Wywołany przez UE kryzys migracyjny może sprawić, że trzeba będzie chwycić za broń aby zachować naszą tożsamość

Kategorie: 

Wizja artystyczna przyszłej islamskiej Unii Europejskiej - źródło: Oren neu dag/Wikimedia Commons

Od samego początku było oczywiste do czego może doprowadzić przyjmowanie wszystkich imigrantów. Wymieszanie tak odmiennych kultur i religii może spowodować jedynie katastrofę a lewacka Unia Europejska dopiero teraz wybudziła się z głębokiego letargu.

 

Od dłuższego czasu słyszymy, że muzułmanie wcale nie mają zamiaru się integrować. Jest wręcz przeciwnie - to Europa ma najwyraźniej się dostosować do przyjezdnych. Jest to nic innego jak celowe zagranie rządzących, którzy przecież popierają islamizację naszego kontynentu. Najpierw sprowadzono tu miliony muzułmanów a następnie zaprowadzono cenzurę aby imigranci swobodnie mogli nas "ubogacać kulturowo". Oczywiście gdy to mieszkańcy poszczególnych państw Europy organizują się i pokazują muzułmanom swoją kulturę, to media zaczynają trąbić o rasizmie. Żadne oficjalne media jeszcze ani razu nie powiadomiły o rasizmie wobec białych.

 

Ostatnio w wywiadzie dla tygodnika "wSieci" Leszek Miller z lewicowej partii SLD stwierdził, że sytuacja staje się niebezpieczna i może dojść do momentu, w którym będziemy musieli chwycić za broń i rozpocząć walkę aby zachować swoją tożsamość. Tymczasem obecnie "oglądamy budowanie konia trojańskiego na oczach zdumionych Trojan i w dodatku za ich pieniądze".

Źródło: midnightwatcher.wordpress.com

Oczywiście problem ten nie pojawił się znikąd. Komuś po prostu zależy na wywołaniu kolejnej wielkiej wojny w Europie. Skoro według Millera może dojść do takiej sytuacji warto zadać pytanie o jaką konkretnie broń chodzi. Jak dobrze wiemy, Unia Europejska podobnie jak Stany Zjednoczone wykorzystują zagrożenie terrorystyczne i robią co mogą aby rozbroić społeczeństwa.

 

 

Na podstawie: http://wiadomosci.onet.pl/kraj/leszek-miller-moze-nadejsc-moment-ze-trzeba-bedzie-walczyc-z-bronia-w-reku/2d2kcd

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Komentarze

Portret użytkownika zniesmaczony

Ziemia to twor szatanski ,bo

Ziemia to twor szatanski ,bo nawet jak juz wszyscy beda chcieli mowic prawde i wszystko bedzie tak jak ma byc to zostanie jeszcze to zabijanie i dlatego tu moze byc spokuj po depopulacji na jakis czas ale wszystko wruci do stanu poprzedniego ,to tylko kwestia czasu ! Ja nie chce tu wracac nawet jako bakterija to nie jest zycie to sluzba szatanowi na tej pieknej ale zlej planecie dla wszystkich,

0
0
Portret użytkownika zniesmaczony

Ziemia to twor szatanski ,bo

Ziemia to twor szatanski ,bo nawet jak juz wszyscy beda chcieli mowic prawde i wszystko bedzie tak jak ma byc to zostanie jeszcze to zabijanie i dlatego tu moze byc spokuj po depopulacji na jakis czas ale wszystko wruci do stanu poprzedniego ,to tylko kwestia czasu ! Ja nie chce tu wracac nawet jako bakterija to nie jest zycie to sluzba szatanowi na tej pieknej ale zlej planecie dla wszystkich,

0
0
Portret użytkownika OLI

NIE TYLKO POLSKA ALE CAŁA

NIE TYLKO POLSKA ALE CAŁA EUROPA JST SPISANA NA STRATY. RZĄDZĄCY DOBRZE O TYM WIEDZĄ - JUŻ DOPROWADZILI  DO PODZIAŁU SPOŁECZENSTWA . A TERAZ PRZY POMOCY MUZUŁMANW SKŁÓCĄ JESZCZE BARDZIEJ EUROPEJCZYKÓW--- POLEJE SIĘ KREW A WINĘ ZWALĄ NA OGŁUPIAŁYCH , ZMANIPULOWANYCH NIEWINNYCH LUDZI.TAKI JEST PLAN ZAGŁADY EUROPY -/// TYLKO G LUPIEC TEGO NIE WIDZI ALE JUŻ WNET ZOBACZY.///// A CWANIACY SZYKUJĄ SOBIE SPOKOJNĄ PRZYSZŁOŚĆ GDZIEŚ NA PIEKNEJ ZIELONEJ WYSPIE.//// ŻYCZE D O B R E J  NOCY OBY NIE OSTATNIEJ .//// 

0
0
Portret użytkownika Takitam

Co do miłego Pana Millera

Co do miłego Pana Millera który "wie" jak naprawić sytuację i "rozumie" co się dzieje sam jest lewakiem przez duże L. To już polityczny trup. Młode pokolenie w znakomitej większości nawet nie wie o tym, że był on I sekretarzem komitetu wojewódzkiego PZPR w Katowicach. A co do obecnej sytuacji, to ona nie zmieni się do momentu kiedy sam naród niemiecki nie weźmie sprawy w swoje ręce, i nie wywali szanownej Pani Angeli M. na zbity pysk. Tam tylko przewrót załatwi sprawę, a sytuacja do niego już nabrzmiewa. Dopiero wtedy "obudzą" się, czy może bardziej -  "ośmielą" się inne kraje by raz na zawsze i radykalnie zrobić z tym bałaganem porządek.

0
0
Portret użytkownika Mayezon Manoyezowycz

A panu Millerowi co tak na

A panu Millerowi co tak na obronę tożsamości wzięło, no chyba nie tej narodowej? mnie się wydaje że raczej czerwone robactwo boi się o swoje lewackie dupy, choć może być że chcą sobie rankingi podreperować ,już słyszę głosy ludzi - Mundry człowiek,dobrze godo, na prezydenta go, a ja na to - na szubienicę z nim i razem z psem go powiesić jak najgorsze ścierwo, zdrajcę jednego!

0
0
Portret użytkownika maxvidealna

Tylko wybacz ale za tego

Tylko wybacz ale za tego czerwonego PRL spiewalismy hymn na apelach rocznice historyczne to byly akademie patriotyczne a ja po wielu latach znam slowa i melodie polskich piesni powstanczych i rote bo tego nas uczono na muzyce ze o piesniach ludowych nie wspomne. Gadajcie sobie co chcecie mozecie pluc na tamte czasy ale tak jak wtedy polskosci nie uczy sie juz wcale. Mysmy zawsze stali na bacznosc gdy grali hymn a teraz przedstawiciele wladz rechocza sobie w trakcie hymnu... moze bylo to zmitologizowane ale BYLISMY DUMNI ZE SWOJEGO KRAJU I HISTORII. Znalismy moze ja fasadowo i wybrana wygodna dla owczesnej wladzy wersje bez kontrowersyjnych fragmentow ale teraz nie MA NIC. NIE MA POLSKOSCI W SWIADOMOSCI MLODYCH. Kto zna hymn? Kto pamieta daty i przyczyny powstan? Nawet ten Katyn ktorym sobie wszyscy geby wycieraja... kto z mlodych wie co sie tam NAPRAWDE WYDARZYLO I KIEDY? Czyimi rekami i dlaczego? Mlodzi juz zapomnieli co zrobili Polsce Szwedzi Osmanowie czy Niemcy lub Austriacy w czasie zaborow. Jedynym faktem historycznym funkcjonujacym we wspolczesnej popkulturze jest Katyn. Jesli to jedyne co ma budowac swiadomosc historyczna Polakow to dobrze nie bedzie.

2
0
Portret użytkownika Sly

John z tym Millerem to bym

John z tym Millerem to bym nie przesadzał kiepski z niego strateg co wyszło przy okazji wyborów prezydenckich. Zestarzał się też chłopina ostatnio jak go oglądałem w tv chyba tvp info najlepiej też nie wypadł. Trochę też nie rozumiem tej przemiany z poprzednich artykułów można było odnieść wrażenie że pochylasz się nad losem muzułmanów gnębionych przez żydów a teraz sugerujesz że czeka nas podobna walka o swoją kulturę jaka toczy się w izraelu może nie w takim samym stylu ale zdeżenie kultur było by podobne.
Oby się nieokazało że wśród tych którym maży się podbój europy są też palestyńczycy.

0
0
Portret użytkownika John Moll

Wszystko ma swoje złe i dobre

Wszystko ma swoje złe i dobre strony. Nie popieram najazdu muzułmanów na Europę i nie popieram znęcania się żydów nad palestyńczykami. Gdyby Izrael i Palestyna przestali wojować, może sytuacja na Bliskim Wschodzie by się nieco uspokoiła. Wtedy muzułmanie nie musieliby uciekać do Europy, ale wiadomo - najpierw trzeba zakończyć wojnę w Syrii, Iraku i w Libii. Wszyscy by na tym skorzystali.

 

Ale niestety to wszystko zostało zaplanowane i zorganizowane. My jesteśmy ofiarami muzułmanów, a oni są ofiarami tych co wywołali te wojny na Bliskim Wschodzie i sfinansowali te migracje. To tak jak na tym obrazku:

0
0
Portret użytkownika Takitam

Gdyby USA nie zniszczyła

Gdyby USA nie zniszczyła "reżimów" trzymających za mordę te chordy - to dzisiaj nie mielibyśmy ich w U.E. Może w naszym wyobrażeniu były to reżimy, ale to jest jedyny sposób na zapanowanie nad tym motłochem. A samo zaproszenie tych gości przez miłą kanclerz tylko przyśpieszyło sprawę.

0
0
Portret użytkownika Sly

John wszyscy wiemy że

John wszyscy wiemy że muzułmanie od dawna mieli ochotę na podbój europy, raz im się udało zająć część Hiszpanii innym razem znaleźli się pod Wiedniem, nie było w tamtych czasach Ameryki czy Izraela kto wtedy nimi kierował. Moim zdaniem powstanie w tamtym rejonie silnego państwa nie muzułmańskiego które skutecznie piłuje zęby okolicznym wyznawcą allaha było dobrym posunięciem. I zdaje się, co zresztą potwerdzają często media i ne tylko, że nie mówimy tu o ucieczce przed wojną ale celowej inwazji muzułmańskiej, nie ma też co się oszukiwać że możliwe jest zakończenie wojny między Palestyną a Izraelem, zawsze się znajdzie jakiś odpowiednio uduchowiony młodzieniec który wystrzeli kolejną rakietę. Mój przyjaciel po ostatnich wakacjaczh wśród muzułmanów stwierdził że gdyby religia nie zabraniała im pić alkocholu to świat dawno już by stanoł w płominiach, dodam jeszcze że prawdopodobnie jeden z pracowników kurortu w którym przebywali planował uprowadzenie jego blond żony.

0
0
Portret użytkownika John Moll

Nie twierdzę, że muzułmanie

Nie twierdzę, że muzułmanie są święci. Pamiętam co powiedział Muammar Kaddafi o islamizacji Europy. Wiem, że wielu imigrantów przybywa tu z misją zajęcia tego kontynentu i powoli im się to udaje, ale nie dokonaliby tego gdyby nie politycy UE, wojna na Bliskim Wschodzie i wsparcie jakie udziela najeźdźcom Turcja, Arabia Saudyjska i George Soros.

0
0
Portret użytkownika Sly

Wydaje mi się że autor

Wydaje mi się że autor artykułu nie może ulegać takim emocją i bez względu na treść komentarzy powinien ograniczyć sie do udzielania odpowiedzi utrzymujących wyższy poziom dyskusji.

0
0
Portret użytkownika John Moll

Jestem tego samego zdania,

Jestem tego samego zdania, lecz ten osobnik wyżej regularnie udziela się w ten sposób od bardzo dawna. Początkowo go ignorowałem, ale teraz postanowiłem zrobić wyjątek i mu odpowiedzieć, na jego poziomie Smile

0
0
Portret użytkownika Sly

Ostatnio stwierdziłem że za

Ostatnio stwierdziłem że za dużo czasu poświęcam na dyskusję z podobnymi geniuszami, lubię zadawać trudne a może nawet prowokacyjne pytania, ale za często kończy się to prostackim bazgraniem a odpowiedzi na temat i tak nie ma. Może lepiej to ignorować, sprawić żeby poczuli się odsunięci od dyskusji i w ten sposób dać sygnał do zastanowienia, brzmi trochę gurnolotnie i pewnie za wiele z tego nie wyniknie ale spróbować warto. Chociaź kuźwa czasem...

0
0
Portret użytkownika dfguf  GJ

Odezwał się ten co to nie

Odezwał się ten co to nie kaleczy polskiego języka. Nareszcie sobie zatrudniłeś kogoś do pisania bo kiepsko ci to szło matole.A broni w łapy nie dostaniesz bo jesteś matołem.

0
0
Portret użytkownika John Moll

Odezwał się, mały

Odezwał się, mały prowokatorek Smile broń to ja mam, zabezpieczoną i nabytą legalnie. A Ty co? Jesteś jednym z tych co uważają, że broń sama zabija i trzeba ją ludziom odebrać? Smile

0
0
Portret użytkownika Robaczkowa

   Nikt!  Oczywiście zdaję

   Nikt!  Oczywiście zdaję sobie sprawę z ogromu tej katastrofy. Ale nie sądzę aby już za 2-3 lata to wytrzebiło nam całą światową populację ludzi. Jeszcze nie widać u nas pierwszych objawów długotrwałego promieniowania. Nie zauważyłam aby ludziom jakoś szczególnie wypadały włosy, aby chudli, mieli ciągłe biegunki i odwodnienia organizmu, mdłości, mocno przyśpieszone starzenie się.
  Ludzie stale robią badania krwi. Nie sądzę by wyniki były fałszowane. Nigdy nie słyszałam o drastycznym spadku ilości leukoytów we krwi. Też o ogólnym spadku odporności jakoś nie słychać. Epidemie grypy zawsze bywały.
 
  Twoją teorię potwierdzałyby jednak badania nad promieniotwórczością przeprowadzane ostatnio w krajach skandynawskich. Stwierdzono spore napromieniowanie pewnych terenów i odradza się kobietom w ciąży spożywania pewnych rodzajów żywności. Renifery chudną i są coraz słabsze. Naukowcy badający te zagadnienia twierdzą, że promieniowanie nie może pochodzić z Czarnobyla, bo gdyby tak było musiałoby się już zmniejszyć, a tak się nie dzieje.
Też to badanie dzików w Niemczech było ciekawe. Połowa ponoć jest skażona promieniotwórczo. Pisali, że te dziki przyszły do Niemiec z Ukrainy. Dziwne!
 
   No może człowiek jest odporniejszy od reniferów lub zjada mniej grzybów i nie je porostów.
 
   Mnie zastanawia coś zupełnie innego. To dlaczego tak wolno postępują prace nad budową zapór utrudniających rozprzestrzenianie się skażenia. Dlaczego nie zbudowano tam jakiejś kopuły ochronnej. Wiem, że teren skażony i trudno tam pracować i koszty ogromne. Ale jednocześnie jest to sprawa ważna dla całego świata. W takich kryzysowych sytuacjach, gdy sprawa staje się walką o ,,życie lub śmierć" nikt nie powinien oszczędzać.
  A się oszczędza i przedłuża ratowanie sytuacji. Tak jak by komuś zależało na tym aby było źle. Zupełnie tak jakby to było celowe i zaplanowane.
  Tu nawet na brak kasy nie można się powoływać. Nawet zasypanie tego wszystkiego ziemią z góry z samolotu pewnie by trochę ograniczyło promieniowanie.
   Co nas może chronić? - wszystkie antyoksydanty, witamina D, pestki moreli. Trzeba pamiętać, że promieniowanie powiększa ilość mutacji w przypadkowych komórkach, zwykle tych młodych. Nawet w normalnych warunkach u każdego człowieka, każdego dnia takie mutacje zachodzą. Ale zdrowy organizm je zwalcza. Rak nie następuje. Trzeba więc dostarczyć organizmowi wszystko co mu potrzebne do zniszczenia zmutowanych komórek.
 
   Ja nie widzę powiązań między tymi migrantami i skażeniem promieniotwórczym. Ale może jeszcze nie wiem na co patrzeć?

0
0
Portret użytkownika eva11

czy ty nie widzisz,ze caly

czy ty nie widzisz,ze caly swiat juz jest w zaporach?
ze wszystko jest robione dla naszego dobra i ratowania zycia?
chcesz jeszcze bardziej nas odgrodzic i uwiezic,moze teraz pod ziemia,bo wszystko skazone?
ile juz filmow nagrali o wszystkim co juz wlasnie czynia,
katastrofy,epidemie,ufo,meteory,ataki terrorystow,skazenie,
nawet ten zika co doprowadzic moze do zakazu rodzenia dzieci na calym swiecie,
czy juz nie macie dosc?
a czy naprawde jest tak zle?
czy tu cos jest czynione dla naszego dobra?
ja juz wole,zeby oni przestali nas ratowac,
niech nie udaja,zebys wierzyla,ze kasy maja za malo,
moze chca wlasnie,aby ludzie sami ich porosili o kolejny ratunek?>
jak mozna zatrzymac skazenie,wyobrazasz to sobie?
kurcze teraz dla dobra ludzi,pryskaja ich chemia,aby wirus sie nie roznosil?to tez dla ratowania zycia,
czy Ty naprawde uwazsz,ze to dobre?

0
0
Portret użytkownika Robaczkowa

 Ja pisałam o zaporach

 Ja pisałam o zaporach uniemożliwiających odpływ skażonej wody z terenu elektrowni.
    W Czarnobylu zabezpieczono teren elektrowni po katastrofie i uważam, że to dobrze. Wielu ludzi pracujących przy tym zabezpieczaniu przepłaciło to życiem ale to uratowało tysiące innych.
  Dla mnie jest niezrozumiałe dlaczego teraz tak mało robi się w tym kierunku.

0
0
Portret użytkownika eva11

malo-bo zapory nie sa dla

malo-bo zapory nie sa dla naszego bezpieczenstwa....
buduja je tam gdzie przynosza zyski i gdzie wiecej jeszcze przyczynia sie do niszczenia ziemi i jej piekna,
ale i tak takie zapory nie pomoga,musisz to wiedziec,
jesli prawda jest zagrozenie wtedy napewno nie pomoze juz nic i juz dawno sie stalo,
choc wierze,ze ziemia szybko sie naprawia,tak jak w czarnobylu ponoc juz jest pieknie jak kiedys,
ale z innej strony,czy nie byla to spreparowana katastrofa,aby sprawdzic czy usuniecie czlowieka pomoze naturze nawet skazonej? 

0
0
Portret użytkownika Niewolnik1979

Zniszczona? Ludzie nie

Zniszczona? Ludzie nie prosili sie o UE!! Zostala narzucona nam odgornie, byl czas ze podawali UE jako jedyna droge, bez zadnej alternatywy. Zniszczone to powinni byc ludzie stojacy za sterowaniem UE, powinna zostac zwrocona niepodleglosc panstwom czlonkowskim , a sama UE powinna ograniczyc swoje dzialanie do ulatwiania kontaktow handlowych i wyrownywaniu szans biedniejszych jej regionow na wzrost gospodarczy. Niestety UE dziala dokladnie na odwrot, poglebia roznice i centralizuje wladze w Brukseli, co jest dzialaniem na szkode panstw wschodu europy.
Pozdrawiam

0
0
Portret użytkownika Niewolnik1979

Jak juz lewica otwarcie mowi,

Jak juz lewica otwarcie mowi, ze bez walki sie nie obejdzie, a to oni sa za ten potop muzulmanski odpowiedzialni, to nie jest dobrze. Widocznie uznali ze ta liczba milosnikow koz juz wystarczy do ich niecnego planu. Albo przestraszyli sie, ze prawica przejmie wladze i zacznie czyscic europe, a wtedy ich plany sie posypia. Widze tutaj poczatki zmiany strategii UE, beda wszedzie plakac o zagrozeniach ze strony islamu, niby z nimi walczyc, a tylnymi drzwiami wpuszczac kolejne setki tysiecy. To oglupiala zachodnia europe moze zmylic na 2-3 lata, a wtedy bedzie za pozno na czyszczenie.
Pozdrawiam

0
0

Strony

Skomentuj