Rozgoryczeni żołnierze ukraińscy mogą próbować obalić władze w Kijowie

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Czy czeka nas kolejna rewolucja na Ukrainie? Wiele na to wskazuje, ponieważ sytuacja gospodarcza się pogorszyła a wraz z tym ludziom żyje się ciężej. Zdesperowani żołnierze ukraińscy zaczynają uważać, że giną zupełnie bez sensu, a prawdziwy wróg znajduje się w Kijowie.

 

Hitem Internetu stało się w ostatnich dniach emocjonalne nagranie zmęczonych bojem żołnierzy z Batalionu Azow, składającego się z ukraińskich nacjonalistów. Gdy posłucha się tych ludzi i dostrzeże się ich beznadziejną sytuację można spróbować wykrzesać w sobie dla nich nieco empatii.

 

Rozgoryczeni Ukraińcy wykrzyczeli swój żal prezydentowi Poroszenko, którego retorycznie pytają czy to co widać dookoła nich wygląda na ATO, czyli Operację Antyterrorystyczną. To jest po prostu wojna, która jest konsekwencją zmian zapoczątkowanych przez kogoś przed rokiem na kijowskim Majdanie.

 

Żołnierze wyraźnie sugerują, że władze z Kijowa boją się buntu dlatego nie wyposażają chętnie w broń walczących ochotników nie żałując jej jednostkom MSW, które na wypadek ataku na Kijów zapewnią władzy jakieś możliwości obrony. To zresztą nie pierwszy raz, gdy neobanderowcy zaczynają mówić o potrzebie zdobycia Kijowa i zaprawione w bojach jednostki typu Azow to realne zagrożenie dla władzy.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Komentarze

Portret użytkownika sdkjh

Oczywiście że rzad w ukrainie

Oczywiście że rzad w ukrainie jest tam nie po wyborach nie przez przypadek tylko z nadania, prosto mowiac zydowskiego a dokladnie to jak ktos poszuka to znajdzie odpowiedzi, szkoda ukraincow ze dali sie wmanewrowac w ta wojne ale z drugiej strony to zadni nasi przyjaciele, szkoda jako ludzi bo moze nie wszyscy sa banderowcami.

0
0
Portret użytkownika Kazek12

Ukraincy maja tą sytuację na

Ukraincy maja tą sytuację na własne życzenie, że w czas nie zorientgowali się o co w tym wszystkim chodzi.

0
0
Portret użytkownika Hetman Zolkiewski

Zgadzam sie w 100%, maja co

Zgadzam sie w 100%, maja co chcieli, tylko potrafia glosno krzyczec i do wojaczki pierwsi. Za robote niech sie wezma, mysleli, ze ameryka da im wszystko na tacy, a oni beda mieli dobrobyt siedzac bezczynnie i szabelka wymachujac. Smiechu warte, taki kraj ze zlozami i dobrymi ziemiami, a oni i tak biede klepia. Bandycki narod!!!

0
0
Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Czas to takie dziwne

Czas to takie dziwne zjawisko, że otwiera oczy...
Oczywiście chłopcy z Ukrainy! Wasz wróg to światowy syjonizm i trzeba go wyestrachowac z Waszej ziemi... Wtedy będzie mozliwe pojednanie Słowian obu naszych narodów!!

0
0
Portret użytkownika SurvivorMan

Pięknie to ująłeś. Wtedy

Pięknie to ująłeś. Wtedy będzie pojednanie wszystkich narodów słowiańskich! Ależ to by było piękne... I w końcu będzie!

0
0

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika inż.

Ja każdemu robotnikowi z

Ja każdemu robotnikowi z Ukrainy o tym mówię. Już nasz czas się zbliża. Jedna wiara i jedna krew. Będziemy ostoją białego człowieka i chąc nie chąc wiary chrystusowej.

0
0
Portret użytkownika MiterMan

putin to jak narazie jedyny

putin to jak narazie jedyny czlowiek opierajacy sie swiatowej hegemoni jUSrAela... dzialania tej osoby a fakty podawane przez MASS Media to rozna para kaloszy.... dwa fronty Wschod i Zachod....  zachod sieje propagande klamliwą natomiast wschód wali prosto z mosto co i jak....  Rosja w opiece swojej córki Ukrainy nie pozwoli być jej Ku--wą zachodu... jednoczesnie pozwalajac zachodowi kolejna instalacje bazy przy swojej granicy... NWO wprowadza swoj plan bezlitosnie, czy zgina miliony czy tylko prezydenci.... Polska latwo sie oddała, dwie katastrofy lotnicze  wprowadzenie kupionego rzadu i państwo zagarniete nastepna ukraina z ktora nie ma latwo... rzad odsuneli lecz tym razem Rosja czyni ruch z ktorym setki analitykow zachodu mysli nad tym aby opinia publiczna byla z nimi.. na ukrainie nie ma ustawy ktora pozwala im na obecnosc obcych wojsk do zaprowadzenia porzadku jak u nas w Polsce co  grę przenosi na  pionki  ukrainskie.. obejrzyjcie ten film i wystarczy https://www.youtube.com/watch?v=3eIU_3or-Ss

0
0
Portret użytkownika abe

Żołnierze z 1 filmu wyraźnie

Żołnierze z 1 filmu wyraźnie wskazują że są ochotnikami z regularnej ukraińskiej armii. żaden ochotniczy batalion azow.

0
0
Portret użytkownika inzynier magister

Trzeba się modlić za Putina

Trzeba się modlić za Putina by oszczędzał ludność cywilną bo oni są normalni, ale Putin musi się oprzeć atakom masonerii, która grabi i morduje wszystkie kraje jakie tylko się dadzą zmanipulowac, tak jak nasz kraj Polskę, złupili i zniszczyli całkiem, zamykając wszystkie fabryki, niszcząc przemysł, oni czyli NWO to robią bo chcą sterować niewolnikami, bysmy się stali chorzy od GMO i żebyśmy kupowali od nich ich leki, które jeszcze gorzej nas załatwią !

0
0

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika lolo

Nie będę rozwijał tematu ale

Nie będę rozwijał tematu ale tak z ciekawości... Ty na prawdę wierzysz, że Putin nie jest "chłopcem z ferajny" i należy do innej "paczki" albo w ogóle jest "samotnym rewolwerowcem", "ostatnim skautem"?

0
0

 
Jacy ludzie - takie czasy.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Odpowiem za adwersarza...

Odpowiem za adwersarza... Tak. z każdym dniem wierzę w Putina.
A tym bardziej jak widzę, kto jest naganiaczem przeciwko niemu w Rosji..
 Sam spójrz na tego ubitego żyda Niemcowa... Zblazowany erotoman rozpijaczony i naćpany, który utracił wpływy wraz z jelcynem moczymordą...
 To sĄ DOWODY I POSZLAKI  LOLO...

0
0
Portret użytkownika lolo

Ja nie kwestionuję korzeni

Ja nie kwestionuję korzeni Niemcowa, ale nie słyszałeś o "wewnętrznej walce frakcyjnej"? Jak wspomnę komunę to przecież "tyle się zmieniało" a zawsze było "po staremu". Proponuję lekturę książki Dariusza Rohnki: "Stare kłamstwa - nowy wzór".

0
0

 
Jacy ludzie - takie czasy.

Portret użytkownika ziewam

Przepraszam, ale kiedy to

Przepraszam, ale kiedy to żołnierze sami z siebie zrobili jakąś rewolucje albo obalili rząd? Żolneirz to tylko mięsto. Ma strzelać i nie myśleć za dużo. Od myślenia są władcy marinetek. Dokąd nie pojawi się na Ukrainie ktoś kto sypnie groszem i zorganizuje spisek dotąd obecne władze będa trwać, nieważne czy w sklepach drożyzna czy pensje głodowe, wszystkie rewolucje mają swoich możnych i wpływowych mocodawców, bez tego by ich nie było.

0
0
Portret użytkownika excar

Nie mów tak o nich. To że

Nie mów tak o nich. To że dali sie opętać Poroszence i banderowcom to już było.Teraz poszli po rozum do głowy i może sami wypędzą te syjonistyczne gnidy z Kijowa bez pomocy chłopaków z Donbasu

0
0
Portret użytkownika excar

Jak na razie to zginęło tam

Jak na razie to zginęło tam więcej Polaków ,których oficjalnie też nie ma na Ukrainie niż tych ochotników co na zdjęciach.Masz może fotki całych kolumn zołnierzy w rosyjskich mundurach ze wspaciem broni pancernej ,smigłowców  ?  To co przedstawia to żydowskie pismidło to ma wartość raz użytego papieru toaletowego. Nikomu jeszcze nie udało się go wyprać i użyć ponownie:) ...ale ja się nie poddaję ,ciagle próbuję ale jedyny efekt mam to taki jak ATO w Donbasie, ciągle porażka i zatkane filtry w pralce :):):)

0
0
Portret użytkownika Adolf Rotshild

Od początku tzw. konfliktu na

Od początku tzw. konfliktu na Ukrainie czyli utylizacji niepotrzebnych Banderowców którzy mieli obalić "reżim" Janukowycza (w myśl zasady murzyn zrobił swoje, murzyn może odejść) pisze że to ustawka osi Waszyngton-Berlin-Moskwa. Jak widać Banderowcy powoli zaczynają kapować że ta "wojna" nie ma żadnego sensu a oni zostali przez zachód wydymani bez mydła i posłani na rzeź Ruskim.
Najciekawiej będzie jak Banderowska swołocz się wku*wi i zmieni front walki. Zamiast w kierunku Moskwy zacznie nacierać na Kijów. Wtedy dopiero w Langley i w Brukseli dziady zaczną srać po gaciach. Oczywiście pewnie mają przygotowany plan na wypadek takiego zwrotu akcji. Przecież mogą np. stwierdzić że Banderowcy są finansowani przez Kreml i wysłać przeciwko nim oddziały NATO. Wtedy dopiero Putin by wybuchnął śmiechem, widząc motanie się tych zachodnich ciot i ich kundelków w Kijowie.

0
0

 

Portret użytkownika alternatywny

No jasne, że mają plan B -

No jasne, że mają plan B - nazywa się Polska.
Osoba planująca atak, ma przewagę, bo posiada przygotowany plan postępowania, gorzej z atakowanymi, których decyzję są chaotyczne i często nie dokońca przemyślane. Mam nadzieje, że nasza armia ma już kilka wariantów obrony, zaplanowanych.
Niestety powtórki z II WŚ nie jesteśmy w stanie uniknąć i po raz kolejny "przyjacielskie" wojska będą mogły wejść w nasz kraj jak w masło z odsłoniętej strony - powód? Brak wojska.
Idealnie nas rozmontowano, wprost wirtuazelsko:
- zaniechanie obowiązkowej służby;
- zabicie doświadczonych generałów (czy lepiej nazwać, unieszkodliwienie przez niefortunny wypadek);
- obniżony % PKB przaznaczony na wosjko, bo przecież w NATO jesteśmy, to po co nam wosjko... dopiero teraz zwiększono nakłady, lecz raczej za późno, nie oszukujmy się, zresztą sytuacja analogiczna do tej przed II WŚ, gdybyśmy mieli 5 lat więcej....
- "naród bez historii nie ma prawa istnieć" - nam tą historię się zabiera i przekłamuje, zabijając przy tym nacjonalizm - w efekcie poza brakiem patriotyzmu, zapominamy o błedach z przeszłości i dalej brniemy w to samo.
Na koniec przemowy, dwa cytaty jednego takiego co napsuł nam krwi w latach 39-45...
1. "Polacy są najbardziej inteligentnym narodem ze wszystkich, z którymi spotkali się Niemcy podczas tej wojny w Europie… Polacy, według mojej opinii oraz na podstawie obserwacji i meldunków z Generalnej Guberni, są jedynym narodem w Europie, który łączy w sobie wysoką inteligencję z niesłychanym sprytem. Jest to najzdolniejszy naród w Europie, ponieważ żyją ciągle w niesłychanie trudnych warunkach politycznych, wyrobił w sobie wielki rozsądek życiowy, nigdzie niespotykany. Na podstawie ostatnich badań, prowadzonych przez Reichsrassenamt uczeni niemieccy doszli do przekonania, że Polacy powinni być asymilowani do społeczności niemieckiej jako element wartościowy rasowo. Uczeni nasi doszli do wniosku, że połączenie niemieckiej systematyczności z polotem Polaków dałoby doskonałe wyniki.
Źródło: html Tajny memoriał Hitlera do Himmlera 4 marca 1944, przedruk: „Głos Wielkopolski” nr 330, 1947. "
W sumie, właśnie to się dzieje. Niemcy wiedzą że aldik miał łeb na karku, dlatego z uporem maniaka będą realizować jego założenia, które są zazwyczaj bardzo trafione.
 
2."Polska zdecydowała się walczyć i jej życzenie zostało spełnione. Walkę wybrała niefrasobliwie, gdyż niektórzy mężowie stanu zapewniali ją, że dysponują szczegółową wiedzą o braku wartości Niemiec i ich sił zbrojnych, o niższości naszego uzbrojenia, o słabym morale naszych wojsk, o defetyzmie panującym w Rzeszy, o rozdźwięku między narodem niemieckim, a jego przywódcami. (…)W chwili gdy do was przemawiam, nasze wojska tworzą potężną linię od Brześcia Litewskiego po Lwów; od wczorajszego popołudnia niekończące się kolumny żołnierzy z rozbitej polskiej armii wymaszerowują z tego sektora jako jeńcy. (…) To, co pozostało z armii polskiej na zachód od tej linii, skapituluje w ciągu kilku dni; złożą broń albo zostaną zmiażdżeni.
Opis: fragment triumfalnego przemówienia wygłoszonego 19 września 1939 w Gdańsku.
Źródło: Danzig. Speech of September 19, 1939, Hitler.org "
 
Drugi cytat jak dla mnie - wypisz wymaluj, co myśli przeciętny Polak o Rosji, czy Ukrainie.
Na koniec powiem tak, zadanie domowe na dziś, poczytaj historie z okresu międzywojennego. Czytając zamień słowo Niemcy na Rosja i przeglądaj odbicie lustrzane mapy światowej, w sumie obraz całkiem poodbny do dzisiejszego, przynajmniej z perspektywy Polaka Smile

0
0
Portret użytkownika lolo

Jeżeli - jak to napisałeś -

Jeżeli - jak to napisałeś - jest to "ustawka" to nie będzie, żadnego miotania, bo tworzący "oś" należą do jednego klubu.

0
0

 
Jacy ludzie - takie czasy.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Każda propaganda ma swoją

Każda propaganda ma swoją antypropagandę lolo.. Polega to na tym, że jeżeli nie da się przeciwnika zdyskredytować, to tworzy się iluzje, że niczym sie nie rózni od siebie samego..
 To jak morderca trzymany przez policjanta: "jesteśmy tacy sami" mówi bandyta..
 Ale nie są i to jest własnie przykład antypropagandy...
 Makroprzykładem takiej antypropagandy jest wmawianie społeczenstwom świata, że Rosja i Usa i syjonistyczne świnie to jeden worek. Ale tak nie jest lolo...
 Taki przykład antypropagandy jest zestawienie PO i PIS w jeden worek..
 To nie jest jeden worek, bo zleceniodawcy są inni
 PO to żydomasoneria Zachodniej europy a PIS to żydomasoneria Ameryki dlatego obie partie są antyrosyjskie!
 A Belweder to żydomasoneria rosyjskiego Chabadu zdecydowanie antyputinowska

0
0

Strony

Skomentuj