We Francji zatrzymano 10 zwolenników Breivika, którzy przygotowywali zamachy na muzułmanów i polityków

Kategorie: 

Źródło: Kadr z YouTube

Podobnie jak islamiści mają swoich imamów, tak skrajni prawicowcy mają Breivika. Francuska policja aresztowała dziesięciu potencjalnych zamachowców, którzy planowali ataki na meczety, muzułmanów, murzynów oraz polityków przyczyniających się do islamizacji.

 

Zatrzymań dokonano 17 października w Paryżu oraz w południowo-wschodniej Francji. Niedoszli zamachowcy są w wieku 17-25 lat. Policja wskazuje na ich prawdopodobne związki z Loganem Alexandrem Nisinem, założycielem grupy OAS (Organizacja Tajnej Armii), która wzoruje się na organizacji o tej samej nazwie powstałej w latach 60. poprzedniego wieku. Nisin, zanim został aresztowany w czerwcu, miał przygotować szkolenia wojskowe dla swoich zwolenników, planował zakup broni palnej i ładunków wybuchowych.

 

Grupa niedoszłych zamachowców mogła współpracować z Nisinem, który jest zwolennikiem Andersa Breivika - masowy morderca "przeobraził się" w tym roku, zmieniając swój wygląd oraz imię i nazwisko na Fjotolf Hansen. Według policji, przygotowania to ataku były dopiero na wstępnym etapie. Tym razem służby wykazały się wyjątkową czujnością i postanowiły działać natychmiast. W przypadku islamistów bywa inaczej - muzułmańscy terroryści zwykle zatrzymywani są w trakcie ataku, lub gdy przygotowania do zamachu są w końcowej fazie.

 

W obliczu islamizacji Europy, słynny Andres Breivik odbywający karę w luksusowym więzieniu zdobył rzeszę zwolenników nie dlatego, że zamordował 69 ludzi na norweskiej wyspie Utøya. Głównym powodem jest tu zwrócenie uwagi na zbliżający się upadek Europy jaką znamy właśnie ze względu na przyzwolenie na masową migrację z krajów afrykańskich i arabskich. Jednak coraz częściej zdarzają się również przypadku tzw. prawicowego terroryzmu, który jest po prostu reakcją na islamski terroryzm.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)Komentarze

Portret użytkownika dd

Można by sprawę załatwić

Można by sprawę załatwić zgodnie z modelem przećwiczonym w PL - ustawki kiboli, to tam byłyby ustawki wyznaniowo-kulturowe.

Portret użytkownika Cezar

Niech zyje Breivik norweski

Niech zyje Breivik norweski mason najwyzszego stopnia ktory wyszedl z szeregu masonerii i pokazal ze kto rzadz swiatem.

"Tam gdzie pojawi się żyd, tam jest odwieczny konflikt interesów"

Portret użytkownika Anioł Prawdy

patrzcie*patrzcie - zamykają

patrzcie*patrzcie - zamykają prawych ludzi chroniąc gwałcicieli i morderców z doszczętnie wypranymi mózgami. Skwituje to po Einstein'owemu. Energia atomowa i Fukushima Daiichi zmienia wszystko, oprócz sposobu myślenia...
RZĄDY i UE KREUJĄ WOJNĘ !!!
Jabłonowski i Bieńko - Co dalej z naszą Polską ojczyzną?
https://www.youtube.com/watch?v=i518D6m6xxc

prawda dla Polaka 75 ( OSZUSCI Z LUBLINA IPP )
https://www.youtube.com/watch?v=bBPiDpiQIpU (podajcie te linki swoim znajomym i dajcie suby dla tych obu kanałów - zróbcie takiego wirusa potęgowania z tych linków.) Podaj dalej !!!
Achtung Juden und Sie Heil ! Biggrin

Portret użytkownika helaa

Andersa Breivika - masowy

Andersa Breivika - masowy morderca??? Ten czlowiek w przeciwienstwie do eu cipolinek mial odwage odstrzrelic 69 lewackich smieci by otworzyc oczy ludziom...Ale chyba teraz wie, ze nie bylo warto bo z eurpoejskiej cipoliny zolnierza nie zrobisz!!!!!!!!

Portret użytkownika Spooky

te 'lewackie śmiecie', jak to

te 'lewackie śmiecie', jak to dumnie określiłeś, to były w większości dzieciaki między 14-tym a 20-tym rokiem życia... gratuluje moralności!

Nie jestem baranem, nie potrzebuje pasterza

Portret użytkownika aniol maksio reksio

Kazdej akcji towarzyszy

Kazdej akcji towarzyszy reakcja równa co do wartości i kierunku, lecz przeciwnie zwrócona Wink

Portret użytkownika NIEDŹWIEDŹ

Czemu ich zatrzymano?! Mogli

Czemu ich zatrzymano?! Mogli być na przykład zostać wysłani do izraela. Tam by mogli zabijać do woli ,zrobiliby coś pożytecznego.

Skomentuj