
 
- Człowiek: Ile to jest dziesięć minus dwa?
- Maszyna: Siedemdziesiąt dwa.

 

Program składa dość proste, krótkie zdania ale potrafi zapamiętać fakty, zrozumieć kontekst wypowiedzi i korzystać ze zdroworozsądkowego rozumowania. Uczeni przyznali że muszą jeszcze odpowiednio zmodyfikować i ulepszyć system. Dość interesujące wydawały się jednak odpowiedzi na pytania filozoficzne. Zdaniem chatbota, celem życia jest służenie wyższemu dobru, celem żyjących jest żyć wiecznie a celem umierania - "mieć życie".

 

Gdy zapytano co jest niemoralne, maszyna odpowiedziała: "Fakt że masz dziecko". Jednak maszyna nie potrafiła odpowiedzieć na pytanie czym właściwie jest moralność i stwierdziła że nie jest w nastroju do rozmowy na takie tematy. Widać że technologia wciąż idzie naprzód a pewnego dnia, chatboty będą na tyle inteligentne, że prowadząc dyskusję w internecie nie będziemy potrafili rozróżnić czy dyskutujemy z drugim człowiekiem, czy z maszyną. Należy jednak dodać, że chatbot należący do Google nie zdał testu Turinga.

 

 

Wiadomość pochodzi z portalu tylkonauka.pl

 

 

Źródło: http://tylkonauka.pl/wiadomosc/nalezacy-google-chatbot-opowiedzial-jaki-jest-sens-zycia
W ciągu najbliższej dekady może się wydarzyć globalna katastrofa ekologiczna

Znany rosyjski naukowiec Igor Semiletow (Игорь Семилетов), który wsławił się w badanach szelfu arktycznego w ramach Rosyjskiej Akademii Nauk, powiedział, że przez następne 10 lat może dojść do uwolnienia 3 do 5% szacowanych zasobów hydratów metanu, uchwyconego w wiecznej zmarzlinie. Spowoduje to nieuchronne zwiększenie stężenia metanu w atmosferze i to kilkukrotnie. Spowoduje to znaczne ocieplenie, które pokaże dobitnie jak daremne są próby ludzkości w redukcji znacznie mniej dolegliwego pod względem wzmagania efektu cieplarnianego gazu, jakim jest dwutlenek węgla.

 

W projekcie badawczym, którego konkluzje są tak apokaliptyczne, brało udział 15 naukowców z uniwersytetów z różnych krajów. Starano się zebrać wszelkie dostępne dane, które pozyskano podczas dwóch ekspedycji do Arktyki zorganizowanych na obszarze Oceanu Arktycznego. Następnie dane z wypraw zostały przetworzone. Potwierdziły się wcześniejsze przypuszczenia, że w Arktyce trwają poważne emisje metanu, który 20 razy bardziej wywołuje ocieplenie niż osławiony CO2.

 

Według Semiletowa jeśli topnienie wiecznej zmarzliny będzie nadal wzmagało emisje atmosferyczne to, problemy z którymi walczyliśmy dotychczas będą się nam wydawały niezbyt problematycznym scenariuszem. Mimo, że te rosyjskie badania mają wciąż charakter wstępny to, jeśli katastrofa ekologiczna nastąpi, trzeba będzie 70 bilionów dolarów, aby poradzić sobie z jej konsekwencjami.

 

Naukowcy odkryli, że wieczna zmarzlina znajdująca się na dnie północnych mórz i oceanów, w której są uwiezione zarówno dwutlenek węgla jak i metan, stopniowo topnieje. Podczas ostatniej wyprawy, znaleziono około 500 stref anomalnych emisji metanu. W niektórych miejscach są one tak silne, że do atmosfery dostaje się do kilkuset gramów metanu na metr kwadratowy dziennie.

 

 

 
Zamach terrorystyczny w Jemenie - zginęło 28 osób

Minionej nocy, oddziały tzw. Państwa Islamskiego (ISIL) dokonały zamachu bombowego w Jemenie. Celem ataku byli przywódcy szyickiej rebelii. Eksplozja spowodowała śmierć co najmniej 28 osób, w tym 8 kobiet.

 

Zamach bombowy miał miejsce w Sanie, w stolicy Jemenu. Samochód-pułapka miał zabić dwóch przywódców szyickiego ruchu Huti podczas spotkania na którym opłakiwano ofiary zamachu z zeszłego miesiąca. Nie wiadomo jednak czy ISIL zdołało wykonać swoje zadanie.

 

Przypomnijmy, że sunnici z ISIL uważają szyitów za heretyków. Członkowie Państwa Islamskiego, który prawdopodobnie są wspierani przez Arabię Saudyjską, pojawili się w Jemenie po tym jak wybuchła wojna w tym kraju. Szyicka rebelia walczy nie tylko z Arabią Saudyjską ale również z al-Kaidą i ISIL.

 

 

 
Upadek dużego meteorytu w okolicach Charkowa na Ukrainie

Wieczorem 24 czerwca br. na niebie nad Charkowem sfilmowano upadek meteorytu, donosi MyKharkov.info.NASA zapowiada użycie broni jądrowej w celu ochrony Ziemi przed asteroidami

Gdy w lutym 2013 roku, kilkunastometrowa asteroida eksplodowała nad Rosją, nikt o niej wcześniej nie wiedział. Wybuch w Czelabińsku był stosunkowo mały na standardy kosmiczne, ale i tak około 1500 ludzi zostało rannych i zniszczone zostało 7000 budynków. Gdyby trafiła się nam większa asteroida, która z zaskoczenia wyłoniłaby się naszym astronomom na kilka dni przed zderzeniem, musielibyśmy się jakoś próbować przed tym obronić. Rosjanie od dawna proponowali użycie broni jądrowej. Ich opinie podzielają specjaliści z NASA, którzy oficjalnie wsparli użycie rakiet z głowicami nuklearnymi.

 

Jak donosi The New York Times, NASA właśnie podpisała umowę z National Nuclear Security Administration, oddziału Ministerstwa Energetyki, który jest "odpowiedzialny za zwiększenie bezpieczeństwa narodowego przez jądrową technikę wojskową. Obie agencje badały niezależnie, jak użyć broni jądrowej w celu neutralizacji komety lub asteroidy, które zagroziłyby Ziemi. Nowo nawiązane partnerstwo powinno ułatwić ekspertom od pocisków i broni jądrowej zastosowanie ogólnej wiedzy w praktyce, gdy zajdzie taka potrzeba. Plan działań opisuje potencjalne zagrożenia i wskazuje sposoby, aby je pokonać tak szybko jak to możliwe.

 

Szczególnie interesujące są średniej wielkości planetoidy i komet pomiędzy 80 i 200 metrów. Są one na tyle duże aby zdewastować nawet kilka krajów. Z tego co wiemy nie ma obecnie takiego zagrożenia dla Ziemi w dającej się przewidzieć przyszłości. Natomiast małe ciała niebieskie takie jak to z nad Czelabińska zwykle nie powodują katastrofalnych skutków.

 

Symulacje komputerowe pokazują, że gdyby zaszła potrzeba ratowania Ziemi z powodzeniem możemy zdetonować kosmiczną skałę. Niemniej jednak wiele zależy od jej składu. Jeśli źle oceni się kompozycję skały można tylko pogorszyć sytuację dokonując fragmentacji obiektu i wywołując kilka lub nawet kilkanaście zderzeń zamiast jednego. Najlepszym rozwiązaniem może być użycie bomby jądrowej celem odrzucenia asteroidy z jej orbity, a nie wysadzanie jej na kawałki.

Inne mniej wybuchowe propozycje radzenia sobie z asteroidami zakładają wykorzystanie sond kosmicznych zdolnych do pomalowania części danego ciała kosmicznego białą farbą. Potem Słońce emitując światło i ciepło poprzez efekt Jarkowskiego powoduje, że obiekty grożące zderzeniu z Ziemią zboczą z kursu mijając nas bezpiecznie. Jest to jednak możliwe tylko wtedy, gdy znamy datę kolizji na kilka albo kilkanaście lat wcześniej. Takiej pewności jednak nigdy nie mamy.

 

Według opracowania NASA z 2007 roku, rozwiązanie jądrowe może być naszą najlepszą, jeśli nie jedyną bronią, w kwestii walki z nagłymi "mordercami kosmicznymi." Obyśmy nigdy nie musieli w praktyce sprawdzać tej teoretycznej zdolności uniknięcia katastrofy na dużą skalę.

 

 

 

 
Na Florydzie powstało niespodziewanie kilka ogromnych jam

W mieście Port Richey w okręgu Pasco na Florydzie w USA utworzyło się kilka jam, podaje kanał telewizyjny ABC Action News.Nadchodzi grecki armagedon - bankomaty wypłacają tylko po 60 euro dziennie

Szaleńczy bieg na banki, który trwa od kilkunastu dni w Grecji wymusił radykalne kroki ze strony rządzących. Obecnie posiadacze greckich kont bankowych mogą wybrać 60 euro dziennie na osobę. Kraj ten zdaje się zmierzać drogą Cypru. Trwa też rozgrywka polityczna Grecji z jej wierzycielami.

 

Telewizyjne newsy pełne są katastroficznych pytań na temat tego co stanie się z Grecją, która nie dość, że zadłużyła się ponad miarę, to jeszcze odmawia drakońskich reform narzucanych przez UE, wskazując, że ich długi są niespłacalne tak jak wcześniej zrobili Islandczycy. Innymi słowy rządząca Grecją partia planuje iść inną drogą niż zaplanowali to biurokraci z Brukseli.

 

Grecy trzymają w szachu Strefę Euro, bo właściwie z ich powodu powinno dojść do dewaluacji tej waluty. Na to jednak nie mogą się zgodzić bogate państwa czerpiące zyski z istnienia Euro, jak Niemcy. Z tego powodu trwa gorączkowe przygotowywanie do wyjścia Grecji ze Strefy Euro, ale zanim do tego dojdzie będziemy wciąż słyszeć o kolejnych, już na pewno "ostatnich", rozmowach ostatniej szansy.

Teraz grecki premier Aleksis Cipras zagrał Va Banque i ogłosił na 5 lipca referendum, w którym obywatele mają się wypowiedzieć czy chcą dyktatu Europejskiego Banku Centralnego w zakresie problemu z greckim niespłacalnym długiem. Problem jest tak wielki, że aby ratować europejskie banki, które "zmoczyły" w greckich obligacjach, narzucono, że nawet biedniejsze kraje z UE, jak Polska, zrzuca się na Grecję. Polska ma podobno zapłacić 26 mld złotych.

 

Unijni politycy wskazują na to, że z socjalistycznymi populistami, którzy przejęli władzę w Grecji nie ma pola do porozumienia. Socjaliści brukselscy narzekają, że ich greccy odpowiednicy nie chcą nawet słyszeć o cięciach w emeryturach czy podwyżkach VAT na elektryczność i usługi turystyczne. Często wskazuje się jako przykład Łotwę, która przyjęła dyktat UE i obecnie rzekomo z tego powodu wychodzi na prostą.

 

Wyjście Grecji ze Strefy Euro jest już chyba przesądzone, a powrót drachmy to świetna wiadomość dla turystów. Po prostu grecka oferta wakacyjna stanie się przez chwilę bardzo tania. Potem jednak zacznie działać niewidzialna ręka rynku i Grecy, o ile zaczną uczciwie pracować, wyjdą na prostą i nie będą musieli być brukselskimi parobkami za kolejne kilka miliardów euro finansowej kroplówki, która doprowadzi do jeszcze większego uzależnienia od ośrodków zagranicznych.