Związki aluminium natryskiwane w atmosferze grożą degeneracją neurologiczną ludzi

Kategorie: 

canadianawareness.org

Internet pełen jest sporów na temat tego czy smugi kondensacyjne mogą truć ludzkość. Większość osób w ogóle nie zauważa problemu a jeśli już stwierdza, ze to normalne, latają samoloty to zostawiają smugi. Jest w tym dużo prawdy, ale to, co nie jest normalne to skład chemiczny takich smug. Wiemy na podstawie wielu badań, że znajdują się tam niebezpieczne dla zdrowia związki aluminium.

 

Gdy wyrwani z codziennej prozy życia znajdziemy chwilę, aby w ogóle popatrzyć w niebo dostrzeżemy, że smugi układają się zwykle w siatkę i nie znikają od razu, ale rozprzestrzeniają się pokrywając niebo mgiełką.

 

Istnieją dowody na to, że w atmosferze są rozpylane związki aluminium w nanoskali a to dodatkowo zła wiadomość, ponieważ wchłanianie ich jest dla naszych organizmów dużo łatwiejsze. Odkładają się one szczególnie w mózgu i rdzeniu kręgowym, dlatego powodują problemy neurologiczne.

 

Wśród schorzeń ścisły związek z oddziaływaniem na środowisko związków aluminium mogą być miedzy innymi choroba Alzheimera i Parkinsona a także choroba Lou Gehringa (ALS). Nanocząstki aluminium wchłaniają nerwy węchowe. Literalnie wdychając powietrze wdychamy również małe ilości aluminium z kurzem i innymi aerozolami znajdującymi się w powietrzu.

 

Poza inhalacją nanoaluminum może docierać do gleby i wody i roślinności. Zazwyczaj aluminium słabo się wchłania w organizmie poprzez przewód pokarmowy, ale wchłanianie nanoaluminium jest dużo łatwiejsze. Wdychanie tego powoduje często reakcje zapalne w płucach, które mogą się przeistoczyć w astmę.

 

Niektórzy twierdzą, ze opryski są konieczne, aby zatrzymać efekt cieplarniany poprzez tworzenie warstw ekranujących. Aluminium dobrze się do tego nadaje. Jednak zakładając dobrą wole naszych władców trzeba jednocześnie zadawać pytania o bezpieczeństwo geoinżynierii dla nas, mieszkających na powierzchni.

 

Gwałtowny wzrost ilości przypadków chorób neurodegeneracyjnych świadczy o tym, że skala problemu jest ogromna i czynnik atmosferyczny jest często pomijany.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)


Komentarze

Portret użytkownika Wojox

Już ktoś pisał o tym efekcie.

Już ktoś pisał o tym efekcie. Ale zainteresował mnie bardzo. Mianowicie o efekcie jasnego białego nieba. Jest teraz na Preston w Anglii 19.25, a jasno jak w południe, niebo zasmarkane na biało, tylko kilka małych "rożków błękitu" widnieje. Zwróciłem na to uwagę bo pracuję przy hodowli kurcząt. Ptakom tym zmniejsza się naświetlenie aby obniżyć agresję tych zwierząt.Widać że ludziom chcą zafundować zupełnie co innego. Będę musiał pomyśleć o jakiś błękitnych okularach, aby powrócić do naturalnego spektrum światła. A ten aspekt brałem pod uwagę jako najmniej znaczący, a może.....

0
0

Trzy etapy poznawania prawdy: najpierw wyśmiewana, później zaprzeczana a na końcu oczywista. Arthur Schopenhauer

Portret użytkownika MOBIS1

Zgadzam się ,bo te smugi nie

Zgadzam się ,bo te smugi nie zostawiają cały czas. Jest to widoczne gołym okiem , że wypuszczają to coś jak przedmówca pisał z 2,3km i koniec. Pozdr

0
0
Portret użytkownika agaton

oststnio  pisaliscie ze sa to

oststnio  pisaliscie ze sa to zwiazki siarki,  przez co niebo stanie sie jasniejsze, bardziej biale niz niebieskie, dzis piszecie o aluminium, ta strona zaczyna mnie nudzic i zawodzic. poslugujecie sie cienkimi chwytami piszac tytuly nieadekwatne do tresci artkulów. piszecie o zmianach a sami sie nie zmieniacie, postepujecie wedlug starych zasad, to mi nasuwa watpliwosci co do powodow dla jakich ta strona isnieje. straszycie ludzi, czesto nie podajecie faktow a tylko przepuszczenia, domysly. nikt nie wie co sie stanie jutro, za tydzien czy rok....

0
0

Kiedyś myśleliśmy że ziemia jest płaska,W SZKOLE UCZONO NAS ŻE ATOM JEST NIE PODZIELNY.dziś myśli się że wszechświat ma granice

Portret użytkownika misiek

bo początkowo pryskali

bo początkowo pryskali związkami siarki ale że amerykańscy naukowcy zauważyli że taka sama ilość aluminium daje 16 razy większą powierzchnię krycia to przeszli na aluminium. trza się trochę doinformować zanim wygłosi się opinię
płaskość ziemi czy podzielność atomu są informacjami uzyskanymi na drodzę rozwoju technologii. opryski obserwujesz gołym okiem a że szczegółowe informację są oczywiście niedostępne to pozostaje szukanie i domyślanie się

0
0
Portret użytkownika Alicja

bo duzo nawdychaleś sie już

bo duzo nawdychaleś sie już tegonanoplastiku pokrytego oparami aluminium.o o to własnie chodzi aby wylaczyć wyższą świadomość - u ludzi ktorzy ją maja,nawet szczątkową.Nie nudź się baw sie co raz "ostrzej' teraz już mozna w "zombi" na żywo.

0
0
Portret użytkownika spotter

Obserwuję samoloty od 10 lat,

Obserwuję samoloty od 10 lat, a od 7 lat robię to za pomocą teleskopu o ogniskowej 2400mm, a dodatkowo robię zdjęcia w wysokiej rozdzielczości na których widać każdy szczególik samolotu, np:http://i981.photobucket.com/albums/ae300/KILLER_ES/RNAV_2012/2012-01-03/1321-B744AirFrance-F-GEXB-AFR226CDG-DEL_1600.jpgI co,  zatkało ?"Nieoznakowane samoloty NATO"... Dla was każdy samolot  jest nieoznakowany bo popierwsze nie macie czym obserwować, po drugie nie rozróżniacie oznaczeń samolotów. Gołym okiem to każdy samolot wygląda podobnie.Nie wiem jakim trzeba być debilem żeby w każdej osobie o odmiennym zdaniu widzieć "agenta" (kto to w ogóle jest?) Dla mnie tacy ludzie mają wątpliwe zdrowie psychiczne.

0
0
Portret użytkownika Andrzej1

mam czym obserwować i jakoś

mam czym obserwować i jakoś nad Belgią wyraźnie widać przy dwusilnikowych samolotach 4 smugi, masz na to wytłumaczenie?, ostatnio wzieli się na sposób i robią przerwy, powiedzmy 5km smugi 2km przerwy itd.. A tak na marginesie może zaprezentujesz zdjęcie zrobione nocą między 2-3 rano?, poza tym jedno zdjęcie ! nie jest dowodem, pochwal się swoją kolekcją 5000 foteka co powiesz na to ?http://www.youtube.com/watch?v=bSSWnXQsgOU

0
0
Portret użytkownika spotter

Masz czym obserwować ? Możesz

Masz czym obserwować ? Możesz podać specyfikację swojego sprzetu do obserwacji ?4 smugi z dwusilnikowego samolotu ? Możesz pokazać zdjęcie ?Zdjęcie samolotu na wys. przelotowej zrobione nocą ? Ty chyba jesteś nienormalny, Ty wiesz w ogóle na jakiej zasadzie działa aparat fotograficzny ? W nocy można robić zdjęcia tylko na długim czasie naświetlania a w ten sposób nie uchwycisz na jednej klatce tak szybko poruszającego się obiektu.Chcesz zobaczyć więcej moich zdjęć, poszukaj sobie na sieci, publikuję je na forum spottrskim. Filmik z który zalinkowałeś to nic innego jak samolot pozostawiający smugę iryzacyjną. Inaczej to zjawisko nazywa się tęczowanie (iryzacja). Atmosfera na tej wysokości (Troposfera) jest niejednorodna, dlatego smugi pojawią się i znikają. Warto żebyś sobie pocztał trochę na temat Atmosfery.

0
0
Portret użytkownika Andrzej1

Wiem dużo (dużo praktyki) na

Wiem dużo (dużo praktyki) na temat fal elektromagnetycznych, atmosfery, pola torsyjnego (informacje skąpe znajdziesz w internecie na ten temat)... bram wymiarowych -efekt Maiera-Rodstona(tego nie znajdziesz w internecie ..., proste to jak konstrukcja cepa, słyszałeś w ogóle o czymś takim??? ) śmieję ci się w twarz a Ty nazywasz mnie nienormalnym?, zdecydowanie poprawiłeś mi humor masz u mnie plusa Smile

0
0
Portret użytkownika spotter

Nie błaznuj mi to o jakiś

Nie błaznuj mi to o jakiś falach elektromagnetycznych tylko odp. na moje pytania.  Prosto i na temat.

0
0
Portret użytkownika szang

nic dziwnego żę nie widziałeś

nic dziwnego żę nie widziałeś "nieoznakowanego samolotu nato" bo skoro on jest nieoznakowany to wyglada jak normalny nawet ma pewnie loga popularnych przewoźników wiec nie sposób je rozróżnić. pewnie zaraz użyjesz argumentow że logo jest zastrzeżone itp a ja powiem co z tego? prawa człowieka też są a jednak ludzie gina. i ja też dołacze się do  pytania kto ci płaci?  bo tylko głupcy i agentura ma takie zdanie jak ty

0
0
Portret użytkownika spotter

Równie kretyńskiego

Równie kretyńskiego stwierdzenia nie słyszałem, to jest najbardziej absurdalny wymysł "oświeconego" jaki do tej pory słyszałem... Nie warto tego nawet komentować. Ile mi płaca, dużo.... buhahahaha!

0
0
Portret użytkownika gajer

osobiście przeciw opryskom

osobiście przeciw opryskom łykam: omega-3, czosnek, miłorząb japoński (gingko biloba) i srebro koloidalne. wszystkie te specyfiki za niewielkie pieniądze dostępne są w każdej aptece i chronią nasz układ odpornościowy, krwionośny oraz mózg przed aluminium.

0
0
Portret użytkownika Corvus

Wytłumacz mi, jak to możliwe,

Wytłumacz mi, jak to możliwe, żeby specyfiki rozszerzające mózgowe naczynia krwionośne i zwiększające przepływ krwi przez mózg, JAK TO JEST MOŻLIWE, żeby zmniejszały wchłanianie glinu? Przecież logicznie rzecz biorąc powinny ZWIĘKSZAĆ to wchłanianie (więcej krwi=więcej glinu).

0
0
Portret użytkownika Nell

Zażywanie GLUTATIONU pomaga

Zażywanie GLUTATIONU pomaga odtruwać organizm z metali ciężkich i innych toksyn, a w postaci liposomowych osłonek dodatkowo regeneruje skancerowane komórki. Szczególnie oddziaływuje na mózg naprawiając zniszczenia neurologiczne. Używany w chorobie Parkinsona i Alzheimera, a także przy autyźmie i wielu innych.

0
0
Portret użytkownika Roobaczek

Czytałam już chyba

Czytałam już chyba kilkanaście lat temu w jednej z reklam tego specyfiku, że wojsko amerykańskie ma go na składzie i w razie skażenia promieniotwórczego ma go podać. Podobno mocno zwieksza szanse przeżycia.

0
0
Portret użytkownika mml

Sadze ze rowniez wylewy i

Sadze ze rowniez wylewy i udary mozgu sa efektem opryskow.Szokiem bylo dla mnie ogladanie w tv cos ok mies temu pokazali dziewczynke moze 12 letnia po udarze mozgu!!! W Niemczech zastanawia mnie ogromna liczba zachorowan na te choroby i np wylewy u trzydziestolatkow lub udary mozgu jest powszechnym dosc zjawiskiem.Znajoma w domu starcow ma pacjentow np po czterdziestce ktorzy np nagle po wylewie stali sie "roslinkami" brutalnie mowiac.Niesamowite ze Alzheimerow ,demencji jest tez masa i to coraz mlodsze osoby dotyczy ! Niemcy juz organizuja masowe kursy do opieki nad nimi ze az zastanawia ta liczebnosc! Inna strszliwa choroba jest choroba Morgellona !Mieszkam niestety pomiedzy natowskimi lotniskami i wiem kto za tym stoi 1000%! 

0
0

Strony

Skomentuj