USA i Korea Południowa będą symulować inwazję na Koreę Północną. Czy jesteśmy świadkami przygotowań do wojny?

Kategorie: 

Źródło: U.S. Air Force

Na początku marca na Półwyspie Koreańskim rozpoczną się największe jak dotąd manewry wojskowe. Stany Zjednoczone i Korea Południowa będą symulować między innymi atak na Koreę Północną, szybkie zabezpieczenie granic oraz przejęcie kontroli nad całym regionem.

 

Jak widać, Zachód kontynuuje wojnę pośrednią z Rosją i Chinami. Zresztą niejeden się już zastanawiał który kraj będzie teraz na celowniku krzewiciela demokracji. Wenezuela jest już częściowo "wyzwolona" w sposób pokojowy, Libię i Ukrainę udało się zdemokratyzować siłą a to samo może teraz spotkać Syrię i Koreę Północną.

 

Kwestia Korei Północnej jest znacznie trudniejsza, ale podobno nie ma rzeczy niemożliwych. W przyszłości, tej bliskiej lub odległej, przekonamy się czy plan zdobycia Korei Północnej okaże się skuteczny. Zastanawiająca jest jednak wypowiedź MSZ Chin, który jakiś czas temu wyraził zgodę aby Zachód "ukarał" reżim Kim Dzong Una. Zaraz po tym Japonia i USA nałożyły sankcje na ten kraj.

 

Teraz dowiadujemy się, że 7 marca rozpoczną się wielkie manewry wojskowe i potrwają aż do 30 kwietnia. Weźmie w nich udział 290 tysięcy żołnierzy z Korei Południowej i 15 tysięcy ze Stanów Zjednoczonych. Scenariusz ćwiczeń militarnych oraz symulacji komputerowych będzie zakładać wybuch wojny oraz inwazję na Koreę Północną, działania zbrojne wokół stolicy tego państwa oraz operacje w późniejszych etapach.

 

Bierze się także pod uwagę przejęcie kontroli nad całym krajem i zdobycie wszystkich kluczowych obiektów - również fabryk które zajmują się produkcją broni masowego rażenia. Według tego scenariusza, wojska zostaną wysłane na granicę z Chinami i Rosją aby zapobiec ingerencji z zewnątrz. Wygląda to tak jakby Stany Zjednoczone rzeczywiście chciały już pozbyć się przywódcy tego państwa, a tym samym zdobyć cały Półwysep Koreański i zbliżyć się do Chin.

 

 

Źródło: http://www.koreaherald.com/view.php?ud=20160218000983

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Komentarze

Portret użytkownika n..

Zagłada wisi w powietrzu!

Zagłada wisi w powietrzu! Niestety, zwyrodnialcy uważający się za bogów (bo przecież rzeczywiście mają władzę nad krótkim życiem innych śmiertelników) w jakimś opętańczym szaleństwie coraz bardziej prą do straszliwej i niewyobrażalnej wojny. A sam diabeł, unurzany i upity krwią niewiniątek popycha ich z tyłu widłami... Ale dlaczego my, zwykli ludzie, nadal im na to pozwalamy? Dlaczego nie wyciągamy wniosków z historii, z licznych, okrutnych i bezsensownych wojen i rzezi? Przecież jako obywatele, tego demokratycznego świata, jako suweren i "większość", powinniśmy mieć zagwarantowaną prawdziwą władzę i wpływ na swoją najbliższą przyszłość! Powinniśmy realnie i szybko zabiegać o pokój, o naszą pomyślność i naszych rodzin! Powinniśmy głośno krzyczeć: co wy szaleńcy przy korytach wyprawiacie? Czy chcecie nas unicestwić i nasze dzieci? Czy ktoś wam dał jakiekolwiek prawo, by pchać świat do wojny totalnej, by nas i innych teraz pozabijać? Powinniśmy sprzeciwić się stanowczo temu zaplanowanemu wymordowaniu ludzkości. Taki właśnie wrzask powinien się teraz rozlegać zewsząd! Z internetu, telewizji, radia i gazet w każdym kraju! Czy oni naprawdę, bez nas i naszego poparcia, sami polecą bombowcami i pojadą czołgami?
Ale chyba "ktoś" już wyprał nam mózgi (i pierze nawet małym dzieciom)! Bo większość ludzi zamiast rozmawiać ze sobą o rzeczach dobrych, np. ze swoją żoną i dziećmi o prawdziwym Bogu, o jego cudownych dziełach, i jechać np. na wycieczkę, i zobaczyć to, co jest piękne, i zobaczyć "życie" i więcej niż widzi wzrok, jego bogactwo na tej pięknej planecie, to woli oglądać wytwory chorej wyobraźni! Kupujemy np. dzieciom "fajne" gry, w których muszą zabijać, jak najszybciej i jak najwięcej, wymordować wszystkich by wygrać! Potem siadamy wygodnie na kanapie i oglądamy jakieś potwory, potem horrory -"piłę 1,2,3,4,5,6?", jakieś pomysłowe śmiercionośne roboty, a największą "radość" sprawią nam jeszcze kosmici, zombi, duchy, smoki, zmutowane szczury, olbrzymie osy i gwiezdne wojny... — a lista sił, gotowych nas z ekranu zaatakować i unicestwić nie ma końca! Ze wszystkich opresji uratuje nas oczywiście dobry prezydent wiadomego kraju, a on przecież "ma prawo" użyć wszelkiej dostępnej broni, poświęcając kogo trzeba, nawet życie milionów niewinnych, by tylko ocalić głównego bohatera i siebie, a my współczujemy i rozumiemy, jaka to dla niego i jego rządu jest trudna decyzja, lecz przecież wiemy, że konieczna i słuszna...
Lecz nasze prawdziwe życie to nie jest film: - Jeden wybuch jądrowy może natychmiast zrównać z ziemią wielkie miasto — tego ponurego faktu dowiedziono dwukrotnie w sierpniu 1945 roku, i z odpowiednio słabymi ładunkami. Wybuch jądrowy ma niewyobrażalną siłę: niszczy i zabija przez takie czynniki rażenia, jak fala uderzeniowa, promieniowanie cieplne, pożary czy skażenie promieniotwórcze! Napromieniowana zostaje żywność i woda. Wojna atomowa spowodowałaby wyrzucenie w powietrze olbrzymich ilości pyłu, co zablokowałoby dostęp światła słonecznego i gwałtownie obniżyło temperaturę na całym globie! Zniszczeniu uległyby uprawy zbóż i innych roślin! Bez pożywienia i wody ocaleni ludzie nadal skazani byliby na okropną śmierć! Wiele państw jest właśnie teraz, w tej chwili w stanie przeprowadzić atak nuklearny! Broń nuklearna jest największym i najbardziej realnym zagrożeniem dla naszej cywilizacji! Na świecie jest jakieś 25 000 głowic nuklearnych! Ludzie, obudźcie się i zacznijcie teraz krzyczeć i nalegać na rządy, puki jeszcze możecie i nie jest za późno, puki jeszcze nie "wyparowaliście", bo ta broń właśnie teraz jest gotowa do użycia! Módlcie się, by jednak wcześniej nastał dzień sądu Bożego i zagłada dla tych wszystkich niegodziwców, którzy rujnują i chcą doszczętnie zrujnować Ziemię!
Ja się już modlę...

0
0
Portret użytkownika eva11

Wszyscy, którzy są pod

Wszyscy, którzy są pod jarzmem jako niewolnicy, niech własnych panów uznają za godnych wszelkiej czci, ażeby nie bluźniono imieniu Boga i [naszej] nauce. Ci zaś, którzy mają wierzących panów, niechaj ich nie lekceważą z tego powodu, że są braćmi, ale niech im lepiej służą, dlatego że są oni wierzącymi i umiłowanymi jako uczestnicy dobrodziejstwa. Tych rzeczy nauczaj i do nich zachęcaj!-wiesz co to za slowa?
z tej wspanialej ksiegi co ja tak cytujecie...
to wlasnie wy -ktorzy ja macie kazdego dnia na ustach poddaliscie sie
osadzacie i wymierzacie sprawiedliwosc wg swojego ,,pana,,
i nie myslcie,ze pisze o szatanie,bo to jedynie czesc tego samego umyslu ktory stworzyl ta ksiege,
jaki to bog mordowalby za nie posluszenstwo?
jedynie z umyslem zatrutym na tyle,ze moglby to wymyslic,
to wlasnie wasz szatan,te uspiony umysl...ktory nie pozwala wam zrozumiec,
ze Bog nie osadza,bo nikogo nie potepil.
to my musimy sami odszukac droge do Niego,
nie bedzie sadu dla wszystkich ,kazdy sam sadzi siebie w swojej glowie...
to jedynie byla kolejan proba odrodzenia,jesli nie zrobimy nic zaczynajac od swoich mysli,znowu sie unicestwimy i znowu zaczniemy od nowa!
nie modl sie o zaglade dla kogokolwiek,a raczej o oczyszczenie umyslu!
 

0
0
Portret użytkownika Akamai

To może Ja Cię pocieszę. Bo

To może Ja Cię pocieszę. Bo już niedługo ci niegodziwcy odejdą. Nic nie trwa wiecznie. Także i zło nie może trwać wiecznie. A Ciemność zawsze przegrywa ze Światłością. To już ich koniec. Ostatnia walka. I chociaż o tym już wiedzą, niewielu z nich się nawróci. Są tak zdegenerowani, że nie stać ich na jakąkolwiek wewnętrzna przemianę. Chcesz wiedzieć co ich czeka ? Znajdą się dokładnie w takim świecie, jaki chcieli stworzyć ludzkości. I dokładnie w takiej samej roli jaką chcieli ludzkości przypisać. Będą potrzebować wiele czasu, by nauczyć się co znaczy być człowiekiem.  
Niech Twoje Serce napełni się pokojem ! 

0
0

Poznajcie Prawdę, a ona was uwolni !

 

Portret użytkownika n..

@Akamai, kto ci kazał mnie

@Akamai, kto ci kazał mnie "nawracać"? Mam nadzeję, że nie służysz jakiemuś "panu" za pieniądze, by "nawracać" nas tutaj zgodnie z "jedyną słuszną ideologią", bo chociaż czasem fajne te Twoje komentarze, to jednak odnoszę takie wrażenie... Natomiast ja oczywiście chętnie służę swojemu Panu z miłości, i dlatego, że bardzo pragnę by Jego imię było wysławiane! Mój Bóg "jest miłością", lecz zgodnie ze swym pięknym imieniem On zawsze "staje się kimkolwiek zechce", by urzeczywistnić zamierzenie!
Dla mnie Jehowa jest kochającym ojcem, lecz dla wielu podłych ludzi wkrótce może okazać się srogim sędzią i wykonawcą wyroku!
Podobnie jak człowiek, gdy z zawodu jest sędzią: będąc "w pracy" wydaje też srogie wyroki na bandytów, lecz gdy wraca do domu, staje się kochającym ojcem i dziadkiem dla swych najbliższych...
Mój Bóg oznajmił: „Nie mam upodobania w śmierci niegodziwego, lecz w tym, by niegodziwy zawrócił ze swej drogi i pozostał przy życiu” (Ezechiela 33:11)! Wytępienie niegodziwych za czasów Noego nie sprawiło Mu więc najmniejszej przyjemności. W takim razie dlaczego się na to zdecydował?
Biblia wyjaśnia, że gdy w przeszłości Bóg sprowadzał wyroki na ludzi bezbożnych, dał im „wzór tego, co ma nadejść” (2 Piotra 2:5, 6). O jaki „wzór” chodzi?
Po pierwsze, Bóg pokazał, że co prawda pozbawienie kogoś życia sprawia Mu ból, ale bacznie obserwuje On ludzi dopuszczających się okrucieństwa i pociąga ich do odpowiedzialności. Z czasem położy kres wszelkim krzywdom i cierpieniom.
Po drugie, Bóg pokazał, że zanim sprowadzi jakąś zagładę, wcześniej miłosiernie zawiadamia o grożącym niebezpieczeństwie. Noe ostrzegał współczesnych, ale większość go ignorowała. W Biblii czytamy: „Nie zwrócili na nic uwagi, aż przyszedł potop i zmiótł ich wszystkich” (Mateusza 24:39).
Czy Bóg zawsze trzyma się tego „wzoru”? Oczywiście. Na przykład Izraelitów przestrzegał, że jeśli zaczną postępować tak niegodziwie jak okoliczne narody, to pozwoli wrogom wtargnąć do ich ziemi, zniszczyć stołeczną Jerozolimę i uprowadzić ich na wygnanie. Oni jednak brnęli w zło — posunęli się nawet do składania dzieci w ofierze. Czy Jehowa podjął przeciw swojemu ludowi jakieś działania? Tak, ale wcześniej wielokrotnie posyłał proroków, którzy wzywali ten naród do zmiany postępowania, zanim będzie za późno. Za pośrednictwem jednego z nich oświadczył wręcz: „Wszechwładny Pan, Jehowa, nie uczyni nic, jeśli swej poufnej sprawy nie wyjawił swoim sługom prorokom” (Amosa 3:7).
JAKI TO MA ZWIĄZEK Z TOBĄ: Wyroki Boże z dawnych czasów tworzą „wzór” budzący w naszych sercach nadzieję. Możemy z ufnością wyczekiwać sądu, jaki Jehowa odbędzie nad tymi, którzy okrutnie krzywdzą innych. Biblia zapowiada: „Złoczyńcy (...) zostaną wytraceni, lecz (...) potulni posiądą ziemię i naprawdę będą się wielce rozkoszować obfitością pokoju” (Psalm 37:9-11). Co myślisz o takim uwolnieniu ludzkości od cierpień? Czy taki sąd jest okrutny, czy miłosierny?
„Wszystkie (...) drogi [Boże] są sprawiedliwością. Bóg wierności, u którego nie ma niesprawiedliwości” (Powtórzonego Prawa 32:4). Żadnej wojny prowadzonej przez człowieka nie można porównać z wymierzaniem sprawiedliwości przez Boga. Dlaczego? Ponieważ Bóg — w odróżnieniu od ludzi — potrafi czytać w sercach, czyli zna wnętrze każdego z nas.
Na przykład gdy osądził Sodomę i Gomorę i postanowił zniszczyć te miasta, wierny patriarcha Abraham martwił się, czy nie dojdzie do niesprawiedliwości. Nie wyobrażał sobie, żeby sprawiedliwy Bóg mógł ‛zmieść prawego razem z niegodziwym’. Jehowa cierpliwie zapewniał swego sługę, że gdyby w Sodomie znalazło się choćby dziesięciu prawych, oszczędzi ją ze względu na nich (Rodzaju 18:20-33). Najwyraźniej zbadał serca mieszkańców i dostrzegł, jak bardzo są zdeprawowani (1 Kronik 28:9).
JAKI TO MA ZWIĄZEK Z TOBĄ: Z wykonanego wyroku możemy wyciągnąć ważną naukę. Szybko nadciąga zapowiedziany w Biblii „dzień sądu i zagłady ludzi bezbożnych” (2 Piotra 3:7). Jeśli kochamy Jehowę i spełniamy Jego wymagania, to gdy będzie On kładł kres cierpieniom i oczyszczał ziemię z wrogów Jego sprawiedliwej władzy, możemy liczyć na ocalenie. W swoim Słowie zachęca: „Wybierz więc życie, abyś mógł pozostać przy życiu, ty i twoje potomstwo — miłując Jehowę, swego Boga, słuchając jego głosu i lgnąc do niego” (Powtórzonego Prawa 30:19, 20)! Wybierz więc życie Akamai miłując Jehowę! (no chyba, że bardziej od życia wolisz te "plusiki" od jakiś szataniśtów lub tego "wykluczonego" @Arya...)

0
0
Portret użytkownika Akamai

@n.. Mam nadzieję, że nie

@n..
Mam nadzieję, że nie służysz jakiemuś "panu" za pieniądze, by "nawracać" nas tutaj zgodnie z "jedyną słuszną ideologią",
A teraz spójrz w lustro i odpowiedz sobie uczciwie na to pytanie. 
Pozdrawiam Smile

0
0

Poznajcie Prawdę, a ona was uwolni !

 

Portret użytkownika Arya

@Akamai widzisz teraz jak ŚJ

@Akamai widzisz teraz jak ŚJ są bardzo zmanipulowani. Znam kilku, którzy odeszli z tej organizacji, bo zauważyli jak bardzo ich przywódcy manipulują nimi. Ja lubię z nimi pogadać w realu, bo po rozmowie ze mną są skonfudowani i zaczynają się zastanawiać, czy ta ich religia aby na pewno jest prawdziwa. W necie nie widzę sensu z nimi pisać, bo na trudne pytania nie odpowiadają.
 
Pozdrawiam 
Arya.

0
0

Wszyscy zmierzamy w tym samym kierunku-z powrotem do Źródła.

Portret użytkownika Akamai

Im nie trzeba zadawać

Im nie trzeba zadawać trudnych pytań. Oni nie poradzą sobie nawet z tymi łatwymi. Typowy, amerykański twór, który pojawił się w Europie nieco wcześniej od hamburgera.
Pozdrawiam Cię "wykluczony" @Arya Smile

0
0

Poznajcie Prawdę, a ona was uwolni !

 

Wszyscy zmierzamy w tym samym kierunku-z powrotem do Źródła.

Portret użytkownika Arya

@Akamai to Świadek Jehowy i

@Akamai to Świadek Jehowy i raczej zaneguje to co napisałeś. My wiemy, że lis jeszcze miesza, ale większość nie rozumie.
 
Pozdrawiam 
Arya.
 

0
0

Wszyscy zmierzamy w tym samym kierunku-z powrotem do Źródła.

Portret użytkownika Akamai

To może się nawróci :) Ja ich

To może się nawróci Smile Ja ich nie rozróżniam. Staram się pomóc każdemu. Zresztą nie tylko on to czyta. A Ty z pewnością wiesz doskonale, jak ważna jest każda próba zmiany pola świadomości tych „straceńców”. Warto się starać, żeby zdobyć chociaż jedną duszyczkę Smile
Pozdrawiam

0
0

Poznajcie Prawdę, a ona was uwolni !

 

Portret użytkownika manolo

Akurat w przypadku Korei

Akurat w przypadku Korei Północnej przydałoby się jakieś wyzwolenie, bo nie ma obecnie na świecie bardziej idiotycznego kraju.......... Niestety, te bałwany z USA doprowadziły do tego, że ten kraj ma broń jądrową i teraz moga sobie tylko demonstracyjnie manewrować u jego granic....

0
0
Portret użytkownika Bucefał

Hahaha "Słońce Narodu"

Hahaha "Słońce Narodu" zachodzi... A tych co tu kminia i jak cielaki patrza przed sie wyczekujac wojny nalez obdarzyc smiechem politowania i podziekowac za aktywnosc z nadzieja ze nie wroca

0
0
Portret użytkownika Wiedzący aż za dużo

7 marca asteroida , 7 marca

7 marca asteroida , 7 marca przygotowania do wojny , czyż nie jest to dziwne ? może nagle się kamyczek zatrzyma nad ziemią bo nim nie będzie Acute Jak by mieli nas zabić to już byś nie pie...przył mondralo jeden z drógim na tej stronie, tu chodzi o coś więkrzego niż tylko o wojnę Acute ostatni odcinek z archiwum x wam to przybliży paranoidalne muzgozjjeby. Dlaczego zmienia się cała ziemia ? myśllll myyyyyyyyyyyyśllllll cwaniaczku

0
0
Portret użytkownika sadasada

E, Wiedzący za mało! Sięgnij

E, Wiedzący za mało! Sięgnij po słownik ortograficzny. Potem kolacja i spać, bo na korepetycje z rana. Warunek musisz zdać.

0
0
Portret użytkownika OgnistyOko

Amerykanie zrobia prowokacje

Amerykanie zrobia prowokacje wobec Korei Pólnocne i przypadkowo....zbambarduje wioska rosyjska żeby zmusic Rosjanom do wysyłania wiekszosc okrety wojennei   do Morza Ochockiej zamiast do Syrii . I wtedy Amerykancy zrobia akuku razem z Arabami i Turkami na Syrie.
........ 
Mialem zwidzenie nie tylko o tym że powstanie sekta lachicka w  Polsce ale takze ze dojdzie do inwazji Chinczyków na ......Tajwan. Przed wybuchem 3Wś bedzie  atak Chinczykow  na  Tajwan . A wczesniej oba Korea bedzie połaczona po samobujczej atomowej ataku na siebie pzrez  Przywódca Korei Pólnocnej. Nie bedzie  inwazja Chinczykow na Rosjan. 
. Powiem wam tak jak bedzie wygladała geopolityka od teraz do pózniej .
 
Dojdzie do tajnych  ukladu politycznej miedzy 20 najwiekszym mocarstwem na swiecie taki cos  jak Jałta za czasu Stalina.:
1) w Ameryka oba bedzie tak; .
USA sprzeda Rosjanom Bliski Wschód razem z Izraelem i pólwysep arabskim . W zamian USA dostanie  cala Ameryka Łacinska. A Izrael zostanie przenoszona na Kubie  i wyspy karaibskiej - wszystkich poprzednio mieszkancow dostana obywatelstwo USA i wyszedlona do  USA.. A w Ameryce Południowej  dojdzie do  biologicznie ludobójstwo przez nowe broni biologiczne oparte na jakims genie ludzkim . Ale o tej ludobójstwie  nie beda wiedzialy Europejczycy.
2) w Europie :
Od UE odloczy sie  kraje slowianskojezyczna i stworza nowy Unia  Slowianska podobny do Ukladu Warszawskiego pod przywodctwie Czechy dolocza do jego kilka kraje niesławianskei ale  lezacy w srodkowej czy wschodnie czesci  Europy, jak Grecja czy dawne tereny Turcji (Powstanie  np. Panstwo Tracja która bedzie de facto rosyjska enklawą ale zeby nie drażnic ukrojona Turcje - Turcja bedzie 2 razy mniejsza niz dzisiaj za to jednolita narodowosciowa  )..W tym czasie w Polsce najpierw bedzie kataklizmu naturalnej a potem rewolucja religijna i powstanie nowa religia którzy beda wyznawiac tylko potomkowie Polakow z Polski,  -po rewolucji  Katolicyzm i inne dzisiejsze religie na terenie Polski zniknie na zawsze i bedzie zakazana. A Katolickim Misjanarzom czy turystom katolickim a takze innym wyznawcom religii ktory beda sie pojawiac na ziemiach Polski i publicznie głosic kazanie zostana skazani na śmierc przez ukrzyzowaniem albo na pozarcie dzikich zwierzat ziemskich jak i kosmicznych  czy jako ofiara ludzka w switych Górach ( w srodku Polski powstannie najwyższa Wulkan i Góry na Ziemi) ..Nowa religie nie beda wyznawac  Polonia poza Polski czy cudzoziemcy bo oni wczesniej przed rewolucja przestana byc Prawdziwymi Polakami. A według nowej religii w Polsce nie beda traktowani Polonia jako Polacy tylko jako Obcy...I ta religia bedzie zastrzeżona tylko dla Polakow urodzonych w Sultanacie Lachicji A ssultanat powstanie na miesjcu zniszcinej przez katastrofy i rewolucji.  na ruinie  dawneij Polski.. Powstanie  lachickie polica religijna  ktory zabije kazdego polaka co beda próbowac glosic nowe religie Lachicyzmu wobec  Cudzoziemców.
Do UE dolacza sie wszystkie kraje  zachodniej Europy i inne kraje co nie beda nalezec do Unii Słowianskiej. Takze  Szwajcaria czy inne kraje neutralne beda nalezec do UE a takze wiele nowe kraje zwłaszcza emiraty europejskie ( te emiraty beda przypominac jak ten kantony szwajcarskie-kazda powiat ma wlasne  religie - a odwiedzianei innej gmny czy emiraty  bedzie wymagane bedzie posiadanie paszporty wizowe od wlasnej gminy. , a UE zostanie uzdrowiona i przez transformaji zostanie przemianawana na taki system polityczna - gospodarki  jak w USA  z ta róznica ze kazdy naród ma wlasne stany w tym system podatkowy, wlasny budzet i wlasne  prawo. ( nadal bedzie jako Unia Europiejska sie nazywac - ale w polityce zagraniczna kazda Panstwo u siebie wewnetrznie ma wlasna polityka handlowa i gospodarcza a takze wlasna polityka obronna czy kultury i religie. Wspólne bedzie tylko wojsko europejska i handel zagraniczna z krajami z poza UE. UE dostanie od USA i Chiny oba kontynenty afrykanskie w zamian za posiadości europejskie w  ameryce.(
 
3)W Afryce po uderzenie  meteorytytu czy wielkiej kosmicznej skaly w środkowej czesci Afryki dojdzie do pekniecie  Afryki  mniej wiecej na linii Kamerum-Dzibiti, wtedy  poludniowej czesci Afryki odplynie na kikaset kllometrów przekreci sie w ciagu kilkunastu lat tak bardzio ze dzisiejszy poludniowa Afryka bedzie sie prawie  stykala  z Nigeria  a Wyspa Magakaskar sie zderzy z ....Antarktyda. Wtedy powstanie  druga Morze Środziemnie miedzy podzielona Afryka a w srodkowej czesci afrykanskiej Morze Sródziemne  beda wystawac wyspa wielkosci kilkuset km2 ze skaly kosmicznej bogate w surowce który nie wystepuje w skorupie ziemskiej czy w naszej galaktyce  poniewaz  ta skala pochodzi z innej galaktyki i do tablicy mandajewa dodaja nowe kilkanascie  pierwiastkow chemicznej ). A wówczas  sahara stanie sie miejsce gdzie pustynia sucha zamieni sie w.....tropikalna lasy i zyzne ziemi uprawne, poniewaz po zderzeniu ze "skalami" ziemie sie przekreci i  równik  przesunie w stronie ....Europy.)
Azja:
Chiny dostana od USA Tajwan i połowa czesci kolonie amerykanskie na Oceanie czy terytorium  amerykanskie w Azji czy  w Oceanie Spokojnym na zachód i na południe od od Hawaje. Japonia dostanie od USA połowa kolonie amerykanskie w Oceanii i połowa...Hawaje w zamian za Ameryki oba. Australia prawie cala zapadnie sie pod wodą i tylko ok 5% kontynentu bedzie wystawiac panad wodą, za to Nowa Zelandia  urosnie  i sie podwoi powierzchnia. wiele  obecnych malych wysp utonie ale tez wiele urośnie. 
P.S. W mojej wizji czy  zwidzienie Ufoludek mnie powiedział  ze znaja w jego nauce  ponad 10 miliardów pierwiastkow chemiczne. Tylko ze kazda galaktyka ma wlasna oryginalna zwiazki chemiczna nie wystepujacy w innej galaktyce w ilosci  666. Dlatego liczba 666 jest świeta w calej naukowej wszechświecie poniewaz każda galaktyka ma w naturze własna 666 pierwiastkow chemiczna niewystepujacy poza swojej Galaktyki. I te 666 pierwiastki moga powstać tylko w danej galaktyce . Dlatego kosciol katolicki te liczby 666 zwalcza bo to de fakto symbol kosmicznej nauki. A niektora sekta przerobila te symbol na szatanski symbol.
P.S.2  W Polsce po upadku skaly kosmiczne w Afryce  bedzie tak goraca i sucho ze bedziemy uprawiac....baobaby banany i ananasy, A śniegu  bedzie tylko w wyzszych partiach w Górach Lachickich i wkolicy  Wulkanu Łodzkiejbo wulkan  powstanie dokładnie na miejscy Łodzi  po tam bedzie srodek czesci pekniecie ziemi  w Europie i  powstanie najwyższa wulkan i bedziemy Polska w naturze miala wlasna Japonia i wulkany beda  pluc popioly i lawy i codziennie trzesienei ziemi i to  przez kilkadziesiat  lat. a jak ziemia sie uspokoi pookolo 100 latach bedzie maila  miala najwyzszy góry na Ziemi a szczyt Swaroza(  ten od wulkanu) ...ponad 30 kilometrów. Te Góry Lachickie pokryje połowa Polski oddzieli słowacji od czechy  a na poludnie skonczy na srodek  Wegry., a Warszawa stanie sie jedna z wielu polskim Pompejem bo popiól pokryje popiolami cza lawami na grubosci ponad 1 kilometrow . A na miejscu nowej ziemi popielisku  na  ten pokrytej  powyzej Warszawy powstanie nowa  Stolica Lachicji o nazwie Gród Popiela. I Bedzie ona świetym miasto dla wyznawców lachitom tak jak dzisiaj dla polskich katolików Jasnogora. A  na szczycie wulkanu świetej dla Lachitów beda dokonowywac ofiary ludzkiej wobec chrzescijan i muzułmanow czy innej wyznawców czy wlasnych  heretyków  czy wywrotkowej spiskowców ktorzy przyszli do Lachicji niezaproszeni glosic chore ideały .

0
0
Portret użytkownika OgnistyOko

 Dilera od czego?. Jak daleko

 Dilera od czego?.
Jak daleko doczytalas i na którym przestalas czytac ze radzisz mnie zmienić dilera ?.
Domyslam sie ze jestes w szoku i ze nie spodziewalas takiego mojego komentarza zakladam ze do konca przeczytalas.
Jak cos to nie pale papierosy nie uzywam uzywek  typu leki psychotropowe , mocna kawa czy rozne rodzaje narkotyki  . nie pije wcale alkoholi. Tak wiec radzenie mnie zmiany dilera to kula w plot, Jak juz to moze wina tego ze nasze  niebo jest zatruwane jakims swinstwem, albo pomimo tego świnstwa dostaje zle czy dobre energie kosmiczne i cos w moim organiznie sie mutuje i byc moze jestem w trakcie  transformacji duchowej czy cielesnej   i moze od tego mam taki chore zwidy czy chore teksty.
 

0
0
Portret użytkownika Arya

Cholera, teraz doczytałem, że

Cholera, teraz doczytałem, że nic nie bierzesz. Cofam to co napisałem wcześniej-nie chce nic brać, skoro sam przyznajesz że masz chore  wizje. Na tym poprzestańmy.

0
0

Wszyscy zmierzamy w tym samym kierunku-z powrotem do Źródła.

Strony

Skomentuj