USA rozmieści w Australii bombowce strategiczne i drony

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

David Shear, asystent sekretarza obrony ds. bezpieczeństwa regionu Azji i Pacyfiku powiedział, że Pentagon planuje umieścić w Australii pododdział bombowców strategicznych i dronów, pisze Foreign Policy.

 

Naddźwiękowy bombowiec Lancer i ciężkie drony Global Hawk uzupełnią wyposażenie australijskich sil zbrojnych. Stany Zjednoczone zamierzają wzmocnić swoją obecność wojskową w regionie, jako przeciwwaga dla rosnących wpływów Chin. Od 2013 roku pomysł umieszczenia w Australii samolotu B-1B wdrażał generał Robert Carlyle, ówczesny dowódca Sił Powietrznych USA na Pacyfiku.

 

Naziemne oddziały USA stacjonowały w Australii już w 2012 roku, a teraz ich liczba stopniowo wzrasta. W 2014 roku została podpisana umowa między Waszyngtonem, a Canberrą o współpracy wojskowej, która będzie obowiązywać 25 lat. Bombowiec B-1B został opracowany w 1970 roku i pierwotnie był przeznaczony do wykonywania zadań odstraszania nuklearnego rakietami AGM-69 SRAM z głowicami jądrowymi.

 


 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Komentarze

Portret użytkownika Beno

Jeżeli posiadają 650 baz po

Jeżeli posiadają 650 baz po za granicami, to co zmienii 1 czy 100 następnych  oni   tak czy tak są u końca swojego istnienia, wielu analityków dziwi się że jeszcze Ludzie ich na poważnie traktują  przy tak ogromnych zadłużeniu,,,jeżeli dojdzie do wojny  nuklearnej to ten reset Finansowy i populacji będzie bardzo szybko przebiegał,,, a ich Demony wyciagną żywcem z schronów 5 gwiazdkowych,,,,
#  3  dni ciemności św Pijo  
https://www.youtube.com/watch?v=xlU3oJw8ED0

0
0
Portret użytkownika Kazek12

Może  niech  napioszą  gdzie

Może  niech  napioszą  gdzie  jeszcze  USA  nie  ma  swojej armii i  uzbrojenia  i  po  co rozmieszcza  nowe  uzbropjenie  w  różnych  rejonach  świata ?

0
0
Portret użytkownika strażnik teksasu

no własnie mialem to samo

no własnie mialem to samo napisac.przypomina mi sie Protokoły mędrców Syjonu.Przeszłość i teraźniejszość jednoznacznie wskazują , że "Protokoły" nie są fałszerstwem. gorliwość mediów i oficjalnych czynników w ich dezawuowaniu świadczy jednoznacznie za ich oryginalnością.. wyciekły plany, które miały pozostać tajne. Podporzadkowano sobie najpotężniejsze państwo i społeczeństwo na świecie i mimo ,że świat poznał nikczemne plany, są one skrupulatnie realizowane. Oponentów w świecie eliminuje się jankeskim butem. amerykance są w posiadaniu strasznej broni o nazwie HAARP W laboratorium na alasce testowane są skutki emisji silnych fal elektromagnetycznych, które potrafią wywoływać tornada, trzęsienia ziemi, czy fale tsunami.omba atomowa to pikus.bez zadnych podejzen moga robic co chca w kazdej czesci swiata.efektem dzialan haarpa czesto sa publikowane na ZNZ to właśnie zasługa amerykańskiej armii.

0
0
Portret użytkownika Prawda boli

Co to za kaszana?! Autor sam

Co to za kaszana?!
Autor sam nie wie co pisze? Najpierw pisze "USA rozmieści" a zaraz potem że "uzupełnią wyposażenie australijskich sil zbrojnych".
Takiego prania mózgu czytelnika GW by się nie powstydziła ale tallinn wstydzić się powinien bo tu nie GW tylko ZnZ.

0
0

Skomentuj