Wpadka Lufthansy z pilotem szaleńcem czy kolejny przypadek mind control?

Kategorie: 

Źródlo: Internet

Ostatnia katastrofa w Alpach spowodowana podobno celowo przez pilota daje do myślenia wielu zwolennikom awiacji. Okazało się, że zasada hermetycznego kokpitu jest zdradliwa, ponieważ piloci również miewają depresje i mogą mieć kaprys rozbicia się któregoś dnia w pięknej scenerii, gdzie spędzało się fajne wakacje. Nadal jednak trudno w to uwierzyć, że ktoś postanowił zabić nie tylko siebie, ale i 149 niewinnych osób.

 

Z akt francuskiego śledztwa wynika, że Airbus A320 linii Germanwings z Barcelony do Dusseldorfu, został rozbity celowo. Odpowiada za to rzekomo 27 letni pilot Andreas Lubitz, który z niewiadomych przyczyn popełnił w ten sposób samobójstwo. Wraz z nim zginęli niestety wszyscy ludzie znajdujący się na pokładzie. Nikt nie mógł przetrwać zderzenia z górą przy prędkości 700 km/h.

 

Ratownicy zbierają jedynie pojedyncze fragmenty ciał. O jakichkolwiek pogrzebach w ogóle nie ma mowy. Dopiero trwa budowanie ścieżki, którą można by było dotrzeć w miejsce katastrofy. Obecnie da się to zrobić tylko dzięki śmigłowcom, ewentualnie z wykorzystaniem olinowania.

 

Pasażerowie i załoga feralnego lotu padli ofiarą przepisów o hermetyczności kokpitu. W zamyśle miało to chronić przed porwaniem samolotu, ale w praktyce doprowadziło to do sytuacji, gdy pilot mógł wywabić z kabiny swojego kolegę siedzącego obok a potem po prostu go nie wpuścić rozbijając samolot wraz z nim krzyczącym do końca "Na miłość boską otwórz te drzwi!".

 

Nigdy chyba nie dowiemy się tego dlaczego pilot postanowił zabić siebie i wszystkich na pokładzie. Teraz dowiadujemy się nagle, że od dawna chorował na depresję. Niedawno rozstał się z długoletnią partnerką, z którą ma dziecko w drodze. W jego domu znaleziono antydepresanty, a jego kochanka stewardesa Maria, powiedziała prasie, że Lubitz odgrażał się, że zrobi coś takiego, że zmieni cały system.

 

Być może okaże się to po części prawdą. Odsianie pilota z depresją może być trudne, ale z pewnością po przypadku Lubitza wszystkie linie lotnicze zmienią swoje procedury tak, aby podczas nieobecności w kokpicie jednego z pilotów zastępował go inny członek załogi. To, że Lufthansa tego dotychczas nie wymagała jest doprawdy dziwaczne.

 

Oczywiście w kontekście tej tajemniczej katastrofy pojawiają się też tradycyjnie teorie spiskowe. Przede wszystkim zwraca się uwagę, że Andreas Lubitz jest kolejnym masowym mordercą, który przyjmował antydepresanty. Wcześniej mieliśmy do czynienia z całą serią krwawych masakr w USA, których dopuszczali się tam młodzi ludzie. Potem okazywało przeważnie, że mordercy przyjmowali antydepresanty.

 

Czy to możliwe, że specyfiki te zmieniają do tego stopnia pojmowanie rzeczywistości, iż mogą doprowadzić kogoś do sprowokowania własnego samobójstwa, a nawet morderstwa? Być może to przypadek, że kolejny człowiek używający tych farmaceutyków zamiast odczuwać poprawę zaczyna się zachowywać w sposób gwałtowny nie tylko w stosunku do siebie, ale też w stosunku do całego otoczenia.

 

I wreszcie kolejna teoria wiążąca się z tą wyrażoną powyżej. Według niektórych pilot samobójca padł ofiarą mind control. Innymi słowy osłabiony lekami mózg Andreasa Lubitza został zaprogramowany zdalnie do wykonania tej operacji, która musiała zakończyć się jego śmiercią. Zdaniem zwolenników tej teorii w podobny sposób rozbito samoloty 11 września 2001 roku w Nowym Jorku.

 

Opinia publiczna potrzebuje wyjaśnień, a to, że po prostu pilot postanowił wlecieć w ulubioną górę w Alpach, może dla większości wydawać się na tyle dziwne, że chyba nigdy nie uda się wyeliminować teorii spiskowych, które powstaną na przestrzeni lat w związku z tą niezwykłą katastrofą.

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)


Komentarze

Portret użytkownika Kazek12

Wygląda na to, że podobnie

Wygląda na to, że podobnie jak we Francji była to false Flage , a więc musiał zostac odpalony spust na pilocie pod kontrola umysłu, a ofiary ?  A kto z wielkich sie nimi przejmuje ?  Oni mają do wykonania swoje zadania i tak jak w we Francji czy w Tunezji służby wykonały swoje zadanie, nie przejmująć się ofiarami, bo to nie o nie chodzi, a o chaos na świecie i szerzony strach wśród społeczeństw, dlka wprowadzenia NWO przez syjonistów światowych i skorumpowane rządy na ich usługach.

0
0
Portret użytkownika Heinrich

aha, czyli spowodowali, ze

aha, czyli spowodowali, ze pierwszemu zachcialo sie siku i poszedl do WC i wtedy wlaczyli pilotem II pilota?:)
Pee Control.
 
Nigga please..

0
0
Portret użytkownika Wiesiek

Znowu znaleźli się

Znowu znaleźli się specjaliści od budowy samolotu po lekarzy psychiatrów większość z wykształceniem niepełnym podstawowym trzeba było się uczyć a nie siedzieć na forach internetowych i wpisywać bełkot 
 
 

0
0
Portret użytkownika White Hawk

Zadam Wam pytanie! Czy

Zadam Wam pytanie!
Czy słyszeliście kiedykolwiek ażeby:
1. Kierowca samochodu osobowego chciał popełnić samobójstwo z kompletem pasażerów?
2. Kierowca autobusu chcial popełnić samobójstwo z kompletem pasażerów?
3. Maszynista pociągu osobowego  itd...............?
Przecież to jest bujda na resorach! Człowiek, ktory nawet bierze Prozac nigdy nie zdecyduję się na taki krok a tym bardziej pilot. Ta sprawa ma swoję głębsze dno. 
Swoją drogą zauważyłem , że ostatnio dość często mówi się w mediach o wypadkach z udziałem Airbus A320.
Coś mi się zdaję że mamy walkę pomiędzy Boeing-em  a Airbus-em.

0
0
Portret użytkownika Adolf Rotshild

Nie wiem co to mind control

Nie wiem co to mind control ale jak dla mnie kolo miał kontakt z islamem albo sam był islamistą. Podobno jego dziewczyna była islamistką.
Innym ciekawym faktem jest że od razu po zamachu wprowadzono przepis że w kokpicie muszą znajdować się conajmniej 2 osoby. Chodzi prawdopodobnie o kolejny przepis który będzie ograniczał do minimum zamachy terrorystyczne przy udziale samolotów. Ci co lecieli tym Airbusem byli tylko nawozem o których za kilka miesięcy wszyscy zapomną ale jakby leciał tam ktoś naprawde ważny albo tzw. terrorysta rozbił by go o jakiś ważny budynek np. Biały Dom to już byłoby nieciekawie. Więc chcą ograniczyć takie przypadki do minimum ustalając nowy przepis. A do wprowadzenia go potrzebowali mocnego atutu.
I przy okazji ciekawostka:
http://fakty.interia.pl/ciekawostki/news-samoloty-bez-zalogi-w-kokpicie,nId,1707904

0
0

 

Portret użytkownika Medium

Adolf Rotshild napisał: Nie

[quote=Adolf Rotshild]
Nie wiem co to mind control ale jak dla mnie kolo miał kontakt z islamem albo sam był islamistą. 
[/quote] Znaczy masz straszne braki. Ten tzw. "islamizm" może być jedną z form kontroli umysłu, ale nie jedyną. 

0
0
Portret użytkownika isabella

Jakbys byl prawdziwym

Jakbys byl prawdziwym Rothschildem to bys wiedzial.
W koncu to specjalnosc mojej rodziny

0
0
Portret użytkownika Indeed

Pasażerów mi nie szkoda

Pasażerów mi nie szkoda albowiem takich jak oni są miliardy miliardów, szkoda mi pilota bo nikt nie chciał mu pomoć w cierpieniu

0
0

Ojcem mojego kolegi był, według niego, hydraulik Miecio, ale w rzeczywistości był nim listonosz Edzio, dziadek i pradziadek nieznani. Z pierwszą żoną, Celyną, miał mój kolega same kłopoty bo dawała na prawo i lewo.

Portret użytkownika MKs

Przyczyną takich zdarzeń jest

Przyczyną takich zdarzeń jest depresja, a nie antydepresanty. Problem polega na tym, że same antydepresanty nie rozwiązują problemów długofalowych. Do tego potrzebna jest psychoterapia (najlepiej terapia dzienna - zamiast do pracy chodzi się na terapię). Wiem bo znam kogoś kto miał myśli samobójcze i na początku lekarstwa były niebędne. A terapia dobrze przepracowana przez chorego działa cuda.

0
0
Portret użytkownika Zenek :)

"W jego domu znaleziono

"W jego domu znaleziono antydepresanty, a jego kochanka stewardesa Maria, powiedziała prasie, że Lubitz odgrażał się, że zrobi coś takiego, że zmieni cały system."

- martwi NIE MOGĄ się BRONIĆ przed oszczerstwami czy pomówieniami dlatego z nich IDEALNE KOZŁY OFIARNE różnych żydowskich FALSE FLAG.

Swoją drogą przy okazji 9/11 miano w samolotach PRZYMUSOWO instalować SYSTEM ZDALNEGO PRZEJMOWANIA KONTROLI nad samolotem. Z ziemii. To AMERYKAŃSKI wynalazek PROMOWANY przez osoby ZAMIESZANE W SPRAWSTWO mordu znanego jako 9/11. Czyżby w ten sposób PROMOWANO go w jUdE?

O tym że pilot jest WRABIANY przez NAZI w ten zamach świadczy jeszcze jeden pomijany element - jaki zamachowiec chcący ROZBIĆ SAMOLOT O SKAŁY tylko ZAWADZA O NIE SKRZYDŁEM. ALPY to DUŻE GÓRY, MOŻNA DOBRZE PRZYCELOWAĆ KOKPITEM. Zwłaszcza, że on w nie 8 minut celował.

0
0
Portret użytkownika aron jasnowidz-diagnosta

czas i szybkosc wyjasnienia

czas i szybkosc wyjasnienia tej katastrofy jest zdumiewajaca ,tak szybko tylko podano bajke z 11 wrzesnia i bajke o smolensku i brzozie ,zrzucic wine na pilota i obciazyc go falszywymi dowodami jest latwiej niz powiedziec ze mamy stare samoloty które sie rozszczelniaja i teraz trzeba placic horendalne odszkodowania ,skierowac nienaiwśc ludzka w jedego człwieka jest łatwiej niz w awarie samolotu ,energia nienawisc jest taką samą energia jak prąd elektryczny ,mozna go magazynowac ,przechowywac ,przenosić ,tylko ze nam wmówiono że nic takiego nie istnieje ,tylko dlaczego jest tyle zła na swiecie i skad to zło bierze tyle enrgii do istnienia ? jezeli ktos spojrzy szerzej to zobaczy że wsyztko co jest sotworzone daje energie i kazda mozna przechowac i uzyc tylko trzeba umiec to zrobic a poniewaz nie ejstesmy sami na tej planecie i walka dobra i zł trwa od wieków to zło korzysta z kazdej sposobnosci aby zarobic troche enrgii do kryształow .Gdy zmienia się cała planeta ,zmienia sie tez materia która musi dostoswac sie do tego co sie dzieje na ziemi ,upadnie wszytko co niszczy ziemie i powoli bedziemy to widziec a to zę będą nas okłamywac i wmawaic bajki to tylko pokazuje niekórym w jakim swiecie zyjemy i jako byl zaklamany .Kolejne pytania jakie mozna sobie postawic to co MIND CONTROL doje rozbicie tego samolotu? kompletnie nic przeciez oni wiedza dokladnie jak to dziala skoro matryce załozone są na miasta i kontroluja w nich miliony ludzi ,gdy nie wiadomo o co chodzi to waidomo ze chodzi o pieniadze tanich lini lotniczych i straty jakie wywoła panika że to awaria samolotu ,wiec skoro mozna zrzucic wine na młodego pilota to to zrobili ,szkoad tylko ze walsnie MIND CONTROL sprawil ze ludzie w ta bzdure uwierzyli .prawda wyjdzie na jaw ale jak upadnie ten system ,bedzie juz tylko dopelnieniem tego upadku .a to zę czeka nas wiecej takich tragedni to niestety normalne bo mamy czas gdzie wszytko bedzei zmieniane ,gdzie szok bedzie budzil ludzi i zrywal Mind Control ,gdzie pazernośc koncernów bedzie wychodzic na jaw i to ze na pierwszym miejscu zawsze były pieniadze a nie człowiek ,ciekawe ile ludzi musi odejsc ile dusz musi zostac odprowadzona abyscmy zmienili system wartości i anuczyli sie kochac blożniego swego jak siebie samego a swoją planete jak życiodajny darmowy prezent od Stwórcy który ja tak pieknie pomalował 

0
0
Portret użytkownika klrmf

Komisja śledcza nie posiada

Komisja śledcza nie posiada drugiej skrzynki, takie sa przynajmniej informacje podawane mediom, piloci zarzucają jej, że szkalują zawód jaki wykonują jednoposzlakowo bez względu na to, że rzekomo nie maja wiedzy co jest w drugiej skrzynce. I to już śmierdzi.Jak ujawnią zapisy z tej skrzynki dopiero moga publicznie oczerniać człowieka wrobionego w depresję, mimo, że szpital, w którym robił jakieś badania zaprzeczył, że miał depresję. Pojawiła sie jakaś niby kochanka, z którą Lubitz miał zdradzać swoja wieloletnią partnerkę, z opowieściami niesamowitymi o jego agresywnych i psychopatycznych zachowaniach. Ciekawe czy jego narzeczona je widziała skoro mieli wziąć ślub. Przekupili jakąś dziewuche, żeby złożyła fałszywe zeznania i tyle. To tak jak urobili Leppera w gwałty na pracownicy, media huczały o seksaferze, która nie potwierdziła się w postępowaniu. Co to za problem zapłacic jakiejś lawirantce za opowiadanie bajek jak ma sie dzieki temu takie korzyści w postaci zrobienia z kogoś psychicznego samobójcę albo dewianta seksualnego.

0
0
Portret użytkownika Dżolka

Podawali też, że na leczenie

Podawali też, że na leczenie to on się zgłosil ... w lutym 2015 roku, a potem mówią, że leczył się od dawna... Dla niektórych dawno oznacza 2 miesiące... 

0
0
Portret użytkownika Arcanum

I po co tak ciągle nakręcać

I po co tak ciągle nakręcać ludzi wz z przyszłymi przemianami, które będą trwały przez wiele następnych dekad. Wielkie oczekiwania i wielkie rozczarowania miały już miejsce w okolicy 2012, gdzie może z ok 1% prawdziwych informacji w sieczce mediumiczno-informacyjnej zostało i tak źle zrozumianych...

0
0
Portret użytkownika lysy19777

Dlaczego trudno w to

Dlaczego trudno w to uwierzyć, że nie był samobójcą, bo zabił nie tylko siebie? Spowodowanie katastrofy lotniczej to dla pilota zapewne najprostsza forma samobójstwa. Nie jest łatwo podejść do krawędzi dachu czy skały i podjąć decyzję o skoku, chyba prościej jest w przypływie impulsu ustawić autopilota, zniszczyć go a potem już nie masz wyjścia, pozostaje czekać na śmierć. Znadź pilota z depresją, zdecydowanego na samobójstwo i spróbuj przekonać go aby zrobił to jak będzie leciał pustym jumbojetem, żeby nie krzywdzić innych - pewnie Ci odpowie, żebyś spadał na szczaw bo nie będzie czekał z samobójstwem do śmierci. I już mamy 1 samobójcę i 150 "collateral damage".
Mnie zastanawia kwestia tej hermetyczności kabiny. Czy w samolocie naprawdę nie ma jakiejś ukrytej sprytnie klamki, toporka, głupiego młotka do rozbijania szyb? Podobno w samolotach Lufthansa są toporki. Czy kabina nie jest z założenia hermetyczna tylko w obecności normalnych przedmiotów dopuszczanych na pokład podczas sprawdzania pasażerów, natomiast w konfrontacji z ukrytym łomem czy toporkiem powinna się poddać? Czy kabina to stalowa klatka nie do sforsowania jak sejf - w takim razie gdzie są zdjęcia w miarę nieuszkodzonych kabin z miejcs katastrof lotniczych (tak jak odnajduje się w miarę nieuszkodzone silniki - mam tu na myśli w jednym kawałku a nie rozerwane ma składowe strzępy)?
Tak tylko pytam.

0
0
Portret użytkownika sam777

Przecież wiadomo że to nie

Przecież wiadomo że to nie był wypadek tylko zaplanowany zamach a teraz to tuszują żeby nie siać paniki ... 
Zbyt często te katastrofy lotniczne ... 

0
0
Portret użytkownika charis

dla przeciętnego człowieka

dla przeciętnego człowieka jest to bez znaczenia. Epidemia tzw depresji, nerwic itp będzie się nasilać dramatycznie. Ttuaj jest rautunek : "Przyjdźcie do mnie wszyscy, którzy jesteście spracowani i obciążeni, a ja wam dam odpoczynek " - Ewangelia Mateusza 11:28 Uwspółcześniona Biblia Gdańska.
Drzewo pozbawione wody usycha, zamiera - człowiek pozbawiony społeczności ze Zbawcą, nie znający Go osobiście również usycha, zamiera co objawia się tymi różnymi stanami jak depresje, nerwice, lęki i tak dalej. A ponieważ bezbożność, grzech będą wzrastać a prawdziwa wiara będzie rzadkością w przyszłości - Ewangelia Łukasza 18:8, to prognozy Światowej Organizacji Zdrowią na temat przyszłej epidemii depresji są bliskie prawdy. Bliskie ponieważ nie biorą pod uwagę wielkich wojen i wielkiego chaosu jaki nastanie na pewien czas, a wtedy ludzie nie majaćy żywej, prawdziwej nadziei jaka jest w Chrystusie, często będą wpadać w ropacz, załamanie, depresje, samobójstwa.
"abyście się nie smucili jak inni, którzy nie mają nadziei " - 1 Tes 4:13b UBG - nadziei na zmartwychwstanie, nieśmiertelność w Chrystusie.
"sprawiedliwy ma nadzieję nawet w czasie swojej śmierci." - Przysłów Salomona 14:32 UBG
 
Gdy ktoś tych rzeczy nie ma, ten odczuwa, że "czegoś" mu brakuje, czuje pustkę, bezsens, beznadzieję, nudę i wiele innych które chce stłumić, zagłuszyć, wypełnić tysiącami rzeczy i zajęć, bardzo często hedonizmem, grzechami ale to po co najwyżej krótkotrwałym uniesieniu, zapomnieniu przynosi jeszcze gorszy stam i koło się zamyka. Ale póki się żyje, można zejść z dród śmierci, na drogę życia.
, Wg WHO już w 2020 roku depresja ma być na drugim miejscu pod względem najpoważniejszych problemów zdrowotnych. Ale tutaj antydepresanty nie rozwiążą problemu, bo one nie dotykają korzenia tzw depresji, więc jak narkotyki mogą otumaniać, wywoływac jakieś sztuczne stany, ale nie wyzwolą, to jest tylko w Chrystusie. http://dziecisawazne.pl/polowa-nastolatkow-szkol-srednich-ma-objawy-depresji/
 

0
0

Skomentuj