W Wielkiej Brytanii odbył się pierwszy homoseksualny ślub muzułmanów

Kategorie: 

Źródło: Caters News

Jahed Choudhury (lat 24) i Sean Rogan (19), ubrani w tradycyjne złote sherwani (podobny do surdutu i żupanu strój noszony na subkontynencie indyjskim) wzięli ślub cywilny w miejscowości Walsall (Anglia).

 

Mężczyźni poznali się dwa lata temu, kiedy Rogan pomógł zrozpaczonemu muzułmaninowi siedzącemu na ławce. Choudhury wyznaje, że otwarte przyznawanie się do swojej orientacji sprawiało, iż czuł się jak czarna owca w rodzinie i często miał dylematy związane ze swoją wiarą i seksualnością.

 

By zwalczyć homoseksualizm, Choudhury próbował medytacji oraz pielgrzymek do Arabii Saudyjskiej i Bangladeszu, skąd pochodzi jego rodzina. Krewni muzułmanina, zażenowani całą sytuacją, nie byli obecni podczas ceremonii.

Choadbury wspomina, że niektórzy członkowie jego rodziny wypierali jego tożsamość i uważali związek z Seanem Roganem za chorobę lub fazę przejściową. Mężczyzna wyraża nadzieję, że jego małżeństwo jest krokiem na przód dla muzułmanów i społeczności LBGT. „Chciałbym przekazać wszystkim w podobnej sytuacji, że bycie gejem i muzułmaninem jednocześnie jest w porządku”, dodaje Choudhury.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)Komentarze

------------------------

Wszystkie konwenanse, savoir-vivre i nonszalancki bon ton służą do sterowania społeczeństwem, by biło się o pozycje generowane przez najwyższe warstwy. To tylko potyczki o ładną obrożę i łańcuch.

Portret użytkownika Eva11

co znowu wymysliles ? to jest

co znowu wymysliles ? to jest masakra ,jak mozna to uwazac za mniejsze szambo ?

ps. juz minelo chyba pol roku ......

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej?

Portret użytkownika Q090090

jak mozna to uwazac za

jak mozna to uwazac za mniejsze szambo ?

homo w islamie oznacza słabyszy islam, słabszy islam oznacza mniejsze szambo

Portret użytkownika petus

Nie pedał tylko

Nie pedał tylko homoseksualista wredny egoistyczny homofobie z zaostrzeniem

Strony

Skomentuj