Węgrzy zadecydują w referendum czy zgadzają się na przymusowe rozlokowanie u nich zaproszonych przez Niemców islamistów

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Rządzący twardą ręką Węgrami Victor Orban postawił na swoim i do skutku dojdzie referendum, w którym naród węgierski dostanie okazję wypowiedzenia się co sądzi o niemieckim pomyślę obdzielania nadmiarowych "uchodźców" wszystkich krajów członkowskich Unii Europejskich. Węgrzy tak jak Czesi i Słowacy, sprzeciwiają się takiemu dyktatowi. Teraz Orban ma jeszcze nadzieje zdobycia legitymizacji społecznej dla takiej polityki.

 

Victor Orban rozpisał referendum wczoraj i argumentował je tak, że obligatoryjne kwoty imigrantów narzucane przez UE mogą wpłynąć na etniczny, kulturalny i religijny charakter Węgier oraz całej Europy. Pytanie na jakie będą odpowiadać Węgrzy brzmi następująco:

"Czy chcesz pozwolić Unii Europejskiej na relokację niewęgierskich obywateli do Węgier bez pytania o pozwolenie od węgierskiego parlamentu?"

Chyba nie trzeba być specjalnie przewidującym, aby uznać, że ludzie, którzy widzieli dantejskie sceny z udziałem pseudo-uchodźców na budapesztańskim dworcu Keleti, raczej opowiedzą się przeciwko unijnym pomysłom ponownego eksportu tego problemu.

Przedstawiciele Komisji Europejskiej nie ukrywają zaskoczenia i twierdzą, że nie jest zrozumiałe jak takie referendum mogłoby wpłynąć na procesy decyzyjne, bo wydawało się,że kraje członkowskie są związane przede wszystkim zapisami traktatów akcesyjnych. KE poprosiła w tym zakresie o wyjaśnienia władz w Budapeszcie.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Komentarze

Portret użytkownika Eragon

My tu sobie gadu gadu o Bolku

My tu sobie gadu gadu o Bolku i innych Kolaborantach Kiszczaka, a tymczasem KE chce wymusić na Polsce przyjęcie nawet 200 tys. imigrantów!
 

200 tys. imigrantów.
Jak dowiedział się portalPrawy.pl, Komisja Europejska naciska, aby rząd Beaty Szydło przyjął nie 100 tysięcy muzułmańskich imigrantów, o czym mówiło się wcześniej, ale dwukrotnie więcej – takie jest rzeczywiste zobowiązanie poprzedniego rządu PO-PSL.
.
– Pojawia się pytanie, czy zostaniemy zmuszeni do tego, żeby przyjmować imigrantów z Bliskiego Wschodu, grozi nam 100 tys. do 200 tysięcy? – zastanawiał się Jakub Skiba, sekretarz stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji podczas środowej konferencji zorganizowanej przez Związek Przedsiębiorców i Pracodawców. – Rząd nie uważa tego za korzystne dla Polski – dodał.
.
skiba_jakub
– Jednym z argumentów, który jest do nas kierowany jest „i tak się przed tym nie obronicie” – wyznał, zauważając, iż jeżeli chodzi o Bliski Wschód nie ma perspektywy rozwiązania tego problemu.
W rozmowie z portalem Prawy.pl nie krył obaw co do dalszego przebiegu rozmów z europejskimi partnerami. – Niestety są to poważne naciski. Jesteśmy otaczani pewnym ostracyzmem i musimy czynić wiele zabiegów, żeby przedstawiać nasze działania o interesy Polski i krajów regionu jako działania w pełni europejskie – relacjonował.
Jakub Skiba przyznaje, iż działania KE to nie tylko próba dokonania ostracyzmu politycznego, lecz także silne zakulisowe naciski. – W ten sposób wygląda dyplomacja – uspakajał.
– Głównym argumentem, jaki pojawia się w tej dyskusji „jest zawieszenie strefy Schengen i stworzenie strefy mini-Schengen, jeżeli nie będziemy skłonni przyjąć tych imigrantów – stwierdził. Na pytanie, czy warto walczyć o strefę Schengen w sytuacji, kiedy Polakom grozi tak wielkie niebezpieczeństwo, oświadczył: „To należy do wyboru przez naród, przez obywateli Polski”.
Jego prywatnym zdaniem „kwestia interesu jest zdecydowanie ważniejsza niż nawet zawieszenie strefy Schengen”. Zaznaczył przy tym, iż on sam nie może się wypowiadać w imieniu wszystkich.
 
Tekst i fot. Anna Wiejak. Prawy.pl
https://wirtualnapolonia.com/2016/02/27/my-tu-sobie-gadu-gadu-o-bolku-i-innych-kolaborantach-kiszczaka-a-tymczasem-ke-chce-wymusic-na-polsce-przyjecie...

I co wy na to szanowni forumowicze jak widać przy korycie niewiele się zmieniło , chociaż polskojęzyczna ekipa twierdzi że nie przjmnie w najbliższym czasie imigrantów ,ale głosów Polaków na temat "imigrantów" nie słuchają.Szczególnie razi to z sztandarowym chasłem PISu "SŁUCHAMY POLAKÓW".Jednym słowem ekipa rządząca  ma nas rodowitych Polaków głęboko w dupie.Boluś jest tylko przykrywką do tego co się ma wydarzyć ,zobaczymy za 2 tygodnie kiedy mają być oficjalnie przyjmowani "imigranci".
Może ktoś się orientuje co się dzieje w Nowej Dębie w ośrodku dla "imigrantów"wybudowanym jeszcze dla ukraińców , podobno już tam są przewożeni w tajemnicy przed Polakami.

0
0

Przyjaciół nie ma zbyt wielu , bo często bywają fałszywi.Liczba ich niech będzie niewielka , ale niech będą prawdziwi.

Portret użytkownika Rodak

Niech zrobią referendum i

Niech zrobią referendum i zapytają demokratycznie obywateli Polski czy chca imigrantow/uchodzcow.Przy okazji moga zapytac czy widza sens i wlasne bezpieczenstwo w pozostaniu w szengen i wogole w UE.

http://dzienreferendalny.pl/

podpisy za referendum w sprawie "uchodżców"

0
0
Portret użytkownika Tarantula

Ten news o "zniknięciu" 130

Ten news o "zniknięciu" 130 tys. imigrantów jest bardzo ciekawy. Pierwsze, co mi się przypomniało to komentarz, który kiedyś przeczytałem na tej stronie (niestety nie mogę go znaleźć). Autor wpisu twierdził mianowicie, że z czasem zaczną pojawiać się takie informacje o "zniknięciach" imigrantów, a prawda będzie taka, że będą oni masowo "utylizowani". Kto to tutaj napisał? 

0
0
Portret użytkownika zniesmaczony

Tak powinno sie

Tak powinno sie demokratycznie robic we wszystkich krajach , makrela wiedziala ze gdyby zaczela pytac to nikt przy zdrowych zmyslach by sie nie zgodzil .Arogancja tej cory adolfa jest ogromna jak i jej ojca adolfa.

0
0
Portret użytkownika S.N.69

Gdyby faktycznie była córką

Gdyby faktycznie była córką adolfa, to pewnie w genach jako spadek po ojcu odzidziczyła by wrodzoną niechęć do nieczystych rasowo. Prędzej uwierzę że w jej poczęciu brał udział któryś z okupujących wschodnie niemcy żołnierzy radzieckich. Tak na marginesie sama teoria z adolfem ojcem merkel jest conajmniej głupkowata.

0
0
Portret użytkownika Surun

Będzie zbiórka pieniędzy na

Będzie zbiórka pieniędzy na „Wołyń”. Producenci zakładają fundację!
Producenci zbierają pieniądze na dokończenie jednej z najbardziej oczekiwanych i kontrowersyjnych produkcji w polskim kinie. Powstaje fundacja na rzecz filmu Wołyń – będzie to jedyne oficjalne miejsce do zbierania funduszy.
Powstała już oficjalna strona fundacji: www.filmwolyn.org – ogłosili producenci filmu „Wołyń”. Do tej pory zrealizowano już ponad 90 proc. materiału scenariuszowego.
Do ukończenia filmu, którego reżyserem jest Wojtek Smarzowski, pozostało jeszcze kilka symbolicznych scen, które miałyby zostać dokręcone na przełomie kwietnia i maja. Producentom brakuje na ten cel jeszcze ok. 2,5 mln zł. Premiera „Wołynia” planowana jest na 7 października 2016 roku.
„Fundacja na rzecz filmu Wołyń” jest w trakcie rejestracji w Krajowym Rejestrze Sądowym. O uzyskaniu wpisu do KRS i numerze konta bankowego niebawem poinformuje producent na oficjalnej stronie fundacji.
 
http://parezja.pl/bedzie-zbiorka-pieniedzy-na-wolyn-producenci-zakladaja-fundacje/

0
0
Portret użytkownika Rycerstwo Polskie

Wiadomość dnia: Niemcy

Wiadomość dnia: Niemcy zgubili 130000 migrantów!!! Haha, coraz lepiej! Jak można zgubić ludność w ilości średniego miasta??? Czyli wniosek jest jaki? Oni nie chcą tylko do Niemiec! Oni chcą rozsiać się po całej Europie, żeby w odpowiednim momencie przeprowadzić zmasowany atak!!! W Polsce też już są. A będzie ich coraz więcej, aż w końcu będzie ich tu wchodzić 5000 dziennie. I żadne płoty ich nie powstrzymają, żadne zmiany prawa. A wiecie dlaczego? Dlatego, że oni nasze prawo mają w dupie. Oni tu idą z misją, w imię swego boga i każdy, kto umrze w tej drodze ma obiecany raj. Wiara w państwach Europy jest słaba (no oprócz wiary w pieniądz), a ich wiara jest silna, fanatycznie silna. Oni nie boją się śmierci. Śmierć dla nich to zbawienie, wstęp do raju. Dla Europejczyków śmierć to koniec, boją się śmierci panicznie. I to daje im potworną przewagę. Jest koniec lutego i nic nie zostało przez ostatnie 5 miesięcy zrobione, UE przespała wszystko. Moim zdaniem już jest za późno na cokolwiek - na mury, płoty. Na naszych oczach dzieją się dni ostatnie... A pokój na BW? Kto w to jeszcze wierzy?

0
0
Portret użytkownika achiles

KIEDY WY WRESZCIE

KIEDY WY WRESZCIE ZROZUMIECIE, ŻE OD 26 LAT RZĄDZI NAMI TASAMA EKIPA, SPOD ZNAKU SOLIDARNOŚCIOWEGO, KTÓRY TO OBÓZ JEST TYM SAMYM, CO OBECNA EKIPA, NA UPADLINIE, CZYLI OKUPANTEM, NAS POLAKÓW, TYLKO ŻE, NIE PRZEZ SOWIETÓW, JAK POPRZEDNIO, A OBECNIE, PRZEZ JANKESÓW I NARÓD WYBRANY, NO KIEDY TO WRESZCIE ZROZUMIECIE???? Na potwierdzenie mych słów nadmienię dzisiejszy dzień jedynie, czyli w kampanii wyborczej poprzedniej PIS krytykował PO, za to, że robią sobie wyjazdy objazdowe, propagandowe, a dziś, co widzimy na ekranach TV ??? Ano widzimy ten sam " myk " propagandowy, czyli obecna Pani Premier śmiga sobie po Naszym Kraju i powtarza te same slogany, czyli: Polska ma się obecnie lepiej, w Polsce jeszcze lepiej być może, za ich rządów i ogólnie, będzie super, więc nasuwa się jedno, ale jakże zasadnicze pytanie: JAK BYĆ MOŻE SKORO, BYĆ JUŻ MIAŁO??!  To są bajki nam Polakom opowiadane i już znacznie wcześniej tu WAM, o tym sygnalizowałem, bo co w tym ma być dobrego, skoro, program 500+ ma być na co któreś dziecie, a nie na wszystkie, jak było zapowiadane, a co ma być dobrego, dla małych " Polskich ciułaczy " handlowych, skoro i oni mają zostać objęci podatkiem, od SUPERMARKETÓW ? Co ma być dobrego z tego, że będziemy z Rosjanami nadal wojowali i ekonomicznie i symbolicznie, ale też i być może militarnie w imię osobistych porachunków, do wyrównania względem oceny obecnej władzy. A na koniec tylko dodam, że po obejżeniu wczorajszego filmu na TVP o obradach MAGDELANKOWYCH I OKRĄGŁOSTOŁOWYCH, jedyne co mi utkwiło w świadomości, to MENORA stojąca, na stole, podczas tych obrad, a za stołem zasiadali i MILER I KWAŚNIEWSKI I CIOSEK I KISZCZAK, ale i OPOZYCJONIŚCI NIBY, TACY JAK: KUROŃ, MICHNIK, L. KACZYŃSKI, MAZOWIECKI, WAŁĘSA WEL BOLEK, GIEREMEK i wielu wielu innych wywodzących się spod GWIAZDY DAWIDA. Niby co to ma znaczyć sobie możecie zadać pytanie, a ja na to odpowiem, że tyle, iż, nie ważne, które rządzi Naszym Krajem ugrupowanie, skoro i tak wszystkie, od 25 LAT SĄ JEDYNIE ZDRAJCAMI POLSKI I NAS POLAKÓW. Jest też w tym JEDEN pozytyw, a jest nim to, że NIE MA JAKDOTĄD W NASZEJ OJCZYŹNIE TAKIEGO SCENARIUSZA, JAKI MIAŁ MIEJSCE, NA UPADLINIE OBECNEJ, A POPRZEDNIEJ UKRAINIE, LECZ I TO, NIE JEST CZYMŚ SZCZEGÓLNYM, BO TO CO DOTĄD, NIE MIAŁO MIEJSCA, NIE OZNACZA, ŻE NIE MOŻE WYBUCHNĄĆ ZARAZ, ZE ZDWOJONĄ SIŁĄ, JAK TO TAM BYŁO, czego oczywiście, nie życzę NIKOMU, ANI SOBIE . 

0
0
Portret użytkownika Los Anonimos

Czas nauczyć się

Czas nauczyć się węgierskiego...  może się jeszcze przydać... Smile

0
0
Portret użytkownika ziom1

W Australi jak dopłyną jakies

W Australi jak dopłyną jakies dzikusy do wybrzeża to dostają prowiant kamizelki zeby sie nie potopili i spowrotem w ocean do domu:)
Jaki problem:)?

0
0
Portret użytkownika Brzoza

Nie na temat,ale moze ktos o

Nie na temat,ale moze ktos o tym napisze.dzis byla konferencja z panem maciejka i bylo wspomnienie o wycieku danych nr telefonow zolnierzy pol. Do niemiec /sprawa chyba z wrzesnia/.
Podobno zwolniono osobe odp za ochrone tych danych.rozmawiano o sprawach krypto chwile.nie jestem znawca ale sprawa jest ciekawa moze ktos napisze szerzej o tym,bo malo jest materialow do poczytania co sie dzieje na naszym podworku.aaa i macjiejka powiedzial, ze chce postawic na mlodych w wojsku i dac im szanse na wyzsze stanowiska....zastanawia mnie czy naprawde chce dac szanse mlodym czy to prowokacja.bo w naszym kraju jak narazie mlodym niewielu chce ktokolwiek dawac szanse i prace....a moze sie myle

0
0
Portret użytkownika S.N.69

Problem z młodymi jest

Problem z młodymi jest taki,że jeśli nawet chce im się przyjść do pracy, toczęsto są zdziwieni że to nie wystarczy i trzeba jeszcze coś zrobić tak żeby dało się komuś to sprzedać. Bardzo dumni i jak im się wydaje wartościowi niestety mało zaangażowani i nie rozumiejący najprostrzych podstaw ekonomi. Takie jest moje zdanie wynikające z własnych wieloletnich doświadczeń.

0
0
Portret użytkownika wsciekła

w dzisiejszych czasach

w dzisiejszych czasach tel? 
oferty o zatrudnienie dostaje sie mailem chłopcy.i z tego co sie orientuje w gospodarce zasobów ludzkich to niewielu godzien by dostać taka nominacje .
osobiscie powiem ze moim przyjacielem jest saperka i białe prześcieradło jak już ...
 

0
0
Portret użytkownika ksmamona

BRAWO Prezydencie Orban !!!.

BRAWO Prezydencie Orban !!!. Ktoś wreszcie poszedł po rozum do głowy. Może to nie Polska powinna przewodniczyć Grupie Wyszachradzkiej tylko Węgry?.

0
0
Portret użytkownika inzynier magister

W wywiadzie dla niemieckiego

W wywiadzie dla niemieckiego "Bilda" węgierski premier podkreślił, że narody Europy Środkowej stanowią „wspólnotę losów na życie i śmierć”.– Za Polskę wielu z nas przelałoby w każdej chwili krew, a wielu Polaków oddałoby w razie potrzeby życie, by chronić Węgry. W przeszłości nie raz tak było – powiedział Viktor Orban.Węgierski lider po raz kolejny skrytykował plany Brukseli w kwestii przymusowego przyjmowania migrantów.– Dlaczego mielibyśmy importować do nas problemy, z którymi borykają się zachodnie państwa? – pytał Orban. – Smuci mnie, że Bruksela promuje kulturę łamania traktatów. Kryteria z Maastricht, Dublin, Schengen. Nic się już nie liczy. […] Jeśli nie będziemy szanowali traktatów, Europa się rozpadnie – przewiduje węgierski premier. Orban wskazał na to, jakie problemy nadciągają do Europy wraz imigrantami. http://www.pch24.pl/orban--niemcy-sa-grubianskie-i-agresywne--a-w-obronie-polski-niejeden-wegier-przelalby-krew,41476,i.html#ixzz41GgUudny
 

0
0

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika n..

No..., to, że się @Akamai

No..., to, że się @Akamai martwi o los forumowiczów, to ok, ale czy nie zaskoczył Was "zatroskany" @Oli, o los koryta...? Przecież ktoś już tutaj powiedział, że "oni" wszyscy grają w jednej drużynie, nawet lub zwłaszcza w skali globalnej, więc ja martwię się tutaj zawsze najbardziej o nas i nasze dzieci! Bo "tam" ręka rękę myje i kruk krukowi oka nie wykole...! Wiecie jak "oni" martwią się o nas? Ano tak: Jak mówią agencji TASS przedstawiciele rosyjskiego przemysłu obronnego, projekt nowego „samolotu do celów specjalnych” jest już gotowy. Powietrzny punkt dowodzenia, jak brzmi oficjalna nazwa maszyny, zostanie oparty na Ile-96-400. To pasażerski samolot mogący przewozić ponad 300 podróżnych na odległość ok. 10 tys. km. Gdy wszystkie sztaby, punkty dowodzenia i jednostki wojskowe zostaną zniszczone w czasie atomowej zagłady, pozostanie jeszcze on – samolot przystosowany do dowodzenia całą armią. Rosjanie właśnie zapowiedzieli budowę nowej wersji takiej maszyny, zwanej „samolotem dnia Sądu Ostatecznego”. „Samolot dnia Sądu Ostatecznego” to również nazwa nadana amerykańskiej maszynie E-4, opartej na popularnym Boeingiem 747. Pierwsze takie samoloty powstały w latach 70. W sumie zbudowano cztery E-4, w służbie pozostają trzy. Są przystosowane do dowodzenia całą amerykańską armią z powietrza. E-4 oprócz systemów do komunikacji są wyposażone także w technologie zabezpieczające m.in. przed falami elektromagnetycznymi... Czyli? Najważniejsze, by tylko "oni" przeżyli! My się wogóle nie liczymy ani nasze dzieci, bo gdy my "powinniśmy" już być martwy, "oni" mają zamiar podziwiać te zgliszcza z lotu ptaka...

0
0
Portret użytkownika Back from the past

Nie wydaje sie Wam, ze kraje

Nie wydaje sie Wam, ze kraje wschodniej Europy poszly na latwizne ?
Przeciez naplyw imigrantow na UE mamy juz od 2013 roku !!!
Co by bylo dzisiaj z Wlochami i Grecja gdyby UE nie otwarla granic ???
Czy tu ktos logicznie mysli ???? Ze Niemcy niby zaprosili Islamistow to Fakt! Gdyby jednak tak sie nie stalo, to problemu by nie bylo ???
Najlepiej zamknac oczy i nic nie wiedziec oraz wskazywac palcem na innych ! Oczywiscie nie wspominajac juz o tym, ze wlasnie takze Pokska ramie w ramie z USA wprowadza demokracje w dotknietych wojna krajach !!!

0
0
Portret użytkownika Passas

Zawsze można było zamknąć

Zawsze można było zamknąć granicę, a towarzystwo odstawiać z powrotem na plażę, z której wyruszyli, a nie przywozić do portu

0
0
Portret użytkownika Back from the past

Mozna bylo ! Jednak nie

Mozna bylo ! Jednak nie zrobilismy tego !
Co teraz ? Teraz bedziemy sie przygladac i cieszyc sie, ze mamy coraz wiecej problemow. Mozna by powiedziec, ze czym gorzej tym lepiej.....///  Takie sa oczekiwania wiekszosci tutaj sie wypowiadajacych...

0
0
Portret użytkownika achiles

Hej, masz poniekąd rację i

Hej, masz poniekąd rację i sam o tym tu często o tym piszą i jak ciebie, tak i mnie za słowa prawdy za to minusują. Nie ma SKUTKÓW, BEZ PRZYCZYNY, gdzie byli Polacy i inne społeczeństwa zachodnie wówczas, gdy ich rządzący pajace i bandyci podejmowali decyzję, o napadzie na IRAK, LIBIĘ AFGANISTAN, dzisiaj SYRIĘ??? Odpowiedź jest prosta, spali i pławili się w " luxusach ", korzystając z zabawek najnowszych jakie im podrzucano, zostali uśpieni i mieli te napady w DU..E, a tam przecież ginęli, na masową skalę LUDZIE, w tym bezbronne KOBIETY, DZIECI, STARCY i ogólnie cywile, którzy nic nie mieli wspólnego z rezimem, jaki się, nie podobał zachodowi w ich KRAJACH. To ta część z którą się zgadzam, ale się już trudno mi jest zgodzić z przyjmowaniem ich do Naszego Kraju, bo dobrze wiemy, po zamachach w Paryżu, czym to grozić może, lecz, to nie zwalnia NAS, od odpowiedzialnosci względem POMOCY wszystkim tym normalnym LUDZIOM potrzebującym obecnie pomocy, tylko, że ta pomoc powinna być niesiona w Krajach, gdzie obecnie są obozy, dla uchodźców, tam, nie powinno brakowac zupełnie niczego w takich obozach, co jest LUDZIOM niezbędne, do przezycia, a jak wiemy, tak, nie jest. Takie kraje, jak Liban, Jordania zostały pozostawione same sobie z tym problemem i z oczywistych powodów, zwyczajnie sobie z tym nie radzą. Nie piszę tu o Turasach celowo, bo turasy za tym wszystkim złem, które obecnie dzieje się w Syrii i Iraku stoją, to oni szkolą terrorystów, to oni ich leczą, to oni ich dozbrajają i to oni korzystają z kradzierzy ROPY, ARTEFAKTÓW I INNYCH DÓBR RABOWANYCH, przez brodatych dzikusów, oni tez posredniczą w handlu ORGANAMI LUDZKIMI, z tamtych konfliktów i oni też wymyślili sobie OCHYDNY BIZNES, na uchodźcach, poprzez szantarzowanie KRAJÓW ZACHODU i wyudzaniu, od " frajerów " wedle ich uznania olbrzymiej KASY!!! Tylko zrobienie porządku z brodatymi dzikusami i wysłanie ich w ekspresowym tempie, do ich ALAHA, a następnie pozostawienie w spokoju władzy w Syrii i Iraku obecnych, oraz zapłacenie, za rozpier...enie, wcześniejsze tych Krajów, dla swoich chorych planów realizowania, przez zachodnich pajaców u sterów władzy, może być najbardziej logicznym i owocnym rozwiazaniem tego OBECNEGO PROBLEMU, JAKI MA OBECNA EUROPA. Innej możliwości, nie ma absolutnie ŻADNEJ, zważywszy, na skalę i ogrom, tego PROBLEMU. I TYLKO ROSJANIE, NA DZIEŃ DZISIEJSZY TAK MYŚLĄ I TYLKO ONI TAK STARAJĄ SIĘ TO ROZWIAZAĆ, ZA EUROPĘ, BO TA CIĄGLE TYLKO KLUCZY, MATACZY I SIĘ MOTA, co widzimy wszyscy, doskonale. 

0
0
Portret użytkownika Akamai

A ja mam pytanie. Czy kolegę

A ja mam pytanie. Czy kolegę o nicku @excar, który napisał serię artykułów pt. "Allepo a sprawa Polska", to przypadkiem PiS-iory nie zamknęły ? Bo przestał nagle komentować. Podobnie jak @MojęImię44. Chociaż ten drugi to mógł "wylądować" w nowym systemie politycznym, który tak gorliwie propagował.
Brakuje mi Was. Odezwijcie się !

0
0

Prawda jest jak poezja.

Większość ludzi nienawidzi poezji.

 

Portret użytkownika Eragon

Z tego co pamiętam to

Z tego co pamiętam to [email protected]ę44 coś wspominał że musi wyjechać za granicę w celu polepszenia swojego bytu i czasowo go nie będzie na forum,co się tyczy kolegi @excar to faktycznie jest zastanawiające jego zniknięcie z forum. 

0
0

Przyjaciół nie ma zbyt wielu , bo często bywają fałszywi.Liczba ich niech będzie niewielka , ale niech będą prawdziwi.

Strony

Skomentuj