Uciekinierka z KRLD ujawniła straszliwą prawdę o Kim Dzong Unie

Kategorie: 

Źródło: Internet

Hye-Jon Lim, córka byłego oficera wojskowego w Korei Północnej, powiedziała dziennikarzom, co się naprawdę dzieje w jej ojczyźnie. Dziewczyna powiedziała, że chociaż ludność kraju jest głodna, ich przywódca Kim Jong-un mieszka w luksusie, relacjonuje Mir24.tv.

 

Hi-Yon Lim uciekła z Korei Północnej wraz z matką i bratem, gdy ich ojciec umarł na alkoholizm. Dziewczynka, aby wydostać się z piekła, musiała zapłacić ogromne łapówki koreańskim i chińskim urzędnikom, nie wspominając o innych upokorzeniach i przykrościach.

 

Młoda Koreanka opowiedziała o tym, że Kim Jong-un gromadzi uczniów szkół średnich, zmuszając ich do zajęcia się publicznymi egzekucjami. Hi-Yon Lim na własne oczy widziała, jak nastoletni chłopcy zastrzelili muzyków, którzy oglądali film porno. Powiedziała również, że przywódca Korei Północnej kocha młode dziewczyny o wyglądzie modelek. Ma nawet swój harem. Dziewczęta dla dyktatora są wybierane w całej republice.

 

Zgodnie ze słowami He-Yona Lim, Kim Jong-Un lubi dobrze zjeść. Jego kolacje kosztują dziesiątki tysięcy dolarów, podczas gdy większość zwykłych obywateli jest głodna. Ponadto, znaczna część budżetu przeznaczana jest na propagandę o niezniszczalności i wolności  Korei Północnej, co sugeruje, że reszta świata jest wrogiem. Przywódca KRLD ma wiele luksusowych posiadłości w całym kraju. Ciągle przemieszcza się z jednej do drugiej, bojąc się możliwego ataku szpiegów z Pentagonu lub Korei Południowej.

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.7 (3 votes)


Komentarze

Portret użytkownika witek

"musiała zapłacić ogromne

"musiała zapłacić ogromne łapówki" skąd ta biedna dziewczyna miała tyle kasy? ojciec umarł na alkoholizm? co to za bajki?

4
0
Portret użytkownika Jan_and_Jan

Propaganda

Propaganda

 

Ruszyła machina propagandowa przed...?

Uśmiercanie wrogów Kima przez psy, mowa nienawiści, itp. nie zbulwersowało wystarczająco wolnych i demokratycznych..? No to, zaczynamy "gotować żabę"...

Następne "petardy": czarna wołga, pedofilia, broń abc, złoty kibel, itd. itp.

Gdyby to było daaaaalej od ruskich, to - gościa by już dawno - nie było. Nie żal mi ścierwa, ale inne ścierwa i ścierwojady są duuuuużo gorsze - w skutkach - niż ten miniaturowy pol pot. 

Przeraża to, że - jak przed "wielką wojną" (czyli WWI) - zbyt wielu zależy na tym, żeby zmieniło się tak wiele, dla tak niewielu.

2
0
Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Czytając Wasze posty rosnę

Czytając Wasze posty rosnę jak pączek w zaczynie... Wreszcie zwiększa się ilość głosów patrzących na KRLD inaczej i bardziej obiektywnie. Zapewne KIM aniołkiem nie jest, ale z pewnością nie dorównuje zwyrodnieniem innym "władcom" tego świata.

  Smile z wrodzonej... skromności nie wspomnę, iż miałem w tych tematach swój pierwszy początek... Smile

 Pozdrawiam Wszystkich, co myślą samodzielnie i kojarzą fakty ze słowami...

9
-3
Portret użytkownika TomaszD

Zupełnie jakbym czytał to co

Zupełnie jakbym czytał to co się dzieje na tkz. Zachodzie. 

To ciekawe, że można widzieć w Korei to samo i to krytykować, a nie widzieć tego, że to samo się dzieje u nas. Politycy zarabiają bajkową kasę, to samo bankierzy, którzy są przestępczymi lichwiarzami, muzycy czy sportowcy też zarabiają niewyobrażalne pieniądze i pławią się w luksusach, a dla mas pozostają kredyty hipoteczne, pożyczki na samochody, pożyczki na edukację czy służbę zdrowia. Na przykład w takim wspaniałym, nieskazitelnym USA młody człowiek, który kończy studia ma kredyt hipoteczny do spłacenia, ALE ZWYCZAJNIE NIE MA DOMU. 100 000 dolarów czy 200 000 dolarów do spłacenie na sam początek to oczywiście już norma. A nie daj Boże jak zachorujesz w USA czy masz wypadek i trafisz do szpitala. TO JUŻ NIE WYPŁACISZ SIĘ DO KOŃCA ŻYCIA. Mało kto wie, że w wielu przypadkach można ogłosić bankructwo w USA i jakoś się pozbierać, ALE DŁUGU ZA MEDYCZNE USŁUGI NIGDY CI NIE ANULUJĄ.

Oczywiście na zachodzie politycy i inni z elit mogą pławić się w luksusach gdy zwyczajnie ludzie harują za mierne stawki. Masy głodujących ludzi, bezdomnych, chorych są na zachodzie normą, no ale przecież to nieudacznicy co najwyżej, i to ich wina, że tak się dzieje, prawda?

Skala tej hipokryzji jest porażająca. 

10
0
Portret użytkownika Marta#1

Totalna bzdura, skomlenie

Totalna bzdura, skomlenie nieudacznika. Zacznij myśleć o swojej przyszłości i działać zamiast innych deprawować

 

0
-11
Portret użytkownika koleś

WY MYŚLICIE ZE JESTESCIE

WY MYŚLICIE ZE JESTESCIE DOBRZE DO INFORMOWANI ALE TAKICH BZDUR JAK TUTAJ PISZECIE TO DAWNO NIE CZYTAŁEM 

2
-2
Portret użytkownika lipka

Jak się chce pokazać ciemną

Jak się chce pokazać ciemną stronę kraju to zawsze się coś znajdzie. Gdyby tak chciano pokazać ciemną stronę Usa to wystarczy pokazać bezdomnych śpiących pod kartonami, murzyńskie dzielnice, do których boją się zaglądać nawet policjanci, narkomanów, strzelaniny w szkołach i na ulicach, gwałty, porwania i ciche zabójstwa; można też pokazać wille milionerów ukrytych za wysokimi murami z własną ochroną, limuzyny, bogactwo wystaw i wiele innych. W Korei tych ogromnych różnic nie ma, to zwykły ale biedny kraj ze względu na sankcje, takie same sankcje były wprowadzane u nas w latach '70 a dokładnie po roku 1968. Od tego roku Polska była izolowana coraz bardziej i gdyby nie sojusz państw środkowo-europejskich mielibyśmy Koreę, ale mieliśmy też Z.Radziecki, na który nikt nie mógł się wtedy porwać, dlatego tzw. rewolucja wewnętrzna zrobiła swoje. Rozpadł się Układ Warszawski i skończyły się sankcje ale za ogromną cenę bo zlikwidowaniem rodzimego przemysłu, zadłużeniem, bezrobociem i emigracją milionów Polaków. Lata po '89 roku to demolka państwa, wyprzedaż za grosze majątku narodowego, przez lata niczego nie budowano a pożyczki zaciągane w imieniu państwa były ogromne, żadna afera nie została wyjaśniona, zabójstwa ludzi niewygodnych lub głośno mówiących o złodziejach w białych kołnierzykach, nikt też nie mówi o elitach wyrosłych na złodziejstwie i fałszu, już wszyscy zapomnieli bo postarały się o to odpowiednie media, swoi ludzie, te ... mordy kochane.

 

9
-1
Portret użytkownika n..

A teraz zupełnie na serio: Un

A teraz zupełnie na serio: Un ma przecieź piękną żonę, ładniejszą niż większość innych  "pierwszych dam", i do tego bardzo skromną, więc czy chciałby ją zdradzać? (podobno przywiązany jest też do koreańskiego "szacunku dla rodziny"?)
A te "zbrodnie na muzykantach" to chyba kolejna ściema...?
Więc najgroźnieksze jest to, że Un na swój bardzo szalony sposób "walczy" o niepodległość swojej ojczyzny, bo sprawy mogą rzeczywiście nagle wymknąć się z pod kontroli, zwłaszcza z winy zestresowanego, omylnego żołnierza i złej oceny sytuacji, lub też nieprzewidzianej usterki sprzętu!
 Po tej niesłychanej eskalacji napięcia widać, że diabeł bardzo chce wykorzystać obecną okazję, by wreszcie unicestwić znienawidzoną przez niego ludzkość!

2
-8
Portret użytkownika n..

A niech Un ma sobie "harem",

A niech Un ma sobie "harem", albo dwa, a najlepiej przy każdym pałacu do którego ucieka, bo wtedy bardziej "rozpusta" będzie mu we "łbie" niż wojna, i oby mu "balistyczna, głębokiego zasięgu" prędko nie zmiękła! A muzykanty muszą już pamiętać, że z ukrytej kamery nie wolno filmować i potem się naśmiewać, że "wzrost" azjatycki. A jaki ma być? Muszą pamiętać, że od tego nastrojowego brzdąkania "zależą losy świata", bo jak Un nie dokona "uderzeń jądrowych o pośladki" i "spuszczenia głowicy" to zamieni się w "bestię z łapami niedźwiedzia":

"Prezydent USA Donald Trump wypowiedział nam wojnę, więc zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi - oświadczył w poniedziałek, 25 września 2017 szef MSZ Korei Północnej Ri Jong Ho. Ostrzegł, że jego kraj może posunąć się do zestrzelenia amerykańskich bombowców, nawet jeśli nie znajdują się w przestrzeni powietrznej kraju." (???)

 

4
-8
Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Jesli chodzi o samobójstwa,

Jesli chodzi o samobójstwa, to w Korei Południowej panuje system niewolniczy. Pozbawieni wszelkiej ideologi są zaprzegnięci do nieustawicznej pracy. Zero własnego życia! Standard psychiczny obywateli KP jest przerażający i nieporównywalny z odnośnym standardem obywateli KRLD!

 Mieszkam  w pobliżu dwóch dużych  zakładów koreańskich ( z południa). W ciągu 2 lat samobójstw dokonało 15 osób, w tym rodzina z dzieckiem.

8
-3
Portret użytkownika dziadek ze wsi

Grubas jest gruby więc dobrze

Grubas jest gruby więc dobrze żeruje. A lubi chuderlawe dziewczynki żeby mu dużo z koryta nie wyżerały przysmaków. Na tym polega władza, proceder taki trwa na całym świecie nieprzerwanie 5000 tyś lat a wy dopiero teraz zaczynacie rozumieć o co biega? Szok.

2
-4
Portret użytkownika mm

tata "umarł na chorobę

tata "umarł na chorobę alkoholową" a ta sprytna nastolatka policzyła wszyskie luksusowe rezydencje, obliczył strukturę bidżetu kraju, ustaliła menu przywódcy i repertuar filmów zespołów muzycznych, pewnie była też w grupie uczniów wykonujących wyroki śmierci z dział przeciwlotniczych - czy ci z południa mają nas za idiotów?

12
-1
Portret użytkownika magi74

A ja wiem, ze zeznania tej

A ja wiem, ze zeznania tej "dziewczynki" krazyly po fb jeszcze jakies pol roku temu, moze nawet wczesniej. I teraz nagle dociera do wiadomosci publicznej?? 

Kolejna podpucha? Ci co nie mieli wczesniej do niego dostepu, maja mozliwosc teraz kiedy zrobilo sie bardzo goraco. Jakies to wszystko bardzo smierdzace jak zepsute jaja

12
0
Portret użytkownika Medoff

Polecam kanał pozdro z krld

Polecam kanał pozdro z krld Emila Truszkowskiego, tam można sie dużo dowiedzieć o Krld bez propagandy made in us. Ogólnie rzecz biorąc szkoda mi trochę obywateli Krld że nie moga poogladac tvn , bbc, cnn może gdyby zobaczyli co dzieje sie w iraku, libii , syrii to doszloby do nich że Kim jest jaki jest ale przynajniej głód  jest ich jedynym zmartwieniem w przeciwienstwie do nowych demokracji made by west. Pełna zgoda Kim swiety nie jest , ale dość tej hipokryzji bo nie nie dorównuje zbrodniom wuja sama w 1%. 

Krld wyciagnela wnioski z iraku, libii, afganu że najlepsza obrona jest atak, kazda wspolpraca z zachodem kończy się wyje..ką i nie jestem jego funem bo daleko mu do ideału, ale ameryce tym bardziej, zreszta tu o żadna troskę czy demokracje chodzi...

 

15
-2
Portret użytkownika Eva11

no jasne tam nikt nie musi

no jasne tam nikt nie musi wchodzic tlumic buntow ...kimek sam zalatwia szybko swoje sprawy...

gdybysmy zyli w jego kraju nie mielibysmy problemow ...na portal to moznaby sie zalogowac jedynie z imieniem kima na przodzie w nicku ,a fota tylko z taka grzywka...

myslisz naprawde,ze  jedynym problemem tych ludzi jest glod ?

nie musza byc dumni z problemu glodu , oni musza zyc jak chodzace lunatyki ....

tam sie nie rzuca bomb ,tam sie rozstrzeliwuje za mrugniecie okiem...

 

3
-13

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej?

Portret użytkownika babka

Ty oczywiście byłaś tam i

Ty oczywiście byłaś tam i widziałaś to wszystko na własne oczy?Każdy kraj ma prawo egzystować wg własnych zasad.Każdy może pojmować wolność po swojemu.Dla ciebie i pewnej części naszego społeczeństwa wolność to możliwóść opuszczenia kraju i dorabianie Anglików  czy Niemców.To możliwość opychania się śmieciowym żarciem .Nie przyjdzie ci nawet do głowy ,że dla Koreańczyków wolność to brak intruzów wprowadzających demokrację i że wolą swoją miskę zdrowego ryżu od twojego śmieciowego gmo.

Każdy kraj ma swoje prawo ,którego należy przestrzegać pod groźbą kary.W Posce jak nie przestrzegasz prawa idziesz do więzienia.Bandyta w więzieniu ma lepiej niż chorzy w szpitalach.Lepsze żarcie,telewizję za którą nie muszą płacić,nie czekają w kolejkach do lekarza.Żyją na koszt społeczeństwa ,a zamiast pracować piszą skargi bo wydaje im się,że są na wczasach. W Korei łamiący prawo idą do obozu pracy i pracują na rzecz społeczeństwa.

Okropny reżim i wspaniała demokracja.Róznica jest taka ,że w tej cudownej demokracji wydaje się nam ,że mamy na coś wpływ i o czymś decydujemy,a mamy tylko iść na wybory i jak analfabeci postawić krzyżyk.Kto zostanie wybrany i tak decydują bossowie partyjni układając odpowiednio listy.Ci zaś którzy zostaną wybrani zabiegają przede wszystkim o własny interes,potem partyjny ,interes tych którzy ich sponsorowali itd.My mamy pracować na ich apanaże ,wolno nam ,cieszmy się demokracją.

9
-1
Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Bardzo prawidłowo, że

Bardzo prawidłowo, że zastrzelili oglądających porno... A ta "dziewczynka" przypadkiem nie byla aktorką w tych filmach? Tak trzymać KIM!

[......................................]

 

 P.S. Tallin! TY jesteś STRASZNY!!

 Bez żartów. Kraj tak dociskany butem sankcji musi trzymać reżim. Kim dobrze wie co robi pornografia z młodymi mężczyznami... Nie może na to pozwolić... Żadnych "demokracji"!

12
-8
Portret użytkownika TAL-BAU-SYSTEM  (Wymiana pogladow a nie slowne przepychanki)

Pewnie ze aktorka, przecierz

Pewnie ze aktorka, przecierz usa potrzebuje pretekstow zeby tam wejsc i zrobic wojenke! 

 Smieszni sa ludzie ze w te bzdury wierza, korea to jeden z nielicznych krajow ktory ma jaja! 

 

13
-1
Portret użytkownika Q090090

reksiu, pomijając już fakt,

reksiu, pomijając już fakt, że idiota zamordował za oglądanie pornosa, wystawiajac korei świadectwo jakim to wspaniałym i wolnym jest krajem, to kimek zbił artystów, ludzi którzy coś potrafili robić, a muzycy podobnie jak naukowcy są pożytecznym narzędziem w każdym systemie, natomiast jeżeli chodzi o utrzymanie dyscypliny, to w przypadku nieszczęśliwej korei, gdzie ludzie z głodu zębami skrobią ściane, to nie zabija się nikogo, tylko wysyła do przymusowej pracy, bo każda para rąk jest potrzebna, jeżeli kimek tego nie robi i pozbywa się ludzi jak leci, to tylko świadczy, że jest zwykłym kretynem z mlekiem pod nosem

 

p.s.

kto w korei ma tworzyć filmy propagandowe (xD), skoro umiłowany przywódca zabija każdego artyste, który przegląda świerczyki?

 

 

4
-14
Portret użytkownika babka

Tych bzdur,które wypisujecie

Tych bzdur,które wypisujecie to,aż nie chce się czytać.Byłeś tam widziałeś te egzekucje,te obozy pracy,głodujących ludzi?

O Chińczyków też zachód się zamartwiał,że brak demokracji,że pracują za miskę ryżu,aż dziw,że nie wprowadzili im tam demokracji.Dzisiaj Chiny są dzięki temu potęgą .

Swego czasu uciekinierzy z Polski też opowiadali różne rzeczy,ktore niektórzy zWas wciąż powielają np że za komuny to tylko ocet ,musztarda i zapałki były w sklepach i nikt z Was mędrcy nie zastanawia się jak blisko 40 milionowy naród przeżył tak przez 40 lat.

 

Odblokować konto UPAdliny.

13
-3
Portret użytkownika Eva11

babka pojawiasz sie wtedy

babka pojawiasz sie wtedy kiedy tematy bardzo spojne ...wiadomo o kogo chodzi ...

wpadlas jak burza i nagle jakbys tu byla od lat ...wymienilas pare komentow z tym co go tak nawolujesz i nagle kazdy poglad jest waszym wspolnym...jak i tych ktorzy teraz strajkuja ...hahha

ale wnuczka musi udawac ,ze ma slowo ...wiec ty tu musisz przypominac administracji...

a powiedz ! czy ty babka bylas w korei ...mialas przyjemnosc spotkac kluske ?

potegami sa te kraje gdzie ludzie najbardziej cierpia !
korea rosja i chiny ....tam rzady sa uzbrojone odpowiednio ,rezim panuje odpowiedni ,ale to wszystko kosztem ludzi ,ktorzy na to haruja !

i to nie bajki co napisalas o komunie !

moze ty jestes z tych kregow ktorym sie wiodlo ! ale ja pamietam ,jak nie bylo zywcem nic na polkach sklepowych ,nawet musztardy i octu !

ja to pamietam kiedy do szkolu szlam w calych butach ,bo szczesliwym trafem jako jedna z trzech osob wylosowalam talon na buty ! i to tenisowki w ktorych teraz biegam ze smieciami na tyly domu...

pamietam jak chleb sasiadka nam z za drzwi podawala zeby nikt nie widzial ,bo w piekarni udalo jej sie kupic jeden wiecej ! i jakos kur....a zyje do dzis !

komu ty chcesz wmowic ,ze za komuny bylo dobrze ?

nastepnym razem jak bedziesz opowiadac bajki ,ze za komuny bylo dobrze ,dodaj rowniez 

ze tym co uklony skladali przed partyjnym ruskim tawariszem !

a ci co mieli wiecej niz troche godnosci karmili czesto dziec kanapka z musztarda ! bo wszystko mialao swoja cene ,nawet uklony naszym tyranom ...

ja pamietam dokladnie i moja matka moze to kazdemu powiedziec i opowiada do dzis ,ze wtedy gdyby sie przylaczyla do partii jak jej co niektore kolezanki wyplate otrzymalaby duzo wieksza !

a dopiero kiedy komuna juz ledwo kwiczala i chyba za cel bylo odobruchac ludzi zamotac ,zaczely sie polki zapelniac i to nie dzieki komunistom ,a dzieki coraz wiekszej interwencji zachodu ,bo przeciez pomarancze nie przychodzily z syberii ! kacapy poprostu tracily wladze ...

wiec nie zpizdzij babka ,bo nie wiesz co to komuna ,ani co to rezim w krajach ,ktore uwazasz za potege !

 

 

 

2
-9

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej?

Strony

Skomentuj