Spotkanie grupy Bilderberg w 2016 roku odbędzie się w Sierra City w Kalifornii

Kategorie: 

Źródlo: Internet

Pojawiły się pierwsze informacje odnośnie lokalizacji spotkania nieformalnego rządu światowego zwanego Grupą Bilderberg. Tym razem coroczne prywatne spotkanie odbędzie się w Ameryce Północnej w hotelu Herrington’s Sierra Pines Resort, który znajduje się w kalifornijskim kurorcie Sierra City.Miejsce imprezy zostało wybrane ze względu na jego ustronny charakter i wygodne lądowisko znajdujące się bezpośrednio w ośrodku. Grupa Bilderberg to nazwa corocznej prywatnej konferencji, w której zwykle uczestniczy od 120-150 osób, które reprezentują europejskie i północnoamerykańskie elity polityczne. Wśród obradujących znajdują się także eksperci w dziedzinie przemysłu, finansów, nauki i mediów.

 

Grupa Bilderberg to elitarna  nieformalna organizacja, która powstała z inicjatywy polskiego arystokraty, Józefa Retingera. Był on też pierwszym sekretarzem tej grupy. Od 1954 roku przeprowadzane są coroczne spotkania w Europie, Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Na kilka dni zjeżdżają się najpotężniejsze osoby w przemyśle, bankowości, polityce, nauce oraz rodziny królewskie.

 

Charakterystyczne jest to, że media głównego nurtu zwykle o nich nie informują. Gdy już nie da się ignorować spotkania, na przykład ze względu na gromadzących się protestujących, opisują grupę jako zwykły organ doradczy bez znaczenia.

 

W ciągu ostatnich lat Polska była reprezentowana na tych spotkaniach przez Aleksandra Kwaśniewskiego, Andrzeja Olechowskiego, a niedawno dwa lata przez Jan Vincenta Rostowskiego. W zeszłym roku w Austrii, Polaków reprezentowała żona pana Radosława Sikorskiego, pani Anne Applebaum.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Komentarze

Portret użytkownika achiles

Po czterech latach oblężenia

Po czterech latach oblężenia syryjska armia arabska (SAA) wyzwoliła w czwartek szyickie miejscowości Nubbul i Zahra na północny zachód od Aleppo. Mieszkańcy, terroryzowani przez dżihadystów, wylegli z kryjówek na ulice radośnie witając wojsko i świętując swój wielki dzień. Zdobycie obu tych miasteczek ma duże znaczenie strategiczne, ponieważ przecina drogę zaopatrzenia „umiarkowanych terrorystów” w paliwo i żywność od strony Turcji.  Obecnie SAA rozwija natarcie na Mu’arassat al-Khan na kierunku  północnym w stronę miasta Azaz i przejścia granicznego z Turcją w Bab el-Salamat, co by odcięło terrorystom drogę ucieczki i możliwość dosyłania rekruta. Wczoraj po południu SAA zajęła miejscowość Majer. W działaniach tych SAA doświadcza wsparcia ze strony jednostek samoobrony kurdyjskiej, które zabezpieczają zachodnią flankę ich działań. 

W kotle pod Daraa armia syryjska okrążyła około 1500 dżihadystów z trzech ugrupowań, w tym głównie Dżabhat an-Nusra. Dwie inne grupy terrorystów okrążono w prowincji Hama. Mimo wezwań ze strony armii nie składają broni. SAA podciąga artylerię, która gdy minie termin ultimatum nie da żadnych szans okrążonym. 

                                                           

Wyzwolone Atman
 

http://vk.com/war_news?z=video-80727281_171595713%2F3d36131d9dec0dbb1d

Zwycięzcy przynoszą wolność…
Po czterech latach oblężenia zostały odblokowane szyickie miejscowości Nubbul i Zahra


Skróty informacji dnia
p.s Sorki Adminie, że sporo tego, ale niechaj Twoi czytelnicy wiedzą, po której prawda, leży stronie. Pozdrawiam Ludzi Dobrej Woli. 

 

0
0
Portret użytkownika achiles

 Rosja wielokrotnie wzywała

 Rosja wielokrotnie wzywała zachodnich partnerów do współpracy w walce z terroryzmem w Syrii, USA ponoszą odpowiedzialność za nieskoordynowane działania w Syrii - oznajmił szef MSZ Rosji Siergiej Ławrow. „Od samego początku naszej operacji Rosja zapraszała wszystkich chętnych, przede wszystkim USA i innych uczestników koalicji do ścisłej koordynacji działań przeciwko ugrupowaniom terrorystycznym" — powiedział Ławrow, podsumowując wyniki rozmów z szefem MSZ ZEA, którego cytuje agencja RIA Novosti.  Według słów szefa MSZ Rosji, „niezmiennie słyszeliśmy odmowę". „Wychodzimy z założenia, że USA ponoszą odpowiedzialność za przestrzeganie przez wszystkich latających pod ich dowództwem, odpowiednich procedur. Dotyczy to także Turcji, która regularnie wysuwa bezpodstawne oskarżenia… i powinna przestrzegać procedur, zapisanych w rosyjsko-amerykańskim memorandum" — podkreślił  Ławrow. 

0
0
Portret użytkownika Mojeimię44

Archekracja- walka z

Archekracja- walka z lobbingiem, korporacjami
Wiadomo od dawna, że grupy interesu a przede wszystkim korporacje stoją za ustalanymi przepisami w poszczególnych krajach. Korporacje swoje interesy najczęściej załatwiają przez lobbystów i sponsoring różnych wydarzeń politycznych, na które są zapraszane elity rządzące. Najbardziej wpływowymi korporacjami w Europie są Monsanto, Shell, Goldman Sachs, Unilever. Stoją one za organizacjami takimi jak Frends of Europe itd. Wraz z ekonomistami korporacje, zarabiają ogromne fortuny na przepychanych przez siebie przepisach. Wśród osób, które najwięcej zarobiły do tej pory na kryzysie jest Polak pan Leszek Balcerowicz. Należał on do Think tanka, który doradzał prezydentowi USA Bushowi. To dzięki niemu miliony dolarów popłynęły do banków i nie ma, co umniejszać jego roli. Nie sposób wyeliminować w kapitaliźmie wszystkich osób, które wspierają banki i korporacje, bo nawet, gdy dziś w społeczeństwie znajdziemy jednego to pojawi się na jego miejsce trzech kolejnych. Dlatego przepisy walczące z lobbingiem muszą być czytelne i wyraziste, żeby likwidować wszelkie objawy korupcji.
Archekracja po części likwiduje ten problem poprzez odmienny od demokracji rodzaj sprawowania władzy oraz poprzez likwidacje lobbingu, ale to nie jedyne rzeczy, które muszą ulec zmianie. Ustrój archekratyczny jak każdy ustrój jest narażony na wpływanie na niego przez grupy interesu, dlatego trzeba zrobić wszystko żeby taki proceder utrudnić.
Archekracja, zatem tworzy „ROPE” Rejestr Osób Powiązanych Ekonomicznie. ROPE będzie oficjalną bazą danych, z której będzie mógł korzystać każdy obywatel jak i archekraci z rady archekratów oraz służby policyjne. ROPE będzie jednak przede wszystkim nadzorowany prze SIPAR i skarb państwa. Dzięki temu każda osoba chcąca mieć jakikolwiek udział w budowaniu struktur ustroju archekratycznego będzie prześwietlona ze swoich powiązań ekonomicznych. Na listę ROPE-y będą trafiać tylko osoby chcące zajmować stanowisko publiczne w ustroju archekratycznym. Jeżeli osoba znajdzie się na liście i okaże się po jej poprzednim prześwietleniu, że zajmuje stanowiska w zagranicznych korporacjach i firmach nie będzie mogła zajmować stanowisk publicznych w obawie przed korupcją i działaniem w interesie korporacji na szkodę państwa. Dane w ROPE uzupełniać będzie policja skarbowa i Spółdzielczy Wywiad Ekonomiczny.
Spółdzielczy Wywiad Ekonomiczny- oddział SIPAR zajmujący się prześwietlaniem osób starających się o posadę publiczną lub dotację ze spółdzielczych środków rozwojowych w ustroju archekratycznym. SWE będzie miało prawo do całkowitego prześwietlania osób publicznych raz w miesiącu włącznie z ich rodzinami i przelewami na rachunki bankowe. Dzięki temu osobom, które będą działać nie w interesie spółdzielczym a swoim własnym utrudniać się będzie całkowicie działalność.
III tajemica Fatimska
"On po raz pierwszy odczyta i zrealizuje praw­dziwe cele ludzkości. Jeżeli chcecie pomóc, wracajcie. Czeka na was praca radosna, twórcza i szczęśliwa. Ale kto liczy na karierę i na wzbogacenie się na innych, niech nie wraca. Kraj Królowej Polski ma być czysty. Polska nie będzie krajem słabym, bezsilnym i biednym, ale w pierwszych dniach jej odrodzenia potrzebna będzie ludno­ści pomoc. Pomoc powinna być szybka i ofiarna. Później już nie będzie potrzebna. Kto wróci natychmiast, kiedy bramy Polski otwo­rzą się, uzyska pełne prawa i weźmie udział w budowaniu najpiękniejszego ustroju ludzkiego pod berłem Bożym".
Przypominam archekracja zapewnia intronizacje Jezusa Chrystusa
 
 

0
0
Portret użytkownika Sly

Istny folwark zwierzęcy.

Istny folwark zwierzęcy. Próba połączenia marksizmu z kapitalizmem czyli takie lepsze chiny. Paranoja, nie lepiej zrobić starszej pani zakupy albo przekopać dziadkowi ogródek, zamiast zajmować się bzdurami.

0
0
Portret użytkownika achiles

Właśnie do Torunia wjechała

Właśnie do Torunia wjechała dość spora " szatańska ekipa militarna ", a władze zrobiły szoł lokalne, że są bardzo wdzięczni, za to przybycie, KIEDY TO SĄ PIONKI, NA SZACHOWNICY ROZSTAWIANE I TORUŃ, JEŚLI ONI TAM ZOSTANĄ, JEST SPISANY, NA STRATY W MILITARNYCH SWYCH ROZGRYWKACH. szatański ambasarod im jeszcze wmawia, że to jest dla tamtych ludzi SZCZEGULNY DZIEŃ. 

0
0
Portret użytkownika achiles

Allen Dulles -dyrektor CIA ,

Allen Dulles -dyrektor CIA , na początku zimnej wojny w ten sposób ponoć planował powolną erozję Związku Radzieckiego:
„Skończyła się (otwarta) wojna i wszystko jakoś się ustabilizowało. I w tej sytuacji my rzucimy wszystko co posiadamy – całe złoto, całą naszą materialną potęgę na olśniewanie i otumanianie ludzi! Ludzki mózg, świadomość ludzi jest podatna na zmiany. Zasiejemy w Związku Radzieckim chaos, w sposób niedostrzegalny podmienimy ich wartości na fałszywe i nakłonimy ich by uwierzyli w te fałszywe. W jaki sposób? Znajdziemy myślących podobnie jak my sojuszników w samej Rosji. Epizod za epizodem będzie rozgrywana gigantyczna w swojej skali tragedia zguby najbardziej niepokornego narodu na Ziemi, końcowego i nieodwracalnego wygaszania jego samoświadomości. Z literatury i ze sztuki na przykład, stopniowo wyeliminujemy ich czułość na sprawy społeczne, oduczymy artystów, odbierzemy im jakakolwiek ochotę zajmować się śledzeniem procesów, które zachodzą wewnątrz mas narodowych. …(Pełen tekst po angielsku
http://en.wikipedia.org/wiki/Dulles%27_Plan )
„Nowy Światowy Porządek się tworzy przeciw Rosji, kosztem Rosji i na ruinach Rosji. Nie ma wątpliwości, że Rosja wcześniej lub później zostanie rozbita i przejdzie do niebytu” – Zbigniew Brzeziński.
czytaj więcej : https://prawda2.info/viewtopic.php?t=23135
Nie dziwię się Prezydentowi Rosji Władymirowi Putinowi , iż mając za sobą doświadczenia Prezydenta Jugosławii Milosevica i Prezydenta Libii Kadafiego nie chce iść na współpracę z nowym porządkiem świata NWO i skończyć tak jak oni. Artykuł o tym jak Prezydent Putin przeciwstawił się planom nowego porządku świata :
http://www.prisonplanet.pl/polityka/starszy_ranga,p1795550103
detektywmichaljarzynski
JEST I NA TE ZŁO JUŻ KONTR-SIŁA: 
SU-34 Zestaw filmów

========https://adnovumteam.wordpress.com/2016/02/06/syria-129-dzien-sprzatania-swiata/

0
0
Portret użytkownika 85r

bilderbergi wygrały zniszczą

bilderbergi wygrały zniszczą ten świat. Zresztą on już jest zniszczony tylko czeka na dobicie.
Społeczeństwa wielu krajów nie są zdolne już do skutecznych strajków.
Kontrolują wszystkie aspekty życia ludzi. Ludzie są chodowani.

0
0
Portret użytkownika excar

Nie dołuj siebie i nie

Nie dołuj siebie i nie posyłaj takich nieprawdziwych ocen w przestrzeń. Sytuacja ogólnie jest dla ludzi nieciekawa ale już tendencja w kierunku "gorzej" idzie tylko siłą inercji. To się zaraz zatrzyma i odbije w drugą stronę. Więcej optymizmu.

0
0
Portret użytkownika Niewolnik1979

Mysle, ze oni sie zaczynaja

Mysle, ze oni sie zaczynaja bac. Ludzie zrozumieli co oni robia i jakie za to fortuny zbijaja. Wiecie czego Ci ludzie sie boja? Smiertelnie sie boja agresji, wiedza ze przyjdzie czas rewolucji i jak sie nieukryja to zawisnie kazdy bogacz na drzewie. Wmawiaja nam, ze w inteligentnym spoleczenstwie jest tylko milosc a niema agresji, probuja robic cioty z naszych dzieci i wpuszczaja muzulmanow do naszych krajow zeby odwrocic kota ogonem. Mam jeszcze jedna mysl :), zacznijmy sie organizowac, w coraz wieksze grupy, bez zdebilnialych liderow, ktorych nikt z nas niepotrzebuje, przeciez my dobrze wiemy czego chcemy. Zacznijmy wymuszac na politykach dobre zmiany w kraju, jak bedziemy dzialac madrze to beda sie nas bac jak ognia i ulegna. Napewno znajdziemy wiele podobnych grup w innych krajach europy, a to bedzie juz niezla armia, wtedy przycisniemy UE, liderow religijnych i wylapiemy wszystkie szczury do klatek, ich majatki wystarcza zeby wyrownac statusy zycia w EU i deportacje odmiencow kulturowych. Oni wlasnie tego sie boja, bo jak pokazalo duzo rewolucji, masy nikt niezatrzyma. Musimy tylko byc ostrozni zeby szczury niepodszywaly sie pod nas, wiec kazdy polityk bedzie sprawdzany dokladnie :). Troche bajeczka ale przyjemnie by bylo gdyby pospadali ze stolkow te mendy co sie smieja ze ludzie niemaja co jesc. Pozdrawiam

0
0
Portret użytkownika bogdan4957

Witam i podzielam Twoje

Witam i podzielam Twoje zdanie w zupełności.Pisałem już wcześniej że iskra świadomości wyszła z Polski i pierwsza fala świadomości obejmie najpierw Europę. To rozpoczęte historyczne dzieło światowych przemian trzeba za wszelką cenę propagować z całą mocą. Tylko obawiam się że Bilderberg to nie czubek organizacji kolonizującej i wpływającej na losy populacji ludzkiej i cały nasz glob.Są siły które się nie ujawniają i trudno będzie do nich dotrzeć żeby je obalić. Potrzebne jest zaangażowanie społeczeństwa na poziomie światowym z ciągłą wymianą danych i poglądów prowadząc wspólne możliwe  działania między światłymi ludźmi na całym świecie w tym temacie.To oczywiście też tylko moje hipotezy i domysly oparte na tym,co jest mi znane i dostępne w sieci.
Serdecznie pozdrawiam
stałe autorytety ja achlles, excar, John Moll oraz wszystkich zainteresowanych tematem.
            Bogdan
 

0
0
Portret użytkownika Akamai

"Są siły które się nie

"Są siły które się nie ujawniają i trudno będzie do nich dotrzeć żeby je obalić.
Wcale nie tak trudno. Chcą, żebyśmy tak myśleli. Chroni ich anonimowość, ale częściowo są już zidentyfikowani. Bilderberg Group to tylko pionki. Drobni akcjonariusze spółki i woal dla tej organizacji. Bez rady nadzorczej stracą na znaczeniu. To typowa struktura piramidalna. Znana od wieków. Jak w kontrwywiadzie albo dobrze zorganizowanej mafii. A piramidę trzeba demontować od góry. To fakt.

0
0

Prawda jest jak poezja.

Większość ludzi nienawidzi poezji.

 

Portret użytkownika Niewolnik1979

Masz racje Bogdan. Moim

Masz racje Bogdan. Moim zdaniem to grupa doradcow, wymiana informacji z podobnych spotkan lokalnych. To, ze oni naleza do najbogatszych ludzi swiata nie swiadczy o ich pozycji, prawdziwe bogactwo to nie cyferki, papierki $€£, tylko zasoby. Zasoby ludzkie sa najwazniejsze i jedyne, ktorych niemoga posiadac, mamy wlasna wole, a jak zaczniemy pracowac dla spoleczenstwa zamiast dla wzbogacania korporacji to ich system monetarny sie zalamie. Ale na to jeszcze nie czas, zalamanie systemu musi nastapic w momencie, kiedy bedziemy asekurowani. Przejscie musi byc jak najbardziej lagodne, zeby ludzie tego nieodczuli.

0
0
Portret użytkownika bogdan4957

To prawda że muszą być

To prawda że muszą być sprzyjające warunki, coś na wzór sabotażu odwracającego uwagę od meritum.Aby następujących przemian nie stłamszono fizycznie. Jest to działanie nie zwykle trudne przede wszystkim do skoordynowania w odpowiednim czasie.Do tego też potrzebna jest świadomość każdego osobnika z osobna i tylko wtedy mogą nastąpić przemiany na poziomie światowym. W końcu to jest tylko kilkadziesiąt osób sprawujących nad światem cichą władzę za pomocą mamony.Dlatego nie warto inwestować w mamonę.Życie człowieka zawsze było największą wartością człowieka i dlatego dla mamony nie warto się poświęcać,chociaż wciąż takich ludzi jest bardzo dużo. Działają oni nie świadomie naprzeciw dobrym zmianom, poświęcającbliźniego za mamonę i luksusowe beztroskie pasożydowskie życie.

0
0
Portret użytkownika Niewolnik1979

Dokladnie tak, wiec nasze

Dokladnie tak, wiec nasze zadanie to rozpowszechnianie prawdy. Wszystkiego niemozemy wiedziec, ale glowne struktury juz znamy. Jesli miliony w koncu przejrza na oczy, nic nas niepowstrzyma. Wiedza to jedna z najwazniejszych broni, wiedza jest zamykana w tajnych archiwach, wynalazki, nowe leki sa ukrywane, bo niemaja szansy na kreowanie poteznych fortun. Pomyslcie co sie stanie z onkologia jak wynajda lek na cofniecie zmian mutacji komorkowych? Miliardy dolarow miesiecznie straca koncerny. Czy taki lek juz istnieje? Sami sobie odpowiedzcie na to pytanie :). Pozdrawiam

0
0
Portret użytkownika Sly

Jeśli wybuchła by rewolucja

Jeśli wybuchła by rewolucja to pewnie we wschodniej części polski, z powodu braku zajęcia się czymś ważniejszym na czele stanie ktoś w stylu nienawidzącego przedsiębiorców waldorfusa, potrwa to może z tydzień i tyle. Reazta polski ma całe szczęści ważniejsze zajęcia. Nie wyobrażam sobie też takiego aktywnego buntu w bogatej zach. europie, w tyłku mają takie spotkania swoje co miesiąc odbierają albo targują i szystko pasuje.

0
0
Portret użytkownika Niewolnik1979

A i jeszcze jedno.

A i jeszcze jedno. Pamietajcie nie jestesmy im nic winni, to my zwykli ludzie, pracownicy fizyczni, umyslowi i naukowcy tworzymy i budujemy ten swiat. Oni okrecaja kota ogonem, zeby lemingi myslaly, ze to oni sa tworcami wszystkiego. Bez nas oni zgina, niepotrzebujemy ich, ale oni nas bardzo. Niemusimy byc posluszni ani grzeczni, bo nas jeszcze bardziej zniewola. Mamy prawo wyjsc i zadawac pytania na ulice, a oni maja obowiazek na nie odpowiedziec. Musimy zaczac grac w ta gre duzo ostrzej, bo przegramy, niech kazdy edukuje swoje otoczenie i znajomych, zobaczycie ze w krotkim czasie bedzie nas miliony na swiecie. Mysle, ze to jest wlasnie III wojna swiatowa, oni probuja ja pocichu wygrac, niewiedza ze przejrzelismy te plany, czas zaatakowac. A kim sa "oni"? Nie ma ich wiele i dzialaja na szkode narodow za ogromne pieniadze wyzerowane na tych wlasnie narodach. Po nitce dojdziemy do kazdego z nich, wiele nazwisk juz jest na liscie, my tez mamy spore pieniadze i srodki, mozliwosci o wiele wieksze od nich. Koniec gadania przyszedl czas zerwac lancuchy :), kazdy czlowiek ma w tej wojnie swoja role do odegrania. Pozdrawiam

0
0
Portret użytkownika dziadek ze wsi

Tchórze. Piszecie tylko oni

Tchórze. Piszecie tylko oni to oni tamto zrobili. Zero odwagi nazwać żyda po imieniu. Na tym świecie jest tylko jeden naród wybrany przez szatana i każdy dobrze wie kim są ci tajemniczy oni.

0
0
Portret użytkownika Niewolnik1979

I dlatego przegrywamy ta

I dlatego przegrywamy ta wojne a oni nas zniewalaja coraz bardziej. Nietrzeba mowic ze idziesz sie wysrac do kibla bo wiadomo ze nie do kuchni :). Nazywac rzeczy po imieniu trzeba tylko w celu osiagniecia okreslonego celu. Jak bedziesz biegal po lesie ze strzelba i krzyczal to nic nieupolujesz. Wazne, ze ludzie wyzwoleni wiedza o kim mowa a organizacje typu "antyhejt" nie maja podstaw do krzyczenia. Dopuki jestesmy w defensywie musimy postepowac madrze, niedawac sie wciagac w gierki slowne i otwierac oczy ludziom w najblizszym otoczeniu. Pozdrawiam

0
0
Portret użytkownika excar

Wiecie co szanowni koledzy i

Wiecie co szanowni koledzy i koleżanki? Tym razem zupełnie mi wisi że te pokraki znowu zorganizowały sobie zlot czarownic . Tym razem to nie my mieszkańcy naszej pięknej planety mamy kłopot. To oni mają ból zadka i ból głowy. Wszystko im się sypie. Kluczem ich porażki jest Syria. Tylne wyjście też chwilowo nieczynne bo tam porządku pilnują powstańcy z Donbasu. Może nie będę się rozpisywał o szczegółach ale ostatnie kilka dni przyniosło pewien przełom ,który warto by może nawet opisać w osobnym artykule. Jak mi przejdzie leń to spróbuję przybliżyć wszystkim sygnały świadczące o zmianie sytuacji na lepsze. Może nawet odsunięcie widma wojny światowej.
Kolejny gwóźdź do trumny hegemona: Iran rezygnuje z dolara w rozliczeniach za handel ropą (za to min.zginęli Saddam i Kadafii). Irańczycy stwierdzili(oczywiście to już nieoficjalnie) że dolar jest ich zdaniem bezwartościowym śmieciem Smile
https://ruposters.ru/news/05-02-2016/iran-neft-dollar

0
0
Portret użytkownika Arya

@excar napisz artykuł na ten

@excar napisz artykuł na ten temat. Myślę, że wiele osób chętnie go przeczyta.
 
Pozdrawiam 
Arya.

0
0

Wszyscy zmierzamy w tym samym kierunku-z powrotem do Źródła.

Portret użytkownika Chrobry

Sry john moll nie ciebie

Sry john moll nie ciebie chcialem obrazic tylko tego idiote aaron makaron wesolego idiote i kretyna , ci ludzie spiskuja w tajenicy przed rzadami i jzu dawno nikt ich nie slucha oni nie maja rzadnej wladzy a ty tu sie podniecasz nimi , bilderberg juz dawno tylko figuruje estetycznie nie maja rzadnej wladzy .

0
0
Portret użytkownika Chrobry

Dzieki nim swiat jakos

Dzieki nim swiat jakos funkcjonuje , ale trzeba byc poje**nym debilem zeby pisac takie rzeczy to sa tylko pionki  watykanu , i nie uzywaj tych tepych zydowskich tekstow szalom co to ma byc wypad z portlau [...] albo do izraela . john moll wesoly idiota.

0
0
Portret użytkownika Kimbur

Admin z niezwykłą atencją

Admin z niezwykłą atencją tytułuje reprezentantów Polski, uzywając formy "pan" i "pani" - pana Radosława, pani Anne. Skąd takie poważanie u Admina mają ci "Państwo"? Dlaczego nie napisał "żona Radosława..."?

0
0
Portret użytkownika Aaron makaron

Dzięki nim ten świat

Dzięki nim ten świat funkcjonuje jeszcze w miarę normalnie! To oni trzymają to wszystko w kupie.
A poza tym tę inicjatywę popiera żoną prezydenta, Agata Kornhauser,więc chyba większość na tym portalu powinna też tom poprzeć!!!
 
Szalom!i

0
0

Strony

Skomentuj