Według papieża Franciszka islamska inwazja na Europe jest czymś pozytywnym

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Papież Franciszek nie przestaje zaskakiwać swoimi wypowiedziami publicznymi. Tym razem podczas rozmowy z francuskimi organizacjami chrześcijańskimi przyznał, że islamska inwazja na Europę, która trwa obecnie to fakt społeczny i uznał to za coś pozytywnego.

 

Zdaniem papieża Franciszka tak zwany kryzys migracyjny to de facto "arabska inwazja". To pierwszy raz, gdy przyznał publicznie, że taki proces ma miejsce. Po chwili jednak dodał, że nowo przybyli ludzie mogą udoskonalić Europę i uczynić ją lepszą. Papież dodał, że ważne jest też wzbogacenie kulturowe, które dzięki temu osiągniemy.

To zdumiewające, że papież, głowa Kościoła Katolickiego, wypowiada opinie zupełnie zgodne z tymi, których nazywamy marksistami kulturowymi i którzy rządzą obecnie Europą. Są zatem tylko dwie możliwości, albo Jorge Mario Bergoglio jest naiwny i nie rozumie jakich ludzi popiera mówiąc takie rzeczy publicznie, albo wręcz przeciwnie, współpracuje z nimi, bo jest jednym z nich i dlatego lina nauki papieża Franciszka tak bardzo przypomina tę reprezentowaną przez światowe lewactwo.

Wcześniej słyszeliśmy już z ust Franciszka wiele opinii, które niedawno uznawane były za herezje. Papież jezuita mówił na przykład, że nie trzeba wierzyć w Jezusa Chrystusa, aby znaleźć się w niebie. Teraz wydaje się nie rozumieć, że wizja jasnowidzów, o płonącym Rzymie, z którego w popłochu ucieka papież, coraz mniej wygląda na nieprawdopodobną i niebezpiecznie staje się realną możliwością. Ma to miejsce właśnie na skutek tak pochwalanej przez papieża trwającej islamskiej inwazji na niespotykaną skalę.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)


Komentarze

Portret użytkownika SanderAlek

Ten Papież to prawdziwy

Ten Papież to prawdziwy Chrystus po raz drugi na ziemi.

Ratuje idee chrześcijaństwa i naprawia kościół opanowany przez szatana antychrysta.

0
0
Portret użytkownika antychryst

To jest papież antychryst -

To jest papież antychryst - ostatni i w dodatku morderca. Będzie próbował połączyć islam (zło) z chrześcijaństwem, a ten produkt sprzeda w nowym opakowaniu i będzie karał ludzi za niewyznawanie jego światowej religii.

0
0
Portret użytkownika antychryst

Przecież każdy już wie, że

Przecież każdy już wie, że ten papież to antychryst mimo, że niektórzy błędnie nazywają go antypapieżem czyli papieżem wybranym nielegalnie. Smile
 
Tego gościa trzeba słuchać i robić dokładnie na odwrót - takie jest moje zdanie na jego temat.

0
0
Portret użytkownika Amenhotep

No i oto mu wlasnie chodzi bo

No i oto mu wlasnie chodzi bo wtedy przejdzie na ich religje i stanie sie wielkim Imamem albo Alatojlachem.

0
0
Portret użytkownika SONIA

https://www.youtube.com/watch

https://www.youtube.com/watch?v=GkpUujpop6U  To już nie są żarty, to się dzieje na naszych oczach! Szatan stał się elementem popkultury! Bawimy się z nim, śmiejemy się do niego, nie upatrujemy w tym nic złego, no bo przecież to nowa forma tak zwanego „show”! Ludzie tak robią ponieważ są duchowo martwi, a tym samym ślepi! Biblia przestrzega, że w czasach w których żyjemy właśnie będą się działy takie rzeczy. Ludzie mówią... A co jest w tym złego? Jest „fajna” zabawa! To straszne! Zwróćmy uwagę np. na program kabaretowy w naszym kraju pt. "Dzięki Bogu już weekend"? Jaka jest jego symbolika? Przyjrzyjmy się dokładnie! No właśnie! Szatan jest wszędzie, nawet pod płaszczykiem niby "radości i humoru" choć kabarety z prawdziwą radością nie mają nic wspólnego! W oczach Bożych są obrzydliwe i nie ma się tam z czego śmiać, tylko należy się upamiętać i zacząć płakać! Ten film między innymi pokazuje, że żyjemy tuż przed ponownym przyjściem Jezusa Chrystusa! Nie wyobrażam sobie, abyśmy nie byli na to gotowi! Miej nas Panie Boże w opiece!

0
0
Portret użytkownika SONIA

własnie się spełnia proroctwo

własnie się spełnia proroctwo że kościół ludzckośc odejdzie całkowicie od prawdziej wiary i  pisma świetego ,a ludzkość za to zostanie ukarana ,kara zapisana przez zachariasza ,z całej ludzkości zostanie mała reszta ,a i te przeprowadze przez ogien i wypróbuję do konca ,ludzkość pozna godzinę kary ,zostanie udeżona biczem głodu ,ognia i zarazami,ostatnie wypowiedzi Papieża świadczą że prowadzi on kościół do zguby ,kościołem nie są budynki ,to tylko dom Boży ,kościołem są ludzie 

0
0
Portret użytkownika Ezechiel123

A dlaczego niby ja miałbym

A dlaczego niby ja miałbym być ukarany (i inni niewinni prości ludzie) przez boga za decyzje głów koscioła i innych władców świata??
Przecież to całkiem bez sensu - a bóg z definicji nie postępuje bez sensu. Więc tego nie zrobi (a przynajmniej nie zrobi bóg). Ale mogą to zrobić głupi ludzie - co znacznie bardziej prawdopodobne.
Nie potrzeba boga by wyjaśniać ten świat - do jego wyjaśniania wystarcza wiedzieć kilka rzeczy o ludzkiej naturze (pazernośc i chciwość, sprzedajnosc, niekonsekwencja, zmienność, złosliwość, chęć zadawania bólu, bezwzględność w realizacji swych wydumanych celow, brak empatii etc.) To wystarczy by zobaczyć ten świat w prawdziwych barwach.
 

0
0
Portret użytkownika eva11

ale przeciez kosciol juz

ale przeciez kosciol juz dawno odszedl,a czy wogole kiedykolwiek mial cos wspolnego z prawdziwa wiara?
i czym ona jest ta prawdziwa wiara?
od pisma sw?co  to za pismo?
w starym bog wybija niewiernych,a w nowym uczy o wybaczaniu!
pismo gdzie bog w gniewie morduje kobiety i dzieci nawet?
i jak kosciol ma co kolwiek wspolnego z wiara i pismami?
przeciez cytuja te pisma na mszach,a czynia co innego!
nawet przykazania sobie wybrali,ktore nalezy przestrzegac,
katolicy jak i wyznawcy innych religi sa bardzo zle prorokujacymi ludzmi,niemal kazdemu zle zycza i nie potrafia wybaczac jak uczyl ich Jezus ten Ktoremu zawdzieczja swoja religie,
prawie kazdy katolik nie przezyje dnia bez slow-niech cie pieklo pochlonie,bog cie ukara,sploniesz od swoich grzechow,jestes zly,jestes diablem wcielonym,itd,itp......
a kazdy niemal Chrzescijanin oczekuje kary i apokalipsy!
nadzieja juz dawno ich opuscila,
a ludzie chyba sa poprostu nienormalni!!!!!!!

 

0
0
Portret użytkownika SONIA

jak napisałam wczesniej

jak napisałam wczesniej ,kościuł to nie budynki .kościołem są ludzie wierzący ,przez dzeje ludzkości ludzie wierzyli czytali psmo święte ,od 1999 roku ta sytuacjia sie zmienia ,ludzie zaczeli odchodzić od boga ,coraz wiecej ludzi przyjmuje apostazję ,to widać na przykładzie Niemców ,puste domy Boże ,ale nie tylko w Niemczech ,ale w całej uni ,jak napisane jest że Jezus powróći ,kiedy bedzie wielkie odstepstwo ,które właśnie postępuje ,dlaczego Antychryst ma liczbę 666 ,dlatego że co 666 lat uderza ,2 udezenie było z najazdem turków i bitwa Sobieskiego pod wiedniem ,po 666 latach to jest 1999 rok nastęne uderzenie co zresztą widac co sie dzeje na świecie ,Bóg wybrał izrael ,i kazał wybijac ,to jest faktem ,ale to jego plan zwiazany z zydami ,bo chodziło o przyjście mesjasza który zbawi swiat ,więc żydzi musieli walczyć ,ale wiem że ci ludzie wymordowani zostali zbawieni dzięki Jezusowi ,Bóg dał nam wolną wole ,wolność i przykazania ,to od ludzi zależy jaka drogą pójdą i czy będą przestrzegać prawa ,katolicy jak i wyznawcy innych religi sa bardzo zle prorokujacymi ludzmi,niemal kazdemu zle zycza i nie potrafia wybaczac jak uczyl ich Jezus ten Ktoremu zawdzieczja swoja religie,nie pakuj do jednego worka wszyskich ludzi ,dlatego że nie wiesz co tak naprawdę oni robia ,dużo wierzących ofiaruje siebie ,przyjmuja cierpienia za swoich braci i siostry ,wisza na krzyżach ,nie zobaczysz wszyskiego ,prawdy dlatego że wielkie rzeczy dzieja się w ukryciu,prawie kazdy katolik nie przezyje dnia bez slow-niech cie pieklo pochlonie,bog cie ukara,sploniesz od swoich grzechow,jestes zly,jestes diablem wcielonym,itd,itp.....jak napisałam wczesnej żeby nie pakowac wszyskich do jednego worka ,ludzie wierzący wiedzą co czeka duszę po śmierci ,dlatego staramy się nawracać ludzi ,ale niektórzy nie potrafią tylko straszą ,żeby pomóc trzeba zrozumieć drugiego człowieka ,żeby nawrócić człowieka trzeba mu pomuc zajrzec do siebie ,a kazdy niemal Chrzescijanin oczekuje kary i apokalipsy!
nadzieja juz dawno ich opuscila,tak czekamy ,ale już na przyjście Jezusa ,bo już jesteśmy w apokalipsie ,i wiemy jakie będą kary ,bo kara nie będzie 1 ,my żyjemy miłością ,wiara i nadzeja ,nadzeja to jet to że zostaniemy uwolnieni ,im bardzej wchodzimy w oczyszczenie i prześladowanie ty bardzej żyjemy nadzeja 

0
0
Portret użytkownika Alien1974

Dzięki za minusy, za mało, za

Dzięki za minusy, za mało, za mało. Dodam jeszcze coś, o co chodzi z tym Antychrystem. Antychryst przybył na Ziemie zaraz po śmierci Jezusa i jest nim Szatan. Szatan wstępuje w każdego Papieża ponieważ każdy Papież nazywa się Ojcem dla wszystkich Kato...lików, wbrew woli Pana Jezusa, mało tego stawia się wyżej niż Pan Bóg, bo dodaje sobie przymiotnik "święty", oczywiście obłudny Kler tłumaczy to, że jest Namiestnikiem Jezusa Chrystusa na Ziemi i tak trzeba. Pan Jezus zabronił nazywać kogokolwiek na Ziemi Ojcem, a oni swoje, bo oni nie czytają Biblii. To taka kpina Szatana w Papieżach, a my przez to, że od dziecka nam to powtarzali, przyjęliśmy to jako poprawność i jako dorośli nie potrafimy zrozumieć, że nikt na Ziemi nie może nazywać się Ojcem Świętym, bo to znaczy Bóg. Każdy Papież ma tzw. Szatańskie Alter Ego i jako człowiek np. Franciszek, myśli, że szepcze mu Pan Bóg, a w rzeczywistości robi to Szatan. Przykłady? Jest ich tak wiele, że nie sposób je wszystkie wymienić. I tak Antychryst w Watykanie szuka porzez swoje sługi Antychrystów po całym świecie byle nie w Watykanie i cyrk trwa. Budzimy się budzimy, bo niedługo dojdzie do takiej sytuacji, że Jezus był może homoseksualistą, bo większość tzw. Sług Pana to homoseksualiści. Może wy, którzy czytacie ten portal, którzy macie kobiety, spróbujcie przez 2 lub 3 miesiące tak na próbę, jak to wygląda ten celibat. Ciekawe ile wytrzymacie w tej wstrzemięźliwości? Tylko nie oszukujcie. Do następnego poczytania.

0
0
Portret użytkownika kama

Ten facet nie bede go nazywac

Ten facet nie bede go nazywac papiezem ,to kompletny ignorant i de...... Szkoda slow na to co on robi i co mowi .Powinien jechac do Syrii zeby mu tam ten pusty leb ucieli

0
0
Portret użytkownika gorzelnik

Naturalnie. Jest czymś

Naturalnie. Jest czymś pozytywnym.  A creme de  la creme  tego pozytywu będzie, jak jakiś Hassan, wejdzie mu na oparcie tronu i n#sra na piuskę...

0
0
Portret użytkownika aron jasnowidz-diagnosta

zanim wydacie wyrok skazujący

zanim wydacie wyrok skazujący paieża to mzoe przedstaie pewne fakty :
1 zmiana na ziemi z poziomu powrotu do żrodła 
2 upadek cywilizacji pieniadza poprzez to czym gardziły ?
3 rola tzw złych aby zjednoczyc społeczenstwa ?
4 kazdy ma swoja role do odegrania aby zmiana na ziemi po upadku sysytemu była realizowana z poziomu serca
5 wszytko co znacie upadnie religie ,nauka ,sysytem i papieź widzi dalej niż wy ,to proste i mówe dlaczego tak sie dzieje na swoim kanale i w nowym filmie ,jak to jest poukladane i skoro europejczuc jako niewolnicy nie widza swojego niewolnictwa a do tego gardza ludzmi z afryki to żart pana Boga polega na tym ze tym czym gardzisz lub co nienawidzisz zsotaneisz nauczony pokory i szacunku do blizniego ,
6 Polska aby przetrwac teraz powinna sie jednoczyc z rosją czyli z odwiecznym niby wrogiem ,koleny zart Boga ,macie nieanwiśc wiec teraz przelkniecie tą neianwiśc i bedziecie prosic rosje aby nie doszło do wojny do jakiej szykuje sie poprzez lenistwo rząd usa i unii 
7 do tego anolamie pogodwe i zmian klimatu i fala ludzi obudzonych którzy spokojnie czytaja te znaki iw dzia wiecej od innych i tak papież mówi to dobrze ze tak sei stało bo moze wreszcie ludzkość wstganie z przed tv ,odstawi piwo i chipsy i zacznie ingerowac w swoje sprawy ,zoabczy ze na siwecie jest bieda i ze rządy z tym nic nie robia wiec oni powinni cos zrobic  zrządami i z systemem i oto tu chodzi ,on widzi dalej bo jest duszą która przeprowadzi wielu do jednej wiary i rozsypie tą religie i każdą inną 
8 jeden pasteż i jedna owczarania -tak trudno zrozumiec ze będziecie bracmi i sistrami w równości i prawdzie z wszytkimi istotami we wszechsiwecie ? ale aby tak sie stało musi upasc to co stare i ktos musi to wykonac wiec juz wiecie kto to wykonuje i pytanie tylko czy potrafimy docenic to co zasotało postawnowioe czyli wolność od pieniadza ,wladny religii ,oszustwa itd ,reszta na kanale 
https://www.youtube.com/channel/UC4szvfhpar1k7GfHXXT8uzQ
 

0
0
Portret użytkownika Pav

Co Ty wypisujesz za banialuki

Co Ty wypisujesz za banialuki ??? Watchman to banda złodziei ,pedofilii , pedalow i oszustów !!! Jezeli ktos mówi o pomaganiu to , Watykan sam powinien zacząć sponsorować biednych Afrykańczyków !!!, a wiesz dlaczego ? Bo maja tyle pieniędzy ze brak słów . Franciszek to zjeb i lewak , który doprowadzi do rozpadu kościoła . Miałem okazje widzieć i zwiedzać Watykan i wiem jedno , takiego bogactwa i przepychu nie widzialem nigdy !!! Kradną od ponad 2000 lat . A z Jezusem i jego naukami maja wspólnego tyle co ja z kajakarstwem czyli nic . Lewactwo i liberałowie rządzą Europa i to jest zaraza . 

Tyle w temacie 

milego dnia 

0
0
Portret użytkownika g4z1

Hej,    Czytam ten portal od

Hej, 
 
Czytam ten portal od czasu do czasu ale takich zaburzen jak Aron ma to nawet slynna Juszka nie miala. 
Proponuje znalezienie dziewczyny moze chlopaka. Przestan sie osmieszac chlopie. Rozumiem, ze szukasz zrozumienia i poparcia w internecie. Rozumiem tez, ze zycie cos nie wyszlo, ale ludzi tutaj mysla, wieksza czesc, i jak widzisz, wiekszosc ma Twoje posty w glebokim powazaniu. Czasami trzeba spojrzec na siebie z boku, odstawic internet i zaakceptowac siebie a nie fikcyjna postac ze zmian na ziemi.
 
 

0
0
Portret użytkownika Won

I jeszcze 9 zapomniałeś

I jeszcze 9 zapomniałeś dopisać: aron jasnowidz powinien odstawić dopalacze i udać się do organizacji pomagających ofiarom sekt ezoterycznych Smile

0
0
Portret użytkownika Alien1974

Jaki jest klucz, by poprawnie

Jaki jest klucz, by poprawnie odczytać Biblię i skączyć raz na zawsze z tym ich obłudnym miłosierdziem dla morderców i gwałcicieli? Kluczem jest życie apostołów. Przeanalizujcie, którzy apostołowie dożyli późnej starości i nie zostali zamordowani? Jeśli znacie się na Biblii (ja się nie znam, nigdy nie miałem jej w ręku) dojdziecie do wnosku, że tylko JEDEN - Jan od Apokalipsy. Wszyscy pozostali dali się zwieść przez Szatana, powypisywali kłamstwa przemieszane z odrobiną prawdy i Pan Bóg im nie pomógł, zginęli męczeńską śmiercią. Jedynie Ewangelista Jan nie dał się zwieść i napisał PRAWDĘ ale pomijał wątki, które kolidowałby w sposób wyrażny z pozostałymi Ewangeliami, ponieważ tak mu nakazał Pan Bóg. Dlaczego? Gdyby Ewangelia Jana była w opozycji do pozostałych Ewangelii, Kler by ją zniszczył, a tak Jan napisał tak jak było, lecz nie przeczył, nie wchodził w dyskurs z pozostałymi Ewangeliami, a przecież mógłby, bo gdy pisał swoją wersję zdarzeń żaden z Ewangelistów ani Apostołów już nie żył. Czy na pewno? Z wyjątkiem Judasza, który też napisał swoją Ewangelię i mocą Pana Boga przetrwała ona na pustyni do naszych czasów i dziś możemy ją czytać w internecie. O czym to wszystko świadczy? Wg mnie świadczy to o tym, że Kościół Kato...licki to organizacja TERRORYSTYCZNA, która z Jezusem Chrystusem nie ma nic wspólnego, to Kościół Antychrysta. Pan Jezus został ochrzczony w wieku około 29 lat i co powiedział do Apostołów? "Idźcie i głoście moje imię, ci co uwierzą we Mnie będą zbawieni, a ci co mnie odrzucą pójdą na zatracenie". A co zrobił Kościół? Zmuszał już dzieci do wiary w Jezusa, które nie rozumieją jeszcze czym jest wiara i Pan Bóg. Ja wierzę w PIOTRA POCIESZYCIELA, bo to, co on mówi jest dobre i daje nadzieje, a nauki Kościoła i mamienie mitycznym rajem po śmierci, bo całe życie miałem pod górkę, a wszystko dzięki tym CZARNYM obłudnikom nie jest dla mnie żadną nauką. Do następnego poczytania. PS zapyta ktoś, przecież Jezus został zamordowany i Pan Bóg Go nie uratował? Jezus stał się Bogiem i wiedział, że zostanie zamordowany, że Żydzi nie uwierzą. Co miał zrobić Pan Bóg zabić kapłanów z Sanhedrynu? Odebranie życia kapłanom z Sanhedrynu nic by nie dało, ponieważ indoktrynacja Rabinów była za bardzo zakorzeniona w ludzkich sercach i gdyby kapłani Sanhedrynu umarli lud żydoski by się jeszcze bardziej wystraszył i wymordowanoby wszystkich zwolenników Jezusa, a Jezusa by wypędzono na pustynie. I świat nie dowiedziałby się o Jezusie Chrystusie.

0
0
Portret użytkownika pinezka

Jak się nie znasz na Biblii

Jak się nie znasz na Biblii to się z tą księgą zapoznaj. Zamiast czytać dyrdymały po internetach sięgnij po Słowo Boże i sam sobie wyrób opinię, a nie powtarzaj to co innym ślina na język przyniesie. Czytaj chociaż rozdział dziennie. Świat upadł na głowę - takich to mamy komentatorów. Nie dajcie się zwieść nikomu.

0
0
Portret użytkownika bb26

hahahahahahahaha to juz sie w

hahahahahahahaha to juz sie w glowie nie miesci.  Jak slysze ubogacenie kulturowe to juz mnie szlag jasny trafia. Ile jeszcze beda nam wciskac glupot?? Mamy swoja kulture ktora jest nasza i niczyjej innej nie potrzebujemy. Jak ktos chce sie ubogacic to sobie jedzie na wczasy do innych panstw. Nigdy nie zdarzylo sie aby dwie odmienne kultury zyly obok siebie, zawsze jedna pochlaniala druga, i wypierala powoli ( albo byla rzez) . Ubogocanie ? To wzbogacanie polega na tym zeby nie urazic muzlumanow ( na uczucia chrzescijan nikt nie zwraca uwagi) nie bedzie swiat Bozego Narodzenia, nie bedzie imprez, nie mozna chodzic swobodnie ubranym, nawet juz na basen nie mozna gdzie niegdzie isc, oni sa ponad jakimkolwiek prawem a my zmuszani jestesmy do przyjmowania wszystkiego co nam nakazuje chore psychicznie lewactwo, bo takie mamy popaprane czasy, jakakolwiek poczucie patriotyzmu, obrony przed najezdzca jest surowo zakazane i ma  swoje nazwy rozne tzw. fobie. Nasze poczucie zagrozenia nie ma znaczenia, to nasze wymysly uprzedzenia i rozne inne dyrdymaly. 

0
0
Portret użytkownika ~prostak

Admin dodał własną

Admin dodał własną interpretację do oryginalnego tekstu. O żadnym zadowoleniu Papieża nie ma ...
Ja rozumiem tekst:
Odnosnie "inwazji arabskiej" Papież dodał, że poprzednie takie inwazje sprawiły, że Europa wyszła z nich mocniejsza.
 

0
0

Strony

Skomentuj