Turyści zauważyli wielkie nietypowe zbiorowisko niedźwiedzi polarnych

Kategorie: 

Źródło: Twitter

Turystom znajdującym się na statku wycieczkowym "Akademik Szokalski" , który poruszał się w okolicy Czukockiego Okręgu Autonomicznego Federacji Rosyjskiej, udało się zobaczyć niezwykłe zbiorowisko niedźwiedzi polarnych. Naliczono w sumie aż 230 osobników!

 

Tak wielkie zgromadzenie zwierząt prowadzących zwykle samotny tryb życia z pewnością jest zaskakujące. Jednak w tym wypadku wytłumaczeniem jest to, że zostały przyciągnięte przez truchło wielorybów znajdujących się na brzegu. Według informacji prasowych zwierzęta zaobserwowano w okolicy wyspy Wrangla. 

 

Widziano zarówno samce jak i samice, niektóre tworzyły pary, a niektóre nie. Zaobserwowanie takiego zgromadzenia niedźwiedzi polarnych w jednym miejscu było z pewnością czymś niezwykłym, nieznanym nauce i było to możliwe tylko dzięki przypadkowi, że statek przepływał akurat w pobliżu wyspy. 

 

Informacje dotyczące tego niezwykłego znaleziska zostały przekazane międzynarodowej grupie naukowej zajmującej się monitorowaniem populacji niedźwiedzi polarnych w rejonie arktycznym, zarówno na amerykańskiej Alasce jak i w polarnej części Federacji Rosyjskiej.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)


Komentarze

Portret użytkownika Kamil Kizmajas

Pan miś łazi albo za żarłem,

Pan miś łazi albo za żarłem, albo za panią miś. Jeśli nie jest jakiś gangbang misi, to wydaje się raczej, że to coś pośrodku zdjęcia to faktycznie jakiś wieloryb, albo foka.

Wasz Kamil.
semper appotus

Portret użytkownika Neukoln

Taak .a zachowanie tych

Taak .a zachowanie tych niedzwiedzieji oznacza znaczny wzrost metanu po zarciu i następna katastrofa fertig Smile

Portret użytkownika dziadek ze wsi

A co to za rura na środku

Shok A co to za rura na środku zdjęcia? Czy to nie jest aby ujście kanalizacji z jakiegoś polarnego miasteczka albo z zakładu przetwórstwa rybnego? Misie głodne jak cholera czają się by zjeść tłuste gówna ludzkie pełne białka i pokropione krwią menstruacyjną albo krwią z hemoroidów. Zapach krwi zwykle przyciąga drapieżniki.

BTW Zdjęcie bardzo ładne. Widać organizacje, z lewej przedszkole misiów, u góry mamcie misie pilnują porządku, a na dole w wodzie biznesmeni miśki ubijają interesy albo robią zwykłą pianę złudzeń tz udają że pracują.

Portret użytkownika SBLR321

Zachowanie zwierząt często

Zachowanie zwierząt często przewiduje jakieś silne zmiany klimatyczne czy klęski żywiołowe, zwierzęta czują.

Skomentuj