Szwedzka policja ukryła fakty ataków na kobiety

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com
Szwedzki premier oskarżył policję tego kraju, że dopuściła się zdrady wobec młodych kobiet, ignorując w ciągu ostatnich dwóch lat doniesienia o molestowaniach seksualnych podczas Festiwalu Muzycznego w Sztokholmie.

 

 

Stephen Leven poprosił o wyjaśnienie, dlaczego zgłoszone wnioski nie zostały zarejestrowane i dlaczego policja nie podała tych faktów do wiadomości publicznej.

 

Dochodzenie przeprowadzili dziennikarze szwedzkiej gazety Dagens Nyheter. W artykule opublikowanym w ostatni weekend wykazano, że grupa młodych ludzi, z których wielu było imigrantami, molestowała dziewczyny na festiwalu w Sztokholmie w 2014 i 2015 roku.

 

Dan Eliasson, szef policji w Szwecji, obiecał wewnętrzne dochodzenie w sprawie dziennikarskich zarzutów.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Komentarze

Portret użytkownika H.R.

No tak to jest, jak w

No tak to jest, jak w niedemokratycznym kraju policja nie podlega premierowi poprzez ministra MSW, tylko niewiadomo komu. Dla tego premier nic o tym nie wiedział. Apel do Komisji Europejskiej o wprowadzenie procedury nadzoru nad Szwecją w celu sprawdzenia czy w Szwecji nie zostały naruszone zasady demokracji. W końcu to monarchia, więc nadzór tym bardziej uzasadniony.

0
0
Portret użytkownika kamujac

W ogóle w te pierdoły nie

W ogóle w te pierdoły nie wierzę. A dowody to one niby gdzie mają na to ..obmacywanie? Odciski palców na pi***ach? To psychopaci i wymyślą i zrobią wszystko, żeby z tych ludzi zrobić potworów!

0
0
Portret użytkownika klrmf

No to się zaczęła wojenka w

No to się zaczęła wojenka w Europie, a wszystko dzieki ciotce Merkel, jak zwukle Niemcy prowadza Europe na przepaść.
Nastoletni zwolennik ISIS zaatakował maczetą nauczyciela w Marsylii
• Niepełna 16-letni chłopiec zaatakował maczetą nauczyciela
• Napastnik twierdzi, że działał w imieniu Allaha i Państwa Islamskiego
• Ofiara to nauczyciel z żydowskiej szkoły w Marsylii

0
0
Portret użytkownika Zenek :)

" Przerażające zabawy

" Przerażające zabawy islamskich imigrantów z włoskimi nastolatkami. Lufa przy głowie i przymus wyznania wiary...

Dość specyficzne poczucie humoru mają afrykańscy imigranci. W miasteczku Vignola w okolicy Modeny, grupa młodych muzułmańskich imigrantów udawała islamistyczną egzekucję.

Pod groźbą pistoletu nakazała pięciu włoskim nastolatkom klękać i odpowiedzieć na pytanie czy wierzą w Allacha. Rodzice młodych Włochów zwrócili się do prokuratury o wszczęcie dochodzenia w tej sprawie. Chociaż broń była atrapą a zatrzymani migranci twierdzili, że cały incydent był tylko żartem – włącznie z okrzykami „Allach jest wielki” – całe zdarzenie wywołało liczne protesty.

W regionie Emilii Romanii liczba muzułmańskich uchodźców w ostatnim czasie znacznie wzrosła. Stąd obawy mieszkańców i żądania, by władze nie bagatelizowały podobnych zdarzeń. Włosi uważają, że państwo musi wymagać od imigrantów przestrzegania prawa.

Roszczeniom uchodźców muzułmańskich - w stosunku do państwa włoskiego – dotyczącym obowiązku zapewnienia miejsc modlitwy, czyli otwierania kolejnych meczetów, Włosi są zdecydowanie przeciwni."

(http://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/5056-przerazajace-zabawy-islamskich-imigrantow-z-wloskimi-nastolatkami-lufa-przy-glowie-i-przymus-wyznania...)

Teraz z atrapami, a ZA CHWILĘ Z NOŻAMI czy PISTOLETAMI WCZEŚNIEJ GWAŁCĄC, POTEM (dla uciechy rabinów i innych piewców pustynnego nazimu) TAKŻE ZARZYNAJĄC.....

Takie piekło właśnie żydostwo sprowadza wam do Polski by mieć tu, za ich plecami, pedofilskie eldorado zwane judeopolonia...

W Troi też nie słuchano ostrzeżeń, potem całe miasto żywcem pogrzebano...... Teraz te "czasy" są DOKŁADNIE TAK SAMO ODTWARZANE...... To tak dla uchwycenia powagi.... i zrozumienia iż zapowiedzi iż "ludzie będą całować ślady innych ludzi" nie były czczym snem.... TO JUŻ BYŁO, ZA POPRZEDNIEGO NAJAZDU ŻYDONAZIZMU NA EUROPĘ, 3600 lat temu...... po jakim został 1% ówczesnej światowej populacji..... A chrześcijaństwo i tak się odrodzi, nawet jak wyginą od własnego debilizmy i zaprzedania biblijnej żydowskiej bestii wszystkie "homo".... I to w tym wszystkim jest najśmieszniejsze. ;p

0
0
Portret użytkownika X

wygląda na to, że niedługo

wygląda na to, że niedługo zacznie sie radykalizacja i - jak w USA - powstaną europejskie wersje CCC.
I pewnie zaczną się uliczne polowania na wszystko co ciemnoskore.
 
A może bedzie inaczej - ludziska się powszechnie zbuntują i emigranci będą szybciej wracać do arfyki niż przyjechali;  w obawie o życie.
 
Kto wie jak bedzie.  ...ale na pewno ci, co zapraszali są juz doskonale przygotowani na ww scenariusze i mają odpowiednie remedia - ustawy, kajdanki, propagandę.  Bo góra jeszcze nigdy nie przegrała - nawet w trakcie rewolucji francuskiej, rosyjskiej, chińskiej. Nigdy.
Zmieniły sie pionki, ale lokomotywa szła dalej.
 
 

0
0
Portret użytkownika Rodsław

  Jeden z powodów ściągania

 
Jeden z powodów ściągania muslimow do europy:
„Naszym celem jest imigracja do Europy 1 500 000 Murzynów i Arabów rocznie w celu stworzenia w Europie jasnobrązowej rasy ludzi o przeciętnym IQ 90, wystarczająco inteligentnej żeby pracować, ale zbyt głupiej, żeby cokolwiek zrozumieć”

Thomas P.M. Barnett (amerykański geostrateg militarny)

https://en.wikipedia.org/wiki/Thomas_P._M._Barnett
 
 
 
 

0
0

 

Portret użytkownika pangolin

drodzy bracia i siostry kiedy

drodzy bracia i siostry kiedy wreszcie zrozumiemy że sex służy tylko i wyłącznie do reprodukcji i nie jest żadną zabawką (nie relaxu to czas)  ani tymbardziej  narzędziem odwetu. zrozumienie tego to jedyna nadzieja na lepszą jakość człowieka, podobniejszego  aniołom nieupadłym.

0
0
Portret użytkownika brutal

mały ciapalung rano budzi sie

mały ciapalung rano budzi sie i krzyczy ,dziadku,dziadku śniło mi się że dymał mnie kozioł ,na to dziadek ,KOZIOŁ POWIADASZ ,dumnie głaskając się po swojej brodzie 

0
0
Portret użytkownika brutal

na kazdej wojnie na sam

na kazdej wojnie na sam początek zaczyna się od gwałtów i upokorzeń to psychologiczna taktyka ,a ta już się zaczeła ! powinno byc w odpowiedzi oko za oko ,nie spodziewaliby sie  

0
0
Portret użytkownika brutal

Prowokuja bysmy sami zadbali

Prowokuja bysmy sami zadbali o bezpieczeństwo wokół siebie ,i zacznie się wojna ! ciapalągi mają plan tylko czekają na agresje z naszej strony ,i te jewrogeje dobrze o tym wiedzą dlatego siedzą cicho i wszystko ukrywają liczą że to dobry sposób na depopulacje ,bez wojska ,rakiet,i atomów i będzie to trwało latami i nieda się tego zalatwic nalotami ,wiedzieli co robią wpuszczając tu niby uchodzców .

0
0
Portret użytkownika dziadek ze wsi

Ronald Lauder, przewodniczący

Ronald Lauder, przewodniczący Światowego Kongresu Żydów oraz Josef Schuster, przewodniczący Centralnej Rady Żydów w Niemczech, w wydanym oświadczeniu z zadowoleniem przyjęli obecną falę imigracji do Europy, określając ją oraz działania demoliberalnych rządów jako „właściwą rzecz”.
Międzynarodowi Żydzi określają imigrację jako „właściwą rzecz” i krok „w kierunku bardziej otwartego społeczeństwa”. W ich opinii najbardziej potrzebne jest teraz długoterminowe wsparcie dla „uchodźców”.

0
0
Portret użytkownika Has$

Taa...,,Une,, zakładają że

Taa...,,Une,, zakładają że jak wszędzie zrobi się  szambo, to i tak ich na wierchu będzie,  jako że ,,Une,, myslą , że jako lzejsze gówno i szlachetniejsze to zawsze będą  pływać na wierzchu Smile

0
0
Portret użytkownika RolverQ

Teraz sami siebie beda

Teraz sami siebie beda sadzic... to sie nazywa Demokracja.

Tak samo jak u nas setki afer ktore wyszly i te o ktorych nikt nie slyszal...

0
0
Portret użytkownika Robaczkowa

   Talinn nie napisał co było

   Talinn nie napisał co było w tej sprawie najbardziej bulwersujące.  To, że festiwal był kierowany do starszej młodzieży i bilety były finansowane przez państwo.  Sprawa była na tyle poważna, że początkowo planowano podzielenie ,,publiczności " na dwa sektory -  damski i męski. Tu nie da się powiedzieć, że nikt nie wiedział. To świadczy o tym jak wielki musi być nacisk na tę ,,poprawność polityczną " i z jakich kręgów wychodzi. A do czego to nas zbliża? Jak widać do segregacji na kobiety i mężczyzn i europejskiej wersji szariatu - takiej niby ,,dla naszego dobra". czyli bez podtekstów religijnych

0
0
Portret użytkownika zyx

Dlaczego policja ukryła,

Dlaczego policja ukryła, dlaczego nie rejestrowała itp... No jak dlaczego?!
A co jest łatwiej: zastraszyć molestowaną lub zgwałconą kobietę, czy ryzykować strzał w dziób od wypasionego imigranta?
Z kim jest się łatwiej szarpać i kogo pałować? - stonowanego Europejczyka czy wypasionego murzyna któremu "jaja spuchły i merkel go zaprosiła"? No i przecież pochwałę się dostanie od przełożonego - zdrajcy i sprzedawczyka. A może nawet sam soros pochwali.

Dlatego na policję zarządzaną przez polityków- zdrajców to raczej nie ma co liczyć. Jest kilku porządnych, ale ten promil sensownych vs reszta zakompleksionych ćwoków patrzących kto miskę daje - nie ma szans.
 

0
0

Skomentuj