Zdaniem jasnowidzów, rok 2017 będzie jeszcze bardziej niespokojny od tego

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Jak co roku, rozmaici jasnowidze głoszą nam swoje przepowiednie odnośnie nadchodzących 12 miesięcy. Najsłynniejszym z polskich jasnowidzów jest niewątpliwie Krzysztof Jackowski z Człuchowa Przewiduje on, że rok 2017 będzie jeszcze bardziej niespokojny i trudny, jak odchodzący dzisiaj rok 2016.

Zdaniem Jackowskiego rok 2017 zapisze się jako ten, który spowoduje, że Unia Europejska ostatecznie się podzieli. W wywiadzie dla Dziennika Bałtyckiego, jasnowidz powiedział, że jego zdaniem dojdzie do jakiegoś referendum, które wszystko zmieni. Może chodzić na przykład o upadek strefy euro.

 

Jackowski uważa, że rok 2016 był czasem pod znakiem niepewności jeśli chodzi o możliwość wybuchu wojny światowej. Jednak dodał, że ma odczucie, iż wojna z Syrii się rozleje. Zdaniem jasnowidza z Człuchowa, III wojna światowa właściwie już się rozpoczęła, tylko jako bezpośredni uczestnicy tych zdarzeń nie jesteśmy jeszcze w stanie tego dostrzec.

W 2017 roku wojna już na stałe znajdzie się w Europie, ale będzie to dziwna wojna. Jackowski twierdzi, że na ulicach znajdzie się wojsko, ale wszyscy będą udawali, że nic się nie dzieje. Właściwie taki stan rzeczy już ma miejsce w Belgii, Francji czy w Niemczech.

Całkiem realne jest jednak znaczne pogorszenie w zakresie bezpieczeństwa. Mowa o skoordynowanych wielokrotnych zamachach, których ofiarą mogą padać kolejne europejskie miasta. To nieuchronna konsekwencja szaleńczej "polityki otwartych drzwi" uprawianej przez Angelę Merkel.

Być może w 2017 roku nie odczujemy jeszcze w Polsce tak wielu negatywnych skutków rozkręcającej się w Europie, wojny z radykalnym islamem, ale pamiętajmy o tym, że na zachodzie naszego kontynentu pracują i mieszkają, miliony naszych rodaków i jeśli robi się niebezpiecznie za Odrą, to prawie na pewno dotnie to również ich.

 

Jasnowidz z Człuchowa uważa, że dla Polski rok 2017 będzie wyjątkowo trudny. Jednak jego zdaniem to nie terroryzm islamski będzie problemem. Katastrofę spowoduje przede wszystkim fakt, że nasz kraj nie jest przygotowany na skutki upadku Unii Europejskiej. Według niego staliśmy się montownią zachodu, krajem o taniej sile roboczej, z archaicznym przemysłem i dlatego gospodarczo możemy bardzo odczuć nadciągający upadek Unii.

 

Dodatkowo Krzysztof Jackowski powiedział, że ma odczucie, iż jesienią przyszłego roku może dojść do jakiejś zmiany ustrojowej, a potem w Sejmie będzie wielka żałoba, ponieważ zdarzy się coś bardzo tragicznego.

 

Co ciekawe jego zdaniem nie stanie się to polem do kolejnego idiotycznego sporu politycznego, tylko Sejm się zjednoczy. Teraz brzmi to nieco nieprawdopodobnie, ale za rok, o tej porze, być może będziemy już w stanie zrozumieć z tego nieco więcej.

 

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (5 votes)


Komentarze

Portret użytkownika patropol

a ja wam mówie

a ja wam mówie

to nie tunel drążyli przez 17 lat w austri tylko miasto pod gorami dla garstki cwaniaczkow.

jak nie tzw.ufo naz zaatakujue to cos innego.

tylko wiara i modlitwa nas może uchronić od zaglady...

1
0
Portret użytkownika zodiak

Tak Pany

Tak Pany

a ja mam pozytywne na ten rok2017

przeczucia.Nie lepiej myśleć pozytywnie??

2
0

Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło
..T.Straszy..

Portret użytkownika Akamai

Lepiej.

Lepiej.

Ale czujnym trzeba być.

2
0

Poznajcie Prawdę, a ona was uwolni !

 

Portret użytkownika smith

A mnie się wydaje, że

A mnie się wydaje, że niedługo będzie katastrofalne trzęsienie ziemi i to nie jedno.Katastrofa może mieć wymiar nieznany do tej pory. 

1
0
Portret użytkownika Antychryst666

Zesikałem się ze strachu.Mnie

Zesikałem się ze strachu.Mnie tu nie ma.A ja też mam pare asów w rękawie a najlepsze karty rzucam na koniec."W życiu nie sztuka grać dobrymi kartami ale sztuką jest tymi słabymi dobrą partie rozegrać".A wszystkich cweli zapraszam potańczyć mogę z każdym i z każdą.Zresztę dobrze się zabezpieczyłem na wypadek W lub S.Ja już to wszystko widziałem więc nie ma dla mnie nic nowego.NIHIL NOVI.A przejebane mam od urodzenia żyjąc w zjebanych czasach ostatecznych!

 

0
0

Ban na czas nieokreślony - @MOD

Portret użytkownika keri

W 2017 będzie kontynuowana

W 2017 będzie kontynuowana polaryzacja ludzi.

Dalej będą demaskowane przestępstwa i kłamstwa.

Nastąpią procesy oczyszczające Ziemię.

W 2017 sprzątamy i upiększamy Ziemię.

Wygraliśmy z psychopatami bez duszy.

2
0
Portret użytkownika Eva11

klamstwa sa juz dawno odkryte

klamstwa sa juz dawno odkryte jedynie nie kazdy chce poznac co nim jest ...

ja bym powiedziala ,ze w nowym roku ludzie porostu stana sie takimi jakimi powinni byc ...

ziemie to my chyba od dawna oczyszczamy ...lepiej poprostu pozwolic jej istniec...

a co nastapi po tej polaryzacji ? kto wyda wyrok ? i kto bedzie oddzielal?

czlowiek musi wygrac sam z soba ,a wtedy psychopaci znikna ...

 

1
-1

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej?

Portret użytkownika Akamai

Koniec z ciężarówkami.

Koniec z ciężarówkami.

Europę czekają ataki chemiczne obliczone na znacznie większą liczbę ofiar. Skoro brytyjski minister ds bezpieczństwa tak twierdzi, to chyba można mu wierzyć.

I to jest moja "wesoła" nowina na Nowy Rok. 

Ale skoro się na to godzimy. Skoro wydaje się nam, że Anonymouse, Snowden, Assange i inni TW NSA i CIA zrobią coś dla nas... No cóż. Zrobią wszystko, żeby można nam było w końcu założyć obrożę z chipem.

Ale może to i dobrze. Podobno bitcoiny mają się w przyszłym roku umocnić Biggrin

2
0

Poznajcie Prawdę, a ona was uwolni !

 

Portret użytkownika g@rRi%

Miałem taki sen w wigilię

Miałem taki sen w wigilię bodajże. Była wiosna albo jesień, śniegu już nie było, ale wciąż było zimno. Niewielkie miasto około kilkudziesięciu tysięcy mieszkańców, ze stacją kolejową na zboczu wzgórza, wśród lasów. Niedaleko była niewielka rzeka, przez którą ta kolej przejeżdżała. Wszystko miało być w porządku... i nagle w jednej chwili zabrakło prądu, odłączyli internet, telefony straciły zasięg. A na ulicach pojawili się strwożeni i gniewni ludzie. Z drugiej strony wyszły niby wojska z transporterami opancerzonymi, ale nie miały określonych barw jakiegoś kraju. Niby nic się nie działo, ale strach jaki odczuwałem w tym śnie był paraliżujący. Nie bałem się o rodzinę, a jedynie o siebie, nie wiem z jakiego powodu. Czołgałem się przez tory kolejowe aż do mostu i tam z rzeką opuściłem miasto.

Można rzec ciekawy sen, lecz tylko sen. Pozostawiam z refleksją, że około 30% moich znów spełnia się w rzeczywistości. Oby ten nie.

A co do Pana Jackowskiego, to prawda powinien zostać przy tym co robił dobrze przez wiele lat.

2
0
Portret użytkownika Anton

Z całym szacunkiem dla pana

Z całym szacunkiem dla pana Jackowskiego, nic rewelacynego nie stwierdził odnośnie UE i IIIWŚ. Pan Jackowski wielokrotnie wykazywał się niezwykłymi zdolnościami poszukując ludzi zaginionych (nie jest tajemnicą, że nawet współpracował w tej materii z policją), miał trafne przeczucia w wielu sprawach dotyczących biegu świata, ale odnośnie teraźniejszej sytuacji w Europie nie trzeba być jasnowidzem, by dojść do podobnych konkluzji. Ja, nie mając żadnych nadnaturanlnych mocy, stwierdzam dokładnie to samo. Nawet nie znając proroctwa Jana (w Biblii znana jako Apokalipsa) lub nie czytając słynnych centurii Nostradamusa, trzeba być na prawdę ślepym, by samemu nie przewidzieć tego, o czym pan Jackowski mówi.

Pozdrawiam ZnZ i pana Jackowskiego.

2
0

Strony

Skomentuj