Zmarł Zbigniew Brzeziński, amerykański polityk i wielki zwolennik NWO

Kategorie: 

Źródło: wikipedia.org

Dzisiaj poinformowano, że w wieku 89 lat zmarł Zbigniew Brzeziński, jeden z najbardziej wpływowych politologów na świecie oraz strategów polityki zagranicznej Stanów Zjednoczonych. Zostanie też zapamiętany jako współzałożyciel Komisji Trójstronnej (Trilateral Commission), prywatnej pozarządowej organizacji stworzonej z Davidem Rockefellerem na wzór Klubu Bilderberg.

Zbigniew Brzeziński był doradcą ds. bezpieczeństwa narodowego USA  (1977-1981) za czasów prezydentury Jimmiego Cartera. Jednak jego działalność trwała nadal i obrastała legendami i licznymi teoriami spiskowymi. Brzeziński był uważany za wielkiego orędownika tak zwanego NWO, a jego działalność w Komisji Trójstronnej odbierano jako próbę realizacji tego celu.

 

Gdy Brzeziński odwiedził Polskę w 2012 roku,ostrzegał elity światowe przed niebezpieczeństwem zagrażającym projektowi New World Order. Jego zdaniem plan jest zagrożony z powodu globalnego ruchu sprzeciwu szerokich mas przeciwko narzuconej z zewnątrz kontroli.

Jak stwierdził wtedy Zbigniew Brzeziński, sprzeciw społeczeństw bierze się z narastającej politycznej aktywności szerokich mas. W swoim wystąpieniu w kanadyjskim Montrealu w 2010 roku, na zebraniu Rady Stosunków Zagranicznych, Brzeziński ostrzegł swoich kolegów po fachu, że „globalne przebudzenie polityczne” razem z wewnętrznymi sprzecznościami w środowiskach globalnych elit, zagrażają urzeczywistnieniu projektu New World Order.

Prezydent USA, Obama, nazwał kiedyś Brzezińskiego jednym „z naszych najważniejszych myślicieli”. Ten amerykański polityk polskiego pochodzenia z pewnością zapisał się w historii zarówno USA jak i Polski. Odszedł kolejny po Davidzie Rockeffelerze,  pozostający w cieniu, gracz światowej sceny politycznej.


 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (5 votes)


Komentarze

Portret użytkownika Kokosz

Wy naprawdę myślicie że on

Wy naprawdę myślicie że on zmarł? Dobre sobie. Oni wszyscy będą się teraz wycofywać i markować zgony. Nie mogą już utrzymac kształtu. W dodatku wkraczamy w czas odsłonięcia wszelkiego kłamstwa. Chowają się pod ziemię myśląc, że im to coś pomoże. Te istoty nie są ludźmi. Wyglądają jak ludzie, ale żyją od tysięcy lat. Sekretem jest krew. Zresztą sami znacie bajki o wampirach. Jest w nich więcej prawdy niż sądzicie. Np. rodzina Buschów jest spokrewniona z Vladem Palownikiem (Drakula). Nie macie pojęcia jak bardzo chcą was skrzyżować z ich DNA. Potomstwo Niewiasty jest już niemal wybite. Wszystkie porwania, ofiary, masowe mordy, zamachy, są na potomkach Adama. Otwórzcie oczy. Obcujecie częśto z ludzmi, którzy mają inne DNA. 

3
-1
Portret użytkownika ajwaj

Widocznie niezbyt uważnie

Widocznie niezbyt uważnie czytałeś. Powtórzę: wstrzymywanie dochodzenia w sprawie masowego samobójstwa (inspirowanego przez guru - pracownika cia.) do momentu aż cia pousuwała dowody. Osobiste zaangażowanie w afganistanie tworzenie między innymi isis i wszelkich innych maksymalnie radykalnych grup. Jawne zaplanowanie masowych wojen i konfliktów w celu osłabienia wszelkich niewygodnych państw dla usa. Już to wystarczy.

7
0
Portret użytkownika am

I parchaty zdrajca zostanie

I parchaty zdrajca zostanie pośmiertnie odznaczony. Taka jest polska. Biedna sprzedana przez zdrajców usaobsrańcom. Polskę masońskiemu ścierwu sprzedali [wielcy polacy jp2 kukliński brzeźiński to ci co sprzedali Polskę, to ci co z Polski zrobili niewolnika uni niemieckiej, to ci co oddali Polskę niemcom. Polska przestała istnieć przez tych co nazywali się polakami

7
0
Portret użytkownika Jajcarz

Gubię się w domysłach. Mój

Gubię się w domysłach. Mój ostatni komentarz gdzieś utknął. Są późniejsze, od niezarejestrowanych użytkowników a mój, choć nie był ani agresywny, ani obraźliwy - ugrzązł? Czyżbym już się dorobił osobistego wroga w moderacji? A może hiperaktywne trolle już tak zastraszyły "górę", że stosuje blokady prewencyjne? Skąd ja to znam? Biggrin

4
0
Portret użytkownika Jajcarz

Dzięki, teraz jest ten

Dzięki, teraz jest ten zgubiony. Smile Nic cennego, ale dawało mi to do myślenia, bo z drugiej strony, odniosłem wrażenie, że ktoś na "górze", całkiem szybko je "puszcza". No i nie pogubisz się tu człowieku? A szykan w życiu netowym doznałem dość, to i łatwo zacząć "myśleć". Biggrin Jeśli kogoś uraziłem (z wyjątkiem tych co chciałem Smile ), to proszę o wybaczenie. Biggrin

6
0
Portret użytkownika Akamai

A to Twoja laurka.

A to Twoja laurka.

Jak się teraz czujesz Zbig ?

Być może, że jeszcze tu wrócisz. Ale tego kim będziesz, nie wie jeszcze nikt.

13
0

Poznajcie Prawdę, a ona was uwolni !

 

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika mkk

W tej chwili to już nie jest

W tej chwili to już nie jest ważne Pis czy nie Pis, PO, Psl Sld czy inne szmaty które są uwiązane na jakimś  pasku.  Kaźdy z nich reprezentuje czyjeś intetesy:  zagraniczne plus ochrona i parasol dla polskiej rodzimej mafii. No i nienaruszlność interesu kościoła i sojusz z Watykanem..

Pytanie czy kiedykolwiek  dojdzie do władzy ktoś niezależny od tego szamba kto zacznie reprezentować interes kraju i jego  mieszkańców.  Ale  Polacy do tego nie dorośli,  można  ich kupić za przysłowiowy worek buraków.

 

7
-1
Portret użytkownika ajwaj

Na szczeście pojawiają się

Na szczeście pojawiają się wyłomy w ich strukturze: kilku wykituje w różnych odstępach czasu, kolejni niekoniecznie będą wdrożeni we wszystkie plany albo będą je widzieli inaczej, inni zobaczą że jednak nie są nieśmiertelni i zrozumieją jakimi są ssynami, jeszcze inni będą to mieli w dupie i pójdą sadzić kwiatki, nowi nie zgodzą się ze starymi...
A obecnemu rządowi trzeba patrzeć na ręce i dopaść w odpowiednim momencie tych co trzeba.
O panu fogelmanie właściwnie nigdy nie słyszałem dzięki za info.

11
0
Portret użytkownika Akamai

Dr Krajski porusza bardzo

Dr Krajski porusza bardzo ważne kwestie.

Zachęcam do wysłuchania wielbicieli geniuszu Morawieckiego i krzewicieli tezy o niezależności PiS-u.

14
-1

Poznajcie Prawdę, a ona was uwolni !

 

Konto nieaktywne na czas nieokreślony - MOD

Strony

Skomentuj