Zapadliska na całym świecie jako widoczny znak zmian na Ziemi

Kategorie: 

http://www.sott.net/articles/show/229819-Sinkholes-A-Sign-of-the-Times-

Dziwne raporty o dziurach pojawiających się w ziemi nadal przychodzą z różnych zakątków świata. Pojawiają się w miastach, w drogach, na wsiach. Wiele z tych "lejów" zostało indywidualnie wytłumaczone, jako powstające z powodu obfitych opadów deszczu w czasie burzy.

 

Inne tłumaczone są, jako pozostałość górnictwa i osiadanie gruntów spowodowane przez niektóre pobliskie zakłócenia i to zarówno przyrodnicze jak i z działalności człowieka. Przyczyna powstania niektórych pozostaje jednak tajemnicą. Ważną rzeczą do rozważenia jest odpowiedź na pytanie, dlaczego tak wiele z nich pojawia się w ostatnim czasie.

 

Ze wszystkich innych Zmian Ziemi, które dzieją się na naszych oczach wydaje się, że zapadliska dostarczają najwięcej dowodów na to, że stary stabilny system, czyli powierzchnia Ziemi, rozpada się.

 

Pod tym linkiem znajduje się kolekcja obrazów zapadlisk zgromadzonych na witrynie sott.com z ostatnich lat, miesięcy a nawet dni.

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Komentarze

Portret użytkownika Ruda

to przykre że nawet

to przykre że nawet chrześcijaństwo jako religia wzbudza coraz więcej nienawiści- a to wszystko przez "kościół" choć to religia mówiąca o miłości do samego siebie i ludzi żyjących na świecie (chodzi mi o Nowy Testament i  mówię to jako osoba antyklerykalna(jeżeli jest takie słowo jeżeli nie ma to właśnie powstało bo dlaczego nie! Wink ) )może mylę się..

0
0

Wybieraj czerwona czy niebieska pigułka

Portret użytkownika ILLUMIGEN

  Dużo widzę wrogości wobec

 Dużo widzę wrogości wobec illuminatów, a wiecie, że pierwociny tej organizacji powstawały w dobrej mierze?, w mierze przeciwstawiania się kłamstwom i manipulacjom kościoła. Illuminati- było pozytywnym znaczeniem, do czasu kiedy to kościół zaczął obrzucać illuminatów oszczerstwami, a dziś komu przypisujemy ten termin; kosmitom?, rządom?- to nasza interpretacja, a jeśli ktoś działa niewłaściwie pod tym kryptonimem, to nie illuminaci, a ludzie którzy wykorzystują pewne hasła historyczne aby wzbudzać zamęt.

0
0

Liczy sie to w co wierzysz, lecz wiara ma jedynie tylko wtedy sens, gdy mozesz jej wartość uzasadnić

Portret użytkownika NEDDON

Masz racje ILLUMIGEN, lecz

Masz racje ILLUMIGEN, lecz aby to wszystko wytlumaczyc.... i kto to zrozumie.Kto zrozumie kim byl Waszyngton ?  Trzeba by bylo cala historie przetrzepac. Moze byloby dobrze na formu to wszystko opisac. A kto to zrozumie ? Kto w to uwierzy ? Pozdrawiam Cie Smile

0
0

jestem NIKT

Portret użytkownika Roni Tornado

85r, my nie wyznajemy New

85r, my nie wyznajemy New Age. Iluminatów my nie lubimy i na pewno nie będziemy im posyłać energii Miłości bo im się nie należy, należy im się "wieczne potępienie". Uważam, że ludzie powinni zdemaskować iluminatów i dobrać się im do d*upy !

0
0

 
 

Portret użytkownika 85r

To bardzo dobrze ale gdzieś

To bardzo dobrze ale gdzieś czytałem w którymś komentarzu  że iluminatów trzeba kochać i wysyłać do nich miłość  że to ponoć ma ich zniszczyć Smile Jak przeczytałem takie kity to po prostu nie wytrzymałem. Oczywiście nie możemy się też przygnębiać z tej h... sytuacji w jakiej się naleźliśmy, negatywne emocje niestety tez nic dobrego nie dają. Trzeba działać by zmieniać świat na lepsze, a nie narzekać jak to jest źle i poddawać bo raz nam się nie udało z takim nastawieniem zarażamy innych i wszyscy się poddają.

0
0
Portret użytkownika NEDDON

Ja Cie rozumiem Roni, ale

Ja Cie rozumiem Roni, ale iluminaci sie sami zakopia ! :)Tej siatki  NIGDY nie zdemaskujesz.Powinnismy sie nauczyc zyc normalnie, sami sobie produkowac zywnosc, pomagac itd.Powinnismy zapomniec o pogoni za wszystkim ! O zazdrosci ! O checi posiadania za wszelka cene , itp itd.Powinnismy tez potrafic poakazac, ze mamy gdzies ICH PRODUKTY ! Pozdrawiam.

0
0

jestem NIKT

Portret użytkownika Roni Tornado

85r, A Ty morze jesteś ofiarą

85r, A Ty morze jesteś ofiarą Kościoła Katolickiego ? To też sekta :DOczywiście, że ludziom należy wybaczać i obdarowywać dobrą energią, ale jeśli są tak bardzo zli to jestem za tym aby dać im porządną nauczkę.Szanuj wiarę innych bez względu na co wierzą jeśli są dobrymi ludzmi i działają w dobrej wierze.

0
0

 
 

Liczy sie to w co wierzysz, lecz wiara ma jedynie tylko wtedy sens, gdy mozesz jej wartość uzasadnić

Portret użytkownika Echnaton

Jedni myślą lokalnie inni

Jedni myślą lokalnie inni globalnie, a jeszcze inni uniwesalnie. Łatanie dziury budżetowej nie jest obecnie najważniejszą kwestią. Trzeba sie wznieść ponad wszystko i zobaczyć całość. Miłością można wiele naprawić.

0
0
Portret użytkownika 85r

Buhahaha Czy jesteś

Buhahaha Czy jesteś przypadkiem ofiara NEW AGE gdzie promuje się miłość do wrogów itp bzdury. Dla przykładu tylko podam że Indianie byli społeczeństwem miłującym się na wzajem i modlącym chyba lepiej niż nie jeden polski moher ale to nie zatrzymało amerykanów przed z dziesiątkowaniem ich. Kochając swoich wrogów dajesz im sile by cię wyrznęli lub z wyrzutami sumienia cię wyrznęli Smile Tak czy siak giniesz. Ten cały NEW Age to religia masochistów.

0
0
Portret użytkownika dareka82

Wiecie skąd się biorą

Wiecie skąd się biorą dziury?Dziury to naturalne zjawisko. Częśto można spotkać w necie zdjęcia gigantycznych sinkhole z Gwatemali i innych krajów. Dziury takie tworzy woda przez setki lat odfiltrowując najpierw mikro ziarenka piasku potem te większe w ekstremalmnych wypadkach dochodzi do tego że tworzy się pusta przestrzeń w której podczas opadów zaczyna płynąć rzeka, któa w końcu podmywa wierzchnią warstwę ziemi i powstaje lej. Dlaczrgo kształt leja? Tego nie wiem. ale jak będziecie kiedyś na plaży wykopcie sobie tunel i poddrapujcie go od spodu - ziemia też zawali się w kształcie leja - tylko że w mikro skali. A teraz 2 zdania na temt dziur w drogach i chodnikach.Mam taki przykład na co dzień w Kościanie w Wielkopolsce - zapraszam niedowiarków bo dziś powstała kolejna tego typu dziura w drodze na osiedlu Piastowskim. Krótkie wyjaśnienie: Dziury tego typu powstają ze względu na stan kanalizacji. Dziury powstające obecnie w Kościanie powstają na lini kanalizacji burzowej która ma jużswoje lata (budowana prawdopodobnie około 60 lat temu) i jak się zajrzy do takiej dziury to widać że obok rury płynie więcej wody niż w rórze co wynika ze stanu technicznego kanalizacji, skoro woda płynie obok to podmywa rurę która się w końcu zapada i załamuje się kąt pod którym woda płynie - po opadach w takim miejscu powstaje mały zbiornik wodny któy szuka ujścia - zazwyczaj przy rurze - zgodnie ze  spadem. po kilku takich ulewach wymyta ziemia tworzy pustkę która się zawala pod wpływem ciężaru jeżdzących aut i samego asfaltu. Jak widać nie taki diabeł straszny jak go malują,i raczej na pewno należy odrzucić w tym wyadku wszelkie zabobony bo tym że ziemia się na cos przygotowuje. pozdr!

0
0
Portret użytkownika Pulsar

Też mi się wydaje iż to może

Też mi się wydaje iż to może woda drążyć te kanały i tworzyć zapadliska.Mieszkam na terenie gdzie jest kopalnia odkrywkowa węgla brunatnego, i tam wyraźnie widać strukture podziemnych ciągów wodnych, niekture są naprawdę olbrzymie... np: zapadały się koparki czy spychacze i to nieraz natychmiast. Sam słyszalem jak kiedyś po wojnie wydobyto czołg radziecki który zapadł się w takie zapadlisko.Tak więc nie są to nowe zdarzenia, dziwić może tylko ich ostatnie nasilenie się w mediach.

0
0
Portret użytkownika Kot Skrzydlaty

Sądzę, że owe dziury są

Sądzę, że owe dziury są następstwem eksploatacji złóż ropu naftowej. W miejscu po ropie tworzy się ciśnienie i zapada się tam, gdzie słabiej.

0
0
Portret użytkownika Roni Tornado

85r. Nie jestem niewolnikiem,

85r. Nie jestem niewolnikiem, a śmierć mi nie straszna ! Przyjdzie odpowiedni czas to ja będę rozwalać te głośniki. Ale puki co nikt mnie nie zaczepia więc pierwsza startować nie będę. Chcesz w pojedynkę z nimi się bić ? Ja tam wolę w olbrzymiej, dobrze zdyscyplinowanej i zorganizowanej grupie.Panów tego świata trzeba odciąć od władzy. Potrzeba więcej kobiet na stanowiskach władczych. Panowie tylko by się bili jak te prymitywy Sad

0
0

 
 

Portret użytkownika Roni Tornado

85r. No wlaśnie jestem z tych

85r. No wlaśnie jestem z tych ludzi którym nie starcza na przeżycie ale nie jestem niewolnikiem i bardzo mi się nie podoba niewolnictwo w różnych postaciach. Odradzam strajkowania w centrum na krakowskim przedmieściu i w okolicach bo władze zamontowali tam głośniki powodujące natychmiastową utratę słuchu. Zamontowali to z myślą o niezadowolonym społeczeństwie Sad

0
0

 
 

Portret użytkownika 85r

Głośniki łatwo obejść

Głośniki łatwo obejść stoperami do uszów. W grecji jak policja używała gazu pieprzowego to ludzie pokupowali sobie maski. Głośniki też można zniszczyć. Ludziom nie brak pomysłów. Z tego co piszesz to wygląda na to że jesteś niewolnikiem który czeka na śmierć.

0
0
Portret użytkownika Roni Tornado

85r. Kryzys to twór sztucznie

85r. Kryzys to twór sztucznie wytworzony. Życie nie opiera się wyłącznie na pieniądzach, nie bądz taki materialistyczny Sad Kataklizmy trwają na całym świecie, ludzie tracą swoich bliskich, domy, ich życie drastycznie się zmienia. Ciesz się, że w Polsce jest w miarę spokojnie, ale to wszystko do czasu. Ciekawe czemu zanim poznałam temat 2012 czulam, że nie długo zdarzy się coś wielkiego ??A iluminaci i masoni są mistrzami w dezinformacji, kłamstwo jest tak wielkie, że nie wiadomo o co chodzi.

0
0

 
 

Portret użytkownika 85r

Ja materialistyczny weź

Ja materialistyczny weź człowieku się obudź w polsce ludziom ledwo starcza a niektórym niestarcza na przeżycie. Naprawdę tak ci się podoba życie niewolnika? A po zatym za połową tych kataklizmów może stać wysoko postawiona elita tego świata następny powód by wyjść na ulice, nie wspominając o tym że żywność i powietrze jest trute (GMO, chemitralis)

0
0
Portret użytkownika tropheus

zastanow sie, a moze o to im

zastanow sie, a moze o to im chodzi zeby sprowokowac te wystapienia- wielu ma dosc, ale patrzac na to co sie dzieje na  swiecie i w nas ?? Moze nie tedy droga?

0
0

Strony

Skomentuj