Zwolenniczka islamizacji Europy, Federica Mogherini, płacze przez zamachy w Brukseli

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Ostatnie zamachy terrorystyczne w Belgii znów przypomniały nam, jak ciężkie jest życie mieszkańców Bliskiego Wschodu - zwłaszcza takich krajów jak Syria i Irak. Jednak popieranie islamizacji naszego kontynentu niesie ze sobą wiele oczywistych niebezpieczeństw. Niektórzy do dziś nie chcą przyznać, że to właśnie tzw. kryzys migracyjny doprowadził do obecnej sytuacji w Europie.

 

Zagrożenie terrorystyczne w Wielkiej Brytanii, Francji, Belgii czy w Niemczech stało się już czymś normalnym. Jednak niektóre kraje, takie jak Polska, nie doświadczają takiego problemu i powinniśmy się z tego cieszyć. Powszechnie uważa się, że to właśnie nasz kraj należy obecnie do najbezpiecznych na całym kontynencie.

Unia Europejska od samego początku była za przyjmowaniem uchodźców. Jednak w ostatnim czasie sojusz ten ma jakby dość nowych imigrantów, co potwierdzają negocjacje z Turcją oraz reakcja szefowej unijnej dyplomacji, Federici Mogherini, która podczas konferencji prasowej w Jordanii zaczęła po prostu płakać.

 

Tradycyjnie w takich sytuacjach mówi się o konieczności zwalczenia terroryzmu, zwiększenia współpracy itd. Trudno jednak stwierdzić czym tak naprawdę jest islamizacja Europy. Czy są to może agresywne działania Trucji? Czy też Unia Europejska poddawana jest zagrożeniom aby przekształcić ją w superpaństwo, Stany Zjednoczone Europy?

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)


Komentarze

Portret użytkownika Akamai

Mogherini powiedziała wczoraj

Mogherini powiedziała wczoraj :
"To europejscy obywatele dokonują zamachów."
Trudno się z nią nie zgodzić.

0
0

Poznajcie Prawdę, a ona was uwolni !

 

Portret użytkownika bb266

To sa konsekwencje

To sa konsekwencje multikulti. Po co rozdaja paszporty i ich zapraszaja?? To nie sa europejczycy, bo sam islam nie ma nic wspolnego z wartosciami ludzi europejskich ( wycinajac cale lewactwo)  Oni maja swoje kregi gdzie z pokolenia na pokolenie ucza sie wlasnej kultury zawsze obracaja sie w towarzystwie swoich, maja swoje szkoly koscioly i inne duperele bo glupia europa im na to pozwala.

0
0
Portret użytkownika Dr Piotr

Po kilku latach badań nad

Po kilku latach badań nad islamskimi imigrantami, amerykańscy naukowcy doszli do zaskakującego wniosku... w kraju, w którym nie ma islamskich imigrantów, nie ma problemów z zamachami bombowymi,zamieszakmi na tle religijno-kulturowym i panuje ogólny spokój!
;)))

0
0
Portret użytkownika Ramer

Polski Rząd mówi, że u nas

Polski Rząd mówi, że u nas jest bezpiecznie. Nie widzą zagrożenia. A ja powiem na to, że oni nawet nie patrzą. Ślepi są i tyle. Obok mojej pracy są dwa kebaby. Jeden to miejsce spotkań całej masy popaprańców. Widać "ludzi " bogatych, wpływowych w swoim środowisku. Kto wie czy kebab, w którym prawie brak klientów to nie przykrywka itp.
Drugi kebab prowadzi człowiek z Iraku. Od 10 lat na czarno w Polsce. Pracuje w spożywce bez badań. Przebywa w Polsce bez pozwolenia, paszportu czy jakiegokolwiek świstka papieru potwierdzającego jego pochodzenie itp.. Siedzi cicho bo boi się kontroli. Nie ma u niego spotkań jak w kebabie obok. Gość jest spoko.
Ale do czego dążę:
Jak urzędy itp. nie są w stanie dojść do tego, że tu Islam prowadzi interesy bez pozwoleń bez dokumentów itp. to gdzie oni mają wyłapać potencjalnych terrorystów ?
Pewnego dnia pracownica jednego z kebabów zdesperowana zadzwoniła do US i PIP-u, że szef nie chce jej dać umowy i ona musi pracować na czarno. Myślałem, że przewrócę się ze śmiechu gdy usłyszałem co jej odpowiedzieli w obu przypadkach.
Cyt. "Po co Pani problemy itp. Nie lepiej zmienić pracę ?"
Dlaczego ich nie kontrolują ? Dlaczego oni mogą nie płacić podatków itp. Dlaczego mogą pracować bez pozwoleń ?
Tylko zamknięcie granic i nie wpuszczanie tych ludzi do kraju może uchronić nas od zamachów.
Inaczej prędzej czy później nas też to czeka. 
 

0
0
Portret użytkownika alvaro31185

ci politycy powinni byc

ci politycy powinni byc obaleni MERKEL MA KREW TYCH LUDZI I CALA KOMISJA UE CZAS W CALEJ UNII WYJSC NA ULICE I WCZAC BUNT BUNT prdzej czy puzniej i w polsce ktos zginie w wyniku zamachu

0
0

STACJA BAZOWA 1 OLSZTYN

Portret użytkownika wodzu

pewnie młody obiecał jej sex

pewnie młody obiecał jej sex , a zamist tego wyleciał w powietrz , jedyne co zostaje , to poczekac az spadnie

0
0
Portret użytkownika Kimbur

To nie Unia jest za

To nie Unia jest za przyjmowaniem uchodźców - to władze Unii są za przyjmowaniem nachodźców!

0
0

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika Torti4

Najciekawsze jest to ze

Najciekawsze jest to ze zamachy dokonuja typy z europejskim paszportem.Zaden imigrant nie dononał zamachu,fakt sa agresywni jak to muzułmanie..Tylko sztuka polega na tym,ze im więcej kolorowych w danym kraju tym trudniej co niektorych upilnować.Wiekszosc terrorystow to wysiedlency z zachodu szkoleni w obozach na bliskim wschodzie i pozniej wracają,przeszkoleni z porytą głowa i robią zamachy.

0
0
Portret użytkownika Akamai

A oto cztery Ministry Obrony

A oto cztery Ministry Obrony Narodowej krajów członkowskich UE. 

Możemy więc spać spokojnie. 
C*ujni nikt nie podskoczy !
 

0
0

Poznajcie Prawdę, a ona was uwolni !

 

Portret użytkownika achiles

Donbas współczuje

Donbas współczuje Brukseli!

W Genewie odbyła się konferencja ONZ, poświęcona wydarzeniom w Odessie 2 maja 2014 roku.
Część uczestników tego spotkania , widziało filmy i zdjęcia po raz pierwszy.
Była tam Wiktoria Maczułko, założycielka Komitetu Matek 2 maja, czyli matek zamordowanych tam ludzi.
Spotkanie zorganizowała Agencja ds Praw Człowieka, przy ONZ.
W czasie wystąpienia świadka wydarzeń w Odessie ,w Domu Związków, ukraińska delegacja zakrzykiwała mówcę, próbując wyłączyć mikrofon.
To nie jest dżungla, stwierdzili organizatorzy i wezwali ochronę.
https://www.youtube.com/watch?v=9byGq42sMpw&feature=player_embedded

FILM TRUDNY!!!18+
GDZIE BYŁY ŁZY WÓWCZAS TEJ PANI MOGELINI ???

0
0
Portret użytkownika achiles

CO PISZĄ INNI: Francuski

CO PISZĄ INNI: Francuski dysydent Thierry Meyssan uważa, że umawiając się z Turcją w Monachium Europa popełnia samobójstwo.
 
Podpisując z Turcją umowę – skądinąd sprzeczną z prawem międzynarodowym – celem spowolnienia napływu imigrantów, szefowie państw Unii Europejskiej poszerzyli zakres swojego paktu z diabłem. Znaczna część przyznanych Ankarze 3 miliardów euro rocznie zostanie bowiem przeznaczona na wsparcie dla dżihadystów, a przez to – przyczyni się do zwiększenia liczby uchodźców, uciekających przed wojną. Przede wszystkim jednak znosząc w najbliższych miesiącach wizy z Turcją, Europejczycy znieśli też kontrolę nad ruchem między obozami Al-Ka’idy w Turcji a Brukselą. Zmiażdżywszy naród iracki i syryjski butami dżihadystów i rzuciwszy naród turecki na pastwę dyktatury prezydenta Erdoğana, Europa kładzie podwaliny pod konfrontację na olbrzymią skalę, której sama będzie ofiarą.
 
„Demokracja jest jak tramwaj – korzysta się z niej, żeby dojechać do celu, a potem się wysiada” – powiedziałRecep Tayyip Erdoğan (1996).   17. i 18. marca Rada Europejska przyjęła plan, którego celem jest rozwiązania problemu, związanego z masowym napływem imigrantów przez granicę turecką . 28 szefów rządów przyjęło wszystkie żądania Ankary. Na tych łamach analizowaliśmy już sposób, w jaki Stany Zjednoczone chcą wykorzystać wydarzenia na Bliskim Wschodzie w celu osłabienia Unii Europejskiej. Na początku obecnego kryzysu „uchodźców” jako pierwsi zwróciliśmy uwagę nie tylko na to, że został on wywołany rozmyślnie, ale i że problemy, które przyniesie, będą nierozwiązywalne. Niestety wszystkie nasze prognozy się sprawdziły, a nasi ówcześni krytycy przyjęli postawy, jakie dla nich przewidzieliśmy.
Idą dalej tym tropem, chcemy tu skupić się na sposobie, w jaki Turcja przejęła kontrolę nad grą i na zaślepieniu Unii Europejskiej, która nadal jest o jeden krok z tyłu.
 
W co gra Recep Tayyip Erdoğan?
czytaj dalej na: http://jeznach.neon24.pl/post/130568,chichot-erdogana

0
0

Strony

Skomentuj