W Sankt Petersburgu spadł niebieski śnieg

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Mieszkańców Petersburga przestraszył i jednocześnie zdziwił niesamowity śnieg w kolorze niebieskim, który pokrył okolice Prospektu Aptekarskiego. Należy zauważyć, że pomimo wizualnego piękna, niecodzienny i nieoczekiwany opad niepokoi mieszkańców miasta.

 

Lokalni ekolodzy nie ustalili jeszcze przyczyny tego niezwykłego zjawiska. Nie wiadomo, czy niebieski śnieg jest niebezpieczny dla ludzi i środowiska jako całości. Brak informacji, czy zawiera on jakieś substancje szkodliwe. Eksperci Rosprirodnadzoru mają zamiar przeprowadzić bardziej szczegółowe analizy.

 

Mieszkańcy miasta tymczasem przedstawili swoje wersje dotyczące błękitnego „puchu”. Romantyczni ludzie wierzą, że jest to dar z nieba na święta i Nowy Rok. Zwolennicy teorii o UFO żartują, że są to sztuczki kosmitów. Bardziej pragmatyczni obywatele uważają, że było to spowodowane przedostaniem się do gleby kobaltu. Dlatego rodzice nie spieszą się, żeby wypuszczać dzieci na dwór w celu lepienia niebieskich bałwanów. Mieszkańcy obawiają się także o zwierzęta, w tym także o te bezpańskie.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocenKomentarze

Portret użytkownika Ogo Pogo

To brukselka przygotowuje

To brukselka przygotowuje atak rozpoznaniem.Na razie niebieski śnieg a później gwiazdki.To ten sam kołchoz tylko wrota już nie rażąco czerwone a łagodnie niebieskie.Nie towarzysze a kumotry.

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika rogol

Gdyby nie te cepy nie mialbys

Gdyby nie te cepy nie mialbys mozliwosci tego pisac bo mie urodzilbys sie.

Ludzie na Ukrainie uwazali ze: Ruski wyzwolil ich spod polskiego pana a dopiero Niemiec napadl na nich.

Skomentuj