Zagrożona demokracja w Niemczech - policja pałuje protestujących przeciw islamistom

Kategorie: 

Źródło: twitter

Sytuacja u naszych zachodnich sąsiadów jest cały czas zła. Młodzi islamiści dostali od rządu swoiste carte blanche na gwałcenie i okradanie Niemców, co dzieje się przy zupełnej blokadzie informacji o tym w mediach. Na dodatek protesty normalnych Niemców, którzy nie chcą żyć w kraju islamskiego terroru spotykają się z brutalną odpowiedzią policji, która wczoraj w Kolonii użyła względem nich pałek służbowych, gazu i polewaczek z wodą.

 

Sceny jakie widzimy w Niemczech i to tylko dzięki Internetowi, przypominają obrazki, które widzieliśmy przed stanem wojennym w Polsce. Wtedy też dochodziło do masowych protestów przeciwko polityce władzy, które były brutalnie tłumione za pomocą dokładnie takich samych środków jak te użyte względem manifestantów w Kolonii. Prowadzi to do nieuchronnej konkluzji, że u naszych zachodnich sąsiadów dzieje się źle i jest tam zagrożona demokracja.

 

To jak przebiegają manifestacje w danym kraju jest wyznacznikiem tego jaki jest stosunek władz do wolności zgromadzeń. W Polsce za poprzedniej władzy również widywano dantejskie sceny na Marszach Niepodległości. Starano się, dokładnie jak za PRL, stygmatyzować uczestników tych patriotycznych pochodów jako "faszystów". Policja brutalnie atakowała manifestantów, a nawet jak wynika ze słów byłego szefa CBA, Pawła Wojtunika, spaliła budkę wartowniczą pod rosyjską ambasadą.

Jeden z memów żartujących z niemądrych wypowiedzi burmistrz Kolonii, H.Reker  - Źródło: Facebook

Tak się składa, że prawie każdy Marsz Niepodległości za PO zakończył się bijatyką z policją, a zeszłoroczny po zmianie rządzących był już zupełnie spokojny. Można zatem wyciągnąć wniosek, że komuś zależało na eskalowaniu niepokoju, aby pokazać rzekomo niebezpieczną twarz prawicy.

Źródło: Facebook

Obecnie bankierzy, wydawcy lewicowych pisemek i odrywani od żłobu politycy organizują w Polsce kuriozalne demonstracje rzekomo w obronie zagrożonej demokracji i wolności słowa. Jakoś nie widać na marszach tych hucpiarzy, aby policja postępowała z nimi brutalnie, tak jak postępuje w Niemczech z przeciwnikami polityki multikulturalizmu. Co więcej, rozmaite pseudo autorytety dziennikarskie mogą sobie wyjść na mównicę i opowiadać dowolne androny. Skoro zgromadziły się tam setki dziwaków o przerytych telewizyjną propagandą umysłach, którzy ich słuchają, to co w tym złego? Na tym właśnie polega wolność słowa.

 

Tymczasem Polska jest pouczana przez niemieckich polityków, którzy niezadowoleni z powodu utraty wpływów w naszym kraju, wykorzystują podległe niemieckiemu kapitałowi media do siania niepokoju społecznego w Polsce. Z każdym dniem widać, że Unia Europejska staje się na naszych oczach czymś w rodzaju IV Rzeszy z centralnym ośrodkiem decyzyjnym w Berlinie. To tam zapadają decyzje kto jest faszystą, a kto łamie demokrację gdy tylko lud "pomylił" się podczas wyborów.

Źródło: Facebook

Doprawdy paradnie brzmi to pójście w zaparte dziennikarzy polskojęzycznych niemieckich mediów. Pani Renata Kim z Newsweeka stwierdziła, że to dobrze, że w Niemczech cenzurowano przez tyle dni informacje o masowych napaściach na kobiety przez młodych islamistów.

"Można tę sprawę widzieć zupełnie inaczej. Doszło do kilkudziesięciu, może kilkuset napadów na kobiety, dziennikarze bardzo starannie chcieli sprawdzić: kto dokonał tych napadów, czy ci uchodźcy, którzy przybyli do Niemiec w ubiegłym roku. Okazało się, że nie, policja nie miała takich informacji. Więc aby nie wywoływać paniki wstrzymywano się z ogłoszeniem tej informacji. Tymczasem prawica, zarówno w Niemczech, jak i w Polsce, wszyscy ci, którym niemiła jest obecność imigrantów i uchodźców, natychmiast wykorzystali to propagandowo i uderzyli w samą stosowność i skuteczność polityki imigracyjnej"

Ta sama redaktorka wczoraj gardłowała na demonstracji KOD pod TVP rzekomo w obronie niezależności polskich mediów, i wolności słowa. Nikt oczywiście nie widzi w tym żadnej sprzeczności, że jednego dnia usprawiedliwia cenzurę, a drugiego bohatersko z nią walczy.

Jeden z transparentów na demonstracji KOD pod TVP - źródło: Facebook

Gdyby Unia Europejska nie była IV Rzeszą obecnie rozważano by nie sankcje przeciwko Polsce, ze względu na to, że ludzie wybrali tam nie tą władze, którą chciał Berlin, tylko przeciwko Niemcom za zagrożenie jakie stworzyli dla bezpieczeństwa Europy. Nie widać nawet śladu refleksji po wydarzeniach sylwestrowych. Nie zapowiada się realna obrona granic, zatem potop islamistów będzie trwał i jak mówi słynny "filantrop" i finansista, George Soros, Europa potrzebuje miliona nowych imigrantów rocznie.

Źródło: Facebook

A jeśli Niemcom zaczyna to coraz bardziej przeszkadzać i protestują na ulicach są rozpędzani jak bydło za pomocą armatek wodnych i traktowani gazem oraz pałowani, co widzieliśmy w Kolonii. Mimo to politycy niemieccy bez żenady mówią o "putinizacji" Polski. Może lepsze to niż postępująca "hitleryzacja" Niemiec.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Komentarze

Portret użytkownika Sergio

Angelę trzeba postawić przed

Angelę trzeba postawić przed sądem za zdradę Europy, zachodniej kultury i religii. Jako zdrajca powinna być szybko skazana i osadzona jak Hanibal Lehter.

0
0
Portret użytkownika Lem

Te demonstracje odbywają się

Te demonstracje odbywają się regularnie co tydzień w bardzo wielu miastach w niemczech. Ciekawe jest też to że na 5 000 demonstrujących wyszło 7 500 policjantów z pałami, gazem i armatkami wodnymi, to chyba było w Kolonii. Gdybym sie pomylił prosze mnie poprawić. Nie wspomne, że w polskiej telewizji nie ma informacji na ten tema, a jeśli są to tylko szczątkowe. O Ukrainie i tym co działo sie na Majdanie można było usłyszeć codziennie, ale w tym przypadku... Wink

0
0
Portret użytkownika zniesmaczony

Jezeli sa jeszcze ludzie nie

Jezeli sa jeszcze ludzie nie majacy pojecia co i dlaczego tak jest ,to niech zechca  poszukac w necie ludzi ktorzy mowia jak jest ,dlaczego i co bedzie .Max Kolonko,Roman Nacht,Dariusz Kwiecien , ci panowie to na poczatek ! bo jest takich wielu .TVP,radio,i prasa jest tez dla ludzi ale dla tych co nie chca nic wiedziec !

0
0
Portret użytkownika inzynier magister

Na wszystkie strony świata

Na wszystkie strony świata tuby tego świata trąbią, jak to Kościół bezlitośnie łupi swoich wiernych z pieniędzy, jak katolickie instytucje cynicznie wyłudzają pieniądze od biednych emerytów. Tymczasem kiedy wczoraj na ulice polskich miast i miasteczek wylegli Owsiakowi poławiacze kasy, gdzie natychmiast skierowały swoje kroki? Gdzie ich było najwięcej? Przed kościołamiDlaczego czatowali właśnie tam przed rozpoczęciem Mszy i po ich zakończeniu? Dlaczego w ogóle ta impreza odbywa się w niedzielę? Czyż to nie paradoks? Przecież zgodnie z retoryką środowiska, które tym geszeftem kręci, wolontariusze powinni stanąć w dzień powszedni u bram korporacji i tam kosić łup obfity od wchodzących i wychodzących młodych, dobrze sytuowanych z dużych ośrodków miejskich. Dlaczego tak się zatem nie dzieje? Bo Jerzy Owsiak i jego kumple dobrze wiedzą, w jakim kraju żyją. Wiedzą, że zaproponowana powyżej akcja nie przyniosłaby im złamanego grosza. Wiedzą, że w Polsce na bezinteresowną ofiarność można liczyć tylko ze strony katolików, i to nie tych z metryki, lecz tych żyjących przykazaniami Bożymi. Tych właśnie bezpardonowo nagabują przed kościołami. Cała ta hucpa nigdy by się nie udała, gdyby nie fakt, że Polacy w niedzielę masowo chodzą do kościoła (przeto łatwo ich wówczas masowo łapać) i wysłuchane tam słowo Boże wcielają w życie (przeto łatwo na ich katolickim sercu – bo niestety rozumu im czasem brakuje – żerować).
http://www.pch24.pl/kosciol--owsiak--pieniadze,40525,i.html

0
0

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika bghty6

Nie do końca tak jest .

Nie do końca tak jest . Przecież można wrzucić 50 groszy. Tak jak ja to uczyniłem. Zaś całą stówę dałem córeczce sąsiada chorej na autyzm, do ręki, poza bankami, skarbówką i innymi złodziejami. Można ? Można, tylko trzeba chcieć.

0
0
Portret użytkownika Lwisko

Zgadzam się, jednak coś

Zgadzam się, jednak coś pojęli, bo w Lidlu już puchy w tygodniu wisiały przy kasach.

0
0
Portret użytkownika brutal

NIC DODAĆ NIC UJĄĆ BRAWO !!!!

NIC DODAĆ NIC UJĄĆ BRAWO !!!! ,a potem kupić sprzęt za cene ustaloną jeszcze przed wyprodukowaniem bo w realiach ludzkiego pojecia to się nie mieści ,ale wtedy jest się czym dzielić ,koszta jakie ponosi ta działalnosć też daje do myslenia spółki ,matki,córki itd to działa jak watykan państwo w państwie.

0
0
Portret użytkownika H.R.

A czy nadal "fundacja"

A czy nadal "fundacja" wydzierżawia szpitalom sprzęt, który rzekomo im "kupuje"? Ta sprawa rypnęła się ju dobrych kilka lat temu w szpitalu w Rzeszowie, gdzie kazano Owsiakowi zabrać te jego zbawienne "dary", bo szpitalowi brakło pieniędzy na płacenie Owsiakowi za wynajem??? Czy też koże Owsiak zmodyfikował sposób "uszczęśliwiania" szpitali, bo z tego co wiem, to sprzętu nie otrzymują szpitale, tylko fundacje utworzone w szpitalach przez ich dygnitarzy i wspólnie rabują finansowo w sposób solidarny NFZ wraz z pacjentami.

0
0
Portret użytkownika Etheria Svetlana

Nic no, BABY trza kiecki

Nic no, BABY trza kiecki zciągać i bojówki wkładać, samoobrony się uczyć i stać się Valkiriami. Mówi sie trudno. Ja cicho siedzieć nie zamierzam.
Wszak każda BABA jest wiedźmą a jak jeszcze nauczy się walki to już strach się bać. Bo jest coś o czym mało kto wie Biggrin
PS. Ponoć kobiety w walce są brutalniejsze od mężczyzn. Smile

0
0
Portret użytkownika Aress

Nie każda baba to wiedźma!

Nie każda baba to wiedźma! Dodam, mniejsza część kobiet to wiedźmy. Poza tym w walce wprost mają znacznie mniejsze szanse przetrwać niż kryjąc się za plecami mężczyzn/mężów. Chcesz ginąć walcząc z machiną a nie z tymi co ją kontrolują - droga wolna. Ale ja myślę że najpierw trzeba odkryć tych co machinę kontrolują, i ich zniszczyć, atakować przyczynę a nie skutki!

0
0
Portret użytkownika klrmf

Jedna z wizji K.Tarasiewicza

Jedna z wizji K.Tarasiewicza bardzo ważna, wklejam bo blog ma być usunięty.
24 września 2015

 
"2015/2016 ?"
 
Dzisiaj nie opiszę wizji, a jedynie interpretacje kilku z nich.
 
*  Dzieci w Polsce będą zagrożone poprzez celowe i z premedytacją zaplanowane działania. Celem nadrzędnym nie jest doprowadzenie do zachorowalności dzieci czy porwań, a ścinania głów.
Ważne: Będą zagrożone, jednak "odwołanie się wyżej" (modlitwy?) skutecznie stawią temu opór.
 
*  W pociągach towarowych - starych, zardzewiałych, aby nie wzbudzać podejrzeń - przemycane jest coś, co odczułem jako przerażające zło (terroryści? hybrydy?) 
 
Facebook (lub z jego udziałem ) planuje kontrolowaną "awarię" w wyniku której publicznie ukażą się: historie odwiedzanych stron, fotografie, niektóre maile, zainteresowania, zakupy, nieoficjalne znajomości, etc. Ma to na celu doprowadzenie do fali wrogości i ośmieszenia między ludźmi, a także rozpadu związków poprzez sugerowanie flirtów i zdrad w małżeństwach. Tematem przewodnim będzie erotyka. Wiele danych będzie sugerowało, że należało się wcześniej włamać do komputerów osobistych, aby Facebook był w posiadaniu takich informacji.
 
*  Za pomocą nowych technologii w ludziach zostanie pobudzone uczucie wściekłości, odwagi i agresji - celowe działania mające doprowadzić do walk ulicznych. Jedną ze stron będą oddziały islamistów (plany-bez informacji o ich przeprowadzeniu).
 
*  Granice Polski płoną pomarańczowo-czerwonym ogniem, który jest barierą chroniącą ten kraj z zewnątrz w płaszczyźnie. Ma to znaczenie i działanie na planie NIE fizycznym.
 
*  Europą chcą zawładnąć nie USA, Rosja czy Izrael, a Niemcy (w wizji nie były istotne powiązania rządów-wskazane były Niemcy, niemiecki rząd). 
 
*  Wszystko, co się obecnie dzieje, jest przechodzeniem przez "błonę" (przypominało mi to metodę przesiewu przez sito), a wojny służą wskazaniu (odnalezieniu) reszty ludzi pozostających w zagubieniu, aby ich doprowadzić do "przejścia przez błonę". Wyglądało to tak, jakby wojny miały wymusić na zagubionych (nieświadomych), określone działania i zachowania, które ich doprowadzą do tego "przejścia" (jest ich bardzo mało i przypominało to rodzaj ewakuacji, podczas której poszukuje się jeszcze ocalałych, aby nie pozostawić "braci na polu walki").
 

0
0
Portret użytkownika dąb

W Polsce nie ma demokracji .

W Polsce nie ma demokracji . PISowski rząd łamie demokrację nie postępując z demonstarcjami tak wzorowo jak niemieckie państwo demokratyczne . Jak można nie polewać wodą w zimie i nie pałować KODowców skoro taki przykład daje policja niemiecka. No po prostu w pale się nie mieści żeby tak łamać demokrację.  Petru powinien ostro w tej sprawie zareagować. 

0
0
Portret użytkownika Akamai

Niemiecki portal interia.pl

Niemiecki portal interia.pl podał, że liczba zgłoszeń molestowanych w Sylwestra kobiet, w samej tylko Kolonii, wzrosła do 516. Sprawcami tych niecnych czynów byli mężczyźni „o wyglądzie wskazującym na pochodzenie z Bliskiego Wschodu lub Afryki Północnej”. Dzielnej niemieckiej policji udało się już, zaledwie w 10 dni, zidentyfikować aż 20 uczestniczników tych zajść..
Powiedzcie mi, że ja śnię.  
 

0
0

Prawda jest jak poezja.

Większość ludzi nienawidzi poezji.

 

Portret użytkownika achiles

WCZORAJ PODCZAS MECZU

WCZORAJ PODCZAS MECZU SIATKARSKIEGO, POLSCY KIBICE WYWIESILI BANER Z NAPISEM :  " PILNUJCIE SWOICH KOBIET, A NIE NASZEJ DEMOKRACJI " , s już dzisiaj pojawia się nowa wersja pieśni z czasów NASZEJ okupacji :
„Siekiera, motyka, piłka, szklanka
W Niemczech gwałty i łapanka
Siekiera, motyka, kupa, piach
Na ulicę wyjść jest strach!
Siekiera, motyka, dziennikarze
Milczą bo tak Merkel każe
Siera, motyka, policjanci
Nic nie robią a tłum gwałci.
Siekiera, motyka, imigracja
W diabły poszła demokracja
Siekiera, motyka, czarny ptak
Wolne media trafił szlag.
Siekiera, motyka, fiki, fiki
To efekty polityki
Siekiera, motyka, poprawności
Tolerancji i równości.
Siekiera, motyka, pupa blada
Źle się dzieje u sąsiada
Siekiera, motyka, smród z VWe
a Afryka śmieje się.
Siekiera, motyka, czarne wrony
Maszerują ich miliony
Siekiera, motyka, ciemny muł
Kasę dawać, majtki w dół!”…

0
0
Portret użytkownika Scyzoryk

"Nikt oczywiście nie widzi w

"Nikt oczywiście nie widzi w tym żadnej sprzeczności, że jednego dnia usprawiedliwia cenzurę, a drugiego bohatersko z nią walczy." A na to istnieje akurat specjalne określenie. Jest to klasyczny przykład dwójmyślenia. "Rok 1984" się kłania.
"Protect your women, not our democracy" - oto transparent wywieszony przez polskich kibiców podczas meczu siatkarzy Polska - Niemcy w Berlinie na turnieju kwalifikacyjnym do IO 2016. Takie jest zdanie kibiców. A ostrzegam, jest nas w Polsce bardzo wielu. Dziś niektórzy z nas wdają się w niepotrzebne wojenki, ale gdy przyjdzie pora, razem staniemy w obronie Ojczyzny. Kibole w Polsce skutecznie oparli się lewackiej ideologii.
Dalej - np. w Szwecji jedyną nadzieją na przetrwanie tamtejszego narodu są... metalowcy! Jedyni Szwedzi, którzy pamiętają jeszcze tradycje walecznych i niegdyś potężnych Wikingów. W Niemczech taką samą rolę odgrywają ludzie o neofaszystowskich poglądach. Tu może powstać ferment i oburzenie, ale oświećcie mnie - któż inny będzie bronił naszej RASY? Tak, JESTEM RASISTĄ. I jestem z tego DUMNY! Słyszycie, durne lewaki?! JESTEM DUMNYM RASISTĄ!!! Dotarło do wypranych mózgów w zakutych łbach czy mam powtórzyć?! Bo białych jest 1 mld, a żółtków, czarnych i ciapatych ponad 6 mld. Jesteśmy PRZEŚLADOWANĄ MNIEJSZOŚCIĄ, a nie kuźwa większością prześladującą inne rasy!
J**ać niemiecką, polską i każdą policję - to od zawsze były sługusy systemu! Co innego armia - do wojskowych zawsze miałem i będę miał ogromny szacunek. Oby nowy rząd rzeczywiście zmodernizował nasze wojsko, przydałoby się przywrócenie poboru. Sam z chęcią na parę miesięcy do wojska bym poszedł, a młodych lewaków mundur prędko oduczyłby chodzenia na marsze KOD, bo to nie jest godne zdrowego umysłowo człowieka!

0
0
Portret użytkownika brutal

To powinno być wystarczającym

To powinno być wystarczającym dowodem że nie wolno wpuszczać tego bydła do polski ,jeśli pis na to pozwoli to będzie jego koniec na samym początku, takie sprawy powinny byc uzgadniane z polakami czyli referendum ! my płacimy podatki i mamy prawo do takich decyzji !a niemcy niech przyjmą jeszcze 2ml uchodzców to ich sprawa ,przede wszystkim powinniśmy ogrodzic nasze granice i postawic bezrobotne i bezużyteczne wojsko na strazy granic i udowodnic że jestesmy państwem suwerennym, jesli takie działania nie spodobają się uni to ich problem ,nie są nam potrzebni ! jesli każdy z nas stanie po słusznej stronie i okaże się że ten rząd jest dla nas, to wygramy wszystko.

0
0
Portret użytkownika Kleopatra

pis już zadeklarował

pis już zadeklarował przyjęcie uchodżców, niby chrześcijan, niby jak to sprawdzą jak te dzikusy nie mają żadnych dokumentów! z tym to trzeba się podporząkować uni a co z naszą demokracją, łamią wszystkie prawa pisokatole! i tylko takie bezmózgie kołtuństwo i dewotyzm im wierzy że zrobią coś lepszego dla tego kraju!

0
0
Portret użytkownika Veles

To proste. Po pierwsze wyciąg

To proste. Po pierwsze wyciąg aktu chrztu z ichniejszej parafii + przynajmniej dwóch świadków potwierdzających chrzciny. Zapomniał wyciągnąć akta? A to nasz problem? Papier jest papier - ma być. Świadkowie też muszą być chrześcijanami i mieć na to papiery - to oczywiste. Dla ułatwienia mogą poświadczać na siebie na zmianę. Przysięga oczywiście na biblię. 
 
Potem krótki sprawdzian z wiedzy, jakieś przykazania, zarys wiary chrześcijańskiej, następnie spowiedź i na koniec komunia z opłatkiem. Bariera językowa nie musi być problemem. Jakiś tłumacz przysięgły się znajdzie, chociaż ich niewielu władających tym językiem. 
 
Potem możemy gości przyjąć tradycyjnym polskim grillem z kiełbaskami, pieczonym prosiakiem i bimberkiem. Po wszystkim, jak już odpoczną, to musowa pielgrzymka do Częstochowy. Na kolanach oczywiście, bo chyba będzie im za co dziękować? 
 
Po drodze ostatni test, tak w połowie drogi. Weekendowy postój z noclegiem na jakiejś farmie rasowych kóz. Sianko, ognisko, pełnia księżyca - takie klimaty. 
 
Po  takim sprawdzianów chyba nie będzie wątpliwości? 

0
0
Portret użytkownika dąb

jak sprawdzić że ktoś jest

jak sprawdzić że ktoś jest chrześcijaninem : wystarczy poczęstunek kaszanką , wieprzowiną , alkohol też mile widziany Smile . Widzę , żeś lemingica KODowica bo wyznajesz prawo Kalego . Gdzie byłaś  jak 49 orzeczeń TK nie zostało wdrożonych przez PO , gdzie byłaś jak TK stwierdziło że rząd PO może okraść Polaków z 150 miliardów zamiast zgodnie z Konstytucją stwierdzić złamanie jej przepisów i ogłosić przekroczenie progu ostrożnościowego o 55% i nakazać zgodnie z Konstytucją cięcia oszczędnościowe uniemozliwiające dalsze zadłużanie Polski takie jak brak założeń deficytu w budżecie na rok następny (§216 K) . I ty mówisz o obronie demokracji łamanej przez PIS ?  Najpierw trzeba wyrzucić z TK tych co stoją na straży łamania Konstytucji żeby w końcu nastała demokracja.  A że przepisy nie przewidują takiej procedury to trzeba zablokować tych co szkodzą demokracji , bo demokracja to przecież wola większości którą wyłoniły wybory.  Daleko ci do rozsądku politycznego Kleopatry. 

0
0
Portret użytkownika And

Kodowica :D, lepiej

Kodowica :D, lepiej powiedzieć sKODa Język
A co z tymi, którzy są wegami i chrześcijanami? Można dać coś na zastępstwo kiełbasy.

0
0
Portret użytkownika dziadek ze wsi

3 zdjęcie jest tragicznie

3 zdjęcie jest tragicznie zafałszowane. To z nastawianiem kręgów. Jest wycięte z bardzo starego filmiku YT o tym jak faszystowska Antifa w Paryżu walczy o z przeciwnikami napływu uchodźców ... 

0
0
Portret użytkownika Kat

Zajmujecie się

Zajmujecie się Niemcami?
Zajmijcie się tym co w Polsce się dzieje.Ukraińskie pomioty wżenione do polskich rodzin wymuszają terrorem rozwodowym rozwody na niewinnych żonach przedstawiając do Sądu  Okręgowego w Katowicach fałszywe akty ślubu,z fałszywym nazwiskiem rodowym matki męża,żeby wymuszać rozwody,podziały majątku,przejmować polskie domy,działki,ziemie czy posiadłości lub mieszkania w Polsce.
Np.mojemu mężowi w tych poczynaniach  przestępczych towarzyszy adwokat z Zielonej Góry p.Sebastian Kordel.
Mąż przegrał w dwóch sądach sprawy rozwodowe,bo sąd sprawdził i okazał się jedynym winnym.
W małej wiosce pod Pińczowem latem ubiegłego roku wydało się jak ruscy adwersarze po II w.św odtwarzali dokumenty które spłonęły w czasie II wojny i ci sami ludzie mieli po 3 razy zmieniane litery w nazwiskach,co daje już trzy różne nazwiska w dokumentach państwowych w Urzędzie Stanu Cywilnego w Sansygniowie.Przy sprawie rozwodowej proceder ten się wydał.Co jeszcze się odkryje?
Co jeszcze chcieli z Polską zrobić ukraińskie pomioty?
 
 
 
 
 

0
0
Portret użytkownika Akamai

Drogi Patrioto! Ufam, że

Drogi Patrioto! Ufam, że zrobiłeś to nieświadomie, ale ten wspólczesny herb Polski, który zamieścileś, to herb masoński z 1927 r. Od prawdziwego herbu Polski różni się tym, że do skrzydeł ma przybite pięcioramienne masońskie gwiazdki, a jego skrzydła są obdarte z piór. Podmieniona została także korona. Właściwy herb Polski poniżej: 

 

0
0

Prawda jest jak poezja.

Większość ludzi nienawidzi poezji.

 

Portret użytkownika wedfwedlkj

..a nie było ładniejszego

..a nie było ładniejszego orła tylko ten żydomasonerski z gwiazdami na skrzydłach i trzecim okiem na czole??

0
0

Strony

Skomentuj