Żona prezydenta Turcji: "Harem był placówką edukacyjną która przygotowywała kobiety do życia"

Kategorie: 

Emine Erdoğan - źródło: Γιώργος Α. Παπανδρέου Πρωθυπουργός της Ελλάδας/CC BY-SA 2.0

Emine Erdoğan, żona tureckiego przywódcy, wywołała swoim przemówieniem telewizyjnym oburzenie nie tylko w kraju ale także na świecie. Według niej, harem za czasów Imperium Osmańskiego był szkołą, w której kobiety były przygotowywane do życia.

 

Kilka dni temu na świecie obchodzono Międzynarodowy Dzień Kobiet. Z tej okazji prezydent Recep Tayyip Erdoğan stwierdził między innymi, że "kobieta jest przede wszystkim matką", co nie spodobało się mieszkańcom kraju, głównie kobietom, i przyczyniło się do wybuchu protestów. Teraz jego żona zaczęła wychwalać dawne haremy, określając je jako miejsce edukacji dla kobiet.

 

Jej wypowiedź spotkała się z powszechnym potępieniem. Krytycy potwierdzają, że kobiety w haremie rzeczywiście były kiedyś edukowane, lecz harem nie miał niczego wspólnego ze szkołą. Jeśli tak to dlaczego strażnicy haremów musieli byli kastrowani?

 

Wypowiedzi Recepa Tayyipa Erdoğana i jego żony, a także jego działania, powodują coraz większe niezadowolenie społeczne. Jeszcze dwa lata temu przywódca Turcji powiedział, że kobiety i mężczyźni nie są sobie równi. Erdoğan jest powszechnie krytykowany za nakłanianie kobiet do posiadania co najmniej trójki dzieci. Aborcja jest według niego morderstwem a wszelkie kontrole narodzin "zdradą państwa".

 

Mieszkańcy kraju uważają, że Erdoğan chce ograniczyć prawa kobiet i islamizuje Turcję - aż chciałoby się dodać, że to samo robi właśnie z Europą. Zresztą jego priorytetem jest przyłączenie kraju do Unii Europejskiej i zniesienie wiz. Oznacza to, że islamizacja Europy wcale nie zostanie wstrzymana, a nielegalna migracja na nasz kontynent stanie się za niedługo legalną i zgodną z prawem.

 

 

Źródło: http://www.theguardian.com/world/2016/mar/09/turkish-first-lady-praises-harem-as-school-for-women

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Komentarze

Portret użytkownika Ogo Pogo

Harem skrajna,ortodoksyjna

Harem skrajna,ortodoksyjna  odmiana burdelu w której alfons zapierd..a na utrzymanie dziwek zwanych żonami ,gdzie nie mają zastosowania chazarskie metody antykoncepcji a rodzenie dzieci przez żony jest pozycjonowaniem alfonsa .Bodygard haremu ma obcięte jądra w celu utrzymania w czystości genetycznej przychówku alfonsa.Obcięte jądra bodygardu haremu to inna semicko ortodoksyjna metoda obrzezania praktykowana ponoć jeszcze przed Mahometem. 

1
0
Portret użytkownika Prawda boli

Biorąc pod uwagę jak wygląda

Biorąc pod uwagę jak wygląda życie muzułmanki to może mieć całkowitą rację co do tej "szkoły życia".
Gwałty, seks w rodzinie i pożyczanie żony to w islamie coś normalnego.

1
0
Portret użytkownika cezary

przykre ale ta kobieta jest

  • przykre ale ta kobieta jest nie Wyedukowana co wg prawa muzułmańskiego do tego czynu jest przypisana odpowiednia kara ............ >> MUZUŁMAŃSKA KOBIETA NIE MA PRAWA GŁOSU ANI DECYDOWANIA O SWOIM LOSIE >> ZŁAMAŁA PRAWO 
0
0
Portret użytkownika bb26

Co za czasy, nawet d**a nie

Co za czasy, nawet d**a nie nalezy juz do mnie. Ktos chcialby decydowac o tym co mam z nia zrobic, miec dzieci czy nie miec... kobieta nie jest przedmiotem,  Ta babe to bym wsadzila do takiego haremu na edukacje. 

1
0
Portret użytkownika Medium

Nie wiem, czy harem

Nie wiem, czy harem rzeczywiście był szkołą dla dziewcząt, ale wiem, że osobna edukacja płci to całkiem jeszcze świeża historia w Europie.
 
Gorzej, hehehe, kiedy nawet lekarz ma problem z rozróźnieniem płci, nie wspominając o pewnych dewiacjach preferencji na planie li tylko psychologicznym.
Dla wielu dzisiejszych mężczyzn też należałoby założyć haremy, tylko męskie Biggrin
 

0
0
Portret użytkownika Jaron22

Co by nie pisać to ta pani ma

Co by nie pisać to ta pani ma dużo racji. Harem sułtana był miejscem gdzie uczono niewolnice pisać i czytać.  Uczono sztuki i gry na instrumentach. Dla wielu z nich to był raj na ziemi.  Sułtana mogły niektóre w życiu nie zobaczyć, a dostawały wikt opierunek, bezpieczeństwo i edukację w czasach  gdy ludziom na prawdę kiepsko się żyło.  Ciągle wojny,  głód choroby.  Do tego kobieta w islamie jako nie więcej warty od kozy przedmiot dużo nie znaczyla. Mogła co najwyżej liczyć na zamazpojscie i prawdopodobny zgon w wieku 25 lat po urodzeniu 5-7 dziecka. Trzeba wypowiedź Prezydentowej odczytywać w kontekście realiów epoki, a nie tego co mamy teraz. 

0
0
Portret użytkownika Klara

"harem za czasów Imperium

"harem za czasów Imperium Osmańskiego był szkołą, w której kobiety były przygotowywane do życia" W NIEWOLI.

0
0
Portret użytkownika OgnistyOko

Aha. czyli Żona Prezydenta

Aha. czyli Żona Prezydenta Ergotona jest  Sutenerka nr 1 na Świecie.
 
Teraz juz wiem dlaczego wsród  uchodzców do UE jest tak malo młodych kobiet i jeszcze mniej dzieci. 
Widocznei Pierwsza Dama Turcji wszystkie młode kobiet i mlode dzieci z uchodzców z Syrii czy z innej kraju  zamknela w haremie dla swoich zwolennikow a te brzydsze czy malych chłopcow zamknela w burdelu dla turystów z Niemiec czy z USA..
 

0
0
Portret użytkownika zdzichu

Idąc tym tropem należy

Idąc tym tropem należy stwierdzić, że europejskie burd.ele także stanowią placówkę edukacyjną. Kobiety poznają w nich świat, różne kultury, uczą się relacji z klientem, nawiązują kontakty, poznają biologię, poznają podstawy rachunkowości, matematyki, fizjologii, uczą się pracować w grupie i zarabiają - same pozytywy.
No i nie zapominajmy, że nawet polski rząd wlicza dochody z prostytucji do pkb które może być wzięte pod uwagę przez bank podczas przyznawania naszemu krajowi nowego kredytu.
Innymi słowy: nie ma się co śmiać z wyższością z innych, że stoją po kolana w szambie, kiedy sami stoimy w nim po pas i co jakiś czas robimy przysiady.

0
0
Portret użytkownika Morison

Przecież bardzo podobne

Przecież bardzo podobne stanowisko ma tradycyjny Koścół Katolicki.
Kobieta - jest przedewszystkim matką (prawo natury).
Mężczyźni stoją wyżej niż kobiety, które łatwiej ulegają pokusom (Eden).
Na mężczyznach opiera się świat w "trudnych czasach" .
Nakłanianiedo posiadania licznego potomstwa (Biblia Tysiąclecia).
Aborcja jest mordertswem nienarodzonego życia.
Kontrola urodzeń z punktu widzenia politycznego, coś absoulutnie zbędnego dla regionu Europy. 
 

0
0
Portret użytkownika Bron

Mylisz kilka spraw. Na Stary

Mylisz kilka spraw. Na Stary Testament patrz przez pryzmat Nowego Testamentu, bo to nas obowiązuje w Chrześcijaństwie. Sam Stary Testament, Tora i ewentualnie Kabała to już inna religia.
Na poziomie społecznym kobieta jest przede wszystkim matką. Dawanie życia to jest najważniejsza rola jaką pełni z punktu widzenia społeczności (z indywidualnego punktu widzenia też, matka każdego z nas powołała so życia - stąd szacunek jakim jest otaczana w rodzinie). I to nie jest wymysł Kościoła, ani nawet Starego Testamentu. Popatrz na kamienne figurki reprezentujące kult Matki. Mężczyźni są na "trudne czasy", właśnie z tego powodu co powyżej. Strata mężczyzny dla społeczności jest mniejsza niż strata kobiety. I z tych samych powodów aborcje, ograniczanie urodzeń, narażanie życia kobiet i dzieci, zniewieścienie mężczyzn są złe. Ponieważ najważniejszym celem każdej grupy jest przetrwanie, a jeśli nie jest to taka społeczność znika i jej miejsce zajmuja inne.
 
Na poziomie indywidualnym każdy może uważać co chce.

0
0
Portret użytkownika Robaczkowa

   Coś w tym jest. Ostatnio

   Coś w tym jest. Ostatnio czytałam 10 przykazań w wersji oryginalnej. Wiadomo, że te współczesne  (stosowane w KK) są ,,mocno okrojone" i podane ,,innym językiem".
Zdziwiło mnie, że przykazania były wyraźnie adresowane tylko do mężczyzn, tak jakby kobieta nie mogła zgrzeszyć. Zaczęłam się zastanawiać czy nas (kobiety) te przykazania też obowiązują.
   Żony bliźniego nie można porządać, a męża ,,bliźniej" to już można?
Tam jest dużo dużo więcej podobnych kwiatków. 

0
0
Portret użytkownika inzynier magister

Zgadzam się z Erdoganem że

Zgadzam się z Erdoganem że ""kobieta jest przede wszystkim matką", to jest prawda, bo jak wiemy lewackie organizacje podjudzane przez lucyferian NWO chcą wmówić wszystkim że kobieta to facet i powinna tyrać na rodzinęzamiast rodzić dzieci, co potem objawia się zanikiem społeczeństwa bo nie ma urodzin ! Niestety lewackie telewizje pod wodzą satanistów od NWO chcą zrobić ludziom wodę z mózgu !

W Polsce bnędzie coraz więcej rozruchów robionych na zamówienie Sorosa a przeprowadzanych przez wywrotowcow z KOD-u ! Ktoś będzie musiał  uciszyć rozruchy KOD-u i to szybko bo to działalność antypaństwowa !

0
0

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika sure siur

Szatan to nie Lucyfer.

Szatan to nie Lucyfer. Lucyfer to nie diabeł chyba tylko dla wyznawców monokultur bo tam wszystko co nie przychodzi od głównego szefa jest nieczyste i odwodzi od interesów szefa. Natomiast niezrozumiałe i nielogiczne szefa czyny i nakazy choćby nie wiem jak dziwaczne są z automatu uświęcone.

0
0
Portret użytkownika sure siur

Ty ale z tym lucyferem to

Ty ale z tym lucyferem to jest przekręt kk to nie jest demon tylko istota niebiańska którą oczernił kk który sam czci demony. To jest wojna z okultyzmem i animizmem a pośrednio podpinane jest to pod buddyzm te religie jednak nie nakazują podbojów religijnych i zabijania w imię jedynego słusznego boga a jednak pozoruje się taką inwazję na naszą kulturę wykorzystując media w myśl doktryny przeciążenia. Przeładowując eter spreparowaną informacją w najbardziej tandetnym wydaniu i odpowiednim kadrze. Owocem jaki na tym wyrasta jest eskalacja skrajnych zach. które przerodzą się w prześladowania odmienności ideowej, etnicznej. itd.bez względu na jej istotę. Nastąpi głębokie zubożenie kulturowe i intelektualne co już jest zaawansowanym obecnie procesem.

0
0
Portret użytkownika Robaczkowa

   Równie dobrze można by

   Równie dobrze można by powiedzieć, że mężczyzna jest przede wszystkim ojcem. Zgadzasz się z tym?
  A co ma powiedzieć kobieta, która jest chora czy bezpłodna? Czym jest ta kobieta? Niczym? W Polsce co 5 małżeństwo nie może mieć dzieci z powodów zdrowotnych (kobiety lub mężczyzny), chociaż się starają. Co powiesz tym kobietom?
  
 

0
0
Portret użytkownika tubylec

Wam, klechom to oczywiście

Wam, klechom to oczywiście pasuje każdy nowy człowiek bo to kolejny potencjalny dawca na tacę .. chrzciny, sakramenty, ślub, pranie mózgu przez całe życie i na koniec ostatnie namaszczenie, krótko ujmując na wszystkim zarobicie wy patologiczne skur**syny. A kto będzie karmił i wychowywał? Bo przecież na pewno nie wy, wy tylko wysysać pieniądze, więc łatwo ględzić że kobieta jest przede wszystkim matką. Jeśli tak to facet ma być ojcem .. a jaki z ciebie ojciec jak żeś ch*ja w sutannę schował i się mądrzysz, zasłaniając się Chrystusem?

0
0
Portret użytkownika Ogo Pogo

Czy tylko klechom pasuje?A

Czy tylko klechom pasuje?A rabinii już tak liczni,mułowie jeszcze nie w liczbie ale już a ewangelicy,luteranie,świadkowie JHW,zielonoświątkowscy,prawosławni  moskiewscy ,kijowscy ,bizantyjscy,kościół spaghetti,kapłanki vaginy środa piątek,płatek...,kapłani fallusa,kapłani odbytu,kapłani szechtera,prawosławni cimosiewicza ,świątynia kadzi rodczego hartmana,sekta pierdoły laska,kólko wyznawcuff sierakowskiego,świątynia smolara....i takie tam jeszcze

0
0

Skomentuj