Watykan obawia się zamachu na papieża Franciszka

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com
Kiedyś organizacja ISIL zapowiadała, że jednym z jej celów będzie podbicie Rzymu. Dziś Watykan czuje się zagrożony i uważa, że radykalni islamiści mogą próbować przeprowadzić zamachy w Watykanie lub zaatakować papieża Franciszka.

 

Domenico Giani, szef watykańskiej żandarmerii powiedział, że zagrożenie zamachem jest realne, choć na dzień dzisiejszy nie posiada żadnych informacji o planowanych atakach. Postanowiono na wszelki wypadek zwiększyć ochronę w Watykanie, na Placu Św. Piotra oraz samego papieża Franciszka.

 

Tymczasem papież od dawna świadomy jest tego, że islamiści mogą próbować go zabić. Mimo wszystko nie rezygnuje on z pielgrzymek do innych krajów czy z bezpośrednim kontaktowaniem się z innymi ludźmi. Zagrożenia nie można bagatelizować.

 

Jak wiadomo, do Włoch przybywa mnóstwo uchodźców z Afryki Północnej. Docierają oni do tego kraju pokonując Morze Śródziemne, choć takie przeprawy niejednokrotnie kończą się katastrofą. Radykalni islamiści zapowiadali nie tylko podbicie Rzymu, ale również dotarcie do Włoch drogą morską, przebierając się za uchodźców.

 

 

Źródło: http://www.smh.com.au/world/the-threat-exists-vatican-on-alert-for-islamic-state-attack-says-security-chief-20150302-13t7fj.html

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)Komentarze

Portret użytkownika ekscelencja

Mam wrazenie że podając taką

Mam wrazenie że podając taką informację ktoś coś chce na tym ugrać. A komu Franciszek nie służy możemy odpowiedzieć sobie sami znając "regułę" -  ubóstwo, elastyczność i odbieranie władzy nad duszyczkami bardzo sie nie podoba. Warto pamietać o papieżach którzy zostali otruci we własnym gnieździe. Pozdrawiam. E.

Portret użytkownika jvk_2012

Mossad = Al Kaida = CIA = IS

Mossad = Al Kaida = CIA = IS = iluminactwo
A na "dole" biedne ludziska myślą, że walczą o jakieś wartości. ułatwiają tym na górze osiągnięcie ich cełów w tym naszą wzajemną zagładę, ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, koniec War\tykanu = zakłamania już blisko...

Portret użytkownika Rasputin

Jeżeli okazałoby się prawdą,

Jeżeli okazałoby się prawdą, to co jest opisane między innymi w Objawieniu Świętego Jana, to Bergoglio jest fałszywym prorokiem, a Benedykt XVI był ostatnim Prawdziwym Papieżem..
Może coś w tym być, gdyż dużo rzeczy opisanych w Apokalipsie Św.Jana zaczyna powoli nabierać kształtów, a Franciszek osłabia kościół swoimi niezrozumiałymi imperatywami..
 

Portret użytkownika wojna.INFO

Ostatnim Papieżem Kościoła

Ostatnim Papieżem Kościoła Rzymskiego był Benedykt XVI.
Ten ma za zadanie demontaż tej instytucji. Wystarczy zobaczyc czy przeczytac z jaką wytrwałością niszczy fundamenty na których stoi KK, czyli rodzinę i zasady moralne.

Portret użytkownika Hans

Franciszek "Dzieńdoberek"

Franciszek "Dzieńdoberek" powinien pójść w ślady swego poprzednika JP2 i uroczyście ucałować koran przed kamerami i w świetle jupiterów.

Portret użytkownika Xystos

to nie Islamisci lecz

to nie Islamisci lecz Swiatowe Zydostwo chce zniszczyc Papierza Franciszka gdyz ten niechce byc
rownie elastyczny wobec Israela jak elastyczny byl JPII ,Benedykt XVI tez niechcial sie ugiac - wolal abdykowac.

Portret użytkownika lolo

No nie wiem... wszystkie

No nie wiem... wszystkie media lewicowe bardzo go chwalą... Czego nie można powiedzieć o JPII i Benedykcie XVI.

 
Jacy ludzie - takie czasy.

Portret użytkownika lolo

Widziałbym to raczej jako

Widziałbym to raczej jako element propagandy by przyciągnąć jak najwięcej zwolenników obecnego sprawującego władzę w Watykanie na zasadzie wzbudzenia współczucia. Chociaż jak się wsłuchać w plany Islamistów to taka opcja nie jest niemożliwa. Jednakże dla mnie to element większej całości wprowadzania NWO. Tradycjonaliści aczkolwiek bardzo niezadowoleni z obecnej sytuacji na szczytach władzy w KK do takich kroków się nie posuną.

 
Jacy ludzie - takie czasy.

Portret użytkownika An Ty

Jedno jest pewne. IS dlugo

Jedno jest pewne. IS dlugo musialaby nadrabiac ilosc ofiar w stosunku do liczby ofiar Vatykanu-siedziby diabla:)

“Ere many generations pass; our machinery will be driven by a power obtainable at any point in the universe.” – Nikola Tesla

Portret użytkownika lolo

Nauki z historii

Nauki z historii pobierałeś/aś na wieczorowych kursach marksizmu-leninizmu? To już sobie nie żałuj i podaj przynajmniej liczbę 1 mld, bo ja już czytałem o kilkuset mln, chyba ok. 800.

 
Jacy ludzie - takie czasy.

Strony

Skomentuj