Władze Bawarii zachęcają uchodźców do pracy w policji

Kategorie: 

Źródło: www.freedigitalphotos.net

Niemcy wciąż zaskakują swoim zamiłowaniem do wielokulturowego społeczeństwa - przemiany która jest nachalnie implementowana bez wyraźnej zgody większości mieszkańców kraju. Kolejnym kuriozalnym pomysłem jest zatrudnianie uchodźców do pracy w policji, co ma rzekomo pomóc w zwalczaniu przestępstw i ułatwić proces integracji.

 

Zgodnie z wytycznymi bawarskich władz, każdy imigrant może pracować jako funkcjonariusz policji jeśli mówi płynnie w języku niemieckim i żyje na terenie kraju od co najmniej pięciu lat. W ten sposób próbuje się zwalczyć bezrobocie wśród uchodźców ale nie tylko - rząd uważa, że służby o "zagranicznym pochodzeniu" będą lepiej radzić sobie na terytoriach zdominowanych przez obcokrajowców.

 

Problemy dopiero pojawią się gdy w Niemczech znów dojdzie do sytuacji sprzed kilku miesięcy, kiedy to uchodźcy masowo molestowali seksualnie i gwałcili kobiety. Nikt przecież nie jest w stanie przewidzieć czy uchodźca-policjant będzie zatrzymywał swoich ziomków, czy po prostu przyłączy się do nich.

Imigranci w Niemczech posiadają większe możliwości niż mogłoby się wydawać. Niektóre kraje związkowe popierają wprowadzenie odpowiednich zmian w konstytucji aby uchodźcy otrzymali możliwość głosowania a nawet startowania w wyborach lokalnych. Niemcy już wkrótce mogą przekształcić się w jedną z europejskich republik islamskich.

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (3 votes)


Komentarze

Portret użytkownika ZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

powinni tez dostac uzbrojenie

powinni tez dostac uzbrojenie, amunicje i wszystko , co niezbedne to terrorystycznego ataku. Po co maja sie meczyc zdobywajac wszystko, co nas zabija. To przeciez ulatwi im zycie, a my od jakiegos czasu i tak jestesmy samobojcami.

W USA pojawilo sie pojecie ( suicide by cop) samobojstwo przez policjanta, w Europie jest ( suicide by Muslim).

0
0
Portret użytkownika Mija1992

Wedlug islamskiego prawa

Wedlug islamskiego prawa szariatu policjanci mulzumanie nie bede interweniowac przeciw mulzumanom bo wedle ich wyznania nie mulzumanin to nie czlowiek i nie ma praw takich jak muslin....wiec zbrodnie popelniane na niewiernych nie sa dla nich przestepstwem...nie beda wiec reagowac!

1
0
Portret użytkownika inzynier magister

Prezydentem Austrii został

Prezydentem Austrii został Alexander van der Bellen. Pokonał kandydata FPO różnicą 31 tysięcy głosów. Demokracja ponownie zadziałała w sposób absurdalny i zdumiewający, jako że o triumfie „austriackiego Pawlaka” miały zdecydować głosy oddane drogą korespondencyjną. Mało tego, jak podały austriackie media, wyborcy z tego kraju pomiędzy pierwszą a drugą turą wyborów nagle zapomnieli jak się głosuje. W turze finałowej, w której do wyboru było nie kilkunastu, lecz tylko dwóch kandydatów, oddano ponad 165 tysięcy nieważnych głosów, podczas gdy w pierwszej – tylko 92 tysiące! To wynik wyższy niż w poprzednich wyborach, nazywany już w sieci „cudem nad urną”. http://www.pch24.pl/kto-liczyl-glosy-w-austrii-i-co-by-bylo-gdyby-,43517,i.html#ixzz49jil994m

2
0

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika tento

"rząd uważa, że służby o

"rząd uważa, że służby o "zagranicznym pochodzeniu" będą lepiej radzić sobie na terytoriach zdominowanych przez obcokrajowców."  ------ to oczywiste. Odpowiednie rozeznanie zwyczajów i terenu to podstawa. Właśnie dlatego policyjne brygady antynarkotykowe tworzone są z Mietków spod Centralnego, przestępców łapią tylko policjanci którzy odsiedzieli co najmniej 5 lat, po ulicach z pałami po meczu ganiają kibice w niebieskich mundurach, a politykami zostają skończone ssyny.

0
0
Portret użytkownika zaduma

Tym sposobem, Niemcy, po

Tym sposobem, Niemcy, po kilkudziesięciu latach, zrealizują swój drang nach osten uciekając w panice przed policyjnym terrorem i uciskiem swojego Kalifatu Berlińskiego. Osiądą gdzieś na Kaukazie, ulegną szybkiej rusyfikacji i słuch o nich zaginie. Nastąpi wyjątkowo humanitarne "ostateczne rozwiązanie kwestii niemieckiej".

1
0
Portret użytkownika keri

He, he, kiedyś potężny

He, he, kiedyś potężny czarnoskóry ochroniarz spod wieży Eiffel'a zatrzymał mój parasol twierdząc, że nie mogę z nim wejść na wieżę. Kiedy już zjechałam na dół idę do ochroniarza, a on mnie z daleka poznał i wrzasnął: "Uwaga! Rzucam!" Kurczę, jacy ludzie byli przerażeni, a on się po prostu pięknie uśmiechał z wycelowanym do mnie parasolem.

To był jedyny funkcjonariusz nie trzęsący się przed wyimaginowanymi terrorystami.

Kilku francuskich (białych) funkcjonariuszy wzięło mnie na dworcu za terrorystkę, wpadli za mną do TGV z pytaniem, co robiłam w Paryżu od razu wymieniając paragrafy, co mi grozi!

To taki kontrprzykład do artykułu. Doświadczenia bywają różne.

0
0
Portret użytkownika bUjaq

Więc, jak w zupie pływa Ci za

Więc, jak w zupie pływa Ci za dużo soli i pieprzu to Ty dorzucasz jeszce ocet?

To, że biała policja to zwykli bezideowi najemnicy nie daje przyzwolenia do robienia takich ekscesów.

Jakeś taka równoważna to zamiast uczyć ich podrywu (absurdalne) - należy iść jeszcez dalej i skombinować dwie trzy takie "sprawiedliwe" a wyjdzie taniej ... Od razu poćwiczycie język niemiecki - wy i oni Smile

0
0
Portret użytkownika OgnistyOko

Kiedys to były inne czasy

Kiedys to były inne czasy gdzie kolorowi nie  mogli sie zachowac jak dzisiaj bezkarne. Wiec mialas dobre  doświadczenie od tego Czarkoskórego. A ci Biali to zapewnie  byli żydowskiego pochodzenie albo na rozkaz..szefa żyda. Ty zapewnie po takim doswiadczeniu zostałas kochanke czarnoskórego.

0
0
Portret użytkownika inzynier magister

Jak czasami włącze TV żeby

Jak czasami włącze TV żeby posłuchac co się dzieje to zaraz coś mnie przeraża, cale te UE/USA dąży do likwidacji cywilizacji człowieka białego i chrześcijaństwa, a najgoresze jest to że jakby do władzy doszli ci co byli uprzednio u władzy w Polsce to by nam tu zgotowali islamskie piekło ! Oni wszyscy chcą robić wszystko co im nakazuje UE ! To jest jakieś opętanie, czy co ? Ci sędzipowie szaleczo atakujący rząd pani Szydłao to jakaś masońsko postkomunistyczka szajka która zionie nienawiścią do Polski i Polaków ! Cała nadzieja w Jezusie Miłosiernym, Maryi i Duchu Świętym ! Duch Święty to chyba najbardziej tajemnicza Osoba Trójcy Świętej. Dlaczego tak Go postrzegamy?
Myślę, że wynika to ze sposobu objawiania się samego Boga. W Starym Testamencie pośród ludu Izraela Pan Bóg objawiał się jako Stworzyciel i Ojciec. W Nowym Testamencie apostołowie, którzy wiedzę o objawieniu wynieśli z domu i pobożności izraelskiej czy z kultu w Świątyni Jerozolimskiej, dołączyli swoje zdumiewające odkrycie Syna Bożego – Jezusa Chrystusa, który do Boga Ojca zwracał się słowami: „Ojcze mój”. Natomiast objawienie Ducha Świętego zostało zachowane jakby na ostatnią chwilę, jakby za pięć dwunasta tego całego procesu.

4
-2

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika XaX

Ojj tak ułatwi proces

Ojj tak ułatwi proces integracji ale Niemców z islamem ... Islam zakazuje ścigania swoich. W krajach z islamskimi policjantami często są przypadki, że ten przerywa patrol na modły, nie ściga wspólwyznawców itd ... To tylko przypieczętuje islamizacje niemiec bo ci nie będą stosować się do prawa Niemieckiego a do swojego narzucanego przez islam.

1
0

Skomentuj