W Ankarze zabroniono imprez LGBT – w proteście niemiecka ambasada wywiesiła tęczową flagę

Kategorie: 

Źródło: https://twitter.com/MiRo_SPD/status/930898862218326017

Władze tureckiej stolicy Ankary zakazały publicznych imprez i wystąpień społeczności LGBT, w tym festiwalu filmowego. Ambasada Niemiec współorganizowała i wspierała te wydarzenia. Teraz w proteście Niemcy wywiesili tęczową flagę na swoim przedstawicielstwie.

 

Turcy wprowadzili zakaz ze względów bezpieczeństwa i możliwości prowokacji. Wszystkie publiczne projekty, w tym przedstawienia teatralne, pokazy filmów i wystawy, są zabronione. Reuters zauważa, że w największym mieście kraju Stambule od dwóch lat obowiązuje zakaz na przeprowadzanie parad gejowskich. W Turcji, w przeciwieństwie do większości krajów muzułmańskich, homoseksualizm nie jest jednak przestępstwem.

 

Władze Ankary zakazały, z uwagi na zagrożenie atakami terrorystycznymi i powakacje, przeprowadzenia w stolicy dwudniowego festiwalu LGBT Pinkes Leben Queer. Rządzący uważają, że filmy mogą „rozniecić uczucie nienawiści i wrogości wobec innych części społeczeństwa". Jednym z organizatorów festiwalu była Ambasada Niemiec. Tam, na znak protestu, fasadę budynku ozdobiono tęczową flagą - tradycyjnym symbolem społeczności LGBT.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)


Komentarze

Portret użytkownika zlośliwka

Na miejscu Erdogana na

Na miejscu Erdogana na nastepnej jakiejs wizycie kogos z Niemiec w Turcji bym wywiesiła zamiast niemieckiej teczowa flage. A potem tylko stwierdziła ze przeciez taka byla na ambasadzie i widocznie Niemcy sobie flagę zmienili i Turcja sie tylko do nowej dostosowała...ale by była kmina... Ale politycy nie maja jaj by konkretami walić

Portret użytkownika inzynier magister

Nie od dziś wiadomo że islam

Nie od dziś wiadomo że islam nie cacka się ze zbokami ! Niestety chrześcijaństwo i zachodnia cywilizacja śmierci ulegają wpływom i naciskom zboków ! Jdna sam islam dopuszcza pedofilię....

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Pedofilia, homoseksualizm i

Pedofilia, homoseksualizm i inne zboczenia genetyczne przywłaszczyło sobie prawo potepienia szatańskie chrześcijaństwo. Z natury rzeczy w planie stworzenia człowieka był i jest mężczyzna i kobieta, więc wszelkie dywagacje na ten temat "chrześcijan" nie mają racji bytu. Potępia to Bóg, gdyż jest to niezgodne z jego planem i nie wasz "bożek", czy innego wyznania!

Portret użytkownika Eva11

tylko ,,ktos,, chce aby swiat

tylko ,,ktos,, chce aby swiat nie wiedzial co to Bog ,a wrecz wyparl sie go..

a wtedy nie ma mowy o jakichkolwiek dywagacjach ..bo wszystko jest dozwolone i 

bez Aktu Stworzenia nie mozna mowic o zasadach lub naturalnych planach ..

normalnosc wtedy to wszsytko co umysl potrafi wymyslic ,a w tym i odchyly ,bo nie ma norm ...

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej?

Portret użytkownika jou

swietnie ,niech niemcy

swietnie ,niech niemcy wieszaja flagi,promuja homosiow,aborcje i pedofilstwo...tym szybciej sprowadza na siebie zaglade...

Portret użytkownika abc

Albo raczej wyhodują

Albo raczej wyhodują kolejnego Hitlerka.

Jest teoria, że Adolf zaczynał jako chłoptaś Rohma. I może coś w tym jest, patrząc na niektóre gesty z publicznych wystąpień to one są jakieś takie pedziowate właśnie.

 

Skomentuj