W tym roku, Niemcy mogą przyjąć ponad 1,5 miliona imigrantów

Kategorie: 

Źródło: Twitter
Prawdopodobnie nigdy nie dowiemy się jak wielu imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu "szturmowało" Europę w tym roku. Okazuje się bowiem, że wszystkie poprzednie statystyki były bardzo mocno zaniżone. Według poufnego raportu, Niemcy mogą przyjąć w 2015 roku nawet 1,5 miliona uchodźców, czyli niemal dwa razy więcej niż wcześniej zakładano.

 

Jak donosi gazeta Bild, tylko w czwartym kwartale Niemcy mogą przyjąć około 900 tysięcy imigrantów - każdego dnia nawet 10 tysięcy ludzi może przekraczać granicę. Poprzednie szacunki zakładały "tylko" 800 tysięcy uchodźców w przeciągu całego roku. Liczba 1,5 miliona prawdopodobnie wciąż jest zbyt niska. Tymczasem według niedawnych szacunków ONZ, których absolutnie nie należy traktować poważnie, w całym 2015 roku do Europy ma przybyć pół miliona azylantów. 

 

Inwazja na Europę najwyraźniej odbywa się na znacznie większą skalę. Niemieckie władze źle oszacowały napływ imigrantów a jak podaje Bild, muszą teraz przygotować się na ewentualne "załamanie się systemu zaopatrzenia". Obecnych już w kraju uchodźców należy wyżywić i zapewnić im zakwaterowanie, a tymczasem do Niemiec przybywają kolejni ludzie.

 

Uchodźców którzy dotarli już w tym roku na nasz kontynent prawdopodobnie możemy liczyć w milionach, a skoro Niemcy tak chętnie przyjmują ich do siebie to można spodziewać się, że przyszły rok będzie pod tym względem jeszcze gorszy. Każdy z nich, który zdoła osiedlić się w tym kraju, z czasem będzie chciał ściągnąć do siebie również swoją rodzinę. Kanclerz Niemiec Angela Merkel zapowiadała, że nie zrezygnuje z pomocy dla imigrantów.

 

 

Źródło: http://www.reuters.com/article/2015/10/04/us-europe-migrants-germany-numbers-idUSKCN0RY0UY20151004

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Komentarze

Portret użytkownika Rodak

Powodzenia  Niemcom  w

Powodzenia  Niemcom  w  przyjmowaniu  najeźdźców  na  swoim  terenie, a  co  na  to  zwykli niemieccy  obywatele ?  Będą  się  spokojnie  przyglądać  jak  niszczy  im  sie  panstwo ?

Portret użytkownika Alien1974

Hello Everyone! Chcecie

Hello Everyone! Chcecie szcześcia dla siebie i swoich dzieci? Proszę przeczytać to - "APOKALIPSA CZAS SPEŁNIENIA". Przeczytajcie i podajcie dalej. Do następnego poczytania.

Portret użytkownika Kimbur

Jeśli niemiecki rząd źle

Jeśli niemiecki rząd źle szacuje to albo jest rządem durniów (w co wątpię), albo jest rządem zabójców kultury Europy i państw narodowych.
Dla każdego trzeźwo myslącego wniosek z napływu młodych i silnych islamistów jest jeden - to wroga armia, która wywoła w Europie straszną wojnę!

Portret użytkownika G2M3

No właśnie to co napisałeś

No właśnie to co napisałeś jest moim zdaniem istotne. Gdyby oni to robili z głupoty to trudno, może z chaosu zrodzi się coś co to naprawi. Niestety też wątpię, że to durnie. Oni wiedzą jaki jest cel, a my nie.
Moim zdaniem migracja ludności (finansowana przez USA) oraz atak na VW to dwie poteżne rakiety wymierzone w Niemcy za ciepłe stosunki z Rosją. Chodzi mi o politykę energetyczną, w tym sprzedanie strategicznych magazynów gazu. To będzie miało olbrzymie znaczenie dla relacji pomiędzy Rosją, a EU (strefa wpływów USA).  Nie rozumiem natomiast czemu główną bronią USA w tym sporze jest kanclerz Merkel, w szczególności nie rozumiem dlaczego Niemcy się na nią godzą. W końcu ktoś wybiera... Trochę jak u nas. ale u nas też nie rozumiem...
 
[quote=Kimbur]
Jeśli niemiecki rząd źle szacuje to albo jest rządem durniów (w co wątpię), albo jest rządem zabójców kultury Europy i państw narodowych.
Dla każdego trzeźwo myslącego wniosek z napływu młodych i silnych islamistów jest jeden - to wroga armia, która wywoła w Europie straszną wojnę!
[/quote]
 

Portret użytkownika kolowrat

armia machdiego prawie w

armia machdiego prawie w komplecie teraz tylko pozostaje kwestia rozlokowania , zaopatrzenie logistyczne i do boju. prawdopodobnie  z europy jaką znamy nie pozostanie kamień na kamieniu

Portret użytkownika tomasz26

przyjdzie taki czas ze

przyjdzie taki czas ze rodowici Niemcy będą opuszczać swój kraj ratując swe życie ... i Polacy będą da nich wtedy jedynym ratunkiem

Portret użytkownika achiles

Są już pierwsze efekty

Są już pierwsze efekty lotniczych ataków rosyjskiego lotnictwa na pozycje terrorystów z tzw. "państwa islamskiego" w Syrii , którzy w panice i popłochu w obawie przed lądową ofensywą armii syryjskiej wspomaganej z powietrza rosyjskim lotnictwem uciekają do Jordanii , ZOBACZCIE JAK WYGLADA CENTRUM DOWODZENIA NALOTAMI, TO ROBI WRAŻENIE:

http://www.vesti.ru/doc.html?id=2671529
A TAK SĄ ZAKWATEROWANI LOTNICY I PERSONEL W SYRYJSKIEJ BAZIE, TU JUŻ, BEZ SZAŁU, ALE PRAWIDŁOWO I ZGODNIE Z ŻOŁNIERSKIM WYZWANIEM:
https://www.youtube.com/watch?v=gcKZ0_ALQO8

Portret użytkownika 777

W niedzielę mieszkańcy Calais

W niedzielę mieszkańcy Calais wyszli na ulice, by protestować przeciw imigrantom zalewającym ich miasto. Francuzi chcieli powiedzieć „dość” dzikim obozowiskom imigrantów ich roszczeniom.Sprzeciw Francuzów wywołał nie tylko sam kryzys imigracyjny i kolejne przypadki szturmowania Eurotunelu. Protestowali także przeciwko żądaniom socjalnym wysuwanym przez przybyszów i stowarzyszeniom wspierającym nielegalnych imigrantów.Manifestację zorganizował „Kolektyw zezłoszczonych mieszkańców Calais”. Doszło do niej, choć rada miasta chciała spacyfikować wszelkie przejawy niezadowolenia. A mer Calais – Natacha Bouchart – zakazała jej organizowania.Postawa władz lokalnych wpłynęła na część mieszkańców, ale w proteście udział wzięło i tak 500 osób. Manifestacja rozpoczęła się na plaży, mieszkańcy przeszli następnie ulicami miasta. Prezentowali m.in. hasła „SOS Calais w nieszczęściu” i „Stop nielegalnej imigracji”.: http://www.pch24.pl/mieszkancy-calais-protestowali-przeciwko-inwazji-imigrantow,38583,i.html#ixzz3nhTPf1Ht
 
u nas honoru bronią wspaniali Polacy z ONR !

Zbigniew Stonoga jebany żydowski TVN kłamie
https://www.youtube.com/watch?v=XdWNxoOB2Wk

Portret użytkownika achiles

NIEMCOM PRZESZKADZAJĄ, NASZE

NIEMCOM PRZESZKADZAJĄ, NASZE kopalnie i węglem opalanie i do energii pozyskiwania, WIĘC KAZALI JE POZAMYKAĆ , podobnie, jak wcześniej NASZE STOCZNIE, a nie przeszkadzają im ŚMIERDZIELE VOLKSWAGENY, które to tak ŚRODOWISKO NATURALNE TRUJĄ, poprzez ich fałszowane dane EMISJI SPALIN. GDZIE TU SPRAWIEDLIWOŚĆ I GDZIE TU LOGIKA?. Pytam retorycznie. 

Strony

Skomentuj