Zjednoczone Emiraty Arabskie planują zbudować miasto na Marsie i wysłać tam ludzi

Kategorie: 

Źródło: https://www.facebook.com/DXBMediaOffice

Władze Zjednoczonych Emiratów Arabskich ogłosiły rozpoczęcie projektu Mars 2117, którego celem jest wysłanie ludzi na Czerwoną Planetę w ciągu najbliższych 100 lat i wybudowanie tam pierwszego mini-miasta, informują media ZEA.

 

 

Szkice projektu pojawił się w Internecie. Uruchomienie programu ogłosił premier ZEA i władca Dubaju szejk Mohammed bin Rashid Al Maktoum tronu Abu Zabi i szef Sił Zbrojnych ZEA szejk Muhammad ibn Zaid an-Nahajan.

 

Projekt będzie częścią programu krajowego, który będzie realizowany przez następne sto lat.  W przedsięwzięcie zaangażowani będą naukowcy ZEA.

 

Jak stwierdził premier ZEA, projekt ma na celu „nabycie wiedzy i umiejętności naukowych, przekształcenie uczelni w ośrodki badawcze i wprowadzenie nowych, ambitnych wyzwań dla kolejnych generacji”.

Ocena: 

2
Średnio: 2 (2 votes)Komentarze

Portret użytkownika fix

Jestem niepocieszonym

Jestem niepocieszonym czlowiekiem. W kosmos pojdzie niewol. damsk. dalej...i czym tu sie chwalic i obnosic...masakra

Portret użytkownika jeryhoo

hej cwaniaki kto mi powie co

hej cwaniaki kto mi powie co to jest: zdjecie mars curiosity rover mastcam right sol 1459 (2016-09-13 05:35:46 UTC) Wszyscy nawiedzeni wyszukują jakieś piramidy i lewitujące łyżeczki a tu proszę za skały jak byk wyłazi coś i nic cały naukowy świat ma to w pompie. zdjecie jest ostre  

Portret użytkownika ja jestem

nie ma się czym przejmować

nie ma się czym przejmować nie wiemy jak zachowa się cykl menstruacyjny kobiety pewnie będą to ludzie z probówki. będzie również potrzebne coś na przyspieszenie czasu reakcji umysłu. lub totalna przebudowa DNA

Portret użytkownika zwykły baran

nie wyślą bo w ciągu 100 lat

nie wyślą bo w ciągu 100 lat ropa przestanie mieć znaczenie biopaliwa , energia odnawialna , metan pewnie ktoś zbuduje sztuczne słonce wiec pewnie rozpowszechnią się samochody elektryczne  i skończy się ich raj petrodolarów

 

Portret użytkownika Isabella

Nie moga tego zrobic bo

Nie moga tego zrobic bo Saturn to planeta Lucyfera.

Dlaczego jego bo jedno z jego imion wcielen jest EL SATURN !

Portret użytkownika SBLR32

Ta, nie ZEA zbuduje osade na

Ta, nie ZEA zbuduje osade na marsie tylko ich pieniążki dowożone ciężarówkami. Większość mózgów to będą amerykanie brytole albo inni, może jakiś polak.

Portret użytkownika zakaz skretu w lewo

Niestety kto ma kase ten

Niestety kto ma kase ten rządzi

Ciapaki wygrają ten wyścig i jako pierwsi opuszczą ziemię i zaczną kolonizować wszechświat.

Pozostaje mieć nadzieję, że natrafią w końcu na jakąś ogarniętą pozaziemską cywilizację, która wytnie w pień to islamskie ścierwo Smile

Portret użytkownika MiterMann

mars jest zdewastowana

mars jest zdewastowana planeta z ktorej zycie przenioslo sie na ziemie......

Portret użytkownika dziadek ze wsi

E tam dziecko pitolisz

E tam dziecko pitolisz głupoty. To przecież oni ''semici'' zdewastowali Marsa potem żyli pod powierzchnią Marsa i tam jedli swoje dzieci i swoje trupy bo tam nie ma nic innego do jedzenia. Mściwy korporacyjny kapitan, rabunkowej floty 12 gwiezdnych statków o nazwisku Jahwe przewiózł to nieprawdopodobnie okrutne bydło na planetę Ziemię. Resztę tej historii już znasz, a jak nie znasz to poczytaj Biblię albo Talmud. Rzymianie pisali o nich, (tz o narodzie wybranym) że jako ozdób używali wyprutych z wrogów jelit, którymi się obwiązywali w całości dookoła siebie. Mnie się wydaje że targali ze sobą w ten sposób zapasy pożywienia, w tych jelitach, bo inaczej widocznie nie umieli. Poczytaj Biblię tam jest jak wół napisane, jak jeden cwel semicki zarzynał swego syna by go zeżreć, a Jahwe wtedy wyskoczył z krzaków i zakazał mu tej działalności i kazał w zamian jeść kozy. Co za postęp! Kur*** ewolucja.

Skomentuj