Żydowska masoneria wspiera finansowo masową imigrację do Europy

Kategorie: 

Internet

W czasie kiedy rząd Izraela z premierem Netanjahu na czele informuje, że jego kraj nie przyjmie imigrantów z Syrii i Afryki Północnej oraz odgrodzi się murem od Jordanii różne organizacje żydowskie, wspierane przez izraelski rząd pomagają uchodźcom w znalezieniu bezpiecznego schronienia w Europie. Dostarczają im żywność oraz leki, rozdają mapy i wskazówki dotyczące najdogodniejszych szlaków dotarcia do miejsc docelowych a także rekrutują tłumaczy języka arabskiego do pomocy w kontaktach z imigrantami.

 

Jedną z takich organizacji wspierających masową imigrację do Europy jest IsraAid. Organizacja ta została założona w 2001 roku w celu niesienia pomocy humanitarnej w miejscach dotkniętych kataklizmem. IsraAid jest finansowana przez prywatnych dobroczyńców z Izraela oraz Stanów Zjednoczonych jednak najciekawszym sponsorem tej organizacji jest żydowski Zakon Synów Przymierza - B'nai B'rith, najstarsza nieprzerwanie działająca żydowska organizacja na świecie, stworzona na wzór ruchów masońskich i skupiająca wokół siebie tysiące lóż, założona w połowie XIX wieku w Nowym Jorku przez żydowskich masonów, którzy opuścili tradycyjną masonerię.

 

Głównym celem "Synów Przymierza" jest walka o interesy narodu żydowskiego na całym świecie oraz sprzeciwianie się tzw. antysemityzmowi. Trudno jednak doszukać się w finansowaniu organizacji wspierających zalew Europy przez imigrantów z Afryki oraz Bliskiego Wschodu realizacji interesu żydów czy państwa Izrael. B'nai B'rith jest znane z tego, że w Stanach Zjednoczonych przez dziesiątki lat zwalczało w przestrzeni publicznej religię chrześcijańską oraz poprzez amerykańską kinematografię i zakładanie wewnątrz amerykańskigo przemysłu filmowego lóż masońskich skupiających wyłącznie osoby pochodzenia żydowskiego, kręciło poprawnie polityczne filmy, które były zgodne z linią ideologiczną i polityczną narodu żydowskiego oraz państwa Izrael.

 

W Polsce działanie tej organizacji zostało zdelegalizowane w 1938 roku, dekretem prezydenta Mościckiego, który zabraniał działalności na terenie Polski wszelakich organizacji opartych o ruchy wolnomularskie, jednak w 2007 działalność B'nai B'rith  na terenie Polski została reaktywowana.

 

http://www.nacjonalista.pl/2015/09/24/izraelska-organizacja-wspiera-masowa-imigracje-do-eu...

https://en.wikipedia.org/wiki/IsraAid

https://pl.wikipedia.org/wiki/B%E2%80%99nai_B%E2%80%99rith

https://pl.wikipedia.org/wiki/B%E2%80%99nai_B%E2%80%99rith_%28Polska%29

http://breizatao.com/2015/09/17/une-organisation-israelienne-liee-au-bnai-brith-fait-passe...

http://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-4700849,00.html

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Komentarze

Portret użytkownika proxi

Żyd ma głowę na karku w

Żyd ma głowę na karku w interesach. Lepiej zainwestować trochę grosza i trzymać uchodźców z dala od własnych granic niż wpuścić ich do kraju i utrzymywać nie wiadomo jak długo. Oni mają we krwi dobre interesy, nie to co inne nacje, wyrzucają pieniądze w błoto na pokaz, a dzisiaj rządzi światem pieniądz a nie charytatywne gesty.

0
0
Portret użytkownika Surun

Na komisariacie zeznają trzej

Na komisariacie zeznają trzej świadkowie bójki. Pierwszy zeznaje murzyn :
- Ja nic nie wiedzieć. Ja jechać sobie spokojnie autobusem, aż tu nagle dostać najpierw w twarz od jednego, a potem od drugiego.
Zeznaje student :
- No jadę sobie autobusem i jadę. Nagle patrzę, a murzyn staje mi na nogę. Myślę sobie : to murzyn, pewnie zaraz zejdzie, dam mu minutę. Odczekałem minute z zegarkiem w ręku, ale murzyn nie zszedł. Dałem mu jeszcze jedna minute, potem kolejna i w ten sposób kilka minut minęło. W końcu nie wytrzymałem i walnąłem murzyna w ryj.
Zeznaje trzeci świadek :
- Jade sobie autobusem i widzę murzyna oraz studenta. Patrze, a student co chwile patrzy się to na zegarek to na murzyna i w pewnym momencie jak mu nie przywali. Myślałem ze się w całej Polsce zaczęło.

0
0
Portret użytkownika charis

To nie są Żydzi, ale ludzie

To nie są Żydzi, ale ludzie którzy ich udają ... jeśli ktoś w Polsce, Niemczech, USA, Rosji i tak dalej robi zło to nie są to "Żydzi" ale miejscowi któzy co najwyżej pozują na Żydów, udają ich bo to wygldny kamuflaż. Więc zło czynią źli Polacy którzy się maskująnp pod Żydami - syjonistami, źli Niemcy którzy się maskują pod Żydami - syjonistami, źli inni ludzie z danych narodów któzy tylko udają Żydów. Państwo z bliskiego wschodu nie powinno być nazywane Izraelem, bo prawdziwym Izraelem są uczniowie Chrystusa ze wszystkich państw, języków i kolorów skóry : http://biblia.webd.pl/forum/viewtopic.php?t=4454   ,  "Pan Jezus prawdziwym Izraelem " : http://biblia.webd.pl/forum/viewtopic.php?t=7339
 
,

0
0
Portret użytkownika And

Nie obrażaj nas

Nie obrażaj nas (chrześcijan), nazwa Izrael przynosi pecha. Niech ci źli już sobie zatrzymają te splugawione imiona i nazwy.
Potem jak powiemy, w czasie jakichś wojen, że to my jesteśmy izraelczykami, to nas wytępią. Miej trochę oleju w głowie.
Jakby chrześcijaninowi brakło sprytu, to ich czysty święty gen wyginie.
Zresztą dla Jezusa i chrześcijan nazwa powinna być marginalną kwestią, a owoce tę najważniejszą.
 

0
0
Portret użytkownika And

Nie obrażaj nas, nazwa Izrael

Nie obrażaj nas, nazwa Izrael przynosi pecha. Niech ci źli już sobie zatrzymają te splugawione imiona i nazwy.
Potem jak powiemy, w czasie jakichś wojen, że to my jesteśmy izraelczykami, to nas wytępią. Miej trochę oleju w głowie.
Jakby chrześcijaninowi brakło sprytu, to ich czysty święty gen wyginie.
 

0
0
Portret użytkownika pro libro

"Trudno jednak doszukać się w

"Trudno jednak doszukać się w finansowaniu organizacji wspierających zalew Europy przez imigrantów z Afryki oraz Bliskiego Wschodu realizacji interesu żydów"
Myślę, że autor się myli stawiając taką tezę. Ja uważam, że jest dokładnie odwrotnie, ponieważ jeśli celu nie widać, to nie znaczy, że go nie ma - każde działanie ma swój cel.
Tak więc powszechnie znane jest powiedzenie:
"Gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta".
Żydzi od dawna rozgrywają arabów i nie arabów na całym Bliskim Wschodzie, dlaczego więc ich rękami nie mieliby rozegrać bogatej chrześcijańskiej Europy, tym bardziej że tą dobrobyt już tak zdegenerował, że sama się o to prosi. A jak jedni wytłuką drugich a drudzy pierwszych to kto zostanie --- ŻYDZI, którzy tak naprawdę Żydami nie są (Czytaj: "Ludzka raso powstań z kolan" David ICKE)

0
0
Portret użytkownika 777

To nie jest książka o

To nie jest książka o szczepionkach, których - jak sie pewnie większości Polaków wydaje - Ewa Kopacz nie kupiła, gdyż bez specjalnego rozgłosu zrobiła to. Tylko, że kupiła je nie wtedy, kiedy wszystkie inne kraje je kupowały, i niestety nie te, co należało wówczas kupić.To książka o tym, jak dla utrzymania dobrego PR i statusu "zielonej wyspy" wolnej od pandemii manipulowano opinią publiczną i lekarzami. To książka o tym, do czego jest zdolna dla utrzymania władzy zrobić Ewa Kopacz. Wstrząsająca, znakomicie udokumentowana historia, która nigdy miała nie wyjść na jaw.Dokładnie pięć lat temu miał miejsce dramat, o którym informacje dotąd nie przedostały się do świadomości społecznej. Choć trudno w to uwierzyć, zmarło wówczas kilka tysięcy ludzi, którzy mogli i powinni żyć do dziś. Ci ludzie, często młodzi i zdrowi, nagle osierocili dzieci pozostawiając w żałobie tysiące rodzin. Wiele z nich nawet nie jest świadoma, że tragedia była następstwem bezwzględnych manipulacji polityków.
Tak, to brzmi niewiarygodnie. Jak to możliwe? Jak do tego doszło? Kto za tym stoi? Dlaczego milczą lekarze, media? Odpowiedź na te pytania znajduje się na kartach tej książki. Wymowa podanych faktów, oficjalnych danych oraz liczb nie zostawiają jednak wątpliwości. Państwo nie zdało kolejny raz egzaminu, tyle że tym razem konsekwencją nie były łapówki, czy fuszerka, lecz życie ludzkie. Życie kilku tysięcy naszych rodaków.Czy ktoś za to w końcu odpowie?Artur Dmochowski studiował na Uniwersytecie Jagiellońskim i w Stanach Zjednoczonych. Jest dziennikarzem prasowym i telewizyjnym. Za dziennikarskie śledztwo, na którym oparta jest książka, otrzymał honorowe wyróżnienie Nagrody Głównej Wolności Słowa Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich.
 
Rozmowa z Arturem Dmochowskim dla RMF FM.
Kliknij i posłuchaj!

https://www.youtube.com/watch?v=Aurv2LI-VM0

0
0
Portret użytkownika student

Dobrym pomysłem jest zwołanie

Dobrym pomysłem jest zwołanie ludzi przez neta, choćby na portalach takich jak ten. Tylko tutaj znajdziesz kilkuset, a może więcej chętnych do działania, wszyscy mamy dość wszechobecnego fałszu. Poza tym ludzie mają po kilkuset znajomych na (stfu!) pejsbuku, ja sam mam koło setki, choć brzydzę się tym portalem. Niestety na studiach inaczej się nie da - materiały od starszych roczników, ściągi itp. Poza tym zawsze moża zmobilizować rodzinę (o ile już nie ma cię za wariata), znajomych z pracy, znajomi znajomych i może jakoś pójdzie. Nie mam za bardzo innych pomysłów, jak mi przyjdzie coś do głowy to napiszę. Ogólnie rzecz biorąc, 100000 ludzi to może i się zbierze, ale przebić się do świadomości reszty i ugrać coś w skali całego kraju może być ciężko. Nie mówię, że to niemożliwe, choć jak patrzę na całe zdebilenie społeczeństwa, to zdaje mi się, że nic już nie pomoże i mam nadzieję na jakieś porządne pier**lnięcie, które zakończy tę farsę. Pójdę do piachu, to pójdę, a co potem to i tak ch** wie. Zdążyłem się już przekonać, że ten świat jest ostro zje*any i raczej nieprędko coś się zmieni...

0
0

Każdy ma z tego życia dokładnie tyle,ile SAM sobie weźmie.

Portret użytkownika Mojeimię44

Ty cepie buraczany. Pachołku

Ty cepie buraczany. Pachołku syjonistycznej zarazy. Zamilcz bo cię zbiczuję! Pomylić się każdy może oczywiście że chodziło mi o 100 000 podpisów! Cymbale! Będę nawoływał ludzi do zmiany. To moja droga życiowa. każdy ma prawo swoim życiem dysponować tak jak mu się podoba więc nie pozwolę by bydło Twojego pokroju zabijało prawdę i niszczyło wolność. Oby więcej takich jak ja chcących rozliczyć takie złodziejskie syjonistyczne bydło a Wielka Polska odrodzi się z tylo letniego cierpienia. 
Uderz w stół a .......... 

0
0
Portret użytkownika And

po co dałeś mu się

po co dałeś mu się podpuścić?
Tak jak np. językowe trole krzyczą gdy ktoś popełni błąd ortograficzny.
Zachowaj nerwy na inną okazję, nadchodzą trodne czasy i będzie jeszcze wiele prowokacji.
 

0
0
Portret użytkownika czytajowsky

zebranie podpisów to nie

zebranie podpisów to nie problem jeżeli program partii będzie odpowiadał w bardzo dużym stopniu tym 100 000 ludzi to sami je pozbierają. Problem leży w tym, że trzeba ten program im zaprezentować - i oczywiście co najważniejsze go stworzyć xD.
Trzeba by np. zrobić prostą aplikację internetową gdzie ludzie mogliby zadeklarować chęć podpisania się na liście dodając swoje dane, to dałoby się zrobić w tydzień, a koszty to około 200 pln czyli praktycznie żadne. Możliwe że to wystarczy w kwestii podpisów.
Co do zaprezentowania programu partii to np udostępnianie go na fb z linkiem do podpisów, wrzucenie na kwejk.pl, na cda.pl i tym podobne portale społecznościowe.
jakby coś to jestem pod [email protected]

0
0
Portret użytkownika Mojeimię44

Co ma nam do

Co ma nam do powiedzenia Lodovic Rocca :
 
 
Był zakonnikiem franciszkańskim. Tuż przed śmiercią, przy pomocy dwóch księży, brat Rocca przekazał na piśmie proroctwa dotyczące przyszłych losów państw europejskich:
 
Polska powstanie wolna i będzie jednym z najpotężniejszych mocarstw w Europie. Pod hegemonią Polski Słowianie połączą się i utworzą własne katolicko-Słowiańskie mocarstwo Europy, którego granicami będą: Odra, Nysa, Adriatyk, Bałtyk, Morze Czarne, Dniepr i Dźwina. Wspólnie wypędzą Turków z Europy. Z Konstantynopola zniknie Półksiężyc, a zapanuje z powrotem Krzyż. Przy końcu wojny europejskiej czarny lud przyjdzie Polsce z pomocą, w czasie gdy liście z drzew opadać zaczną. Z gruzów i popiołów powstanie Polska i dojdzie wreszcie do porządku i spokoju w sprawach wewnętrznych. Będzie mieć swojego króla z prastarego rodu książęcego, krwi słowiańskiej, o wielkim umyśle i duchu, a języka polskiego uczyć się będą na wszystkich uczelniach świata. Wielu zdrajców zostanie wygnanych z granic Polski. Najwyżej Bóg wyniesie Polaków, gdy dadzą światu wielkiego papieża. Polska zawrze wieczną przyjaźń z Turcją, która po wieki zachowana będzie. Wielki mąż z Ameryki roztoczy nad jej granicami swoją przemożną opiekę, pod którą w wielkiej szczęśliwości królować będzie".
 
Dlaczego ja wam piszę te wszystkie przepowiednie?
Ponieważ nadchodzi czas wyzwolenia dla Polski. Czas kiedy w Polsce technologia będzie najbardziej rozbudowana ze wszystkich krajów na świecie. To u nas przedłużą życie do 300 lat i to u nas powstanie Anastasis i Phix czyli najpotężniejsze na świecie urządzenie do komunikacji i dostępu do innych światów. To Polska jest najbardziej zasobnym krajem w minerały w tym w diamenty, miedź i złoto. To złotówka będzię prawdziwie złotą walutą a jej wartość będzie nie podważalna. Te wszystkie wydarzenia nastąpią w najbliższych 28 latach. Miesiąc kwiecień 2016 r zostanie w przyszłości uznany za miesiąc rozpoczęcia III wojny światowej. Polska nie ucierpi za bardzo. Największe walki w Polsce będą trwały na południu a głównie na śląsku i w Lubuskim. Najbardziej jednak zawiedzeni będziecie w przeciągu najbliższych 5 lat. Wtedy przegnacie wszystkich wyznających kult jednego oka illuminati. Wygnacie lub ukarzecie śmiercią za zdradę, korupstwo itd. Najbardziej nie będziecie mogli wybaczyć tego, że was okłamywali przez tyle lat co do ilości złota miedzi i diamentów w Polsce. Ilość tych minerałów na naszej ziemi jest wręcz aż przerażająca. Illuminaci i masoni o tym wiedzą i wydobywają je w ilościach o których wam się nie śniło a dzieci w naszym kraju głodują. Nie wybaczycie im tego i po 4 latach rządzenia PIS obalicie cały układ okrągłego stołu i zmienicie system polityczny na technokrację z radą starszych. Nasz kraj jako pierwszy tego dokona na całym świecie a korzyści z tego będą tak wielkie że wszystkie kraje słowiańskie będą przyłączać się jeden po drugim do nas. Po śmierci Putina Rosja będzie zagubiona i również przyłączy się do Polski przez co nasz kraj jak za czasów Hiperborei będzie praktycznie zajmował całą półkulę północną. To co tu piszę to nie są przepowiednie. to jest fakt. Sami zobaczycie. Przez 670 po III wojnie świtowej kraj nasz będzie mlekiem i złotem płynący. Czekajcie a będzie wam dane. Obiecuję.
 
 
 
https://www.youtube.com/watch?v=VX3NruAKUPo
 
Jestem zdeterminowany by wam to udowodnić i to zrobię. Jeżeli macie ochotę bym przyłączył się do waszej organizacji. partii, piszcie [email protected]. już pare ofert mam czekam na kolejne! Razem zmienimy ten kraj w raj!
Może zmiany na ziemi mając powiązania przecież z Niezależną Tv i innymi mediami niezależnym mogłaby nam forumowiczom  chcących zmian pomóc tego dokonać? Jest nas tak wielu tu którzy dobro Polski stawiają wyżej niż dobro osobiste! Więc róbmy to zmieniajmy. Podsuwajcie pomysły jak założyć partię docierać do innych. Róbmy coś a nie tylko gadajmy!
 
kocham nasz kraj i mam już dosyć tego jak nas okradają na każdym kroku. Wiem że będzie wojna i wy podświadomie też to wiecie. Będą to ciężkie czasy ale jeśli do władzy dojdą ludzie dla których najważniejszą rzezcą będzie zmiana tego kraju w raj. Zrobimy to! Atlantyda wróci! A ludzie będą żyli wiecznie. Mamy takich dobrych naukowców, uczelnie, ludzi którzy chcą osiągnąć raj z Boską świadomością i w imię Boga że aż przekleństwem naszym by było tego nie wykorzystać!

0
0
Portret użytkownika Mojeimię44

Jeżeli chodzi o Turcje i

Jeżeli chodzi o Turcje i Ameryke już to wyjaśniam. Przede wszystkim tak jak pisałem wsystkie kraje na świecie podążą za Polską a tak naprawdę już podążają od 1989r. tylko jest to w natłoku informacji niezauważalne. Dojdzie do wojny z islamistami z którcych jedną grupą będzie tzw. czerwony turban. chodzi tu o turcję. Na początku dojdzie do wojny z czerwonym turbanem ale ludność Turecka spostrzeże jakie zmiany zachodzą w Polsce i ludzie w tym kraju też takich zmian zapragną. Amerykę natomiast czeka bankrusctwo i rozliczanie masonów, syjonistów i illuminatów.Będzie się to działo na ulicach w publicznych miejscach. Kraj ten przeobrazi korporacje w zakłady państwowe i pójdzie drogą jaką pójdzie Polska. W wyniku III wojny światowej polityka i struktury państwowości ulegną całkowitej przemianie. Człowiek nie będzie żył dla państwa a państwo istnieć będzie dla człowieka. Koniec ery krzyżowania raju i zamiast kraju (krzyżowanego raju) będzie raj! Nie będziecie mówić jestem z kraju tylko jestem z raju Smile i to nie są bzdury ja piszę poważnie. Nie bójcie się tego. Niektóre rzeczy które wyglądają na bardzo skomplikowane wcale takie nie są a żeby zrozumieć prawdę trzeba kojarzyć szybko fakty takie jak różnice międy krajem a rajem dla przykładu. Zadajcie sobie pytanie dlaczego używając słowa 1 złoty nie trzymamy tak naprawdę w ręku 1 złotego a jego imitację? Przecież nazwa sama wam mówi jaki powinien być tak? Złoty!

0
0

Strony

Skomentuj