Rosyjski niszczyciel oddał strzały ostrzegawcze w kierunku tureckiej łodzi

Kategorie: 

Źródło: Luis Díaz-Bedia Astor/CC BY-SA 3.0
Stacjonujący w północnej części Morza Egejskiego rosyjski niszczyciel Smetlivy oddał strzały ostrzegawcze w kierunku tureckiej łódzi rybackiej, która płynęła w stronę okrętu i nie reagowała na ostrzeżenia. W wyniku tego incydentu nikt nie został ranny ale to dodatkowo pogorszy relacje na linii Rosja-Turcja.

 

Załoga niszczyciela Smetlivy dostrzegła łódź w niedzielę rano, gdy ta znajdowała się w odległości około jednego kilometra. Gdy zauważono że zmierza w kierunku rosyjskiego okrętu, próbowano skomunikować się z nią i zmusić do zmiany kursu, jednak turecka łódź nie zareagowała.

 

Niszczyciel oddał strzały ostrzegawcze w kierunku małego statku, gdy ten zbliżył się na odległość 600 metrów. Dopiero wtedy łódź zaczęła zmieniać kierunek, ale wciąż nie odpowiadała na komunikaty. W związku z incydentem, MSZ Rosji wezwało do siebie tureckiego attaché wojskowego Turcji.

 

Konflikt zapoczątkowało zestrzelenie rosyjskiego samolotu Su-24 przez tureckie myśliwce F-16. Od tego czasu Rosja zaczęła nakładać sankcje na Turcję i oskarżyła ją o współpracę z terrorystami z Państwa Islamskiego. Władimir Putin zapowiedział również, że wszelkie zagrożenie dla rosyjskich wojsk będzie natychmiast eliminowane.

 

 

Źródła:

https://www.rt.com/news/325785-russian-destroyer-turkish-trawler/

http://www.independent.co.uk/news/world/europe/russian-warship-fires-warning-shots-at-turkish-vessel-in-aegean-sea-clash-a6771341.html

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Komentarze

Portret użytkownika Boru

Widzę, że wielu przykłada

Widzę, że wielu przykłada sporą wagę do "biblijnych proroctw".
Wszystkie proroctwa biblijne są jakby scenariuszami spektaklu geo-politycznego, który jest realizowany przez elity, to nie są realne wizje przyszłości tylko coś co jest wdrażane siłowo. Scenariusz jest taki by cały świat uklęknął przed Izraelem. Jest nawet taki fragment proroctwa/scenariusza że jeśli jakiś naród nie będzie świętował jakiegoś żydowskiego święta, to wtedy "Pan nie ześle deszczu" na dany kraj - o co z tym chodzi? Chodzi o tzw. broń klimatyczną i geofizyczną, obecnie jest to system anten zwany HAARP podgrzewający górne warstwy atmosfery w celu wywołania konkretnej pogody. Można terroryzować w ten sposób jakiś naród suszą, albo powodziami.Jest przewidziana wojna wszystkich sojuszników Izraela z buntownikami od "Goga i Magoga" - Słowianami?
 
Ten cały system "HAARP" idzie w parze ze zjawiskiem sztucznych smug chemicznych tzw. "chemtrails", chodzi o to, żeby te smugi w atmosferze utworzyły sieć która będzie przewodziła wzorce elektromagnetyczne (myśli), tworzone przez "naród wybrany" - by każdy myślał tak jak chce światowy rząd.Rozpylanie w atmosferze na całym świecie tych substancji ma ułatwić, kontrolowanie pogody, zarażanie konkretnymi wirusami by ciała niewolników były słabe i posłuszne.
 
ale tak naprawdę najpotężniejszą "bronią klimatyczną" jest sam rdzeń tej planety, który jest gwiazdą emitującą bez przerwy światło i ciepło, to jest ta "antena", która podtrzymuje całe życie tutaj. Mówi się, że cała pogoda zależy od Słońca - ale to tylko połowa prawdy. Wszystkie zjawiska pogodowe i całe życie tutaj jest podtrzymywane przez dwa źródła światła - zewnętrzne - Słońca i wewnętrzne - centrum planety. Te technologie HAARP one działają pod przykrywką pracy nad zjawiskiem zorzy polarnej. Naukowcy tłumaczą, że zorza polarna powstaje gdy cząstki emitowane przez Słońce oddziałują z polem elektromagnetycznym planety - ale to znów tylko połowa prawdy. Oni wiedzą, że to nie jest dostateczne wyjaśnienie. Światło zorzy polarnej jest tak naprawdę światłem wewnętrznej gwiazdy, a nie zewnętrzenej. Kiedy cząstki ze Słońca otulają planetę i jej pole magnetyczne, wpływa to na jej rdzeń i wtedy ona "podekscytowana" emituje przez swoje bieguny cząsteczki, które docierając do górnych warstw atmosfery tworzą zjawisko zorzy. Stąd te legendy gdzie zorzy polarnej przypisuje się cechy kobiety i historie, że ktoś został "porwany" przez zorzę - gdzie porwany? do wewnętrznego świata.
 
Czyli w taki zimny, albo pochmurny deszczowy dzień, można wniknąć głębiej za tę powierzchowność i dojść do tego, że taka pogoda jest wytworzona przez ciepło wewnętrzne, które stale jest obecne w środku ziemi. Zewnętrznie mamy chłód ale równolegle do tego jest odczucie ciepła wewnętrznego. I takie jest też przecież zadanie naszej krwi - nasza krew powinna być niczym "słońce w płynie", stale obecnym wewnątrz. Cała ta idea "komunii świętej" pierwotnie miała oznaczać to, by każdy miał w samym sobie, w swoim wnętrzu cząstkę ciała Słońca - by niezależnie od warunków zewnętrznych, być w ciągłej komuni-kacji poprzez wnętrze.
 

0
0
Portret użytkownika achiles

Dziś Prezydent wraz z szefem

Dziś Prezydent wraz z szefem MONu udaje się ze wsparciem Naszym, do upadłej Krainy. Co nam ta wyprawa przyniesie, czas pokaże, ALE SAM MAM ZŁE OBAWY:
Antoni Macierewicz pojedzie do Kijowa rozmawiać o współpracy z Ukrainą i państwami bałtyckimi
W poniedziałek minister obrony narodowej Antoni Macierewicz poleci do Kijowa by spotkać się z ministrem obrony Ukrainy generałem brygady Stepanem Poltorakiem.

Rozmowy między politykami mają dotyczyć współpracy dwustronnej i wielostronnej pomiędzy państwami regionu. Chodzi między innymi o współdziałanie razem z Litwą, Łotwą i Estonią.

Od paru dni toczy się, na rozkaz szefa MON, szkolenie ukraińskich żołnierzy w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie. Wiceminister Fałkowski powiedział, że szkolenie to jest formą współpracy i okazania solidarności z narodem ukraińskim w obliczu panującej tam sytuacji.

http://www.kresy.pl/wydarzenia,bezpieczenstwo-i-obrona?zobacz/antoni-macierewicz-pojedzie-do-kijowa-rozmawiac-o-wspolpracy-z-ukraina-i-panstwami-baltyckimi

0
0
Portret użytkownika Mojeimię44

Najważniejsze dla nas

Najważniejsze dla nas wszystkich w tych czarnych latach które nadchodzą żeby być cierpliwym, żeby bogacić się duchowo i żeby nie myśleć o tych wydarzeniach które są nieuniknione. To bardzo ważne bo w ten sposób uratujemy swoje dusze od cierpienia na widok krzywdy, uchronimy się w ten sposób od ciemności rzuconej na świat. Będziemy silni i gotowi do odbudowy naszego kraju wtedy kiedy już wszystko ucichnie. Jeśli nasz kraj i my sami będziemy postępować mądrze to w czasie tego największego zamentu który nastąpi na całym świecie my będziemy uczyć się życia jako dobrzy obywatele świadomi tego do czego doprowadza zło.  Powinniśmy już zacząć informować innych o zbliżających się wielkich zmianach na ziemi i o rosnącym niepokoju. Przygarniać ich i informować o nowej erze archekratów którzy będą wreszcie rządzić w interesie całego Polskiego społeczeństwa a nie tylko jednostek. Przedewszystkim linkujcie stronę zmiany na ziemi na swoich kontach na twiterze facebooku, google+ itd.- TO BARDZO WAŻNE Im więcej nas będzie razem tym większa szansa na to że nasz kraj przejdzie przez to przy bardzo małych stratach. Ujarzmijmy efekt motyla i broń Boże nie zamieniajmy go w efekt skarabeusza.
https://www.youtube.com/watch?v=GMH10E-D6qI
ps. Zauważcie, że mimo tego, że np strona tvn24 i inne mainstremowe media mają dużo więcej wejść to mają dużo mniej komentarzy w postach. Zapraszajmy tych ludzi tutaj do nas na stronę niech piszą z nami. Łączmy się.

0
0
Portret użytkownika Waldorfus

Rybacka sieć na karpie –

Rybacka sieć na karpie

– które z otwartymi buziami, nie lubią złych wiadomości.

No tak... rosyjskie bohaterstwo... i braterstwo... widać jak na dłoni – nawet rybacki kuter się nie prześlizgnie. Tamci – bogu ducha winni rybacy – na tej łupinie, najpewniej nawet nie zdawali sobie sprawy w kierunku czego płyną...

A Gazpadin..., pręży muskuły żeby przypadkiem ktoś nie zbudował gazociągu przez jego „demokratyczną” Syrię do Europy. Zagroziło by to, jego kolejnej nitce  gazociągu – Nord Stream 2 prowadzonej obecnie na dnie Bałtyku. Zasadniczo tylko po to, („miłość słowiańska”) aby ominąć Polskę i kraje Europy wschodniej, uzależniając je od rosyjskiego gazu. Niestety mongolski pijany pastuszek, nielubi konkurencji. Za to lubi, zabijać; znęcać się nad ofiarami, słabymi, chorymi, bezbronnymi... nawet nad zwłokami. Z resztą jego pobratymcy, nieraz w swojej historii tymi zwłokami się żywili.

Dzięki tej wojnie, Rosja może zyskać podwójnie: ewentualnie – w razie jakiś niesnasek – będzie mogła szantażować kraje Europy wschodniej, a gdy już całkowicie przywłaszczy sobie Syrię, pozbędzie się problemu – konkurencyjnego dla niej – tego gazociągu który miał doprowadzić gaz do Europy od strony południowej; dywersyfikując jednocześnie dostawy gazu rosyjskiego: gazociągu który miał przebiegać przez terytorium Syrii.

Słaba Europa, to mocna Rosja
Istnieje jeszcze trzeci pozytywny dla Rosji aspekt: Im dłużej ta wojna będzie trwać, tym bardziej – napływem uchodźców – zdestabilizuje ona Europę. Jednym słowem Putin będzie grał teraz na czas, organizował swój teatr dla naiwnej gawiedzi, której będzie pokazywał siebie jako zbawce świata przed państwem islamskim, które sam dozbraja. A, gdy już uda mu się osłabić dostatecznie Europę – m. in. dostarczaniem produkowanych w Rosji „kałachów” i amunicji dla dżihadystów – zajmie już na dobre terytorium Syrii. Naturalnie, oficjalnie będzie to suwerenny, demokratyczny kraj; w rzeczywistości Asad pozostanie namiestnikiem Rosji, a Rosja rozlokuje u niego swoje kontyngenty wojsk.

Polski słowiański naród, polska mądrość i polska historia
Ostatnio, jak długo w historii, my Polacy nie byliśmy pod okupacją Rosyjską? Co my Polacy na tym teraz zyskamy? Będziemy kupować „najtańszy” gaz w Europie: „najtańszy”, bo będziemy zmuszeni sprowadzać go poprzez najdroższą metodę transportu: gazoport, i jak odcięta zostanie nitka która przechodzi przez Ukrainę (a w takiej sytuacji zostanie ona odcięta na pewno), my zostaniemy zmuszeni – za podwójna cenę – do odkupywania gazu od Niemców; którzy Gaz ciągnąć będą z Rosji przez gazociąg na dnie Bałtyku.

My was Słowianie bardzo lubimy
Na końcu – za pieniądze uzyskane ze sprzedaży gazu – Rosja, uzbroi się już na tyle doskonale, że już nie będzie potrzebowała strzelać do kutrów rybackich, po to żeby zademonstrować swoją siłę; tak jak niegdyś postąpiła z Czeczenią, Gruzją, Ukrainą..., rozprawi się i z nami – Polską.
Trochę to zawiłe, i może dla niektórych trudne, ale Putin – rozumując tylko metodą przyczyny i skutku – sobie z tym poradzi. Tak jak poradzi sobie z bajeczką – o miłości Słowian do naiwnych Słowian... Padgatowka: Wiedząc że ci drudzy – pokojowo nastawieni, nieznający swojej historii – na pewno już jemu uwierzą. Ile jeszcze razy Rosja będzie musiała napaść na nasz kraj, żeby Polacy uwierzyli Polakom? Żeby uwierzyli sobie nawzajem a nie „słowiańskiemu” sloganowi, wprowadzanemu przez obce – wrogo do nas nastawione państwo, które wprowadza do powszechnego obiegu slogan o zabarwieniu iście narodowościowym – żeby nie powiedzieć materialistycznie chełpliwy, genetycznemu pochodzeniu – w wydźwięku slogan: „braterstwo Słowian”. Gdyby ktoś tak powiedział  Duńczykowi – o braterstwie Wikingów, w kontekście miłości do Szwedów, ten postukał by się jemu w czółko...

Pokazywania tu fotek jak jak idący, bohaterscy rosyjscy żołnierze gwałcą, rabują palą, jak obchodzą się ze zwłokami – a co dopiero z żywymi ludźmi, których w Czeczeni ciągli za samochodami tak długo aż po drodze gubili wnętrzności, pokazywania tu, tego wszystkiego sobie podaruję: jak znam życie wywołał bym tu w ten sposób tylko sensację. Wychowani na hollywoodzkiej kinematografii ludzie zachodu, lubią oglądać śmierć; ona ich ekscytuje...  Z jej słowiańskich faktów, zdadzą sobie sprawę dopiero wtedy, gdy oni sami albo na ich oczach, ich rodziny, jej doświadczą: doświadczą tego czym jest „sprawiedliwa wojna”; wojna – nie dobra ze złem. To będzie wojna rozpieszczonych, tchórzliwych, teraz już –  bezmyślnych próżnych lalek, z – rozwydrzonymi, otumanionymi nienawiścią, chciwymi barbarzyńcami ze Wschodu.

Putin nas uratuje...
Tylko informacja: W tytule pisze że strzelał do „łodzi”; dopiero w art. okazało się że do "łodzi rybackiej”...
 

0
0

Egzystencja Minerwa: Ziemio! – tyle razy do ciebie wracałam... Kiedyś, na pewno znowu się spotkamy – powiedziała gdy odchodziło Spełnienie Ziemia.

Portret użytkownika UPAdlina

ciesz się, że to byli

ciesz się, że to byli Rosjanie, a nie turusy, bo w tym drugim przypadku nie oddano by strzałów ostrzegawczych tylko ostrzelano by samą łódź, co pewnie dla ciebie było by zgodne z prawem, bo twoim zdaniem, strzały ostrzegawcze Rosjan były złe, ale pewnie zestrzelenie przez turasów rosyjskiego samolotu było dobre. Na pewno znałeś kogoś takiego o imieniu Kali. Bo kultywujesz właśnie jego motto życiowe. Co do twoich opisów bestialstwa Rosjan, to pewnie amerykańce, banderowcy i niemcy swoich wrogów częstuja ciastkami i herbatą i absolutnie nikogo nie napadają. To Wietnam, Irak, Syria, Libia, Jugosławia.................(nie chce misie już więcej wymieniać) napadły na USA i NATO!!!!!!!!!!!! Trochę obiektywizmu waldorfus, bo bredzisz jak pobity

0
0
Portret użytkownika mikqus

Lepiej tego nie mogłeś

Lepiej tego nie mogłeś napisać, braterstwo to z nimi jest wtedy, jak nas i ich napada tem sam agresor, ale to tylko przez chwilę. Zbyt zapili ten naród.

0
0
Portret użytkownika wsciekła

a mie sie snił sen...chyba

a mie sie snił sen...chyba proroczy...
miałam małego lwa i tygryska oraz inne małe zwierze którego juz nie pamietam, te owe zwierzatka były tak malutkie że mieściły mi sie w dłoni ,były potulne ,puchate i milusie ...chowały sie we mnie...
po czy mały lew na mej dłoni zrobił kupke ...ta kupka zamieniła sie w małe stworzenia morskie ...
miłe to było snic ...
a nie ciagle wojny i armagedony ...
 

0
0
Portret użytkownika Waldorfus

Proszę się na mnie nie

Proszę się na mnie nie obrazić, ale wydaje mi się że przyśnił się pani... instynkt macierzyński...
 

0
0

Egzystencja Minerwa: Ziemio! – tyle razy do ciebie wracałam... Kiedyś, na pewno znowu się spotkamy – powiedziała gdy odchodziło Spełnienie Ziemia.

Portret użytkownika Pseudonick

Pis nie przeprowadzi żadnej z

Pis nie przeprowadzi żadnej z zapowiedzianych reform. Gdyby zależało im na dotrzymaniu obietnic to robiliby co należy zostawiając trybunał w formie propełowskiej a w razie zablokowania przez niego nowych ustaw po prostu go olali na ciepło lub wdrożyli zmiany tzw na około, przerzucając się na ilość sprzyjających im konstytucjonalistów xD Ale oni wybrali dobieranie się do trybunału - co wcale nie jest konieczne - bo zależy im na riobieniu dymu. 

0
0
Portret użytkownika An Ty

pis to porozumienie centrum

pis to porozumienie centrum bis. kaczory czyli kalksteiny to zydowskie plemie nienawidzace Polski i Polakow. Beda kontynuowac ten sam  program ktory byl za czasow sld,po. Te same kurwy pod innym sztandarem.

0
0

“Ere many generations pass; our machinery will be driven by a power obtainable at any point in the universe.” – Nikola Tesla

Portret użytkownika Xerxes

Tu nie jest temat o PO PiS i

Tu nie jest temat o PO PiS i całym tym Polskim politycznym szambie którego i tak nic nie uratuje bo jeden gorszy od drugiego ... Tylko o incydencje z udziałem Turcji i Rosji. Obawiam się że jak tak dalej pójdzie to komuś puszczą nerwy i na grożeniu się nie skończy i wyniknie z tego konflikt jakiś.

0
0
Portret użytkownika Wojox

W polskim światku od wieków

W polskim światku od wieków obowiązywało "liberum veto", w tej czy innej formie zawsze był kaganiec na wprowadzanie zmian. Demokracja okazała się najgorszą szatańską formą rządzenia. Tylko teraz jest możliwe lanie delikwenta pałą po nerkach i miłe pytanie się go czy nic mu nie dolega i czy jest zdrowy.
Społeczeństwo już nie myśli, a przynajmniej ci co są na ulicach. Jeżeli nie damy "życia" żadnym hienom i ich sprawom byłby spokój. Ale musi się stać pewna rzecz aby się wszystko wypełniło....

0
0

Trzy etapy poznawania prawdy: najpierw wyśmiewana, później zaprzeczana a na końcu oczywista. Arthur Schopenhauer

Portret użytkownika 33 rownoleznik

Nie bez przyczyny od wieków

Nie bez przyczyny od wieków chrześcijanie, żydzi i muzułmanie roszczą sobie prawo do władzy nad tymi terenami. Góra Hermon leży na 33 równoleżniku półkuli północnej (w numerologii liczba mistrzowska 33 oznacza największą koncentrację świadomości). Idąc wzdłuż równoleżnika po przeciwnej stronie globu natrafić można na miejsce najsłynniejszego spotkania z UFO - Roswell (Nowy Meksyk)http://strefatajemnic.onet.pl/ezoteryka/anioly-boskie-istoty-czy-kosmici/vz0qx[[[[I stało się wtedy, gdy się ludzie poczęli rozmnażać na ziemi, a córki im się zrodziły. Że, widząc synowie Boży córki ludzkie, iż piękne były, brali je sobie za żony, ze wszystkich, które sobie upodobali. I rzekł Pan: Nie będzie się wadził duch mój z człowiekiem na wieki, gdyż jest ciałem; i będą jego dni sto i dwadzieścia lat. A byli olbrzymowie na ziemi w one dni; nawet i potem, gdy weszli synowie Boży do córek ludzkich, rodziły im syny. A ci są mocarze, którzy od wieku byli mężowie sławni.

0
0
Portret użytkownika inzynier magister

Niektórzy myślą że wybuchnie

Niektórzy myślą że wybuchnie wojna światowa i rzucą atom, ale jak się będziemy modlić do Miłosiernego Jezusa to może nie wybuchnie ! Naszym polskim duchowym III Sobieskim był papież Jan Paweł II, może pomoże nam Polakom gdy już jest tam w innym świecie ?

0
0

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika An Ty

co laczy jaska kremowke i

co laczy jaska kremowke i hitlera? ano to ,ze obydwaj mieli zydowski matki. czyli z jp2 zaden Polak, nie wojtyla tylko katz

0
0

“Ere many generations pass; our machinery will be driven by a power obtainable at any point in the universe.” – Nikola Tesla

Portret użytkownika prawdaoj

I własnie tu jest problem, Bo

I własnie tu jest problem, Bo Apostołowie i Jezus wyraźnie nauczał, że zmarli nie mogą sie za nami wstawiać, ani nasze modlitwy za zmarłych nic nie zmienią, jak za życie się nie zmienili to nic nie pomoże. Tylko jest jedna możliwość szczere modlitwy do Jezusa Chrystusa, który jest jedynym pośrednikiem między Bogiem a ludzmi, który kieruje nasze modlitwy do Boga Ojca do nieba, Bóg jest w stanie powstrzymać całe to zło, ale jak wiemy pewne rzeczy i tak będą sie musiały stać, antychryst nadchodzi i to będzie musiało sie stać, nic tego nie powstrzyma, czasy ostateczne są bardzo blisko, to znaczy czasy w których antychryst zapanuje nad światem możliwe że pod sztandarem jakiegoś fałszywego zjednoczenia np. NWO . A potem przyjdzie Jezus Chrystus na ziemie i zniszczy to wszystkie zło antychrysta, szatana.
 
https://www.youtube.com/watch?v=cKHKlWDyfzY

0
0
Portret użytkownika Boru

Często widzę, że ludzie

Często widzę, że ludzie piszą, jak to międzynarodowe "elity" nie znoszą cywilizacji chrześcijańskich.
Uważam, że ludzie źle interpretują tę całą nienawiść do chrześcijańskiego świata, widzą że obrywa się ich religii, więc uważają, że religia komuś przeszkadza. Istnieje wiele fal destrukcji i manipulacji skierowanych przeciwko ludziom, które przetaczają się po nas przez wieki. Pierwszą falą jest religia - niszczenie ducha słowian i innych narodów. To była pierwsza fala destrukcji i zepsucia. Kolejne fale uderzają po wcześniejszych, przy okazji uderzając w to czym słowianie "obrośli" wcześniej. Atakuje się słowian obrośniętych katolicyzmem, czy prawosławiem, po to by spustoszenie było jeszcze większe, a nie te religie dla zniszczenia samych religii - po prostu religia spełniła swoje zadanie wcześniej, jako narzędzie stało się przestarzałe.
 
Prawdopodobnie narażę się niektórym tutaj. Syjoniści nie znoszą cywilizacji chrześcijańskich nie dlatego, że boją się rytuałów kościelnych, tylko dlatego, że chrześcijaństwo powstało jako pewien anty-judaistyczny ruch i nawet w takich zmodyfikowanych i zmutowanych formach czy to protestanckich czy katolickich, może zacząć się dziać w chrześcijańskich społecznościach coś, co pokrzyżuje plany syjonistom. Im więcej przywiązania do zewnętrzności, do rytuałów, teologii, tym mniej mocy. Kiedy pobożny katolik klęczy przed ukrzyżowanym, oddaje w ten sposób hołd tym którzy go ukrzyżowali. To jest symbol rzekomego zwycięstwa żydów nad Jezusem, który ich demaskował. Syjoniści tak naprawdę boją się nie krzyża, a miecza, że wstanie się z kolan i wyrazi słowo prawdy, oddzielając ją od kłamstwa. Znacie historię o Królu Arturze i excaliburze? To jest ten prawdziwy krzyż według mnie - chodzi o miecz. Oni bardzo by chcieli żeby Polacy dalej angażowali się w martwy kult, by nie wstawali z kolan, wtedy nic nie zrobią, nie są groźni. 
 
Jeśli poczyta się chrześcijańską literaturę z początków powstania tego ruchu, alternatywne "ewangelie", o esseńczykach, gnostykach, to dochodzi się do wniosku, że chrześcijaństwo to nie miała być wiara, tylko wiedza (czyli gnosis - przeciwieństwo hypnosis). Byli to ludzie, którzy twierdzili, że każdy sam osobiście ma znaleźć swoje połączenie z Bogiem, że nie potrzeba do tego pieniędzy. Był to przekaz o tym, że należy kierować się ku swojemu wnętrzu, a nie uzależniać od zewnętrznych rytuałów i instytucji. Dlatego ich prześladowano i próbowano ugasić ten rozprzestrzeniający się ogień. W końcu elity wiedziały, że nie usuną chrześcijaństwa, nie da się, więc zaczęto go modyfikować i przejmować. Z resztą, schemat jest zawsze podobny (choćby "solidarność" i kontrolowane "obalenie komuny")
 
Z chrześcijaństwem zrobiono to samo co z każdym ruchem buntowniczym - nie da się go wygasić, więc trzeba go zainfekować judaizmem, czyli satanizmem (jedzenie ciała i krwi) i zalegalizować w formie, która nie będzie groźna. Tak samo "dano wygrać" solidarności z komuną. Wrogowie KRK i innych odłamów nie są rzeczywiście wrogami tych religii, tylko samą ideą, że ktoś pragnie naśladować tego, kogo ukrzyżowano 2000 lat temu. Jak ognia boją się wewnętrznego przebudzenia, wstania z kolan, świadomości czym naśladowanie Chrystusa rzeczywiście jest i świadomości tego kim w ogóle jest ten Chrystus. 
 
Katolicyzm jest wypaczeniem chrześcijaństwa. Weźmy choćby doktrynę o piekle i wiecznej "gehennie". Gehenna to było takie śmietnisko za Jerozolimą, gdzie palono śmieci, spalano je "na wieki" czyli "raz na zawsze", a nie że będą płonąć przez nieskończoną ilość czasu. Człowiek, który nigdy nie słyszał o religijnych doktrynach piekła, biorąc do ręki ewangelie nigdy nie dojdzie sam do tego, czym straszą kościoły. Najpierw czytamy, że Jan Chrzciciel mówi "on was będzie chrzcił ogniem i duchem świętym". Później mamy Jezusa mówiącego, że nieczystości będą wrzucone do ognia - naturalny wniosek jest taki, że "ogień gehenny" to to samo co ogień "ducha świętego". Żydzi nazywali Jezusa "szatanem" co znaczy po prostu "przeciwnik" ponieważ był przeciwnikiem ich religii. Dlatego w skażonych judaizmem religiach straszy się "ogniem szatana", bo oni sami się tego boją. 

Chrześcijaństwo od początku było adoracją Słońca, jako źródła wszelkiego istnienia tutaj. Zauważ, że wszystkie cechy, które ludzie przypisują Chrystusowi, są cechami, które oryginalnie można przypisać Słońcu. Słońce "zasiada na obłokach", jest światłością, podtrzymuje wszystko przy życiu, widzi wszystko z nieba. Cała idea "niewidzialności Boga" jest pomysłem judaistycznym, ponieważ żydzi są zaangażowani w kult Saturna.

0
0
Portret użytkownika Wojox

Co do papieża mylisz się

Co do papieża mylisz się bardzo. Szanuję wszystkich ludzi. Ale jeżeli ktoś posługuje się kłamstwem, nieważne w jakim celu, należy do ojca kłamstwa.
Kościół Katolicki przez całe wieki ukrywał treść Biblii, po to msze były w łacinie aby prosty lud nie poznał prawdy o Bogu. Zamykał zwykłym ludziom drzwi do Boga.
Oto co na ten temat podaje Ewangelia Mateusza 23:
8 Ale wy nie dajcie się nazywać Rabbi, bo jeden jest wasz nauczyciel, natomiast wy wszyscy jesteście braćmi.  I nikogo na ziemi nie nazywajcie waszym ojcem, bo jeden jest wasz Ojciec, ten niebiański.10  Ani nie dajcie się nazywać ‚wodzami’, bo jeden jest wasz Wódz, Chrystus. 11  Lecz największy wśród was ma być waszym sługą. 12  Kto by się wywyższał, będzie ukorzony, a kto by się korzył, będzie wywyższony.
 
Więc cała ta otoczka na nic, cały ten blichtr chwały...

0
0

Trzy etapy poznawania prawdy: najpierw wyśmiewana, później zaprzeczana a na końcu oczywista. Arthur Schopenhauer

Portret użytkownika LukatronPL

Mało kto zdaje sobie sprawę

Mało kto zdaje sobie sprawę że gdyby Rosyjski kapitan nie miał zimnej krwi do końca, tylko kazał by zatopic turas, 13.12.2015 stał by sie dniem wybuch III WŚ .... Sad
 
Coś mi się zdaje że szatany na tym nie poprzestana i COŚ wydazy sie w najbliższych dniach...
Obym sie mylił ale z tego dzisiejszego ,,incydentu'' nachodza mnie złe przeczucia...

0
0
Portret użytkownika zyx

Bardzo możliwe, że to była

Bardzo możliwe, że to była prowokacja, ale możliwe też, że to jakiś bogu ducha winny rybak mający w d.ie wielka politykę.
Tak czy inaczej Rosjanie już wykazali się zimną krwia gdy w latach sześćdziesiątych USA przypadkiem odpier.oliło jakiś numer wyglądający jak atak na ZSRR i ruskie im na słowo uwierzyli i ręcznie zatrzymali swoje automaty "odwetowe".
No i najbliżej było też w latach sześćdziesiątych (coś około dziesięciu sekund brakowało), ale nie jestem pewny kto wtedy zawinił.
W każdym razie: tak czy inaczej - kiedys to pier.olnie niekoniecznie ze względów zaplanowanych, a z przypadku. Bo tutaj nawet statystyka jest przeciw ludziom.

0
0
Portret użytkownika Mojeimię44

Słowo na nie dziele :) Dziś

Słowo na nie dziele Smile
Dziś zajme się prezentacją kolejnych cech charakteryzujących archekracje. Ostatnio dostałem wiele maili dotyczących tego, że niby chcę stworzyć judeopolonię. To jest kompletna bzura. Nie mam żadnego związku z semitami i antysemitami. Nie reprezentuje ich interesów w żaden spoób! Oczywiście archekracja nie zamyka granic ale żeby zdobyć obywatelstwo trzeba będzie spełnić poszczególne procedury takie jak znajomość komunikatywna języka polskiego, znanie historii Polski opartej o szkolnictwo podstawoe oraz test pozwalający stwierdzić czy osoba starająca się o obywatelstwo jest w stanie wnieść coś wartościowego pod względem mentalnym do społeczeństwa archekratycznego i czy będzie w stanie dostosować się do wymogów archekratycznych. Jednak o tym precyzyjniej napiszę w swoim czasie. 
Archekracja i wolna energia
Archekracja wprowadza generatory magnetyczne oraz inne źródła energii pozwalające na uzyskanie darmowej energii w każdym gospodarstwie. Dotuje je w taki sposób żeby w jak najszybszym czasie każdy obywatel mógł zaoszczędzić pieniądze, które wydaje na ogrzewanie i energię elektryczną. 30% zysku z pieniędzy zaoszczędzonych na silnikach magnetycznych w skali roku (jednorazowo) gospodarstwo domowe jest zobowiązane do przeznaczenia na rozbudowę dalszych rozwiązań technik energetycznych, które pozwolą na restrukturyzację kopalń i innych zakładów związanych z nierentowną branżą górniczą w celu przekształcenia ich w zakłady produkujące silniki i generatory magnetyczne. Archekracja przebranżawia zakłady produkujące i sprzedające energię elektryczną w zakłady produkujące generatory magnetyczne  i silniki magnetyczne. Silniki magnetyczne przystosowuje do tworzenia nowej generacji samochodów, samolotów opartych o silniki magnetyczne i elektromagnetyczne tak żeby zastąpić jak najszybciej płatną energię darmową energią dostępną dla wszystkich.
Archekracja  nie czerpie korzyści ze sprzedaży energii elektrycznej! Obywatele zaoszczędzając pieniądze, które wydają na energię wydają je na inne artkuły, dzięki czemu pobudzają w ten sposób inne branże gospodarki.  
Archekracja organizuje raz w roku konkursy na budowę samochodów samolotów i innych środków transportu opartych o darmową energię. Każdy obywatel mający pomysł na środki transportu oparte o silniki magnetyczne lub inną darmową energię ma prawo wystartować w konkursie, którego nagrodą będzie 49% procent udziału w przedsiębiorstwie w 100% sfinansowanych przez skarb państwa. Dzięki temu archekracja wprowadza prawdziwy wolny rynek w branży motoryzacyjnej. Każdy obywatel wymyślając lub projektując nowe auto, samolot lub inny środek transportu ma takie same szanse na realizację swojego pomysłu jak osoby posiadający własny kapitał tworząc w ten sposób prawdziwe podkłady pod solidarność społeczną. Ułatwia zarazem rozwój technologiczny, mentalny jednostki jak i całego społeczeństwa.
https://www.youtube.com/watch?v=fS_lwfmjQc4
https://www.youtube.com/watch?v=aSoCYi19NJ0
Archekracja a wojna
Państwo o ustroju archekratycznym nie opiera się o dążenia imperialne w sposób przymusu bezpośredniego innych państw do przyjęcia tego ustroju. Archekracja tworząc społeczeństwo prawdziwe solidarne i bogate mobilizuje inne państwa i społeczeństwa do przyjęcia tego ustroju. Państwo o ustroju archekratycznym jest neutralne w każdym konflikcie niedotyczącym go bezpośrednio.  Archekracja posiada siły zbrojne, ale używane one są tylko w momencie zagrożenia dla granic państwa. Zagrożenie dla interesów zewnętrznych państwa rozstrzyga się na drodze dyplomatycznej i słownej opartej o argumenty. Archekracja zabrania dotowania w jakikolwiek sposób ugrupowań politycznych działających poza granicami kraju. Nie udziela im kredytów a archekraci nie mają prawa do opowiadania się za partiami politycznymi i innymi ugrupowaniami, które posiadają swoje siedziby poza granicami państwa.
Do następnego razu. Miłej niedzieli.
https://www.youtube.com/watch?v=zos_c28FWSw 
Powodzenia
 

0
0
Portret użytkownika Wojox

Jeśli padają dwa słowa:

Jeśli padają dwa słowa: "wolna energia", od razu zaczynają się jakieś problemy. Wyskoczył mi 2x błąd serwera 520. Może lepiej wymyślić jakiś zamiennik tych słów aby automatyczny system czesania sieci NWO nie skumał się o czym piszemy... Smile
Co do rządu który opisujesz jest on opisany w Biblii i tylko temu rządowi będę ufał. Na czele Jezus Chrystus który ma pod sobą 144 000 ambasadorów wybranych z Ziemii. A rodzaj tego rządu określa się mianem Teokracja. Rząd ten ma panować 1000 ludzkich lat. Na końcu tego okresu, ma zostać jeszcze wypuszczony z "Tartaru" (Otchłani) przeciwnik boży z całą ferajną zbuntowanych aniołów. Przeciwnik ten niebawem trafi do "Tartaru" (otchłani) na odpoczynek gdzie będzie w stanie "zawieszonej animacji" czekał na swoje ostatnie zadanie. Ma znów "mieszać" w kotle:
Objawienie Jana 20:
1 I ujrzałem anioła zstępującego z nieba z kluczem od otchłani i wielkim łańcuchem w swej ręce.  I schwytał smoka, pradawnego węża, którym jest Diabeł i Szatan, i związał go na tysiąc lat.  I wrzucił go do otchłani, i zamknął ją, i nad nim opieczętował, żeby już nie wprowadzał w błąd narodów, aż się skończy tysiąc lat. Potem ma być wypuszczony na krótki czas.
 A gdy tylko się skończy tysiąc lat, Szatan zostanie wypuszczony ze swego więzienia  i wyjdzie, by wprowadzić w błąd narody na czterech narożnikach ziemi.
O tym gdzie trafi ta zgraja która teraz rządzi światem wspomina List Judy:
 Aniołów zaś, którzy nie zachowali swego pierwotnego stanowiska, lecz opuścili swe właściwe miejsce mieszkania, zatrzymał wiekuistymi więzami w gęstej ciemności na sąd wielkiego dnia.
Gęsta ciemność, tartar, otchłań. To miejsce przeznaczenia sprawców zła na Ziemii.
Trochę Twoje przewidywania się rozmywają z prawdą o przyszłości. Na pewno nie będzie pieniędzy. Na pewno każde gospodarstwo domowe będzie najważniejsze. Niczym komórka w organiźmie. Dziś świat ze swoimi miastami przypomina zrakowaciały organizm niezdolny do dalszego rozwoju... Po prostu upada, umiera..

0
0

Trzy etapy poznawania prawdy: najpierw wyśmiewana, później zaprzeczana a na końcu oczywista. Arthur Schopenhauer

Portret użytkownika Wojox

Niech przemówi

Niech przemówi Biblia:
Mateusza 24:
23  „A jeśli ktoś wam powie: ‚Oto tu jest Chrystus!’ albo: ‚Tam!’, nie wierzcie. 24  Bo powstaną fałszywi Chrystusowie oraz fałszywi prorocy i będą czynić wielkie znaki i dziwy, żeby — jeśli to możliwe — wprowadzić w błąd nawet wybranych. 25  Oto was przestrzegłem. 26  Toteż jeśli wam powiedzą: ‚Oto jest na pustkowiu!’, nie wychodźcie; ‚Oto jest w wewnętrznych izbach!’, nie wierzcie...............
Szkoda aby ktoś stracił życie dla idei które są dobre same w sobie, ale nic nie zmienią. Ludzie muszą się zmienić od środka a to samo do nich nie wejdzie...

0
0

Trzy etapy poznawania prawdy: najpierw wyśmiewana, później zaprzeczana a na końcu oczywista. Arthur Schopenhauer

Portret użytkownika Wojox

Czytaj wszystko: "powstaną

Czytaj wszystko:
"powstaną fałszywi prorocy i będą czynić wielkie znaki i dziwy"...
Co do wolnej energii, to nie właściwe Słowo. Ona nie pochodzi z nikąd. Bóg jest źródłem "dynamicznej mocy" i ją udostępnia. Jak myślisz po co "wyłączy" Słońce ? Bo zgaśnie niebawem na pewno...
Ew. Mateusza 24:
29  „Natychmiast po ucisku owych dni słońce ściemnieje i księżyc nie da swego światła, i gwiazdy będą spadać z nieba, a moce niebios zostaną wstrząśnięte.
Izajasza 13:
10  Bo gwiazdy niebios oraz ich gwiazdozbiory Kesil nie rozbłysną swym światłem; słońce, wschodząc, ściemnieje, a księżyc nie da świecić swemu światłu. 
Jak myślisz czy Bóg pozwoli niewiernemu bluźnierczemu pokoleniu korzystać z jego energii ? Myślę że pozwoli ale tylko tym którzy posiądą Ziemię i będą jego ludem który "obrzezał serca" i nauczył się dziś żyć wg. wytycznych z Biblii.

0
0

Trzy etapy poznawania prawdy: najpierw wyśmiewana, później zaprzeczana a na końcu oczywista. Arthur Schopenhauer

Strony

Skomentuj