USA już nie chce zmiany władzy w Syrii, powiedział John Kerry

Kategorie: 

Źródło: Flickr/Beshr Abdulhadi/CC BY 2.0
Wojna w Syrii zaczęła się od zwykłych demonstracji, które szybko przerodziły się w regularne walki. Z czasem Stany Zjednoczone oficjalnie zaczęły domagać się odejścia prezydenta Baszara al-Assada i można powiedzieć, że cały ten konflikt toczy się właściwie wokół jego osoby. Jednak dziś USA niespodziewanie przestały zajmować się krytykowaniem Assada a odsunięcie go od władzy najwyraźniej przestało być priorytetem.

 

Zachód i Rosja od samego początku nie zgadzały się ze sobą w kwestii Syrii. Amerykanie chcieli aby prezydent tego kraju natychmiast zrezygnował z funkcji, lecz stanowisko Rosji było inne. Władimir Putin argumentował, że Assad i jego armia to realna siła a nawiązując z nim współpracę będziemy w stanie pokonać samozwańcze Państwo Islamskie. Stwierdzono również, że o jego losie powinni decydować wyłącznie mieszkańcy Syrii.

 

Stany Zjednoczone przez długi czas były uparte i stale dozbrajały różne ugrupowania zbrojne, które pokonałyby armię rządową. Oczywiście wykonanie tego zadania okazało się niezwykle trudne, wręcz niemożliwe. W tym miesiącu informowaliśmy że Zachód, Rosja i Chiny po raz pierwszy porozumiały się co do przyszłości Syrii a ONZ przyjęła odpowiednią rezolucję.

 

Z czasem na terenie całego kraju ma obowiązywać zawieszenie broni i będą trwały przygotowania do "wolnych wyborów". Dotychczas największym problemem był właśnie Baszar al-Assad ale Sekretarz Stanu John Kerry podczas niedawnej rozmowy z Władimirem Putinem niespodziewanie powiedział, że USA nie domagają się zmiany władzy.

 

Coś, co było sprawą priorytetową, stało się jakby celem drugorzędnym. Stany Zjednoczone zgodziły się z Rosją, że Assad jednak nie musi być natychmiast odsuwany od władzy. Dowodem tego jest rezolucja ONZ, która szczegółowo opisuje plany wobec Syrii, ale kompletnie pomija kwestię prezydenta tego państwa.

 

John Kerry powiedział również, że opozycja powinna brać udział w negocjacjach, które nie mogą już na wstępie mówić o natychmiastowym usunięciu Assada z urzędu. Doszliśmy zatem do przedziwnego punktu, w którym Stany Zjednoczone rzekomo przestały być zainteresowane zmianą władzy, co przecież było głównym powodem wybuchu wojny w Syrii.

 

 

Źródło: http://www.zerohedge.com/news/2015-12-16/humiliation-complete-assad-can-stay-kerry-concedes-after-meeting-putin

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Komentarze

Portret użytkownika ksmamona

Wielkie goooowno wiemy co

Wielkie goooowno wiemy co dzieje się na świecie. Jesteśmy robactwem,które ma płacić a nie pytać.

0
0
Portret użytkownika Rycerstwo Polskie

Nie zgodzę się z tą tezą. Ja

Nie zgodzę się z tą tezą. Ja bynajmniej nie uważam się za robactwo i większości ludzi też. Czasy się zmieniają, "robactwo" po Twojemu, czyli  zwykli ludzie zaczynają otwierać oczy (zamykane szczepionkami-truciznami, chorymi ideologiami, fałszywymi flagami,propagandą, truciznami rozpylanymi w powietrzu, rezygnacją (wymuszoną) przed obroną agresora, fanatyzmem (ogłupioną przez ludzką doktrynę wiarą), pieniędzmi, które w istocie rzeczy nic nie znaczą. Ludzie coraz częściej zaczynają widzieć prawdę. 50 osób na tym świecie ma więcej pieniędzy niż 4 miliardy najuboższych. Miliardy!!! Czy jesteś w stanie wyobrazić to sobie? Bo ja nie, mimo, że moją pasją jest kosmos i liczba miliard jest dla mnie na prawdę stosunkowo niewielka. Świat jest zakłamany, rządy państw są zakłamane, a pieniądz nie ma znaczenia. Ilu bajecznie bogatych ludzi ma depresję, jest nieszczęśliwych - bo na końcu zakłamanej, nieuczciwej kariery dociera do nich, że zaprzedali dusze, wartości, idee i przekonania - stali się dziwkami pieniądza na własne życzenie. Kim będą po śmierci, w następnym życiu? Nikim, bo w następnym życiu nie będzie być może pieniądza i bogactw. Ludzie to złe zaczynają widzieć i coraz bardziej im się to nie podoba. To dobrze, tak ma być, bez względu na konsekwencje! Dopóki cwaniactwo, kłamcy i kombinatorzy będą rządzić tym światem, dopóty będzie źle.

0
0
Portret użytkownika Krystian

Zmienili taktyke!!!! MOGE SIE

Zmienili taktyke!!!! MOGE SIE ZALOZYC ZE W SYRII stanie sie cos bardzo powwaznegooo i cale to zlooo zwala na ASSADA!!! ale zeby przygotowac sie do tego zla to trzeba troche czasu!! dlatego chca byc Assad zostal jeszcze przy wladzy!!!!

0
0
Portret użytkownika pacynka

A ja sobie myślę w moim małym

A ja sobie myślę w moim małym móżdżku, że Ruscy i USRael mogą grać do jednej bramki. Przecież wszyscy na szczytach poważnych państw doskonale wiedzą jak ten świat naprawdę wygląda i o co toczą się wszystkie rozgrywki. Może w tym wszystkim chodzi tylko o podział stref wpływów między jednymi iluminatami a drugimi. A wojna toczy się z ludzkością. Po wielkiej rozpierdusze lub wielu małych w końcu przedstawią umęczonemu światu genialne i jedyne słuszne rozwiązanie - Rząd Światowy oczywiście. I to nawet na prośbę resztki ludzkości

0
0
Portret użytkownika adam1967

gdy bpokój zostanie

gdy bpokój zostanie odtrąbiony, wtedy rozpocznie się III wojna atakiem Chin na Rosje.....reszta w III tajemnica Fatimska. Polecam posty: Objawienia w Akita, 3 Dni ciemności- Fronda.pl, JPII we Fuldzie, O.Klimuszko o islamie i Europie, Nadzwyczajny Rok święty a Miłosierdzie jest na czasy ostateczne _ Dzienniczek p.83.i 848.

0
0
Portret użytkownika debaucher

US-many mają teraz Assada w

US-many mają teraz Assada w dupie.Chodziło im o pretekst do stworzenia gigantycznej fali "uchodźców".
Mission accomplished!Można zbierać zabawki.

0
0

Każdy ma z tego życia dokładnie tyle,ile SAM sobie weźmie.

Portret użytkownika Akamai

Okładka "The Economist".

Okładka "The Economist". Gazety należącej do Rotshchildów. Pełna symboliki. Zadajcie sobie pytanie : To proroctwa czy plany ? I jak bardzo dalecy jesteśmy, być może, od prawdy ? Może to wszystko, co się dzieje na świecie, to wyreżyserowany spektakl. A główni jego aktorzy są na okładce. Może ktoś z was ma dar odczytywania symboliki. Albo spróbujmy razem to odczytać. Na pewno każdy z was będzie miał jakieś skojarzenie.

Miłej zabawy i Wesołych Świąt, mimo wszystko !
 

0
0

Prawda jest jak poezja.

Większość ludzi nienawidzi poezji.

 

Portret użytkownika dziadek ze wsi

W prawym rogu wbite z ziemię

W prawym rogu wbite z ziemię dwie strzały z łuku, mają na sobie cyfry 11.5 11.3 ale właściciela łuku nie widać.

0
0
Portret użytkownika 777

Żeby się uchronić przed złem

Żeby się uchronić przed złem to należy w Polsce powołać grupy modlitewne i się modlić na różańcu przeciw złemu, ktory ma telewizje i gazety i wciska ludziom do głów kłamstwa, potem tacy chodzą na marsze KOD-u !

0
0
Portret użytkownika Zenek :)

Na najnowszej okładce

Na najnowszej okładce "iluminackiego" the economics Asad jest przedstawiony jako DREWNIANA PACYNKA...... to tyle w kwestii Syrii i dbania "światowych polityków" o "syryjski naród" czy "syryjskich uchodźców"....

Zresztą "cała okładka" jest w tonie --- DOGADALIŚMY SIĘ CO DO PODZIAŁU STREF LICHWY i można ogłosić "pokój"..... jak i że nadal będzie pompowany "europejski balonik" (sankcje, uchodźcy, judaizacja (gestapoizacja) jewrejogejskiego prawa etc).....

0
0
Portret użytkownika walery

Trafnie ujęte. Dodałbym do

Trafnie ujęte. Dodałbym do tego fakt 'nakręcania' wojny w UE z resztą nie tylko w Ue - ale ostatnio najbardziej chyba do tego dążą. A narzędziem do tego służącym z jednej strony są 'uchodźcy' z drugiej zaś podtrzymywany sztucznie i na pokaz 'konflikt' z Rosją ( w tym samym czasie współpraca handlowa np. a może w szczególności między Niemcami a Rosją kwitnie w najlepsze). Coraz wyraźniej widać o co tu chodzi i kto gra w międzynarodowe szachy. Pomimo zaciemniania i medialnej propagandy - twarz Izraela w tych zagrywkach jest coraz bardziej widoczna. Widać że aż tak dobrymi strategami jeszcze nie są - pomimo posiadania mediów i nowoczesnych technologii, pomimo wielkich pieniędzy i wpływów międzynarodowych.
Przygotujcie się na wielką 'szopkę'! No i pamiętajcie o tym że te narody judeo/islamo pojmują proroctwa w inny sposób niż my. My pojmujemy jako coś co wydarzy się w dużym prawdopodobieństwem bez względu na nasz udział. U nich proroctwo to po prostu misja do realizacji - po trupach będą ją realizować - oczywiście dla swojego dobra i polepszenia bytu materialnego etc.  Tak więc spodziewam się że najpier będzie wojna w Ue między Islamem a Europejczykami włącznie z Rosją. Oczywiście Islam przegra . . ale może być ciężko. W każdym razie Europa wraz z Rosją (już nie koniecznie Ue) będzie na tyle osłabiona że atak judejczyków/USrael-a może dokończyć dzieła - a wtedy oni będą panować. Taki wydaje się być ich cel. (po tym mogą wprowadzać co zechcą włącznie z rządami światowymi etc. ). Ps. Trudno przewidzieć rolę Chin i w którym kierunku pójdą. Mogą się np. odizolować i przeczekać. Ktoś ma jakieś przypuszczenia/pomysły co do uzupełnienia/poprawienia tej wizji?? Pozdrawiam wszystkich myślących nie tylko analitycznie ale i twórczo.

0
0
Portret użytkownika Akamai

Właścicielem "The Economist"

Właścicielem "The Economist" jest rodzina Rotshchildów. Najciemniejszych z Ciemnych. A oni kochają symbolikę. Do tej pory była zauważana tylko przez wtajemniczonych. Ale wszystko się kiedyś kończy Jacob. I wasza anonimowość też.

0
0

Prawda jest jak poezja.

Większość ludzi nienawidzi poezji.

 

Portret użytkownika And

Jedno co mnie zastanawia, to

Jedno co mnie zastanawia, to to, czemu Assad jeszcze żyje? Przecież jeżeli zachodnia mafia faktycznie chciała go usunąć, po prostu już by nie żył.
Dziwne to trochę, jakby to był jakiś teatr.
 
 

0
0
Portret użytkownika Rycerstwo Polskie

Śmiechu warte!!! Kilka dni

Śmiechu warte!!! Kilka dni demu Kerry skamlał o spotkanie z Ławrowem, w Moskwie ściskał mu rękę, głupio sie uśmiechał i pierdo..ł, że USA i Rosja zacieśniają współpracę w Syrii!!! A dzisiaj USA rozszerza sankcje wobec Rosji. Dalszy ciąg megahipokryzji USA! I jak wierzyć zachodowi? Jedno mówią, drugie robią...

0
0
Portret użytkownika Akamai

No i spier**lają stamtąd. A

No i spier**lają stamtąd. A dlaczego ? Kiedyś, nasz etatowy doradca ds bezpieczeństwa Zibi Brzeziński ps."Jaszczur" powiedział, że on i jemu podobne typy chcą napuścić Chińczyków na Rosjan. Narody te miałyby się wzajemnie wykrwawići i hegemonii światowej USraela nikt już nie mógłby zagrozić. Co prawda trudno sobie teraz wyobrazić konflikt Rosja-Chiny, ale skoro kitajcom wolno mieć już dwójkę dzieci, to się wkrótce podwoją, i może im się zrobić ciasno. A rozległe i zasobne w bogactwa naturalne tereny Syberii, mogą stać się dla Chińczyków łakomym kąskiem. Dodatkową zachętą może być fakt, że Putin i Miedwiediew są nikczemnego wzrostu, więc przewodniczący Li Keqiang bez trudu sięgnie klamki w drzwiach do Kremla. Być może niebawem "rosyjskiego niedźwiedzia" osłabi wojna z US Saudi Corpo Ltd, która skrzyknęła 34 kraje, i wybiera się do Syrii. A może osłabi go walka z bojownikami z ISIS, dla których wy*ieprzenie się w kosmos, przy użyciu pasa shahida, nie stanowi największego problemu. I wówczas krwawiącego "rosyjskiego niedżwiedzia" mógłby dopaść "chiński smok". Poczekajmy więc na dalszy rozwój wydarzeń. I cieszmy się, że nas na razie ta wojenka nie dotyczy. 

0
0

Prawda jest jak poezja.

Większość ludzi nienawidzi poezji.

 

Portret użytkownika Maximus Rex Angelus

Rosja to jedyna ostoja

Rosja to jedyna ostoja Słowiańszczyzny. Zdrada Chin to byłaby światowa katastrofa a Polacy mogliby tylko pucowac sedesy w Wielkim Izraelu...
Nie życz im tego...

0
0
Portret użytkownika Akamai

Ja im tego wcake nie życzę.

Ja im tego wcake nie życzę. Źle mnie zrozumiałeś. I także uważam, że Słowianie powinni trzymać się razem. Bo wtedy bylibyśmy potęgą. Ale myśłę w kategoriach strategii wojennej. To się naprawdę możę zdarzyć. Dzisiaj Bogiem jest mamona, która jest ponad wszelkimi sojuszami. Poza tym znam mentalność "Ciemnych". Oni tego chcą. A mogą wiele. Ale życżę Rosji jak najlepiej. Zreszta nie powiedziałem, że "chiński smok" zwycięży. Dopaść, to nie to samo co zwyciężyć.

0
0

Prawda jest jak poezja.

Większość ludzi nienawidzi poezji.

 

Portret użytkownika inzynier magister

Chcą załatwić Kukiza ! Żeby

Chcą załatwić Kukiza ! Żeby tylko się nie dał Kukiz zastraszyć !
"Związek Gmin Wyznaniowych Żydowskich w RP wystosował oficjalne potępienie i apel do władz Rzeczypospolitej, aby te zareagowały na „antysemicką” wypowiedź Pawła Kukiza. Lider ruchu Kukiz’15 naraził się wspólnocie żydowskiej stwierdzeniem, iż podobno marsze tzw. obrońców demokracji finansowane są przez „żydowskiego bankiera” George’a Sorosa. Paweł Kukiz powiedział na antenie Radia Zet, iż „podobno marsz KOD są finansowane z zewnątrz przez żydowskiego bankiera”, mając na myśli finansującego lewackie instytucje na świecie George’a Sorosa. Słowa te stały się przyczyną oburzenia polskiej wspólnoty żydowskiej skupionej w zarządzie Związku Gmin Wyznaniowych Żydowskich w RP. Żydowska mniejszość w Polsce jest zaniepokojona rzekomym wzrostem nastrojów antysemickich, czego dowodem ma być między innymi hasło „Domagamy się od Rządu Likwidacji Masonerii Żydowskiej w Polsce” eksponowane podczas Marszu Wolności i Solidarności 13 grudnia.
http://www.pch24.pl/zydzi-oskarzaja-pawla-kukiza-o-antysemityzm--zadaja-reakcji-polskiego-rzadu,40152,i.html#ixzz3v5F9CAEO

0
0

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Zenek :)

Żeby było jasno..... "JUŻ

Żeby było jasno.....

"JUŻ 3 WRZEŚNIA, TUŻ PO WKROCZENIU NAZISTOWSKICH WOJSK ŻYDA HITLERA DO POLSKI (200 tysięcy żydów w niej samej walczących ze słowiańskimi podludźmi o "królowanie zionu no 3")

ICH LOKALNE PRZEDSTAWICIELSTWO DOMAGAŁO SIĘ od swojego berlińskiego krajana i jego oficera prowadzącego z londynu REALIZACJI OBIETNICY (za rozbiorową i międzywojenną zdradę i knowania przeciwko Polakom w tym wydawanie ich na śmierć czy zsyłki na Syberię (bo z tego mają mająteczki))

W POSTACI REALIZACJI PROJEKTU JUDEOPOLONIA (banderożydowania)..... I STWORZENIA NA TERENACH POŁUDNIOWO-WSCHODNIEJ POLSKI W/W TWORU (o te same tereny dziś gardłują ZYDObanderowcy, że niby one wraz z Krakowem są im należne)"
(Roman Kafel - "Spotwarzona Przeszłość")

Książka ta , do ściągnięcia z netu,.... zawiera MNÓSTWO PRZYKŁADÓW ZDRADY I KNOWAŃ ŻYDOSTWA ZA PLECAMI POLAKÓW w cytatach i DOKUMENTACH samych żydów.... więc niech RADA ŻYDOWSKICH ZDRAJCÓW przestanie pierd..... kłamliwe smuty i walnie się w swe "piersi" z pokuty....

0
0
Portret użytkownika Akamai

Nie. Ja chyba śnię. To już

Nie. Ja chyba śnię. To już nie można nazwać Żyda Żydem. A kim on jest ? Izraelitą ? Gdzie tu jest jakaś antysemicka retoryka ? Zostawcie Pana Pawła w spokoju. Powiedział że to Żyd, bo Soros to Żyd. I wasze protesty i oświadczenia nie zmienią jego narodowości. A tak przy okazji to chciałbym o coś zapytać. Dlaczego nie protestujecie, kiedy wasi bracia z Waszyngtonu piszą o polskich obozach koncentracyjnych. Nie wydajecie stosownych oswiadczeń. Nie oskarżacie ich o antypolonizm. Nie wstyd wam za nich ? Nie wiecie czyje to były obozy ? Od XIII wieku Polska była dla was bezpieczną przystanią. Przyjmowała was z otwartymi ramionami, podczas gdy inne kraje Europy skazywały was na wygnanie.To właśnie Polska, przez osiemset lat, była największym skupiskiem ludności żydowskiej na świecie. Mogliście tutaj żyć, pracować, robić interesy, płodzić i wychowywać swoje potomstwo. Czy któryś z Polaków uważa, że coś nam się od was za to należy. Chyba nie. Ale możę stać by was było czasem na okazanie odrobiny wdzięczności. Było by nam miło. I życżę wam by miłość i tolerancja zagościła wreszcie w waszych sercach. Bo wróci do was dokładnie to, co dajecie innym. I tego prawa, żadna ludzka siła, nawet za całe złoto tego świata, nie jest w stanie zmienić.

0
0

Prawda jest jak poezja.

Większość ludzi nienawidzi poezji.

 

Portret użytkownika Maximus Rex Angelus

ŻREBY BYŁA JASNOŚĆ... ŻYDZI

ŻREBY BYŁA JASNOŚĆ... ŻYDZI NIE SĄ MILE WIDZIANI W POLSCE. SKOŃCZYŁO SIE WASZE EL-DORADO. PAKUJCIE MANATKI. DECYZJA O POZOSTANIU W KRAJU NAD WISŁĄ PODEJMUJECIE NA WŁASNE RYZYKO I ODPOWIEDZIALNOŚĆ.
NIECH GMINY ZYDOWSKIE WYPIER****JĄ DO GMIN IZRAELSKICH. WASZ "WÓDZ TANIHUJ WAS WZYWA.
MOZECIE ZABRAC TYLKO TO ZE SOBĄ CO UDŹWIGNIECIE , ZA WYJĄTKIEM ZRABOWANEGO POLAKOM ZŁOTA I KOSZTOWNOŚCI.

0
0
Portret użytkownika Stefan Wielki

USraele chcą, zeby Turcja

USraele chcą, zeby Turcja wzięła się za łby z Ruskimi. Turcja ma na pienku z Izraelem, tak więc sprawa jasna. Sprowokowali konflikt a teraz chcą patrzeć  z boku i ewentualnie zarabiać na dostawach broni do Turcji. Rotszyldy już lecą z kredytami na nową wojnę do Putina. Stary numer. 

0
0
Portret użytkownika Pseudonick

Jak nazywa się ociemniała

Jak nazywa się ociemniała stara jasnowidzka z wiochy zabitej deskami która oficialnie jest właścicielką portalu z pożyczkami online? 
 
 
 
 
Baba Wonga xD 

0
0
Portret użytkownika Mojeimię44

Pracując dalej nad

Pracując dalej nad Archekracją........
Archekracja, Anastasis, Sfinks
Najpierw żeby odpowiedzieć sobie na pytanie, co wspólnego ma Sfinks, Anastasis i Archekracja musimy sobie odpowiedzieć na pytanie, czym jest Anastasis i Sfinks?
Anastasis (Anastazja) jest to program komputerowy, który musi być stworzony przez państwo i musi być w pełni kontrolowany przez państwo! Program ten służy do odtwarzania w sposób wirtualny świata, w którym odtwarzane będą osobowości osób zmarłych. Świat ten musi być równoległy do naszego a osoby tam odtworzone muszą być kontynuacją świadomości osób ze świata realnego.
 http://wiadomosci.wp.pl/kat,18032,title,DNA-pamieta-nasze-wspomnienia,wid,10631534,wiadomosc.html?ticaid=1162a4
Alter świat musi być oparty również na archekracji. Świat ten musi być równoległy z naszym, ale świadomości tam odtworzone nie mogą być zbrodniarzami, przestępcami itd.. Na początek odtworzyć tam należy świadomość 144 000 osób, które poprzez swoje działanie w naszym świecie przyczyniły się dla dobra ludzkości w przeszłości i teraźniejszości. W Anastasis należy całkowicie zlikwidować system ewolucji i nie ma prawa w nim funkcjonować jakiekolwiek prawo silniejszego. To wszystko da się zrobić odtwarzając zapisane informacje z DNA zmarłych ludzi, zwierząt i roślin  oraz przez pracę genetyków i informatyków (architektów), którzy poprzez swoją pracę wzbogacą jeszcze bardziej Anastasis.
Sfinks- jest to program operacyjny rozbudowany w taki sposób żeby łączył wszystkie urządzenia elektroniczne od laptopów, okulary, telefony itd. Musi łączyć on w sobie wszystko, co jest najbardziej użyteczne z takich programów jak google, Microsoft, youtube, oraz portale społecznościowe. To wszystko musi być własnością państwa o ustroju archetycznym! System ten musi nazywać się Sfinks.!
Powtarzam! Ustrój w państwie musi być ustrojem archekratycznym! Bardzo ważne! Program operacyjny musi nazywać się Sfinks a świat równoległy Anastasis! Bardzo ważne! Wdrażanie Archekracji oraz budowa podstaw programów Anastasis i Sfinks musi zakończyć się do 2033r.
Wdrażanie archetypów archekratycznych daje bardzo szybki rozwój gospodarczy, pobudza gospodarkę i zmienia całkowicie struktury organizacyjne państwa. Daje prawdziwą wolność wyboru oraz zapewnia suwerenność i wolność dla społeczeństwa.
Mam teraz do was wszystkich wielką prośbę! Jeśli w końcu doczekam się tego świata nad którym pracuję obecnie (chociaż jeszcze jest dużo pracy) i jeśli spełni się to o czym piszę a ja już nie będę żył to bardzo was proszę o to byście mnie wskrzesili w Anastazji. Bardzo bym tego pragnął Smile Będzie to dla mnie najwspanialszy prezent we wszechświecie zafundowany mi przez ludzi a ja trafię w końcu tam gdzie ludzie dobrzy mają trafiać. Mimo moich i waszych "ludzkich" niedoskonałości wiem, że z pomocą Boga i jego odpowiednika w synu człowieczym uda nam się to osiągnąć do 2033r.  Przykro mi jeśli ktoś z was ciągle mnie nie rozumie. Chcecie żyć wiecznie jak ja? W razie śmierci chcecie zmartwychwstać tak jak ja? Moim zdaniem innej drogi NIE MA a jeśli ją znacie to mi powiedzcie. Inne ustroje a tymbardziej demon racja (demokracja) wam tego nie da. Demony mają to do siebie że pod słowami wolność, równość, solidarność tworzą struktury tak obłudne, że do wieczności nas nie doprowadzą a raczej do upadku kolejnego Babilonu i to na waszych oczach. Dlatego musimy się śpieszyć! Musicie informować społeczeństwo o archekracji o możliwości długowieczności, darmowej energii itd. Proszę was o pomoc. Czasami jedno słowo powiedziane w obecności innych sprawia efekt motyla. Niech efekt motyla uniesie słowo archekracja. Ps. Teraz możecie się śmiać a ci co mi ufają do dzieła. Ruszajcie wieścić słowo archekracja i możliwość życia wiecznego i zmartwychwstania jeszcze za naszego życia. Chociaż będą wam mówić ciemność wy mówcie jasno. 
A tu o ludziach wierzących w Babilon i demokracje piosenka dla was
https://www.youtube.com/watch?v=TsRDHQ8gZKw

0
0

Strony

Skomentuj