W Rosji trwa śledztwo przeciwko parze kanibali

Kategorie: 

Źródło: Twitter

Rosja jest świadkiem jednej z większych zbrodni ostatnich lat. Na minionych dniach zatrzymano tam parę, która oskarżana jest o zabicie i skonsumowanie trzydziestu ludzi. Sprawa wyszła na jaw po tym, jak policja odnalazła zdjęcia rozczłonkowanych ciał na telefonie jednego z kanibalów.

Ta odrażająca sprawa ma miejsce w Krasnodarze i doprowadziła do aresztowania 35-letniego mężczyzny i jego żony. Oboje są oskarżeni o zabicie co najmniej 30 ludzi od 1999 roku i zjadanie ich ciał. Jak dotąd policji udało się zidentyfikować 7 ofiar.

Zbrodnia pozostawała ukryta do czasu, aż na ulicach Krasnodaru znaleziono telefon komórkowy, na którym znajdowały się zdjęcia mężczyzny pozującego z rozczłonkowanym ciałem kobiety. Pozostałości ofiary ze zdjęć odnaleziono jeszcze tego samego dnia w torbie, którą również porzucono na terenie Krasnodaru. Początkowo 35-latek zaprzeczał, jakoby był mordercą. Przyznał, że jedynie znalazł szczątki i… Postanowił zrobić sobie z nimi zdjęcia.

 

Źródła zdradziły dla RIA Novosti niewiele, poza faktem, że wiele wątków sprawy wymaga jeszcze potwierdzenia oraz wyjaśnienia, jednakże udało im się przemycić informację o odnalezienie zamarynowanej dłoni człowieka w mieszkaniu oskarżonych. Według zeznań autora selfie to właśnie z tą dłonią miał je sobie zrobić. Trzydziestopięcioletni mężczyzna przyznał się jak dotąd tylko do morderstwa kobiety z selfie oraz innej ofiary z 2012 roku.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)Komentarze

Portret użytkownika rachu ciachu

Po gościu widać, że "ludzina"

Po gościu widać, że "ludzina", raczej nie tuczy... Laska, gdyby ją odpowiednio podmalować, kojarzy mi się z okładką płyty "Fatal Portrait" Kinga Diamonda.

Portret użytkownika Eva11

swiatkiem jednej z wiekszych

swiadkiem jednej z wiekszych zbrodni ostatnich lat ... to chyba zart jakis ? !

zjedli tylko 30 osob i o jakich latach mowa ?

ale twarzyczki typowo rusalskie !

 

 

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej?

Portret użytkownika sceptyyk

Żydóweczka? Porównaj -       

Żydóweczka? Porównaj -                                                                                                               Podobny obraz

Portret użytkownika Eva11

naprawde ...bardzo potrzebne

naprawde ...bardzo potrzebne potwierdzenie jakiej sa narodowosci ...bo wcale nie widac z facjaty ,ze to kacap jak nic ...

jak to sie mowi  -rosja sie go nie wyprze ...

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej?

Portret użytkownika babka

Jak widać sprawia ci to

Jak widać sprawia ci to ogromną radość.To nie narodowość decyduje o tym,że człowiek zdolny jest do zbrodni.Niedawno aresztowano zwyrodnialca ,niestety Polaka,który 19 lat temu w bestialski sposób zamordował,oskórował młodą dziewczynę  i uszył sobie z jej skóry ubranie.Mam nadzieję ,że nikt na świecie nie odczuwa satysfakcji ,że to Polak .Mam nadzieję,że myślą o nim jak o zbrodniarzu i odczuwają jedynie współczucie dla ofiary i jej bliskich.

Strony

Skomentuj