W Wielkiej Brytanii, na niebie rozbłysł jasnozielony meteor

Kategorie: 

Źródło: Instagram

W sylwestrową noc, na niebie nad Wielką Brytanią rozbłyskały nie tylko fajerwerki. Około 17:30 czasu uniwersalnego zaobserwowano upadek meteoru, który rozjaśnił nocne niebo zielonym błyskiem. 

 

Tysiące osób donosiło o jasnym bolidzie, który przemknął na niebie nad hrabstwem Berkshire. W sieciach społecznościowych pojawiło się wiele zdjęć i nagrań przedstawiających moment eksplozji obiektu z kosmosu.

 

Brytyjska Sieć Obserwatorów Meteorów otrzymała ponad 700 zgłoszeń o tej dziwnej płonącej kuli. Meteor poruszał się zaskakująco powoli dlatego nie można wykluczyć, że w rzeczywistości Brytyjczycy obserwowali deorbitację jakiegoś sztucznego satelity.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocenKomentarze

Portret użytkownika Jasmin

Ja osobiście nie potrafię

Ja osobiście nie potrafię tego opisać. Po prostu jakiś lęk wewnętrzny mnie od paru dni ogarnia... I wystarczy trochę poczytać, co się dzieje na świecie, a wnioski sam powinieneś wyciągnąć.

Portret użytkownika Hostus

Bo zbliżamy się do końca

Bo zbliżamy się do końca czasów. Smile Coraz dziwniejsze to jest i coraz częściej będzie. Smile Katastrofy, pogoda, ludzkie rządy, ideologie, eskalacja ninawiści.... Ale nie ma się czym martwić - do wybuchu trzeciej wojny światowej lepiej nie będzie, a potem godni odbudują świat.

Portret użytkownika hahik

żadnego końca nie bedzie, to

żadnego końca nie bedzie, to miejsce zostało zmontowane do podbojów innych światów - im więcej ludzi na ziemi tym wiecej podbili a Wy jesteścię teraz "ludzmi"...takie kosmiczno-zbujeckie perpetum mobile

Portret użytkownika Alvin

Widziałem to - rzeczywiście

Widziałem to - rzeczywiście wolno spadało to cos i było bardzo zielone - te filmiki nie oddają tego.

Jechałem M1 na północ; z Londynu do Luton - spadało to coś równolegle to Ziemii (no prawie), znaczy, że nie ostro z nieba, tylko tak bardziej płaskawo - na początku nawet pomyślałem, że to samolot jakiś z lotniska w Luton, ale leciało odwrotnie - tam gdzie lotnisko jest było wyżej; a im dalej tym niżej - potem, że to jakaś awionetka z innego lotniska. 

Widok nieziemski - wolno to leciało i było bardzo zielone - taka jasna zieleń. 

Szkoda, że nie miałem kamerki....

Portret użytkownika jasmin81

Myślę, że w tym roku wydarzy

Myślę, że w tym roku wydarzy się coś niesamowitego... Kwestia nawet już chyba nie tygodni, a dni... No ale mogę się mylić. 

------------------------

Wszystkie konwenanse, savoir-vivre i nonszalancki bon ton służą do sterowania społeczeństwem, by biło się o pozycje generowane przez najwyższe warstwy. To tylko potyczki o ładną obrożę i łańcuch.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj