USA i Izrael nie chcą uchodźców w obawie o terroryzm - Arabia Saudyjska proponuje sfinansowanie 200 meczetów w Europie

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Europę właśnie zalewa fala żądnych darmowych pieniedzy bez pracy uchodźców. Zastanawiające jest to, że są to w zdecydowanej większości muzułmanie, którzy uciekają z terenów opanowanych przez popierane przez nich Państwo Islamskie. Nie kierują się też do pobliskiego bogatego Izraela ani bajecznie bogatego Kataru czy Arabii Saudyjskiej.

 

Konsekwencje awantury w Syrii podsycanej przez Arabię Saudyjską, Izrael i USA ponosi teraz Europa. To jak zachowują się kraje, które uzbrajały przeciwników prezydenta Syrii Baszira Assada jest symptomatyczne. Izrael wprowadził drakońskie prawo przeciw imigrantom nie przyjmą nikogo. Dla porównania w pobliskim Libanie już 25% populacji kraju to uchodźcy. Izrael regularnie bombarduje pozycje wojsk syryjskich wspierając ISIS, ale mimo oczywistego zaangażowania militarnego w ten konflikt odmawia przyjmowania uchodźców motywując to obawami o wzrost terroryzmu w ich kraju. Rządzący UE nie mają takich obaw.

Nie pozwolimy, aby Izrael został zalany falą nielegalnych imigrantów i terrorystów - powiedział premier Izraela, Benjamin Netanjahu

Z kolei Amerykanie widząc w Europie sceny jak z inwazji zombie zdołali tylko powiedzieć, że życzą nam powodzenia w radzeniu sobie z kryzysem. Pojawiają się tez opinie, że inwazja islamistów jest na rękę USA, ponieważ jej konsekwencją może być konieczność militarnego zaangażowania UE w wojnie na Bliskim Wschodzie. Krążą też pogłoski, że uchodźcy dostają od kogoś zza oceanu pieniądze na drogę do Europy. Jacyś bliżej nieznani "filantropi" mogli zaindukować tą bezprecedensową wędrówkę ludów.

Mimo, że USA zamieszało najwięcej w bliskowschodnim tyglu, oficjalnie przyj,ą tylko 1800 ściśle wyselekcjonowanych uchodźców. Amerykanie wprost mówią, że więcej nie przyjmą, bo tak jak Izrael, obawiają się wzrostu terroryzmu. Przypomnijmy, że według najnowszych informacji sama Polska ma przyjąć przynajmniej 12 tysięcy islamistów. Oni potem sprowadzą swoje rodziny, czyli w sumie w pierwszym rzucie będzie to około 80 tysięcy muzułmanów, których trzeba będzie zakwaterować, wyżywić i dać im pieniądze Polaków. A przecież ta rzeka płynie dalej i z 12 tysięcy zrobi się zaraz 50 tysięcy, 100 tysięcy itd.

Ciekawe jest też to, że uchodźcy nie przedzierają się do bogatej Arabii Saudyjskiej. W ogóle nie ma o tym mowy. Bracia w islamskiej wierze nie są celem wędrówek, bo nie rozdają pieniędzy byle komu, tylko swoim obywatelom. Nie ma tam zatem podstawowego wabika, czyli pieniędzy Allaha, jak wśród uchodźców nazywa się europejskie zasiłki. Arabia Saudyjska tak jak Izrael zamknęła swoje granice dla uchodźców, ale wspaniałomyślnie oświadczyła, że mogą zbudować na swój koszt 200 meczetów w Europie. Chociaż brzmi to jak żart jest to prawda. Arabia Saudyjska chętnie sfinansuje islamizację Europy, która właśnie przyspiesza.

Obserwując holokaust chrześcijan z Bliskiego Wschodu i z Afryki, niewątpliwie ludziom tym trzeba pomóc i powinniśmy ich ratować przed tymi bestiami. Palą ich żywcem w kościołach w Afryce, a tylu ukrzyżowań chrześcijan ilu w ostatnich miesiącach dokonali barbarzyńcy z Państwa Islamskiego świat nie widział od czasów Imperium Rzymskiego. Problem w tym, że do nas migrują właśnie poddani Kalifa, a nie wyznawcy Jezusa Chrystusa. Zamiast żyć w swoim idealnym Państwie Islamskim rządzonym według Koranu pchają się oni do socjalistycznych rajów europejskich i ich celem jest podbój tych krajów, a nie jakaś wyimaginowana integracja.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)


Komentarze

Portret użytkownika Syryjczyk

Ależ rozwiązanie problemu

Ależ rozwiązanie problemu syryjskiego jest bardzo proste i wyjaśnienia wszystko - jeśli ktoś jeszcze ma wątpliwości. W/g raportów norweskich firm poszukujących złóż naturalnych ropy naftowej i gazu - w syrii jest tyle ropy i gazu co w całej arabii saudyjskiej. Jedno złoże w syrii jest większe niż wszystkie pola w kuwejcie. USA wyzwalała Irak / Kuwejt aby określone firmy przejęły bogactwa i mogły "cywilizowanie" wydobywać. Teraz dziwnym trafem atak nastąpił na kraj najbogatszy w złoża ropy i gazu. Aktualnie chce do tortu dołączyć się Rosja po porażce przejęcia najbogatszych złóż bogactw naturalnych na Ukrainie [która nadal ma większe złoża niż sama Rosja]. Aktualnie USA i Rosja czynią podchody aby wyzwolić Syrię. A wszystko za chwilę za nasze pieniądze. Ciekawe jest jedynie wielkie zaangażowanie Niemiec w całą zabawę - czyżby Niemcy otrzymały propozycję podpięcia się do gazociągu i ustawia cenę gazu dla Niemiec: 100 uchodźców z ropo i gazo nośnych terenów = 100 000 EURO niższa cena gazu ?

1
0
Portret użytkownika inzynier magister

„Rozdźwięk pomiędzy

„Rozdźwięk pomiędzy pięknoduchami z elity a zwykłymi ludźmi dawno nie był tak wielki” – celnie wskazuje autor. „Lewica oszalała. Jest całkowicie ślepa na dramatyczne skutki multi-kulti i głucha na argumenty, że masowa imigracja z krajów muzułmańskich oznacza spotęgowanie konfliktów. Nie interesują ją koszty ani kulturowe, ani społeczne, ani finansowe. Poziom fanatyzmu w tej sprawie jest niebywały – i dlatego nie powinniśmy się mu poddawać. Państwo – nie tylko polskie, ale każde – ma obowiązek dbać przede wszystkim o swoich obywateli i nie kierować się sentymentami, ale interesem. W naszym interesie z całą pewnością nie leży masowa imigracja z Afryki czy Bliskiego Wschodu” – pisze. http://www.pch24.pl/imigranci-to-nie-uchodzcy----lukasz-warzecha-o-lzawych-medialnych-manipulacjach,38142,i.html#ixzz3lWocAeMw

2
0

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Rodak

Nie  po  to  robią

Nie  po  to  robią  zamieszanie wojenne aby  przyjmowac  uchodźców. Oni  tylko finansuja  eksodus  tych  "uchodźców"

1
0
Portret użytkownika Xerxes

Najśmieszniejsze jest to, że

Najśmieszniejsze jest to, że wszelkie gazety popularne w Polsce jak Onet czy  WP z uporem maniaka blokują wszelkie odnośniki pokazujace prawdę o uchodźcach ...  Widać prawda w oczy kole lub to jest niezgodne z ich linią propagandową -.-.

1
0
Portret użytkownika dziadek ze wsi

Wyjaśniło

Wyjaśniło się!                                     
W kontenerach z pomocą humanitarną dla tzw uchodźców wraz z jedzeniem znaleziono broń i amunicję! Dowody (Kopiujcie zanim skasują!):
https://www.youtube.com/watch?v=xn-UCR5p0y0
W ten oto sposób chcą wywołać 3WŚ. Rękami tych kozojebców co ich na naszych oczach eksportują do Europy.
(Zróbcie o tym cały artykuł - informujcie Polaków, a filmik niech ktoś przegra.)

3
0
Portret użytkownika inzynier magister

Okazuje sięże IV rzesza

Okazuje sięże IV rzesza szwabska to PRAWDA !!! Sami zobaczcie że się odrodziło państwo hitlerowskie !
Żarty się skończyły. Przewodniczący Parlamentu Europejskiego publicznie zagroził krajom takim jak Polska, Węgry czy Czechy. Na antenie niemieckiej telewizji ZDF powiedział, że jeżeli niektóre państwa nie będą chciały przyjmować imigrantów, to takie rozwiązanie trzeba „narzucić im siłą”.„Europa ultranacjonalistów - jeśli oni zwyciężą - to otrzymamy taką Europę, nie tylko w tej kwestii, lecz także w wielu innych. Potrzebujemy ducha europejskiej wspólnoty. I w razie konieczności, to musi być siłą narzucone. Nie może być tak – i ja należę do tych ludzi, którzy tak mówią – jesteśmy w XXI wieku, jesteśmy w XXI wieku globalizacji, aby globalne problemy rozwiązywać nacjonalizmem. W pewnym momencie trzeba walczyć i trzeba powiedzieć: w razie konieczności, także walką przeciwko innym, postawimy na swoim” – powiedział Przewodniczący Parlamentu Europejskiego, Martin Schulz.
 
Szwab Schultz chce narzucać siłą innym swoje chore masońskie wizje ! Najpierw niech oddadzą Żydom całe złoto co im ukradli i zapłacą za holokaust ! A nie już się spieszą do nowego ludobujstwa !
 
Istnieje jednak szereg wątpliwości dotyczących postawy Zachodu względem Państwa Islamskiego. Przede wszystkim – dlaczego wyposażone w najnowocześniejszą broń i o wiele silniejsze armie państwa nie zdecydowały się dotąd na przeprowadzenie operacji lądowej. W znacznie bardziej kontrowersyjnych przypadkach nie miały takich oporów. Tymczasem konieczność powstrzymania Państwa Islamskiego jest szeroko podzielana przez społeczność międzynarodową, a Amerykanie, Brytyjczycy i inne kraje Zachodu ograniczają się do zapewnień o zwiększeniu wysiłków. Czy brakuje woli politycznej do zapobieżenia masowym mordom tamtejszych chrześcijan? Czy brakuje woli politycznej do zapobiegnięcia przyczynom masowej imigracji do krajów europejskich pogłębiającej chaos na chrześcijańskim do niedawna kontynencie? Bez popadania w antysemickie uprzedzenia można też zadać pytanie: czy potrzebne byłoby zagrożenie dla dotąd raczej bezpiecznego Izraela, by operacja lądowa została przeprowadzona?
: http://www.pch24.pl/panstwo-islamskie---krwiozerczy-twor-demoliberalnego-zachodu,38116,i.html#ixzz3lQCim8z6

1
-2

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

COŚ TRY PRZECHRZTO NAPISAŁ??!

COŚ TY PRZECHRZTO NAPISAŁ??!!  "... Najpierw niech oddadzą Żydom całe złoto co im ukradli i zapłacą za holokaust ! A nie już się spieszą do nowego ludobujstwa ! ..."

ŻYDOM ŻADNE ZŁOTO SIE NIE NALEZY, BO POCHODZI Z LICHWY, WYZYSKU I LUDOBÓJSTWA ALBO KAZNODZIEJSTWA  NARODÓW W KTÓRYCH PASOŻYTOWALI !!!!!

 ŻADNEGO HOLOKAUSTU ŻYDÓW NIE BYŁO!!! BYŁ HOLOKAUST SŁOWIAN!!!

 I NAUCZ SIĘ PISAĆ PO POLSKU!!!

3
0
Portret użytkownika Saryniz

Wczoraj 10 września w Japonii

Wczoraj 10 września w Japonii miała miejsce powódź która zagraża 800 tyś. ludzi. Nadmiar setek ton wody z terenów elektrowni Fukuszima został spuszczony do oceanu.Politycy ostrzegają przed katastrofalnymi skutkami wypływu wody na tereny uprawne i do oceanu. Zagrożeniem jest też możliwość rozhermetyzowania się reaktorów co groziłoby niewyobrażalną katastrofą.

2
0
Portret użytkownika alienprzybysz

Manipulacja ludzmi w europie

Manipulacja ludzmi w europie jak najbardziej ma się dobrze, obecnie widzicie jak działa system dzięki technologiom do tego stworzonym.
Parę osób tu kiedyś na tym forum o tym pisało ale ich ostatecznie olano i włożono do szufladki z karteczką psychol.
Te osoby co tu wyśmiewają innych to wiedzą co się dzieje bo też w tym uczestniczą. Szatańskie i pogańskie nasienia!!!!
 

1
0
Portret użytkownika achiles

11 września 2001. Teorie

11 września 2001. Teorie spiskowe, które wzbudzają największe emocje

11 września 2001 zdarzyło się coś, co wstrząsnęło nie tylko Ameryką, ale i całym światem. Na skutek zamachów zginęły 2973 osoby. Choć od ataku na World Trade Center minęło już 14 lat, echo tej tragedii nie cichnie. Mnożą się też teorie spiskowe i wątpliwości dotyczące ataku.
 

 

 
1.
Eksplozja ładunków wybuchowych w WTC   
 
Zwolennicy tej teorii spiskowej mówią jasno - jeszcze nigdy żadna stalowa konstrukcja nie zawaliła się na skutek pożaru. Ogień, jaki spowodowało uderzenie samolotów w wieże, wcale nie trwał długo, a z symulacji komputerowych, które pokazują ten moment wynika, że temperatura, jaka panowała w czasie pożaru, wynosiła 1000 stopni C. Żelazo i stal, z których wykonane są takie budynki, zaczynają się natomiast topić w temperaturze ok. 1500 stopni C. To utwierdza tylko zwolenników tej hipotezy, że budynki zostały zniszczone za pomocą detonacji ładunków wybuchowych. Jednakże ich użycie wykluczono już na początku dochodzenia. Mówi o tym oficjalny raport.

2.
Awaria "niezawodnego" systemu
 
Stany Zjednoczone od 1958 roku posiadają bardzo zaawansowany system szybkiego reagowania w razie nieautoryzowanego naruszenia powierzchni powietrznej i kosmicznej kraju. Ta jednostka organizacyjna nosi nazwę NORAD (w tłum. Dowództwo Obrony Północnoamerykańskiej Przestrzeni Powietrznej i Kosmicznej). 11 września 2001 roku system ten całkowicie zawiódł. Już po zamachach pojawiły się informacje o tym, że myśliwce odpowiedzialne za strzeżenie bezpieczeństwa przestrzeni powietrznej zostały wysłane na ćwiczenia.
 
3.
Tajemnica "budynku numer 7"
 
Rozpadające się budynki WTC1 i WTC2 doprowadziły także do zawalenia się budynku WTC7, czyli 47-piętrowego drapacza chmur. Budynek znajdował się nieco na północ od nich. Mimo że w WTC7 nie uderzył żaden samolot, to jednak budowla uległa całkowitej destrukcji. Podobno została zniszczona "przy okazji", ponieważ znajdowały się w niej dokumenty, będące dowodami ogromnych korporacyjnych oszustw.
                                                          4.
Atak na Pentagon i zaginiony samolot
 
Według oficjalnych informacji w Pentagon uderzył samolot typu Boeing 757. Jednak to nie przekonuje sceptyków, którzy i tutaj dopatrują się spisku. W sieci dostępne są zdjęcia ukazujące zniszczenia Pentagonu z tamtego dnia. Widać na nich wyraźnie, że obrys zniszczeń ściany budynku nie zgadza się w żaden sposób z obrysem i rozmiarami samolotu. Zwolennicy tej teorii spiskowej wskazują, że zniszczenia są znacznie mniejsze i mogła je spowodować rakieta. Argumentują to też tym, że to dziwne, iż po raz pierwszy w historii, akurat wtedy, samolot pasażerski spłonął doszczętnie w wyniku pożaru paliwa lotniczego

5.
Zagadkowy koniec lotu nr 93
 
Czwarty z porwanych samolotów, lot nr 93 linii United Airlines, roztrzaskał się na otwartym polu w pobliżu Shanksville w Pensylwanii, po tym jak pasażerowie na jego pokładzie podnieśli bunt przeciw porywaczom. Ta katastrofa pochłonęła życie 56 ludzi. Wiele osób do dziś twierdzi jednak, że maszyna nie spadła, lecz została zestrzelona przez rakietę wystrzeloną z myśliwca. Ma na to wskazywać fakt, że duża część samolotu, w tym silnik, miał spaść aż kilka kilometrów dalej od głównego miejsca katastrofy. Są jednak jeszcze inne teorie na ten temat. Według nich na miejscu rozbiła się podstawiona maszyna, a lot samolotu United Airlines zakończył się szczęśliwie na lotnisku w Cleveland. Jego pasażerowie zostali ukryci przed światem przez rządowych agentów lub nawet zlikwidowani. Tę teorię podważyło jednak FBI.

6.
Wątek żydowski
 
Istnieje teoria spiskowa, według której w zamachu nie zginął żaden Żyd. Ma to dowodzić, że przedstawiciele narodu żydowskiego wiedzieli o ataku, ponieważ zostali ostrzeżeni. Niektórzy idą jednak jeszcze dalej, twierdząc, że to nie Osama bin Laden, a właśnie Żydzi stoją za zamachem. Ta teza bywa podpierana faktem, iż na liście ofiar jest tylko jeden Izraelczyk. W rzeczywistości w zamachu zginęło ok. 400 Żydów. Warto jednak zaznaczyć, że przecież nie każdy Izraelczyk to Żyd i odwrotnie, nie każdy Żyd to Izraelczyk.

7.

Prowokacja rządu USA
 
Ta teoria wzbudza chyba największe emocje. Wiele osób wierzy, że za zamachem stoi nie Al-Kaida, a właśnie rząd Stanów Zjednoczonych. Potwierdzeniem tej hipotezy miał być fakt, iż Narodowa Rada Bezpieczeństwa Transportu nigdy nie przeprowadziła ekspertyzy, z której wynikałoby, że uprowadzone samoloty pasażerskie linii lotniczych brały udział w zamachu. Według oficjalnych doniesień nie odnaleziono także czarnych skrzynek samolotów, które uderzyły w WTC. Spiskowcy twierdzą, że znaleziono trzy czarne skrzynki, ale nie podano tego do informacji publicznej. Ta teoria ma dowodzić, że rząd, powodując ataki i obarczając winą Al-Kaidę, zmobilizuje amerykańskie społeczeństwo do interwencji na Bliskim Wschodzie.
                                                                8.
Człowiek, który przewidział zamach
Bill Cooper, prezenter radiowy, w swojej audycji radiowej 28 czerwca 2001 roku ostrzegał, że w najbliższym czasie nastąpi duży atak na Stany Zjednoczone. Nie mówił jednak dokładnie jak będzie wyglądać ten atak. Zapowiadał też, że obwiniony zostanie za niego, wtedy jeszcze mało znany, Osama Bin Laden. Przywódca Al-Kaidy miał być jego zdaniem tylko kozłem ofiarnym. Atak na WTC dokładnie potwierdził teorie prezentowane w jego audycjach radiowych. W listopadzie 2001 roku dziennikarz został zastrzelony przez policję, która tłumaczyła się, że Cooper odmawiał aresztowania. Nie miał on być jednak zatrzymany za głoszone na antenie poglądy, ale rzekomo za niepłacenie podatków.
 
 
 
 
 

 

2
0
Portret użytkownika achiles

Szef DIA: Irak i Syria mogą

Szef DIA: Irak i Syria mogą nie przetrwać jako państwa

– Irak i Syria, w których spore obszary zajęło Państwo Islamskie (IS), mogą na skutek wojny i konfliktów etnicznych rozpaść się na części i nie przetrwać jako państwa – powiedział szef Agencji Wywiadu Obronnego (DIA) USA gen. Vincent Stewart. – Sądzę, że na Bliskim Wschodzie dojdzie w ciągu dekady lub dwóch do zmian, które sprawią, że region ten nie będzie wyglądał tak jak dawniej – powiedział z kolei szef CIA, John Brennan.
To dopiero SZCZYT BEZCZELNOŚCI, podobny do tego jak ktoś nasr.ł komuś, na wycieraczkę, zapukał do właściciela domu i o papier toaletowy poprosił, bo komu TE PAŃSTWA to zawdzięczają, jak nie szatanom zza oceanu, które to ci dwaj BELZEBUBY reprezentują, na szczycie tej SZATAŃSKIEJ MACHINY .

 

2
0
Portret użytkownika danielov

Globalny plan posuwa sie do

Globalny plan posuwa sie do przodu, bedzie wojna , chaos i smierć. Pytanie tylko czy za rok, za dwa czy za trzy lata....

1
0
Portret użytkownika Antychryst666

A na końcowke Asteroida

A na końcówke Asteroida której uderzenie zniszczy całkowice, powiedziałbym nawet anahiluje życie na ziemi .No i zajebiscie pojebani ludzie a tam nic niema!!

0
0
Portret użytkownika achiles

 Trafia mnie szlag na

 Trafia mnie szlag na postępowanie USA, to dzięki nim mamy ISIS. Rozwalili najpierw Irak bo Sadam nie chciał się podporządkować, następnie Libię , Syrje i nie tylko. To dzięki USA mamy miliony uchodzcow, gdyż ta strategia ma doprowadzić do osłabienia U E. USA miesza na całym świecie, gdzie tylko może wpycha te swoje chciwe łapska. Niech mi ktoś mądry wytłumaczy jak ISIS zarabiają dziennie 3 miliony dolarów na ropie naftowej. Do cholery wystarczy zbombardować im tylko rafinerie ale po co , prawda? ISIS maja kasę i kupują broń - od kogo? A teraz wielkie larum bo Putin pomoże Asadowi. To jest tylko walka o wpływy! Nie mam za grosz zaufania do USA i nie wierze w ich dobra wole!!!
CZY TE OBY KRZYKI I SKOMLENIE SZATANÓW NA ROSJĘ I JEJ WŁADZE, NIE DOWODZĄ JEDYNIE TEGO, CO KAŻDY SAMODZIELNIE MYŚLĄCY CZŁOWIEK WIE OD DAWNA, A MIANOWICIE, ŻE TO SZATANY STOJĄ ZA ISIS, ONI TEGO STWORA STWORZYLI I ONI NIE POZWALAJĄ NIKOMU SWEGO " DZIECIĄTKA SZATAŃSKIEGO " DEFINITYWNIE POKONAĆ, A JUŻ NA PEWNO NIGDY ROSJANOM, KTÓRZY WIEDZĄ I UMIEJĄ NA BANK TO SZYBKO ZROBIĆ, NAWET PONOSZĄC OFIARY SWOICH LUDZI DO TEGO ZADANIA WYSŁANYCH.
 

2
0
Portret użytkownika achiles

Nie dajmy się zwariować i

Nie dajmy się zwariować i  zaszczuć wzajemnie tylko i jedynie względem uciekinierów, ze swoich krajów, którym to szatany zjednoczone i przedstawiciele " narodu wybranego " ich domy podpalili i nadal to czynią siejąc w ich Krajach CHAOS, ŚMIERĆ I ZNISZCZENIE, za pomocą zwierzaków, którzy innym LUDZIOM głowy obcinają, wysadzają ich domy, gwałcąc tamtejsze kobiety i je mordując, oraz niszcząc i rozkradając ich dobra narodowe w postaci ich zabytków i skarbów w postaci PALIW KOPALNIANYCH. Oczywiście, że to MORZE UCHODŹCÓW, jest olbrzymim problemem, dla całej EUROPY i reszty NASZEGO ŚWIATA, ale jedynie szczucie się względem tych co, przed wojna uciekają prawdziwie, nie jest właściwym działaniem. Nie tędy droga i o to właśnie chodzi tym, którzy tak naprawdę za tym EXODUSEM stoją, czyli to co zwykle ci ŹLI LUDZIE LUBIĄ ROBIĆ, szczując jednych LUDZI WZGLĘDEM DRUGICH.  Imigranci są olbrzymim problemem, dla EUROPY I EUROPEJCZYKÓW, lecz i na to jest mądre rozwiązanie, a mianowicie się skrzyknięcie i tak przekierowanie rozwiązania tego problemu, by DO EUROPEJCZYKÓW, wreszcie dotarło, że należy się przeciwstawić woli szatanów i ZŁYCH LUDZI, KTÓRZY DLA NICH PRACUJĄ i działają w ich imieniu. Należy zrobić porządek w tych KRAJACH KTÓRE SĄ SYSTEMATYCZNIE PODPALANE, zlikwidować w nich wszystkich tych, którzy sami, nie zechcą się opamiętać i poddać, rezygnując jednocześnie z bycia, po złej stronie mocy i pozwolić wrócić tym wszystkim, którzy obecnie przybyli do EUROPY, tak by mogli tam w spokoju odbudować swoje domy, na co oczywiście należy dać tym LUDZIOM bezzwrotną KASĘ, TO I TAK ZNACZNIE MNIEJ BĘDZIE KOSZTOWAŁO w wymiarze finansowym i czysto LUDZKIM I ŻYCIOWYM, JAK OBECNIE PRZYJMOWANIE I OSIEDLANIE TYCH TAK INNYCH KULTUROWO LUDZI W EUROPIE, gdzie jest również przemyconych, wielu, wielu ZWIERZAKÓW, mających za zadanie podpalenie teraz i EUROPY.  TAKIE ROZWIĄZANIE JEDYNIE MOŻE POKRZYŻOWAĆ PLANY TYM ZWIERZAKOM, KTÓRZY ZA TYM SYFEM STOJĄ, bo to jest właśnie ich cel, aby szczuć jednych przeciw drugim i nawzajem, oraz odwracanie uwagi LUDZI, od tego kto za tym, TAK NAPRAWDĘ STOI. Czyli szatany zjednoczone z narodem wybranym i skundlonymi europejskimi lewakami u sterów władzy w swoich krajach zdobytych w zwodniczy i oszukańczy sposób, przed własnymi NARODAMI. 

2
0
Portret użytkownika 34

Administratorze, to bardzo

Administratorze, to bardzo ważne info, po weryfikacji warto zrobic z tego nowy artykuł.
 
https://www.youtube.com/watch?v=xn-UCR5p0y0
 
"Opublikowany 09.09.2015

Container full of help for Muslim "refugees" arrived in Greece and guess what was in there? It was full of weapon. Why isn't media reporting about this?"
 
Tłumaczone z greckiego na angielski dzięki Aphrodite Mp.:
"W statku odkryto kontenery z :
1 kontener z około 500.000 pocisków 9 mm,
1 kontener z 4500 może 5.000 strzelb jak te do zastosowań policyjnych,
2 kontenery z papierosami.
Nadal są otwierane kolejne kontenery i liczona ich zawartość.
Aresztowano załogę i jest prowadzone dochodzenie. Załoga składała się z dwóch Syryjczyków i Egipcjan. Statek będzie strzeżony przez siły specjalne marynarki. Nie mogą powiedzieć ile kontenerów znaleziono".

 

1
0
Portret użytkownika mijo

Naklejajcie na drzwiach

Naklejajcie na drzwiach wejściowych każdej restauracji czy sklepu z żywnością symbol świnki, nawet na drzwiach domów. NO HALAL

1
0
Portret użytkownika achiles

W WYNIKU OLBRZYMIEJ POWODZI,

W WYNIKU OLBRZYMIEJ POWODZI, JAKA OBECNIE NAWIEDZA JAPONIĘ, OD WCZORAJ, DO OCEANU WYCIEKŁO PONAD 1000 TON RADIOAKTYWNEJ WODY, KTÓRA DOTĄD BYŁA MAGAZYNOWANA W SPECJALNYCH ZBIORNIKACH. Ostrzeżenie dla wszystkich pochłaniaczy SUSI, by dwa razy pomyśleli, jak się wybrać, na to będą chcieli. 

2
0
Portret użytkownika achiles

W WYNIKU OLBRZYMIEJ POWODZI,

W WYNIKU OLBRZYMIEJ POWODZI, JAKA OBECNIE NAWIEDZA JAPONIĘ, OD WCZORAJ, DO OCEANU WYCIEKŁO PONAD 1000 TON RADIOAKTYWNEJ WODY, KTÓRA DOTĄD BYŁA MAGAZYNOWANA W SPECJALNYCH ZBIORNIKACH. Ostrzeżenie dla wszystkich pochłaniaczy SUSI, by dwa razy pomyśleli, jak się wybrać, na to będą chcieli. 

2
0
Portret użytkownika achiles

Były doradca Nicolasa

Były doradca Nicolasa Sarkozy’ego, Maxime Tandonnet, na łamach francuskiego dziennika „Le Figaro”: Osiągnąłem już taki poziom obrzydzenia i odrazy, że najchętniej bym milczał. Ale sumienie mi na to nie pozwala. Ogromna fala imigrantów, głównie młodych mężczyzn, ucieka z Iraku i Syrii do Europy, pozostawiając za sobą garstkę kobiet, jazydek, które w ich miejscu walczą z Państwem Islamskim. Kobiety walczą, a mężczyźni uciekają. Fajnie, co? A Europa rozlewa łzy nad tymi mężczyznami i szeroko otwiera im swoje drzwi. Jazydki i chrześcijanki są więzione przez Państwo Islamskie, publicznie gwałcone i torturowane. Sprzedaje się je w niewolę. I gdzie są feministki? A gdzie obrońcy praw człowieka? Europa sączy obłudę, tchórzostwo, ślepotę, do tego stopnia, że robi się od tego niedobrze. To, że Europa na coś takiego pozwala, na takie barbarzyństwo, to hańba absolutna! Polityka, chęć do działania, do podejmowania decyzji, zdechła w Brukseli już dawno jak stara opona. Zastąpił ją tani moralizm propagowany przez najgorszych klaunów. Dziękujemy droga Komisjo, jesteś aż za dobra dla nas. Dziękujemy. Bruksela domaga się, by nasze (francuskie-red.) gminy przyjęły 36 tys. imigrantów, jakby nie miały ich już wystarczająco. Każdy poucza każdego. Papież Franciszek (i mówię to z największą przykrością) robi dokładnie to samo. Poucza nas, katolików, ilu muzułmanów powinniśmy przyjąć. Jednocześnie nie zająknął się słowem o mordowanych na Bliskim Wschodzie chrześcijanach. Jak to możliwe, że Watykan nie zamienił się jeszcze w obóz dla chrześcijańskich uchodźców? Co tu się dzieje, bo nie rozumiem? — pyta były doradca byłego prezydenta Francji. Jego zdaniem Europa, która „pozwala na mord chrześcijan o dwa kroki od siebie, z tchórzostwa i zaślepienia, jednocześnie chełpiąc się swoją własną dobrocią, rezygnując po drodze ze swoich granic, to Europa, która jest w trakcie poddania się najgorszemu rodzajowi totalitaryzmu i niewolnictwa, którym jest islam. To Europa u końca swojej drogi — dodaje Tandonnet. Najgorszymi hipokrytami, uważa politolog i historyk, są Niemcy.
 

2
0
Portret użytkownika achiles

Po co USA i Izrael

Po co USA i Izrael destabilizują Europę ?
Dla kasy oczywiście.
Z Ukrainą nie wyszło i konflikt się nie rozlał po europie, więc w zamian za poparcie Europy dla Palestyny, Izrael i zależni od nich Amerykanie, zaczęli inwestować w ISIL. Muzułmanie mają większą szansę wywołać III wojnę światową, zaczynając od destabilizacji Europy.
Po co wojna? Izrael z zemsty i odwrócenia uwagi od ich zbrodni przeciw Palestynie, a USA żeby ratować gospodarkę. USA żyje z wojny, nawet w czasach pokoju wywołują konflikty na całym świecie, w których pełnią rolę rozjemcy. A pomoc USA wygląda tak: rozwalają państwo, budynki użyteczności publicznej itp. Po zakończeniu konfliktu biorą w MFW kredyty (poprzez marionetki w rządzie napadniętego państwa), na odbudowę które to spłacać będą państwa napadnięte (Irak i Afganistan to idealne przykłady). Oczywiście kontrakty na odbudowę dostają firmy z USA, przez co pieniądze pozostają w USA ratując gospodarkę. Poza tym najwięksi światowi bankierzy także lubią wojny, ponieważ wtedy mogą bezkarnie zarabiać, kredytując obie strony konfliktu.

2
0
Portret użytkownika 15.09.24.

Zarówno temat uchodźców,

Zarówno temat uchodźców, konflikt zbrojny w Ukrainie, jak i dążenia do sprzedaży polskich lasów, nieudane referendum, mogą być przykrywką i zasłoną dymną przed jakimś jeszcze większym problemem lub wydarzeniem w skali światowej.
Przypuszczalnie kluczowe będą dni 23-25 wrzesień. Wizyta Papieża Franciszka i wystąpienie na forum ONZ, wystąpienie w Kongresie USA, oraz spotkanie się tam z Putinem, w Nowym Yorku. Coś jest na rzeczy.

2
0

Strony

Skomentuj