Ujawniono siatkę finansowanych przez Sorosa organizacji, które sprowadzają migrantów do Włoch

Kategorie: 

Źródło: Internet

W 2015 roku, gdy islamska inwazja na Europę zwana dla niepoznaki "kryzysem" migracyjnym nagle przybrała na sile ujawniono, że masowy napływ obcej kulturowo ludności został zorganizowany przez bogatego finansistę George'a Sorosa. Ten sam "filantrop" nawoływał do ich bezwzględnego przyjmowania i wzywał do niemieckiej hegemonii w Europie. Okazuje się, że bogacz posiada na swojej smyczy mnóstwo organizacji pozarządowych, które za sorosowe pieniądze działają na rzecz tzw. uchodźców.

 

Oczywiście na sam początek warto zadać pytanie, czy ten proceder jest w ogóle legalny. Okazuje się, że nie ma w nim raczej niczego niezgodnego z prawem. Organizacje pozarządowe powinny działać w interesie publicznym. Są prywatne i nie mogą działać dla osiągnięcia zysku. Organizacje wspierające islamską migrację do Europy wykonują tzw. aktywizm polityczny, czyli dążą do wywołania określonych zmian w kraju - w tym przypadku domagają się przyjmowania migrantów. Zatem w świetle prawa legalne jest to, że poszczególne organizacje, otrzymujące pieniądze z zagranicy od "filantropa", chcą widzieć w danym kraju tzw. uchodźców mimo sprzeciwu ze strony rządu czy społeczeństwa.

 

Organizacje pozarządowe są doskonałym narzędziem do wpływania na nastroje ludzi i wprowadzania zmian. Gdy w 2015 roku w Polsce do władzy doszedł PiS sporo mówiło się o tajemniczym finansiście, który postanowił przeznaczyć miliony dolarów na antyrządowe demonstracje, marsze wzywające do przyjmowania migrantów itd. Chodzi oczywiście o George'a Sorosa, który również w naszym kraju posiada swoją siatkę opłaconych agentów, zwanych dla niepoznaki aktywistami.

 

Islamska inwazja na Europę sprawiła, że Włochy stały się niczym jeden wielki obóz dla migrantów. Kraje UE nie chcą pomóc, zaś Włosi nie chcą ich deportować z powrotem do Afryki i Bliskiego Wschodu. Tymczasem działające na terenie tego kraju organizacje pozarządowe zajmują się sprowadzaniem kolejnych obcokrajowców i postulują zachowanie otwartych granic. Soros posiada we Włoszech wielką proimigracyjną siatkę - jakiś czas temu ujawniono nazwy wielu organizacji.

Siatka ta składa się z międzynarodowych oraz włoskich organizacji pozarządowych finansowanych przez należącą do George'a Sorosa fundację Open Society Foundations, oraz organizacji, które współpracują z OSF. Jedna z nich, Associazione Carta di Roma, powstała pod koniec 2011 roku i jej celem było narzucenie kodeksu dotyczącego "prawidłowego" przedstawiania informacji na temat migracji. W 2016 roku powstała tzw. Karta Rzymska - dokument, który krótko mówiąc miał zaprowadzić poprawność polityczną i narzucić dziennikarzom słownictwo w stosunku do obcokrajowców. Dla przykładu o migrantach wolno powiedzieć "uchodźca", "azylant", czy "ofiara przemytu", lecz dodawanie przymiotnika "potajemny" zostało zakazane pod groźbą grzywny lub nałożenia nagany ze strony Związku Dziennikarzy. Karta Rzymska nie popiera również ujawniania narodowości sprawców przestępstw we Włoszech.

 

Co więcej, Karta Rzymska została sfinansowana przez fundację Open Society Foundations, Wysokiego Komisarza Narodów Zjednoczonych do spraw Uchodźców (UNHCR) i Kościół Waldensów oraz wskazuje na źródła, które zostały uznane za wiarygodne. Większość z nich to krajowe i międzynarodowe organizacje pozarządowe, które otrzymują pieniądze od Open Society Foundations. Są to między innymi Amnesty International, a także Save The Children i Lekarze bez Granic - te dwie ostatnie prowadzą operacje "ratunkowe" na Morzu Śródziemnym i sprowadzają nielegalnych migrantów do Włoch.

Źródło: MOAS.eu

Kolejny przykład to Stowarzyszenie Studiów Prawnych nad Imigracją (ASGI), które między innymi promuje ochronę obcokrajowców i przyczyniło się do powstania narodowych oraz unijnych praw w kwestii migracji, prawa azylowego i obywatelstwa. ASGI skupia się na obecnej sytuacji na Węgrzech, gdzie panuje wyraźna niechęć do islamskich migrantów, a także zajmuje się zwalczaniem dyskryminacji na tle rasowej, etnicznej i religijnej na terenie Włoch. Stowarzyszenie to postuluje między innymi otwarcie granic, sprowadzanie wszystkich migrantów wraz z ich rodzinami, zapewnienie obcokrajowcom prawa do głosowania w wyborach administracyjnych oraz możliwości otrzymania obywatelstwa włoskiego. ASGI powstało dzięki pomocy fundacji Open Society Foundations i otrzymuje od niej pieniądze na realizację proimigracyjnych projektów.

Wiele innych włoskich organizacji, instytucji, grup i stowarzyszeń jest finansowanych i wspieranych przez George'a Sorosa i jego Open Society Foundations. Są to: A Buon Diritto, ANSI (Narodowe Stowarzyszenie Prasy Międzykulturowej), Antigone, ARCI, ASGI, Associazione 21 Luglio, CIR (Włoska Rada ds. Uchodźców), Cittadini del Mondo (Obywatele Świata), Cospe Onlus, Fondazione Leone Moressa, Lunaria, NAGA oraz PARSEC. Każda z nich zajmuje się wspieraniem masowej imigracji i promowaniem otwartych granic.

 

Siatka Sorosa jest jak widać bardzo rozległa. Każda z finansowanych przez niego organizacji pozarządowych dokłada swoją cegiełkę - jedne promują migrację w mediach, inne zajmują się zwalczaniem "islamofobii", a jeszcze inne skupiają się na sprowadzaniu tzw. uchodźców do Włoch. Warto zwrócić uwagę, że nawet Avaaz, znana międzynarodowa organizacja, która umożliwia podpisywanie petycji, została utworzona przez MoveOn.org - ta z kolei otrzymywała pieniądze od Sorosa. Kolejnym bardzo znanym zwolennikiem islamizacji Europy, który wręcz zachęcał Europejczyków do przyjmowania i rozmnażania się z islamskimi imigrantami, jest sam papież Franciszek. Warto zadać pytanie czy głowa Kościoła katolickiego również znajduje się w rękach finansisty.

 

Na podstawie: https://gefira.org/pl/2017/07/18/wloska-siec-wspierana-przez-sorosa-sciaga-imigrantow/

Ocena: 

5
Średnio: 5 (10 votes)


Komentarze

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Anioł Prawdy

żaden soros tylko

żaden soros tylko skoordynowane działanie rządów w kreowaniu wojny, w celu ochronienia swojej dupy, kiedy ludzie dowiedzą się o tym, co robi ze wszystkimi Fukushima, a zostało to przez rządy wszystkie zatajone przed wszystkimi ludźmi na ziemi. Potrzebują wojny by zająć ludzi naparzaniem siebie nawzajem, byle tylko ludzie nie zaczęli szukać tych wesz z rządów i lobby atomowych i ogólnie wszystkich korporacji np. za gmo wprowadzone na siłę do jadłospisu ludzkości. (to gmo i te chemtrailsy jest na wytracenie ludzi na ziemi - rozłożone w czasie by nikt się za szybko nie połapał.)
I jeszcze raz napiszę że soros spełnia rolę takiej tarczy przyjmującej gniew ludzi z całej ziemi na siebie - jest to trik rządzących by oddalić te wszystkie świństwa depopulacyjne od siebie - jest to taki wabik dla bezmyślnych idiotów - to nie soros to wszystko robi, tylko rządzący i korporacje łapówami...

Dziękuje za uwagę i zastanowienie się nad tym co napisałem.

www.corium.cba.pl
https://www.youtube.com/results?filters=today&search_query=fukushima&lclk=today
www.enenews.com

7
0
Portret użytkownika helaa

Czytam, ogladam i dzien po

Czytam, ogladam i dzien po dniu dochdze tylko do jednego wniosku. Czlowiek to najglupsza istota na ziemi.

6
-1
Portret użytkownika Aaron makaron

To zwykłe szkalowanie jest!

To zwykłe szkalowanie jest!

Soros robi wiele dobrego dla świata, tak jak i masoni. Ci, co tego nie widzą są ślepi!!

Szalom!

 

 

 

 

0
-12
Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Przyjdą ci, co zrobią dużo

Przyjdą ci, co zrobią dużo dobrego dla ciebie... Rabin cię tylko obrzezał a ci co przyjdą skrócą o łepek... Smile

I będziesz wyglądał jak SKY TOVER masona Leszka Czarneckiego we Wrocławiu...

7
0
Portret użytkownika UPAdlina

powinieneś występować w

powinieneś występować w kabarecie. Tam przynajmniej dostałbyś kasę za to, że ludzie by się z ciebie pośmiali. No chyba, że za to, co tu piszesz też dostajesz kasę.

8
-1
Portret użytkownika Ostatni Sprawiedliwy

Eech ten Soros. Wszędzie go

Eech ten Soros. Wszędzie go pelno. Piewcy teorii spiskowych traktują go chyba, jak wladcę marionetek Smile

0
-10

Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem.

Portret użytkownika alt11

Proroctwo kardynała Wojtyły z

Proroctwo kardynała Wojtyły z roku 1976 ! Atak struktur zła na chrześcijaństwo
Tu należy się sprostowanie - raczej wyjawienie zamierzonych wspólnie planów - przecież Wojtyła był zdrajcą i niszczycielem Kościoła - wstyd się na niego powoływać!!! 

W "Dzienniczku" jest też napisane - Słowa Jezusa Chrystusa  "Faustyno - o wszystko możesz mnie prosić, ale nie o oddalenie kary ciążącej nad Polską" - dlatego ojczyzną moją nie jest Polska, ani żaden ziemski kraj... "Gdybyście byli z tego świata..."

6
-1
Portret użytkownika Nie_tak_w_dzienniczku

Podaj nr akapitu z

Podaj nr akapitu z dzienniczka św Faustyny Kowalskiej zanim napiszesz cos takiego. Jest jedynie 1533-34:

Widziałam gniew Boży ciążący nad Polską. I teraz widzę, że jeśliby Bóg dotknął kraj nasz

największymi karami, to byłoby to jeszcze Jego wielkie miłosierdzie. bo by nas mógł ukarać wiecznym zniszczeniem za tak wielkie występki. Struchlałam cała, jak mi Pan choć trochę uchylił zasłony. Teraz widzę wyraźnie, że dusze wybrane podtrzymują w istnieniu świat, aby się dopełniła miara.(Dz 1533)

Było to w 1938 czyli na rok przed wojną w której najbardziej wycierpieli Polacy i Żydzi. Teraz kolej na Polskę ale nie na kare a na przykład dla innych.

0
-1
Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Brawo! Prawdziwie napisane!!

Brawo! Prawdziwie napisane!! JP2, to nie tyle zdrajca, co żydowski wilk w owczej skórze jako pasterz polskich baranów. JP2 to żyd z matki z d. Katz. To on przecież nawoływał do "miłości braci starszych w wierze", czyli żydów!!

 A ten ciemny i tępy narodek go świętym obwołuje!!!

P.S. Dodam, że w słynnym swoim przemówieniu "...powstań duchu ziemi, tej ziemi..." Nie dodał że chodzi o polskiego ducha.. On jebany gnój miał na myśli żydowskiego ducha!!

Przecież to on sprowadził na plecach Solidarności żydostwo, które opanowało juz wszystkie struktury  państwa polskiego!!!

 A kogo on przyjmował na watykańskich salonach??!! Wałęsę, Geremka i Mazowieckiego!! Przeciez nie Polaków przyjmował tam a żydów [email protected]!!

 Jak ja nienawidzę tej ciemnej, głupiej masy, co takiego bydlaka obwołuje swoim "świętym"!!

9
0
Portret użytkownika Zenek ;)

Najważniejsze w Janie

Najważniejsze w Janie Pedofilu Katzie jest to iż

NAWET JAKBY KAŻDY ŻYD SIĘ NATĘŻAŁ, NAWET JAKBY KAŻDY ŻYD SIĘ NAPRĘŻAŁ i NAWET JAKBY KAŻDY Z NICH CO MINUTE PRZEZ TYSIĄCLECIA SRAŁ Z MOZOŁEM ZŁOTYMI SZTABKAMI to i tak

ta hitlerowska kreatura się JUŻ NIGDY WIĘCEJ NIE ODRODZI ;d

7
0
Portret użytkownika dd

Ja nadal czekam na ujawnienie

Ja nadal czekam na ujawnienie celu takich działań. To że różne organizacje ładnie się nazywające, z nazwy wskazujące, że bronią słabych, wykluczonych i sierot, oraz że są niezależne a tak na prawdę mają swojego jednego sponsora to już od dawna jest podawane w PL wręcz oficjalnie.

To, że ktoś stara się pokazać jak wygląda cała ta sieć to wiele nie zmieni. Dlatego, że i tak dla większości obywateli informacja o powiązaniach nie ma znaczenia albo jest zbyt trudna do ogarnięcia. A w różnych mediach zaprzyjaźnionych z powyższą siatką dowiadujemy się, np. że HUMAN RIGHTS WATCH zwraca uwagę na to, że Polska zniszczyła trybunał, próbuje upolitycznić sądy i to robi wrażenie na większości społeczeństwa. Przynajmniej na tej części która nie potrafi sama o sobie decydować czy sama interpretować tego co się wokół niej dzieje. Stąd siła rażenia takiej siatki organizacji jest niesamowita i potrafi zmieniać historię każdego kraju. A próba obrony jest traktowana jak wypowiedzenie wojny i wprowadzenie reżimu w danym kraju.

 

2
0
Portret użytkownika Rodak

UE, KE, PE i wszystkie

UE, KE, PE i wszystkie instytucje inijne uczestniczą w tym procederze najazdu na Europę, a cel jest jeden, aby europejczycy nie tworzyli  zwartych grup , do których nie można dotrzec i nimi manipulowac. Najazd innej cywilizacji  ma sopowodować  zmiksowanie narodów europejskichj dla łatwej manipulacji lub wywołanie wojny cywilizacyjnej, dla zmniejszenia ludności na świecie, bo banksterom jest zbyt ciasno z taką ilością ludności, bo chca cały świat mieć dla siebie.,

4
0
Portret użytkownika sekator

Tyle złego narobiło w świecie

Tyle złego narobiło w świecie, to parchate żydzisko!. Tyle wojen i tyle ofiar, ma ta kanalia na sumieniu!. Dlaczego nikt nie weźmie, tej szmaty na celownik?....

4
0
Portret użytkownika inzynier magister

W artykule zabrakło jednego

W artykule zabrakło jednego słowa a mianowicie że większość z tych organizacji to przedłużenie "masonerii" ! Wiem że autor nie mógł tego słowa użyć bo ono wiąże się z ciemnymi siłami które wyznają anioła który walczy z Bogiem i z ludzmi ! Organizacja sorosa i sam soros należą i kierują poddanymi tej istoty, która w wizji pokazała słynnemu masonowi Pike obraz zniszczenia świata przez napływ mniejszości etnicznych i wojnę donmową ! Jako Polska musimy się bronić przed siłami ciemności i ich atakiem na naszą cywilizację, który przewidział nasz światy Jan Paweł II w jego przemówieniu do Narodu Amerykańskiego z roku 1976 !

Proroctwo kardynała Wojtyły z roku 1976 ! Atak struktur zła na chrześcijaństwo

https://www.youtube.com/watch?v=PJQeCvrueUY

W Polsce będziemy musieli powsrtrzymać zapedy zdrajców chcących naszego zniszczenia i zbudować razem z Węgrami silną Grupę Wyszechradzką Słowian by odeprzeć atak sił zła sorosowców ! W tym celu należy wzmocnić modlitwędo Miłosierdzia Jezusa który przekazał świętej Faustynie, że jak będziemy mu posłuszni to Polskę wywyższy w potędze i świętości !

"Polskę szczególnie umiłowałem, a jeżeli posłuszna będzie woli Mojej, wywyższę ją w potędze i świętości. Z niej wyjdzie iskra, która przygotuje świat na ostateczne przyjście Moje." (Dzienniczek. 1732)

Za „MAŁĄ INSTRUKCJĄ co musi się stać, żeby powstał Majdan” stoi Michał Broniatowski, bohater książki „Resortowe Dzieci”, powiązany z ITI były członek rady nadzorczej TVN oraz Onetu. W roku 2013 powołał on na Ukrainie stację Espreso TV, mocno zaangażowaną w rewolucję i „Majdan”. Jako naoczny świadek opisał krok po kroku warunki konieczne do zrewoltowania tłumów. Przeanalizowana przez niego (i odrzucona) lokalizacja „Majdanu” na placu Defilad w Warszawie wskazuje, że tekst skierowany jest do odbiorcy polskiego, a autor rozważa podobny do ukraińskiego scenariusz w naszym kraju. http://www.pch24.pl/ataki-na-poslow--nieustanne-protesty--watek-polskiego-majdanu--kto-chce-przemocy-w-polityce-,53213,i.html#ixzz4nMEdX7Lk

4
0

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika lipka

Oglądam posiedzenie komisji

Oglądam posiedzenie komisji sprawiedliwości i praw człowieka, zerwane obrady, opozycja obstąpiła przewodniczacego jakby chciała go pobić, uniemożliwiają procedowanie, zachowują się jak pijaczki pod budką z piwem brakuje tylko by porozpinali rozporki i zasikali salę myśląc, że są w krzakach. Chańba, tym motłochem powinna zająć się straż sejmowa, tym bardziej, że posłów opozycyjnych jest 9-ciu a zablokowali przewodniczącego, stoją nad nim jak stado hien. Motłoch i sprzedawczyki i nie ma na nich żadnego bicza by posadzili dupy na krzesłach i zachowywali się jak dorośli ludzie ale chodzi o co innego, im usuwa się właśnie władza bo sądy będa podlegać kontroli i tego ich umysły nie mogą przetrawić. Co za chołota, dno, ludzie którzy głosowali na popaprańców i ich zwolenników są takim samym dnem. Soros musiał im zapłacić górę kasy by robili z polskiego sejmu chlew.

8
0

Skomentuj