Ze względu na napływ uchodźców do Europy, Niemcy planują wyrzucić Polskę ze strefy Schengen

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Układ z Schengen, dotyczący swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej jest przedstawiany jako podstawa zdobyczy Unii Europejskiej. Teraz w obliczu kryzysu migracyjnego wywołanego między innymi lekkomyślnym zaproszeniem wszystkich chętnych nielegalnych imigrantów, wystosowanym przez kanclerz Angelę Merkel, kraje bogatego zachodu zamierzają zamknąć swoje granice i przy okazji ukarać niepokornych, w tym Polskę, która miałaby zostać karnie usunięta z Schengen

 

Strefa Schengen, przedstawiana jest jako zdobycz, podczas gdy jest to tylko powrót do normalności znanej jeszcze z XIX wieku. Granice w naszym rozumieniu pojawiły się dopiero po I wojnie światowej, ale wystarczyło kilkadziesiąt lat, aby przywrócenie normalności urosło do rangi zdobyczy. Większość polaków sądzi, że przynależność do strefy Schengen jest przywilejem państw członkowskich Unii Europejskiej, podczas gdy są kraje takie jak Norwegia, które należą do Shengen nie należąc do UE oraz takie jak Wielka Brytania, czy Rumunia, które należą do UE, ale nie należą do Schengen.

 

Już jutro ma się odbyć specjalny szczyt w UE, którego celem będzie przedstawienie  koncepcji Mini-Shengen. Inicjatywa pięciu pierwszych członków strefy, czyli Belgii, Niemiec, Luxemburga, Francji i Holandii ma za zadanie wyłączenie z ruchu bezwizowego Grecji, Hiszpanii, Włoch, Polski, Słowacji i Węgier. Według zainteresowanych ma to uchronić te kraje przed niekontrolowanym napływem uchodźców.

Ten radykalny krok ma spowodować utrzymanie ruchu bezpaszportowego w ramach krajów bogatej Europy Zachodniej z Czechami, Austrią i Słowenią włącznie. Jakkolwiek w stosunku do krajów takich jak Włochy i Grecja, zmagających się z wielkim napływem imigrantów, ruch ten wydaje się uzasadniony, tak w przypadku Polski czy radzących sobie z napływem uchodźców Węgier trudno nie odbierać tej zapowiedzi jako retorsji ze względu na postawę w kwestii przymusowego eksportu problemu zarządzonego w Berlinie.

 

Shengen rozpada się na naszych oczach i to bynajmniej nie z powodu fali imigrantów, ale dlatego, że UE nie była w stanie utrzymać granic pod kontrolą. Problemu nie mają z tym jednak Polacy. Imigranci już od wielu lat przybywają do Grecji i do Włoch, a żadne kroki podjęte dotychczas, aby zablokować tą migrację skończyły się niepowodzeniem.

Teraz okazał się, że islamski terroryzm wykorzystuje w swoich działaniach przeciwko Europejczykom właśnie uchodźców, co bardziej przeraziło opiniotwórcze kręgi lewackie od samej groźby powszechnego terroru. Bądźmy szczerzy, islamiści byliby ostatnimi głupkami, gdyby nie zdecydowali się skorzystać z tego przepływu osób, a kto wie czy go nie generują celowo stosując uchodźców jako broń w nowoczesnej wojnie hybrydowej.

 

Nie oszukujmy się, UE nie jest w stanie odzyskać kontroli na granicach zewnętrznych. Niemądre wypowiedzi Angeli Merkel wcale się nie kończą i im więcej terroryzmu w Europie tym większe zafiksowanie lewicowych elit w zapełnieniu kontynentu milionami młodych islamistów gotowych do dżihadu. Można powiedzieć, że europejska lewica popierając inwazję islamistów popełnia spektakularne samobójstwo, bo oni zostaną wyrżnięci jako dziwolągi i na pewno  znajdzie się werset w Koranie, który pozwoli ich wszystkich skrócić o głowę na przykład za wspieranie homoseksualizmu i innych zboczeń seksualnych. To właśnie ta głupia lewica pierwsza oberwie gdy nastąpi w końcu nieuchronna europejska intifada.

Ale nie wszyscy dadzą sobie pokojowo poderżnąć gardła, albo pozwolić się rozstrzelać jak w klubie Bataclan w Paryżu. Niewątpliwie wchodzimy w etap otwartej konfrontacji z Islamem, tu i teraz, w Europie. Rok 2015 zapewne zostanie zapamiętany jako rok eksplozji terroryzmu, który swym zasięgiem dotyka już całego świata.

 

Jeszcze niedawno wydawało nam się, że zagrożeniem dla Europy jest agresywna Rosja prowokowana przez USA na Ukrainie. Teraz okazuje się, że możemy doświadczyć rozpadu Unii Europejskiej i to z powodu ciągłej groźby ataku niewidzialnego wroga, który wniknął głęboko w społeczeństwa zachodnie i zaczyna atakować. Wszystko wskazuje na to, że niedługo będziemy świadkami upadku Unii Europejskiej. Mimo, że obecnie wydaje się to niemożliwe taki scenariusz jest bardzo prawdopodobny, a wszystkim, którzy twierdzą, że tak się na pewno nie stanie można przypomnieć losy Związku Radzieckiego.

 

Poza tym jaki sens ma obecnie pozostawanie w strukturach UE? Jeśli zostaniemy usunięci ze strefy Schengen bardziej opłacalne będzie izolacyjne podejście do obecnego bajzlu wywołanego przez postkolonialne imperia. Teraz usiłuje się eksportować ich problemy do nas co wkrótce może sprowadzić i na nas w Polsce, poważne zagrożenie z jakim zmagają się obecnie mieszkańcy zachodnich metropolii.

 

Być może jeśli nie będziemy musieli wpłacać naszej składki członkowskiej walcząc potem dzielnie o jej odzyskanie w ramach dobrodziejstwa zwanego funduszami unijnymi, to lepiej wydamy własne pieniądze, a już na pewno nie zadłużymy się aby je odzyskać, co obecnie jest nagminne. Czy po wyjściu Polski z UE dalej należałby się socjal naszym obywatelom w UE?

 

Oczywiście, że tak, skoro należy się uchodźcom, to dlaczego nie Polakom, czyżby rasizm? Norwegia nie jest w UE a socjal pracującym tam Polakom się należy. Ale i tak zdecydowana większość naszych rodaków za granicą ciężko pracuje na swoje utrzymanie nie oczekując tylko mitycznych benefitów. Taki zły wizerunek tworzy się w niektórych krajach, a przecież to  nie Polacy tylko roszczeniowi przybysze z krajów islamskich traktują system pomocy społecznej jako formę słusznego podatku nałożonego na niewiernych - pieniędzy Allaha.

 

Politycy z krajów zachodnich byliby idiotami nie chcąc aby Polacy mieszkali i pracowali w ich krajach, zwłaszcza, że w drugim pokoleniu zostaną już tak zasymilowani, że niewielu jeszcze będzie mówić po polsku. Nic takiego nie dzieje się w przypadku imigrantów arabskich, którzy w drugim pokoleniu radykalizują się jeszcze bardziej i dopiero wtedy stają się realną siłą zagrażającą porządkowi publicznemu.


 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (2 votes)


Komentarze

Portret użytkownika baca

te wyrzucenie ze strefy szen-

te wyrzucenie ze strefy szen--gen to przecież strzał w stopę, ponieważ tak naprawdę to tylko szkopy francja i benelux z niej wylecą - cisnąc sie i miotając nawzajem w brudnym, muzułmańskim bezwizowym kociołku... kraje "wyrzucone" nadal będą normalnie jeździć do innych normalnych krajów gdzie nie ma makrel i tego całego zepsutego gówna...

 

0
0

 

Portret użytkownika Maximus Rex Angelus

A po ch... j nam ta strefa?

A po ch... j nam ta strefa? Niech zamkną granice to wiecej Polaków i specjalistów będzie do pracy w Polsce..

2
0
Portret użytkownika roman 4445

polska jest pasozytem vi

polska jest pasozytem vi darmozjadem w Uni Europejskiej, nic do Uni nie wnosi a jedynie zeruje we wszystkich dziedzinach  unijnej gospodarki.Dawno powinny kraje zachodnie zamknac granice z polska, wydalic pasozytniczyh polakow ktorych miliony okrada systemy socjalne krajow Uni. Zrobili to juz Anglicy, powinny teraz inne kraje . Unia nie jest burdelem jak polska, ktory jedynie podrzuca polakow niczym smiecie zachodnim krajom, w celu szabrowania gospodarek tych krajom. Natomiast w polsce nawet polacy6 nie chca pracowac4vi zyc, co daje obraz czym jest polska. polska jest krajem szabrowniczym, i kryminalnym nawet w stosunku do wlasnych obywateli, bo nawet wydalani z Angli polacy wola popelniac samobojstwa, lub nowe przestepstwa , byle tylko do polski nie wracac.Nalezy zamknac granice dla polakow i wydalic ich krajow zachodnich.

0
0
Portret użytkownika roman 4445

polska jest pasozytem vi

polska jest pasozytem vi darmozjadem w Uni Europejskiej, nic do Uni nie wnosi a jedynie zeruje we wszystkich dziedzinach  unijnej gospodarki.Dawno powinny kraje zachodnie zamknac granice z polska, wydalic pasozytniczyh polakow ktorych miliony okrada systemy socjalne krajow Uni. Zrobili to juz Anglicy, powinny teraz inne kraje . Unia nie jest burdelem jak polska, ktory jedynie podrzuca polakow niczym smiecie zachodnim krajom, w celu szabrowania gospodarek tych krajom. Natomiast w polsce nawet polacy6 nie chca pracowac4vi zyc, co daje obraz czym jest polska. polska jest krajem szabrowniczym, i kryminalnym nawet w stosunku do wlasnych obywateli, bo nawet wydalani z Angli polacy wola popelniac samobojstwa, lub nowe przestepstwa , byle tylko do polski nie wracac.Nalezy zamknac granice dla polakow i wydalic ich krajow zachodnich.

0
0
Portret użytkownika Jan Pastafarian

Strefa Szengen jest po to

Strefa Szengen jest po to tylko by syjonaziści i maghreb'uscy terroryści a także "elita elit z grubych jelit" - Jewroparlamentarzyści - nie musieli co kilka godzin na kolejnych granicach wycierać drogich materiałów sięgając za pazuchę jedwabnych garniturów po paszporty i pokazywać SG swoje odrażające gęby do porównania...Pewnie gdyby nie Strefa SZ. być może Reb Geremek do dziś by żył i pracowicie pluł znienawidzonym Podlakom i Polsce do zoopy/robił koło doopy...No i jeszcze po to żeby Niemcy spokojnie i bez przeszkód mogli powywozić te drogocenne starocie i zabytki (bramy, okucia, rzeźby, zagrabione/zakopane skarby kultury, kamienne żłoby i inne takie) których z różnych wojennych powodów wywieźć nie zdążyli...Poza nimi dla 99,9% z tych 36 mln Podlaków których nie stać na bilet do sąsiedniej dzielnicy a co dopiero do wojaży po ichni Unii Jewrejskiej - do niczego...

0
0
Portret użytkownika OJOJOJ

  "... Bądźmy

  "... Bądźmy szczerzy, islamiści byliby ostatnimi głupkami, gdyby nie zdecydowali się skorzystać z tego przepływu osób..."
 
Moim zdaniem głupkami są tacy ludzie jak autorzy tego posta, na dokładkę sieją oni głupotę w całej społeczności polskiej.
Kto zna historię powstania Al-Kaidy i zamiary Osamy bin Laden-a, ten wie że to tylko islamiści przygotowujący ataki terrorystyczne mieszkają w krajach islamskich czyli SZEFOWIE operacji. A WYKONACY, czyli Ci, którzy pozycjonują bomby nie mieszkają  ani w Syrii, ani w Iraku, ani nigdze indziej poza Europą.
Według informacji jak powstała Alkaida, Osama bin Laden nie poradziłby sobie ze swoimi ówczesnymi planami (takimi jak np. 11.09.2001 na Word Tride Center) i obecnymi planami tejże nadal istniejącej organizacji, gdyby nie znalazł swoich WYKONAWCóW w EUROPIE !!!
Dlaczego Osaba bin Laden by sobie nie poradził? Poczytaj sam o historii Alkaidy.
Toteż w żadnym wypadku imigrancji syryjczyccy nie są ani terrorystami, ani zagrożeniem Europy. Bo ot w Europie siedzi cała elita terrorystśw.
Logika sama się nasuwa - terror to wyższa szkoła jazdy, to dla bogaczy. Czy myślisz że terror we Francji był przygotowany przez imigrantów, niosących na barkach karabiny Kałasznikow  tysiące kilometrów i nikt tego sprzętu nie zauważył ???
 
Terror jest możliwy z bogatych rąk, a przy tym wielu i wylącznie bardzo mądrych rąk, posiadających talent hakera.  Tak jak nie wiesz, że ktoś plądruje twój komputer - tak samo inteligentni są teroryści.
Czy mądry BOSS jakiejś dobrze prosperującej firmy komputerowej wpakowałby swoje miliony na przygarnięcie do swojej siedziby bidoka, który nie ma zębów.
Więc terror nie pochdzi od zwykłego człeka pokonującego tysiące kilometrów w błocie i chłodzie żebżacego o azyl. Teror kosztuje miliardy dolarów. Skoro kosztuje - to czy mądry "szef" organizacji ulokowałby te pieniądze w zwykłym człeku?
Do takich operacji potrzebni są BOGACI WSPIERACZE tych którzy już mieszkają w kraju na który planowany jest zamach. 
Terror to wysokie koszty jak kursy i szkolenia pilotów, kursy i szkoły dla hakerów oprogramowań komputerowych, nawet łamiące  hasła te w Bundestagu.
Czyżby zwykły człek zwany IMIGRANTEM ZE SYRII  taki sam człek jakim jestem ja i ty, fryzjer, piekarz, lub sprzedawca butów potrafiłby zbudować i przeszmuglować  bombę w puszce coca-coli  na rosyjki Airbus?
 
Bzdura?
Zanim to powiesz, zaglądnij najpierw do źródeł i początków powstania Alkaidy to ci się komórki mózgowe poprzestawiają na prawidłową pozycję
Język
 
 
 
 

0
0
Portret użytkownika Adrianna

Moim zdaniem to zamknięcie

Moim zdaniem to zamknięcie granicy ma być też przed ewentualnymi uciekinierami muzułmańskimi, którzy ewentualnie mają tu przybyć z narzuconych nam kwot.

0
0
Portret użytkownika PEWNY

Wyrzucenie nas z schengen to

Wyrzucenie nas z schengen to byłaby prawdziwa nagroda, a nie kara. Wole stać 3 godziny z paszportem na garnicy, niż patrzeć jak ciapaci pontoniarze zadeptują mój kraj. W ogóle to ze względu na niestabilną sytuację polityczną sami powinniśmy w tym momencie zawiesić traktat z schengen, odmówić przyjmowania jakichkolwiek imigrantów i nawet zagrozić wyjściem z unii, w przypadku jakiś roszczeń w kierunku naszego kraju.

1
0
Portret użytkownika Wojox

To nie wyrzucenie, to ochrona

To nie wyrzucenie, to ochrona dla polskich granic. Przecież strefa Shengen była stworzona dla wolnego przepływu wszystkiego co niedozwolone. Od złodziei samochodów po narkotyki i inne szwindle półlegalne, nie wspomnę o śmieciach i różnych odpadach które zachodowi śmierdziały pod nosem. Więc je 'utylizowali' polaczkom pod nosem...

1
0

Trzy etapy poznawania prawdy: najpierw wyśmiewana, później zaprzeczana a na końcu oczywista. Arthur Schopenhauer

Portret użytkownika Lukasz

W pizdu z ta unia.od początku

W pizdu z ta unia.od początku byłem przeciw tej UE.polska jest samo wystarczała mamy wszystko co potrzeba i są to zajebiste rzeczy od ziemniaków po wegiel

1
0
Portret użytkownika gość 14

bardzo dobrze! nam na złość

bardzo dobrze! nam na złość nie zrobią zamykając granice. pójdmy o krok dalej od nich. dbajmy o włsne interesy po co nam islamiści potrzebni? niech siedzą w Niemczech jak im tam dobrze. j bym jeszcze zezwolił polskim obywatelom od lat 21 na posiadanie broni w domu!

1
0
Portret użytkownika jana

Pewnie boją sie aby

Pewnie boją sie aby ugrupowania Anty-islamskie nie zostały nieco dozbrojone . I pewnie dlatego kontrole na granicach .

0
0

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika pilipp

chyba przesadne

chyba przesadne dramatyzowanie z wyrzuceniem Polski ze strefy schengen - nic takiego sie nei wydarzy

0
0
Portret użytkownika Zenek :)

Przygotowań do agresji na

Przygotowań do agresji na Rosję akt dalszy......

"
Nowe dowództwo UE jest w Krakowie

Będziemy mogli dowodzić operacjami Unii Europejskiej w promieniu sześciu tysięcy kilometrów od Brukseli. W styczniu rozpoczynamy taki sześciomiesięczny dyżur – zapowiada gen. dyw. Cezary Podlasiński, dowódca Centrum Operacji Lądowych oraz Dowództwa Operacyjno-Strategicznego UE. Kwatera unijnego dowództwa zostanie otwarta dzisiaj w Krakowie. Będzie funkcjonowała w czasie dyżuru Wyszehradzkiej Grupy Bojowej. Polska jest szóstym krajem europejskim, w którym takie dowództwo powstało."

(całość
http://polska-zbrojna.pl/home/articleshow/17733?t=Nowe-dowodztwo-UE-jest-w-Krakowie)

Do tej wiadomości dodajcie niedawne postękiwania dudy w rumunii na niezbyt dostatecznie szybkie militaryzowanie się krajów Grupy (Armii) Wypadowej (tj Wyszechradzkiej). Jak nic na wiosnę planują atak w "obronie donbaskiej demokracji"

Jeszcze to jest fajne....

"POLSKIE" WOJSKO ĆWICZĄCE PACYFIKACJĘ I EKSTERMINACJĘ POLSKICH CYWILI..... (czytaj WYPĘDZENIA AUTOCHTONÓW /PRUSKIE RUGI) "

http://polska-zbrojna.pl/home/articleshow/17724?title=Zamieszki-na-Bucierzy

Teraz czekać kiedy armia zmieni swój hymn na właściwszy jej ideologicznie typu "hail li hail li heil la" ochoczo wyśpiewywany przez dziadków i tatusiów wielu dzisiejszych oficerów..... jakim z Polakami i Polską coraz bardziej jest nie NA TO

0
0
Portret użytkownika Pavo

Lepiej ,,zmiany na Ziemi"

Lepiej ,,zmiany na Ziemi" zamienic na  :,,Zmiany w Mòzgu"  i to negatywne... taaa kochajmy  TZW uchodzcòw...Zobaczycie do czego TO doprowadzi...Emigrant.
 
 

0
0
Portret użytkownika FOL

No i dobrze dla nas ,

No i dobrze dla nas , wreszcie NIemcy zrobią coś dobrego dla nas. A teraz widać, ze UE to Niemcy i UE to fikcja a raczej kombinat nalezacy do niemiec, ja tam wolę być wolny

0
0
Portret użytkownika achiles

A OTO POTWIERDZENIE MEJ

A OTO POTWIERDZENIE MEJ DZISIEJSZEJ WCZEŚNIEJSZEJ WYPOWIEDZI SZYBKO NADCHODZI:

Przewodniczący Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker napisał list do prezydenta Rosji Władimira Putina, informując, że KE zbada możliwości bliższych kontaktów handlowych między UE a Euroazjatycką Unią Gospodarczą, w której czołową rolę odgrywa Rosja.

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/juncker-pisze-do-putina-o-wspolpracy-ue-i-unii-euroazjatyckiej/qr4nl4
 

I KOMENTARZE :

~Jan Ignacy Padarewski : Najwyższ pora, żeby Polacy zrozumieli, że Polska nie może polegać na żadnych papierowych układach gdzie każdy dba tylko o własne interesy. Niemcy, Francuzi czy Anglicy na pewno za nas ginąć nie będą. Do tego wychodzi ostatnio coraz większa obłuda uni europejskiej. Kiedyś wydawało się, że będzie kolorowo pięknie ładnie i wogole. Teraz już tylko ślepcy nie potrafią dostrzec, ze unia jest formą realizacji interesów Niemiec i Francji. Czy słyszeliście by jakieś inne państwa wychodziły z jakąś inicjatywą? Cały czas tylko słyszymy bo Nimecy nakażą to, a Francuzi tamto. Jeszcze śmią nas pouczać o jakiejś solidarności... Na koniec najlepszy kwiatek. Dzisiaj dzienniki angielskie opublkowały plan unijny w kótrym w imie walki z kryzysem imigracyjnym, kraje z obrzeży uni zostanę wyrzucone ze strefy Shengen, w tym Poslka. Ma to na celu stworzyć strefę buforową do ochrony pańśtw starej uni przed nawałem uchodźców. zwiń

 

~nareszcie ktoś przejrzał na oczy do ~cette: Polskie władze rzeczywiście zachowują się służalczo wobec Wuja Sama ale powiedzieć, że Kijów się ceni znaczy oderwać się od rzeczywistości. Na czym ma polegać to wyższe cenienie się Kijowa ?Na mianowaniu ministrami Amerykanów z ukraińskimi korzeniami?Wykonywaniu poleceń amerykańskiego ambasadora w Kijowie z "rukami po szwam"?Wysyłaniu ukraińskich żołnierzy na amerykańskie wojny nawet bez członkostwa w NATO? Wymień choćby jeden z tych "kilku razy" kiedy to Kijów nie chciał chodzić w amerykańskim uprzęgu. Niestety, Kijów dzisiaj to najtańsza pro... w Europie, której w dodatku już nikt nie chce nawet za darmo. zwiń

~BERT : Jankesi będą robić wszystko żeby podgrzewać sytuację na Ukrainie i winić za to Rosję. Nie mogą stracić takiego kąska jak zagarnięcie Ukrainy, zagrabienie tego czego jeszcze nie zagrabili oligarchowie i pozostawienie jej na pastwę losu. Dla USA liczy efekt chwili a nie dobro społeczeństw.Dlatego Europa, jak słusznie zauważa Juncker, musi wypracować swój własny model współpracy z Rosją. Taki, który będzie korzystny dla rozwoju naszego kontynentu. Ameryka w stosunku do Europy ma tylko dwa cele: przysporzyć jak najwięcej kłopotów Rosji (bo pokonać jej nie może) i całkowicie uzależnić rynek europejski od producentów amerykańskich. Później UE już nic nie będzie mogła. Będziemy terytorium zamorskim USA i białymi niewolnikami amerykańskiego imperializmu gospodarczego i militarnego. Czas na pobudkę. zwiń

 

 

0
0
Portret użytkownika Mojeimię44

https://www.youtube.com/watch

https://www.youtube.com/watch?v=lXNzUI5D-7o
Ad.M.a upadły aniołek który budzi się ze snu Smile Sama o tym mówi w 3:17. Nie wierzycie mi? To spytajcie jej w co wierzy i kto jej podpowiada to co ma pisać? Ja wiem co słyszy w myślach. Dzieci indygo wiedzą że trwa odsłona. Zresztą każdy mądry człowiek widzi co się dzieje. Tylko tu trzeba mądrości. Więc proszę was spójrzcie obiektywnie na całokształt świata a nie tylko przez pryzmat mediów a zwłaszcza telewizji. Dzięki

0
0

Egzystencja Minerwa: Ziemio! – tyle razy do ciebie wracałam... Kiedyś, na pewno znowu się spotkamy – powiedziała gdy odchodziło Spełnienie Ziemia.

Portret użytkownika tormentor

Excar, bez niepotrzebnej

Excar, bez niepotrzebnej  wzniety. Sam autor tej "analizy" zastrzegł w komentarzach, iż jest ona baaardzo optymistyczna. To raczej takie małe political fiction. 

0
0

Strony

Skomentuj