W Rosji w ciągu jednej nocy zniknęło całe jezioro

Kategorie: 

Źródło: Internet

Mieszkańcy wsi Ostaszata (ros. Осташата)w regionie permskim w Rosji, z zaskoczeniem zauważyli, że jedno z  lokalnych jezior zniknęło w ciągu nocy. Wcześniej akwen był głęboki na 3 metry.

 

Miejscowi rolnicy obawiają się, że podobny los może spotkać inne okoliczne akweny, co utrudni pojenie bydła w wielu gospodarstwach. Mieszkańcy wsi Ostaszata niemal codziennie przychodzili nad jezioro zwane Pieszjora( ros. Пещёра). Teraz mogą sie przespacerować w miejsce, gdzie powinno się ono znajdować.

 

Wszystko wskazuje na to, że woda zniknęła ze względu na jakieś podziemne puste zbiorniki, może jaskinie, które występują w tej okolicy. Być może wkrótce pokaże się tam nowe wejście do nieznanego kompleksu jaskiń. Obecnie jednak na zdjęciach nie widać zapadliska, jedynie wielką kałużę na dnie.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)


Komentarze

Portret użytkownika rosomak

Ależ tu rynsztok, brrr. Chyba

Ależ tu rynsztok, brrr. Chyba się zagalopowaliście - Obaj jesteście siebie warci. Nie wiem co admin robi ale za takie wpisy ban się należy od razu.

Portret użytkownika N1KT

woda znika nie tylko tam ale

woda znika nie tylko tam ale wszędzie na całym świecie bo jest w całej atmosferze i w wodzie pełno hot particli pochodzących z Fukushimy daiichi ze stopionych reaktów które po dziś dzień produkują te hot particle w nieskończoność amen... Wyskocze wyobraźnią daleko w przód bo śmiem twierdzić że ziemia będzie wyglądała dokładnie tak jak w tej chwili planeta Mars...

Tunelik w Szwajcarii z rozbudowanym wielkim lokum w środku w góry to nie przypadek...

www.corium.cba.pl www.enenews.com

 

Portret użytkownika jou

cos ostatnio za duzo tych

cos ostatnio za duzo tych jezior znika,jakas plaga czy ki grzyb? Ktos kradnie wode?Czy tez zjawisko naturalne i wysycha?Ziemia jakas popekana w tym miejscu na zdjeciach.Moze jakas bron energetyczna z satelity i wyparowala bo jamy nie widac ze splynela jak w wannie.Pewnie jak w filnie pt.Hydrozagadka Smile

Portret użytkownika janina

to zdjęcie to z polskich

to zdjęcie to z polskich Mazur, to ci co za 500+ maja przyjemność mieć lato cały czas......taka murzyńskość bo pracy nie ma..........

Portret użytkownika XaX

Czy wy wszędzie się z tą

Czy wy wszędzie się z tą polityką wpierdzielać? Ludzie ile można ... Wszędzie podteksty polityczne rzucacie nawet w zupełnie nie powiązanych tematach nie macie nic lepszego do roboty?

Portret użytkownika panfenix

trochę mniej propagandy

trochę mniej propagandy oglądać w TV :), to wtedy byś nie wiedział, że ruscy są źli :). Najlepiej olewać wszelkie propagandy i umysł mieć wolny.

Portret użytkownika Komik

To zdjęcie w zestawieniu z

To zdjęcie w zestawieniu z wyrazem "Komik" ma inne znaczenie, ale skoro tego nie pojmujesz to twój problem.

Widzę że na tej stronie, komentarze piszą ludzie zakompleksieni i strasznie poważni, bez poczucia humoru i bez dystansu do tego co ich otacza.

Taka zawziętość z nienawiścią, źle wpływa na zdrowie ... trochę luzu towarzysze radzieccy.

Portret użytkownika keri

Komik napisał:

Komik napisał:

"Taka zawziętość z nienawiścią, źle wpływa na zdrowie."

Nie doceniasz tego co napisałeś Smile

To źle wpływa także na całą Europę, na całą Ziemię, na cały proces przebudzenia ludzkości, gdyż obniża wibracje.

Naukowcy radzieccy odkryli to pierwsi Smile

 

Portret użytkownika UPAdlina

troche humoru nie zaszkodzi,

troche humoru nie zaszkodzi, ale przydałoby się wziąć elementarz i nauczyć ortografii, chłopcze-banderowcze!!!!!..........Pisze się "radzieccy", a nie radziedzcy!!

Skomentuj