Wielka Brytania prawdopodobnie opuści Unię Europejską

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Ostatnie sondaże na temat możliwego rozstrzygnięcia referendum w sprawie wyjścia z UE Wielkiej Brytanii wskazują na koniec członkowstwa w Unii Europejskiej. Od kilku tygodni szala przeważyła się na korzyść zwolenników wyjścia z biurokratycznego, lewackiego molocha, którym stała się UE. Jeśli nie dojdzie do spektakularnego fałszerstwa jak to dokonane niedawno w Austrii, to wkrótce Wielka Brytania nie będzie już krajem członkowskim.

 

Brytyjczycy wstępowali do UE dość dawno, bo w 1973 roku, ale od początku byli bardzo sceptyczni jeśli chodzi o zapędy masonów dążących do stworzenia Stanów Zjednoczonych Europy. W rezultacie w 1984 roku Wielka Brytania wynegocjowała tak zwany "rabat", który pozwolił temu państwu na uniknięcie losu Polski, która stałą się już płatnikiem netto, czyli więcej wpłaca do budżetu UE niż z niego otrzymuje.

 

Poza tym Wielka Brytania nie jest członkiem strefy Schengen, ani unii walutowej Euro. Oznacza to, że wyjście tego okraju z lewackiej UE jest realne i nie nastręcza gigantycznych problemów jak w przypadków państw z południa Europy.Brytyjczycy zadecydują 23 czerwca na temat przyszłości swojego kraju w strukturach unijnych i wszystko wskazuje na to, że zwyciężą zwolennicy wyjścia z UE.

 

Część brytyjskich polityków przekonuje, że należy pozostać w Unii  Europejskiej i straszą obywateli Wielkiej Brytanii rzekomymi negatywnymi konsekwencjami opuszczenia socjalistycznego molocha z siedzibą w Brukseli. Trudno się im dziwić, bo UE to cały mechanizm przekupywania polityków krajów członkowskich za pomocą wielkich apanaży. Jednak ostatnie wydarzenia na kontynencie powodują, że społeczeństwa zaczynają się budzić i zaczynają pytać co tu się dzieje?

 

Jeszcze rok temu Brexit nie był prawdopodobny i referendum traktowano jako brytyjski straszak. Teraz okazuje się, że sytuacja uległa diametralnej zmianie. Pani Kanclerz Merkel zaprosiła na zasiłki miliony islamistów, którzy szturmują Unię Europejską. Na dodatek polskie perypetie z ostatnich miesięcy dobitnie pokazały, że Komisja Europejska staje się instytucją dybiącą na suwerenność państw członkowskich, a decydenci z UE zdają się zachowywać jak fanatycy.

 

W tych okolicznościach trudno się dziwić, że Brexit popiera coraz więcej osób w tym znany magnat prasowy Rupert Murdoch, którego media, takie jak dziennik The Sun, otwarcie wsparły zwolenników wyjścia z Unii Europejskiej.

 

Najnowsze sondaże dają im 7 punktów procentowych przewagi nad zwolennikami pozostania w UE. Teraz wszystko zależy od niezdecydowanych wyborców, którzy są obecnie straszeni rzekomo dramatycznymi skutkami Brexitu dla brytyjskiej gospodarki a w tym dla obywateli Zjednoczonego Królestwa. Już 23 czerwca przekonamy się czy to zmasowane propagandowe straszenie było skuteczne.

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)


Komentarze

Portret użytkownika Tomaso

Slyszelisci co stalo sie w

Slyszelisci co stalo sie w Anglii na tydzien przed referendum? Zabito na oczach ludzi Jo Cox polityka, zwolenniczke pozostania w EU.

Zawieszono na tydzien przed kampanie o Brexit, ponoc byl to jeden z partii Britain First, ktory zabil. Partia ta zaprzecza i potepia ten akt. PisA media ze JoCox walczyla o wolbosc, o przyszlosc UK w EU, ze pomagala charytatywnie , ze wspierala pomoc dla Syrii itd.  Fajan kobieta. Ale takie zdarzenie przed referendum, ktos chce wywolac emocjonalne glosy. Poszedl sygnal w UK czy naprawde chcecie takiej Wielkiej Brytanii. EU wam zapewni bezpieczenstwo.

Widac ze to bylo zaplanowane a teraz mowi sie ze aresztowany mial jakies problemy.

Ppzdrawiam

1
0
Portret użytkownika nel35

Królowa ma już "mieszkanko"

Królowa ma już "mieszkanko" na 26. piętrze w Buckingham Plaza w Chicago, więc w WB na pewno będą jakieś "zmiany"...

1
0
Portret użytkownika danielov

a ja się właśnie glęboko

 Ja się właśnie glęboko zastanawiam jak zagłosować. Mam podwójne obywatelstwo i zamierzam uczestniczyc w tym referendum. Jeszcze  miesiąc temu byłem pewny , że zagłosuje za wystapieniem z Unii a teraz mysle nad tym zeby zagłosować przeciwnie. Aspekty ekonomiczne odkladam na bok bo Anglia umie zadbać o swoj własny interes i koncentruje się na ważniejszych sprawach , dlaczego miałbym zagłosować za wystapieniem Anglii z EU ???? bo EU toczy rak w postaci islamizacji europy na szczęście jest jeszcze kilka krajów które są zdrowe w tym Polska. Ponadto Turca zamierza wstąpic do EU w przyszlym roku a  w UK jest   za duzo ludzi. 

Dlaczego miałbym zagłosować za pozostaniem w UE? Bo na chwile obecna to byloby bardziej niekorzystne dla Polski , ponadto teraz w dobie kryzysu emigracyjnego gdzie wojna domowa w Europie wisi na włosku uważam ze EU powinna się trzymać razem i tego typu drastyczne posunięcia nie przyniosłyby na chwile obecną nic dobrego dla Poski. Ponadto taki jest plan żydo masonerii aby rozwalić Europe aby kolejnym krokiem było wprowadzenie NWO. 

Uważam ze takie kraje jak Polska , Słowacja, Czechy , Węgry powinny wystapić z tego kurews...ego układu jakim jest UE i zawiązać swoja własną Unię . Wystąpienie UK z UE spowoduje ze zostaniemy osamotnieni z Niemcami w których Merkelowa straciła rozum i zatraciła swoja dusze. 

 

Tak i tak zle....UE rozpadnie się prędzej czy duzo prędzej a im rozpadnie się szybciej tym wojna domowa w Europie nastanie natychmiast....... i jak tu zagłosować???

1
0
Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Myslisz bardzo logicznie i

Myslisz bardzo logicznie i jestem skłonny przyznać Ci rację. Wyjście UK z UE skonczy się dla Polski fatalnie i dla całej Europy. Dokąd nie mamy zawartych innych sojuszy, niech sobie UK siedzi w tym gnoju...

0
0
Portret użytkownika danielov

Angole widzą jaki syf

Angole widzą jaki syf nadciąga do Europy i teraz chcą szybko się wycofać z tego burdelu. Im zrobią to szybciej tym wyjda z mniejszymi stratami, ale nie koniecznie to musi być korzystne dla Polski, a ze mam dwa obywatelstwa to nigdy nie wyrzekne się swoich polskich korzeni i staram sie kierowac dobrem naszego kraju. Ale jak napisałem, sam się jeszcze zastanawiam nad tym jak zagłosować, bo moze szybki rozpad UE uchroni nas od dalszej islamizacji....ale i tak czy siak dojdzie do wojny. 

0
0
Portret użytkownika Ja anonimowy

Polska już nie istnieje.

Polska już nie istnieje. Wyzbyliśmy się suwerenności wraz z traktatem lizbońskim a tymbardziej wejściem do unii. Zostało tylko przewalutowanie... bo niedługo pięćsetkami będziemy płacić w sklepach... Było źle, jest gorzej a będzie jeszcze gorzej. Już Jezuici się o to postarają...

 

1
0
Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

brak pomyślunko KOlego...

brak pomyślunko KOlego... Napływ ciapatych będzie trrwał dotąd, dokąd rządy państw UE nie straca kontroli nad swoimi państwami. O to chodzi, aby zniszczyć europę, która stanowi gospodarczą zaporę przed gospodarczą ekspansją USA

0
0
Portret użytkownika Gokuflash

Nie jestem fanem euro

Nie jestem fanem euro kouchozu ale dla Polski będzie kiepsko jeśli gbr wyjdzie z unii. Jeśli unia się rozleci Niemcy stworzą pewnie jakąś swoją organizację prawdopodobnie z Rosją i Polska nie będzie miała wiele do gadania tylko stać się oficjalnie wielkim lennem Niemiec albo utracić niepodległość. USA nam nie pomoże, będziemy sami między Rosją a Niemcami. Więc wolę już ta zgnila unię niż nowy zabór rosyjsko niemiecki 

0
0
Portret użytkownika 44

a teraz to Polska ma niby coś

Lol a teraz to Polska ma niby coś w UE do powiedzenia wg ciebie? 

kto pierwszy ten lepszy, zachwilę ten raj bedzie drutem pod napieciem ogrodzony.... i to nie po to by ktoś sie niedostał ale by nikt z niego nie uciekł Wink

2
0

Bóg stworzył ludzi, Samuel Colt uczynił ich równymi

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

USA nie pozwoli na UE Niemcy-

USA nie pozwoli na UE Niemcy- Rosja..bo Polska ma się stać Wielkim Izraelem z mniejszością polską...

Zresztą Niemcy niewiele będą miały wkrótce do powiedzenia, gdyż staną się państwem islamskim, po wyrżnięciu przez nich autochtonów...

 A wtedy być może zmieni się rząd w Polsce na pro-Słowiański i Rosję będziemy mieć za sobą a nie u siebie...

0
0
Portret użytkownika Nicco

Puki co Polska ma najmniejszy

Puki co Polska ma najmniejszy odsetek żydów w EU. Jeśli wejdą do nas ciapaki, to żydzi nie będą mogli tu egzystować, chyba że Polska ich nie przyjmie. Tak źle i tak nie dobrze.

Polska jest awaryjną ziemią obiecaną. Jeśli nie pyknie im z Izraelem to dopiero w tedy skierują się do nas. I prawdopodobnie z Izraelem im nie wyjdzie (choć Palestynę ładnie rozkradli, ale jednak nie jest tam spokojnie). Mam nadzieję, żę Polska nie stanie się potęgą, dlatego że żydki przejmą nasz kraj.

Jeśli wziąść na poważnie to co przypowiedział Nostradamus, to Polska wróci do korzeni i przyjmie starą nazwę Lechia. Jak dotąd, to co przewidział się realizuje (aktualnie najazd ciapaków na EU).

Tak czy inaczej, nie wiele mamy do powiedzenia w kwestii i imigrantów czy wyjścia z UE. Praktycznie wszystko realizuje się bez naszego udziału. Taki urok demokracji. Przeszła bezgłośnie ust. 1066, a teraz jeszcze wpuszcza się do nas obce wojska. Wmawia nam się przyjaźń z UPAdlińcami i przymyka na jakiegolwiek obelgi skierowane w naszą stronę, co definitywnie wskazuje na to, że nasz rząd nie jest dla nas, więc w naszym interesie nie będzie też działał.

Nie mam pojęcia co byśmy musieli zrobić, bo na armie podziemne i bunt to już raczej za późno.

Wracając do ciapaków, to ich zadaniem jest też zniszczenie białej rasy. Zauważ, że jak udasz się do Azji, czy Afryki, to w większości widzisz prawidłowych przedstawicieli tych kontynentów. Jednak jak udasz się do Ameryki, czy do Europy to nagle zauważasz totalne multikulti. Azjaci dla azjatów, czarni dla czarnych, ale biali dla każdego, jak ktoś to gdzieś określił. żyd zawsze musi upiec kilka pieczeni na jednym ogniu:

Otwarcie ujawnimy swoją tożsamość wśród ras Azji i Afryki. Stwierdzam z pewnością że obecnie rodzi się ostatnie pokolenie Białych dzieci a nasza Komisja Kontroli będzie „w interesie pokoju” unicestwiała między-rasowe napięcia. Zakażemy Białym rozmnażania się z Białymi i wykorzenimy wszelkie religie aby nasza była górą. Białe kobiety muszą współżyć z przedstawicielami ciemnych ras, biali mężczyźni z czarnymi kobietami. Wówczas Biała rasa wymrze, dlatego że po wymieszaniu się Białych z czarnymi będzie to koniec Białej rasy a nasz najgroźniejszy wróg zostanie tylko wspomnieniem. Zaczniemy wówczas 10.000 erę pokoju i dobrobytu, Pakt Judaizmu, i nasza rasa będzie rządziła niepodzielnie nad światem. Nasza wspaniała inteligencja z łatwością umożliwi nam kontrolę nad ciemnymi rasami” – Rabin Emmanuel Rabinovich, 1952 rok.

 

1
0

,,Socjalizm każdemu równo nosa utrze. Bogatych zdusi jutro, a biednych pojutrze".

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

No to bardzo, ale to bardzo

No to bardzo, ale to bardzo się mylisz... Własnie ze względu na najwyższy odsetek żydostwa w Polsce w stosunku do innych krajów, islamistów dziwnym trafem nie przyjmujemy. Zydów i kryptozydów o zmienianych nazwiskach i pochodzeniu jest w Polsce ok. 8 mln!!

2
0
Portret użytkownika inzynier magister

Niestety organizacje

Niestety organizacje lewackich grup terorystycznych NWO będą próbować fałszować wybory ! Możemy jednak liczyć na Anglików że nie dadzą sobie "zreperować" serwerów ! Wczoraj była audycja Anita Gargas ('Zadanie Specjalne") o grupie bilderberg ! Do studia zaproszono czonka masonerii który zachwalał bilderbergów i dwoje Polaków którzy mówili prawdę, okazuje się że Radosław Sikorski był zaproszony na spotakanie tej terorystycznej organizacji bo prawdopodobnie będzie szykowany na prezydenta Polski ! PiS musi być czujny żeby kolejny raz nie skasowano któregoś z członków rządu ! To pokazuje jak niebezpieczne są terorystyczne grupy NWO ! Teroryzm gospodarczy którym się posługują i tajemnicze zgony robione przez NWO świadczą o terorystycznych zamiarach tych skrajnie lewicowych organizacji ! Dochodzi do tego że PO/PSL wspiera produkcję mutantów w Polsce, PiS powinien prawnie zakazać doświadczeń na zarodkach, wystarczy ustawowo coś wymyśleć, że każdy taki ośrodek musi mieć zgodę rządu !!!!

Milion złotych rocznie na dotowanie zabiegów in vitro przeznaczy samorząd Łodzi. Kontynuacja programu laboratoryjnej hodowli ludzi ruszy już od 1 lipca.Uchwała o finansowaniu przez gminę sztucznego zapłodnienia dla małżeństw i nieformalnych par została przeforsowana dzięki poparciu radnych koalicji PO i SLD. Programowi sprzeciwiał się klub PiS, podkreślając głeboko nieetyczny wymiar tego procederu, a także fakt, że miejskie pieniądze wspomagać będą prywatne placówki zajmujące się taką działalnością. http://www.pch24.pl/koalicja-po-sld-zdecydowala--lodz-bedzie-doplacac-do-zabiegow-sztucznego-zaplodnienia,43971,i.html#ixzz4Bidq8qxU

Lucyferiańskie PO/PSL to grupy wspierające doświadczenia diabelskiego NWO ! Polacy powinni się organizaować i zrobić ruch oporu eNWOwskiego ! Najlepiej z Węgrami powołać organizację antyeNWOwską ! Do tego trzeba też modlitwy różańcowej Maryi i koronki do Miłosierdzia Jezusa Chrystusa !

Historia Polski dla wtajemniczonych czesc II

https://www.youtube.com/watch?v=zPACv8KV4Io

W Szwecji odbywa się certyfikacja szpitali pod względem „bycia przyjaznym dla ludzi LGBT”. Portal observatoriogender.it opisuje starania jednego ze szpitali w środkowej części kraju, który by otrzymać ten niezbędny dla prestiżu w Szwecji papierek musiał wydać ogromne pieniądze.Chodzi o szpital w miejscowości Enköping. By sprostać politycznej poprawności dyrekcja szpitala zdecydowała się posłać na kurs przyjaźni z LGBT wszystkich swoich pracowników – nie tylko lekarzy i pielęgniarki, ale również sanitariuszy, salowe, sprzątaczki i osoby obsługujące pralnie – łącznie pół tysiąca pracowników!Na czym polega kurs? To dwadzieścia godzin szkolenia na temat praw pacjentów homoseksualistów, lesbijek, biseksualistów i transseksualistów. http://www.pch24.pl/szwedzkie-szpitale-placa-olbrzymie-pieniadze-za-certyfikaty-lgbt--szkolenia-sa-przymusowe,43935,i.html#ixzz4BihmvDZh

4
0

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika lemink6

Dlaczego twoj Jezus pozwala

Dlaczego twoj Jezus pozwala na zlo. Prawdziwym bohiem jest bog masonerii. Zla i przewrotna istota stworzyla ten wszechswiat.

0
0
Portret użytkownika gilala

wierzysz ślepo w ten PIS.

wierzysz ślepo w ten PIS. Zobacz kim sączłonkowie OPUS DEI w POlsce i oczy jeszcze szerzej Ci się otworzą...

0
0
Portret użytkownika Kluczniik

Najgłupsza decyzja Camerona

Najgłupsza decyzja Camerona to pozwolić im na referendum. Recesja z 2008roku to był pikuś z tym co będzie teraz jak wyjdą z EU. Już teraz wiele warehouse'ow i fabryk zawiesiła kontrakty które opierają się na współpracy z EU. Teorie o niepodległości i innych bajkach o złej EU będzie można sobie wsadzić co najwyżej do garnka na obiad jak ustawią się długie kolejki w Jobcentre. Wiem że odpowiedzialność za taką sytuację ponosi też Bruksela. To jest dla nich czerwona kartka i całkiem możliwe że początek końca EU.

0
-1
Portret użytkownika dd

Na wyjscię z unii nie zgodzi

Na wyjscię z unii nie zgodzi się komisja wenecka i brexit zostanie unieważniony. Nie spełnia to standardów panśwa praworządnego.

Ponadto unia się nigdy nie rozpadnie - to jest wspaniały biznes dla "wybranych". Ciekawy jestem czy ktoś wie ile kosztuje utrzymanie całej tej ogromnej machiny biurokratycznej? 

2
0
Portret użytkownika Nadzieja

Miejmy nadzieję, jeżeli tak,

Miejmy nadzieję, jeżeli tak, zazdroszczę. To będzie początek końca tego gówna ue,które wiemy jak działa...

3
0
Portret użytkownika 44

nie pozwolą na to, nie ważne

nie pozwolą na to, nie ważne kto głosuje ważne kto liczy głosy.... (patrz np. ostatnie wybory w Austrii)

4
0

Bóg stworzył ludzi, Samuel Colt uczynił ich równymi

Portret użytkownika livid

Trochę poza WB ale mnie się

Trochę poza WB ale mnie się wydaje, że to nie ma znaczenia bo wkoncu oni są po tej złej stronie wraz z ameryka i watykanem itd. Tutaj niedlugo Rosja bedzie miala najlepsze karty na wszystko, według mnie i raczej w najbliższym czasie się o tym przekonamy tak myślę, chociaż jak by ujawnili jakieś jedno z większych kłamstw by chyba wystarczyło:) jak ostatnio mowil Putin - że będziemy bronić chrześcijaństwo od NWO i ludobójstwa czyli po prostu od zachodniego satanistycznych świata. Może to będzie ten słynny ostatni król, syn zatracenia Smile Słowian narazie omija islam i żyjemy względnie spokojnie a dotykają nas tylko akcje zachodu kod, pedaly itp. więc może coś w tym jest.

7
0

Świat nie istnieje bez dobrych ludzi!
https://youtu.be/xQGwg92Wmg0

Portret użytkownika Nicco

Bo słowian trawi inny rak -

Bo Słowian trawi inny rak - chazarscy żydzi. I dlatego mamy te dewiacje w Polsce (i nie tylko) rozpowszechniane. Pederastia, dzieciobójstwo (najlepsza ofiara dla nich), hermafrodyci... Czekać tylko, aż zalegalizująi pedofillię (są próby w USA), czy postępująca zoofilia w Skandynawii

Islam nam nie grozi (w Posce), grozi nam zlot żydów, którzy mają Polskę za drugą ziemię obiecaną (w Izrealu nie jest dla nich zbyt bezpiecznie, mimo że wymordowali hordę palestyńczyków, stawiając na ich kraju swój Izrael).

0
0

,,Socjalizm każdemu równo nosa utrze. Bogatych zdusi jutro, a biednych pojutrze".

Portret użytkownika OnO

Kto wypisuje takie brednie?

Kto wypisuje takie brednie? Komu tak bardzo zależy aby Moskwa dopiero swego i rozmontowala Unię a potem NATO? 

0
-6
Portret użytkownika UPAdlina

Byłoby piękne, gdyby angole

Byłoby piękne, gdyby angole zagłosowali za wyjsciem z hujni gejropejskiej, bo to już byłby koniec tego syfu, ale szczerze powiem, że nie wierzę, aby "władcy tego świata" pozwolili na takie rozwiązanie!!!!!........Moim zdaniem w sytuacji podbramkowej sfałszują referendum, albo zarządzą powtórkę, co już przerabiano w Irlandii przy traktacie lizbońskim!!!!!.........Obym się mylił !!!!!

10
-1
Portret użytkownika eva11

przeciez to ich wyjscie to

przeciez to ich wyjscie to jedynie na pokaz i kolejna zagrywka w konetnym celu

przeciez gniazdo weza jest wlasnie w angli

to nie zydzi z izraela zawladneli swiatem ,bo izrael nie istnial jeszcze nie tak dawno

to zydzi z angli stworzyli nowa sodome i  ci sami sa wlascicielami bankow swiatowych

nie pomijajac faktu,ze nie tylko angielskie ale  cale europejskie zydostwo jest na najwazniejszych stolkach na swiecie ,ale anglia jest poczatkiem calego europejskiego zla 

a teraz jeszcze wiekszosc popiera trumpa tego ktory odda zydom juz wszystko do reszty 

i bardzo nie lubi islamistow z racji chyba przynaleznosci 

ja to mam dziwne wrazenie,ze te najazdy islamu to nie dla oddania im europy , a dla unicestwienia ich doszczetnie ,bo na ich ziemi nie jest to takie proste

to takie moje przemyslenia...

 

a tak na marginesie mam pytanie, dlaczego nadales sobie tak ,podly nick?

ta nazwa powinna chyba zostac zapomniana ,bo afiszowanie sie nia nie bardzo jest na miejscu

4
0

Strony

Skomentuj