W zeszłym roku Niemcy wydali na zasiłki dla islamistów astronomiczną kwotę 9,2 mld euro!

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Pieniądze bez konieczności pracy, zaoferowane przez kanclerz Niemiec, Angelę Merkel, każdemu chętnemu imigrantowi z Afryki i z Azji, który zdecyduje się przejechać przez pół świata byle dotrzeć do Niemiec, to bardzo istotny wabik wywołuący kryzys migracyjny w Europie. Jednak aby podtrzymać z jakiegoś powodu falę nielegalnych imigrantów przybyłym już trzeba wypłacać realne, duże pieniądze.

 

Niemcy w zeszłym roku przeznaczyły na zasiłki dla niepracujących imigrantów aż 9,2 miliarda euro. Jest to kolosalna suma porównywalna z rocznym deficytem budżetowym Polski. Innymi słowy, tyle ile oni rozdali islamistom, my musimy pożyczyć na procent.

 

Można by powiedzieć - kto bogatemu zabroni - ale konsekwencje takiej polityki mogą być tragiczne nie tylko dla Niemiec, lecz również dla całej Europy. Dzisiaj niemieckie media obiegła wiadomość, że przynajmniej kilkadziesiąt tysięcy tak zwanych uchodźców, zaginęło bez śladu, gdy tylko dowiedzieli się, że mogą zostać deportowani.

Przeważnie byli to ludzie nie posiadający żadnych dokumentów, co powodowało że mogli właściwie przyjść do dowolnego urzędu, w dowolnym landzie i ubiegać się o zasiłek. Wiadomo, że rekordziści pobierali zasiłki nawet w kilkunastu landach jednocześnie! Kto wie czy ta astronomiczna kwota wydana na opłacanie fałszywej empatii, nie jest w dużej mierze wynikiem nadużyć opanowanych do perfekcji przez "Księciów Orientu"?

Ta nowa rasa panów nie musi pracować, bo politycy przekazują im środki wypracowane przez ludzi którzy ich wybierali do sprawowania władzy. Teraz mogą przekazywać zrabowane w podatkach pieniądze, wprost do kieszeni niepracujących islamistów. To doprawdy zabawne, że Niemcy wpadli w kierat i muszą pracować na swoich "gości:, których łaskawa była im zaprosić ich lekkomyślna pani kanclerz, którą sobie zresztą niedawno wybrali na kolejną kadencję ...

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (2 votes)Komentarze

Portret użytkownika PolskiEmigrant

Zapominacie o tym. Byc moze

Zapominacie o tym. Byc moze dlatego ze mieszakacie w Polsce i iz glowna sila roboacza w krajach zachodnich sa Polacy. Anglia , Niemcy, Holandia , Belgia itd. Glownie na nich robia Polacy czesto za bardzo zanizone stawki przez posrednictwo agencji z danych krajow, ktore glownie sklada sie z osob ktoere qczesniej nie mialy rzadnej pracy ze wzdelgu na swoje lenistwo. Oczywiscie ze to tylko zbieg okolicznosci.

Portret użytkownika zaduma

No dobrze, ale oni rozpirzają

No dobrze, ale oni rozpirzają nasze piniondze na swoją przyszlą zagładę. Dopóki nie spłacą reparacyj, ich pieniądze są nasze.

Portret użytkownika KRNABRNY

Problem w tym ze Niemcy

Problem w tym ze Niemcy oprocz pieniedzy moga im dać broń i powiedzieć ze na wschodzie jest taki ładny prawie pusty kawalek ziemi.....

Portret użytkownika admin3

Przecież już im dają broń,

Przecież już im dają broń, przyjmując islamistów do policji. Z drugiej strony jakby im dali więcej tej broni, to oni mogą powiedzieć Niemcom, że tam na wschodzie macie dużo ziemie i wynocha z naszego kalifatu

Portret użytkownika &

Był inteligiętny to gra na

Był inteligiętny to gra na gitarze a nie sie szarpie z ciężarami. Tych ludzi nie ma co porównywać z talentami. Tak jak toalety z kulturą. Też się przecież siada na tronie.

Portret użytkownika inzynier magister

to są przygotowania do wojny

to są przygotowania do wojny domowo islamskiej z cywilizacją chrześcijan ! islam to narzędzie globalistów do zaprowadzenia czipowania i ciągłego nadzoru ! właśnie CNN sięprzyznało to prowadzenia prania mózgów na masową skalę i oficjalnie powiedziało że allah akbar to bardzo "ładne" zawołanie ! 

https://www.youtube.com/watch?v=2mKWWQWLne4&t=334s

to nie wszystko bo sponsorowana przez znanego lewackiego filantropa antifa zachwala pedofilię ! ich transparent mówi jasno by nie ujawniać pedofili !

https://www.youtube.com/watch?v=9siALpqSSKw&t=215s

rozruchy w UE na skale wojenną się zaczną i zaatakuą watykan, tak jak przepowiedziałą Matka Boska w Fatimie !!!

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Kimbur

Oczywiście! Prawdę walisz,

Oczywiście! Prawdę walisz, Inzynier. Merkel nie jest naiwna - ona jest cyniczna. Celowo sprowadza nachodźców by zwalczyć chrześcijaństwo, doprowadzić do pełnej kontroli nad społeczeństwem, do państwa policyjnego - Merkel to ręka Antychrysta. Jedno plemię białe pozostać ma - to naród wybrany dobrze nam znany.

Portret użytkownika sceptyyk

Spokojnie... Te wydane przez

Spokojnie... Te wydane przez nich pieniążki, doprowadzą do ich szybkiego upadku   :)  Czy w naszej historii, może nas spotkać, coś lepszego niż upadek szwabów?... Mnie te ich "wydatki" bardzo cieszą  :)  Niech "inwestują" dalej...

Portret użytkownika pacynka

Optymizm raczej przedwczesny.

Optymizm raczej przedwczesny. Od czasów Alberta Pike'a i jego "Morals and Dogma" wiemy do czego sprowadzanie islamistów ma doprowadzić. A pieniędzy to oni sobie drukują ile chcą, przecież to tylko fiducjarny papier.

Portret użytkownika Kimbur

Ten upadek Szkopów będzie

Ten upadek Szkopów będzie jednocześnie naszym cierpieniem, niestety, bo tego oddzielić się nie da. Grupki nachodźców już włóczą się po Polsce jak pany.

Skomentuj