Rosyjskie lotnictwo przygotowuje się do potężnych bombardowań w Aleppo

Kategorie: 

Źródło: Kremlin.ru/CC BY 3.0

Lotniskowiec Admirał Kuzniecow jest już w Syrii. Wszystkie informacje wskazują na to, że już w najbliższym czasie rozpocznie się wielka ofensywa przeciwko terrorystom w muhafazie Aleppo. Tzw. rebelianci, którzy kolaborują z organizacjami uznawanymi oficjalnie za terrorystyczne, otrzymali od syryjskiej armii 24 godziny na poddanie się. Oczywiście należy spodziewać się odmowy.

 

W ostatnich dniach, rosyjskie samoloty wojskowe, powiązane z lotniskowcem Admirał Kuzniecow, przeprowadzały ćwiczenia lotnicze nad muhafazą Latakia w celu utworzenia systemów koordynacji pomiędzy bazą wojskową Khmeimim a wspomnianym okrętem. Rosja nie posiada żadnego doświadczenia w prowadzeniu nalotów na cele naziemne z lotniskowców, lecz nadchodząca operacja w Aleppo ma odmienić ten stan rzeczy.

 

Co więcej, rosyjskie bombowce dalekiego zasięgu Tu-95 i Tu-160 zostały wyposażone i przygotowane do działań zbrojnych w Syrii. Lotnictwo będzie uderzać w terrorystów poza miastem Aleppo i będzie stanowić niezbędne wsparcie dla sił lądowych.

 

Z doniesień medialnych wynika, że do Aleppo przybyło wsparcie w postaci syryjskich sił specjalnych, rosyjskich i irańskich oficerów sztabowych, którzy pomogą koordynować ataki, oraz bojówek z Iraku i organizacji Hezbollah. Szykuje się również potężne uderzenie na terrorystów, znajdujących się w oblężonej części Aleppo i wygląda na to, że ich czas powoli dobiega końca.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Komentarze

Portret użytkownika Akamai

Przeczytalem. Spojrzałem na

Przeczytalem. Spojrzałem na mapę.

I stwierdziłem, że wschodnia flanka NATO znajduje się na zachodzie Polski. To znaczy, że będzie bronić Niemiec, nie Polski. .

Oj strateg z tego Maciorowicza. Ja bym już mu ordery przypinał.

Żelazny Krzyż przede wszystkim.

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika Mag Chaosu

Ten o którym piszesz, to

Ten o którym piszesz, to tylko następny pionek żydomasoństwa, tylko, że tego ze strony prawicy. Masoństwo to kontroluje teraz Polskę. Kontrolowało do niedawna to lewicowe jak w Ameryce i Europie, teraz kontroluje to prawicowe. U nich jak wszędzie - są po lewej stronie jak i po prawej, niestety.

Portret użytkownika Akamai

Wiem o tym doskonale. Ja

Wiem o tym doskonale. Ja tylko ironizuję. 

Pomijając pionki w grze trzeba dodać, że prawica i lewica to fikcja stworzona po to, by ludzie myśleli, że mają jakiś wybór. Bo 99% populacji akceptuje swoją niewolę jeśli czuje na poziomie podświadomości, że ten wybór mają.

A to tylko iluzja.

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika sakala

Czy ty kurwa debilu bądź

Czy ty nie zwróciłś uwagi na to, że oni tam w tych twoich filmikach używają kasetowych bomb zapalajcych?

Szczerze nie wiem po co dałem pytajnik. 

Dla nie kumatych to bomba niszcząca całe osiedla, i tu nispodzianka, poprzez spalenie ich. Czyli wypalanie siłe żywej, czy to terrrorystów czy ludzi którym nie udało się uciec. dodam tylko jeszcze że temperatura spalania podczas wybuchu dochodzi do 4000 stopni celcjusza.

I jak ty sie "człowieku" cieszyć.

Portret użytkownika ACHILES

Nie cieszę się z tego, jak

Nie cieszę się z tego, jak też, nie cieszę się z tego, że szatany bombardowały bombami fosforowymi i kasetowymi, oraz ze zubożonym uranem Jugosławię, Irak, Sudan, ukry zrzucały te pociski z szatańskim przyzwoleniem, na całym Donbasie no i jako jedyni na całej Naszej planecie zupełnie cywilne miasta zbombardowali ATOMÓWKAMI, w Hieroszymie i Nagasaki !!!

A ponadto, nie żal ci Ludzi, którzy giną z rąk brodatych dzikusów, czy to przez obcinanie im głów, na żywca, czy też za pomocą innych śmiercionośnych metod ???

Nie żal ci żołnierzy legalnego rządu i Państwa Syryjskiego, którzy są zabijani śmiercionośnymi TOWAMI, które to dostały brodate dzikusy od swych szatańskich protektorów zza oceanu i z Europy ???

I wreszcie czy pomyślałeś kiedyś o tym, że nie ma skutków, bez przyczyny .

Skutkami jest to co dzisiaj tam się dzieje, ale przyczyną tego, jest to co szatany tam i w Iraku zainicjowały i systematycznie podsycały, do dnia dzisiejszego. 

I TO TYLE W TWYCH WYWODACH ODNOŚNYCH CZYJEGOŚ SUMIENIA . Bo ja je mam, ale powątpiewam, co do twego .

Portret użytkownika livid

Grają nam na nosie ale o co w

Grają nam na nosie ale o co w tym wszystkim chodzi, ktoś wie ? Smile Jest tyle podtekstów.

Tak naprawde poza relacjami od nich nie jesteśmy wstanie sprawdzić co się tam dzieje rzeczywiście. To co nam dają nawet spójne nie jest...

Świat nie istnieje bez dobrych ludzi!
https://youtu.be/xQGwg92Wmg0

Portret użytkownika Postradamus

Teren pod Wielki Izrael od

Teren pod Wielki Izrael od rzeki Egipskiej po Eufrat, od wieków w Biblii zapowiadany, czyszczą.

Z nieba przybędzie Chwała - Miasto Latające Nowe Jerusalem.

Z niego narodzi się Nowy Porządek Świata.

Ci, którzy doczekają, ujrzą.

Portret użytkownika keri

Acha, ich czas dobiega końca

Acha, ich czas dobiega końca w Syrii, bo już czekają na rozkazy ulokowani w luksusowych bunkrach u niemiaszków.

Aktorzy-terroryści zagrać mają na nowym planie.

Strony

Skomentuj